Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Na jedynce właśnie leci program o Calais i imigrantach.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 25th 2015
     permalink
    Normalnie jej nie widać ale wygląda to tak, jakbym miała nadwrażliwą skórę.


    A to Ci za bardzo nie pomogę, bo ta moja przyjaciółka nie ma wysypki, ona po prostu zaczyna się dusić :P... ma taki atak kaszlu, że strach się bać...

    Ona sobie radzi tak, że kupuje warzywa od sprawdzonych "gospodarzy", bo z nie każdego źródła ja uczula... No i najgorzej po surowych ma te ataki.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2015
     permalink
    Caris: Na jedynce właśnie leci program o Calais i imigrantach.


    Ale co się z Sekielskim stało rany :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 25th 2015
     permalink
    A co się stało? Bo nie widziałam ostatnio...
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeNov 26th 2015
     permalink
    Ze dalej wielki (wręcz ogromny)?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 26th 2015
     permalink
    No ogromniasty !!
    Chyba, że ja dawno go nie widziałam, ale zapamiętałam go duzooo szczuplejszego.
    --
  1.  permalink
    No nie mogę dziewczyny :) dziś jest mój szczęśliwy finansowo dzień :cool:
    1. dostałam pracę (zmieniłam miejsce zamieszkania, z pracy w rodzinnej firmie nie rezygnuję, ale ograniczyłam obowiązki do "papierków", a teraz udało mi się dostać do firmy o zupełnie innym profilu, w końcu spożytkuję energię, bo na pewno się sporo nachodzę (przygotowywanie leków wg zamówień), więc koniec z narzekaniem, że w mieście brakuje mi ruchu i że jest nudno. Może nie jest to praca marzeń, ale lepiej płacą niż w sklepie itp.)
    2. dziś w końcu dowiedziałam się, że dostałam na uczelni stypendium rektora dla najlepszych studentów
    3. w zdrapkę (kupioną z nadmiaru szczęścia) wygrałam 200 zł!!
    NIE, NIE PUSZCZĘ DZIŚ LOTTO.
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 26th 2015
     permalink
    Caffe - czemu nie lotto? ;) Ponoc 11mln zl kumulacja jest ;) :P
    --
  2.  permalink
    No właśnie madziauk, nie zaryzykuję takiej wygranej. Za dużo :wink: a tak na poważnie, to w życiu tyle "szczęścia" na raz mnie nie spotkało. Wciąż nie wierzę, niby sumy nie są kręcące w głowie, ale mieć, a nie mieć...
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 26th 2015
     permalink
    Kurczę, Caffe, wiesz co - fajnie taki post przeczytać :) Bo ostatnio same smutki tu były, to Ty je rozgoń :)
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 26th 2015
     permalink
    Charlie, masz rację! Mnie też ucieszyło szczęście Caffe!

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.11.15 21:42</span>
    A z mojego rodzinnego miasta w loterii paragonowej gość wygrał auto 😁
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    dziewczyny macie cos sprawdzonego do picia po takich mega mega wymiotach?
    strasznie mnie sponiewieralo, nie jestem w stanie wypic gorzkiej herbaty bo mnie zrywa; woda z imbirem tez nie przeszla
    co jeszcze poza odgazowana cola znacie i polecacie?
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    zimna woda niegazowana po prostu i aviomarin łyknij

    Treść doklejona: 27.11.15 09:02
    a potem izotoniki swietnie sie sprawdzaja jako uzupełnienie elektrolitów
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    po aviomarynie mialam reakcje alergiczna wiec nie zaryzykuje, zimna mineralna sie rauje ale gora 2 lyki przechodza, reszte zwracam
    meza po izotonika pozniej wysle a an razie orsalit probuje po lyzeczce w siebie wlac (sie nie dziwie ze moj mlody tym rzyga)
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    a diphergan w syropie masz w domu moze?
    tez łądnie działa p/wymiotnie
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    Dziewczyny, a dzieciom można trochę izotoniku, czy to jest syf nad syfy i lepiej nie dawać? Moich teraz sponiewierało, a orsalitów nie tkną - mam już w domu wszystkie możliwe smaki i nie przechodzi, nawet łyżeczką - od razu jest odruch wymiotny :(
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    ja swoim daje
    bo tych aptecznych słonych nawet ja nie jestem w stanie przełknąć wiec z dwojga złego lepsze to niz nic. W koncu nie pija tego na co dzien
    i wiadomo ilość małe, po troszeczke
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    Ja też tych aptecznych nie przełknę... To dam chłopcom trochę, dzięki :) Ważne, żeby mi się nie odwodnili, bo już wodą tylko wymiotują :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2015
     permalink
    ja bylam bohaterka w takim razie bo caly orsalit wypilam a potem zapilam nalewka z orzecha
    wczoraj mi pomogla jak juz myslelismy ze na pogotowie podjedziemy bo sie na nogach slanialam i dzisaij tez wlasnie po niej zrobilo sie lepiej; suma sumarum wypilam pozniej oshee a teraz maz mi rozgotowuje marchewke, tak pachnie ze az mi slinka leci wiec jest nadzieja ze idzie ku dobremu
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    Caffe latte tak się o Twoim szczęściu naczytałam, że chyba przeszło na mnie i dziś wygrałam samochód w loterii Tesco !!!!!!




    .






    .






    .





    .




    .




    .



    Co prawda zaraz potem się obudziłam, bo mi się siku zachciało. No ale wygrana była :tooth: :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    TEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PADŁAM:swingin::rolling::jumping::crazy::clap::cheer::tooth::thumbup:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.11.15 12:06</span>
    Myslałam, że się zdjęcia auta ładują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    :shocked::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

    może to proroczy sen :))
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    Kurna dałam ooo podekscytowana ii czekałam aż się zdjęcie załaduje...
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    a ja czytajac myslalam ze w dopisku na dole bedzie : "wygralam samochod zabawke":wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    A idź że TEO!!! Już obmyślałam jak zaprzyjaźnić się z Tobą bardziej:wink: albo może faktycznie zaadoptować:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    Ta no no no.
    Z autem to byś od razu adoptować chciała a jakem się ostatnio prosiła to nie byłaś chętna.
    Kozo Ty niedobra Ty.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    Czekalam na jakies profity:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 28th 2015
     permalink
    A ja dałam Oooo, bo po doczytaniu do końca, prawie popuściłam ze śmiechu :rolling::rolling::rolling: Jesteś Asia niemożliwa, hahhahahaha, poprawiłaś mi humor :D:D:D:D:D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Dziewczyny kilka mscy temu pytałam tu o cudo do laserowego usuwania owlosienia. W domu. Zanabyła któraś może od tamtego czasu ?
    Bo mnie cały czas kusi no ale szukam jeszcze jakiś opinii, ocen
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    ja nabyłam PHILIPS LUMEA 2006/11 i jestem zadowolona. Wprawdzie włosów całkowicie nie usunął, ale przy moich kaktusach wielkim atutem jest sam fakt ich znacznego osłabienia i przerzedzenia. Faktem jest też, że nie używam go jak zalecają co 2 tyg. a to dlatego, że w przypadku ciąży nie polecają, a jak wiadomo przy staraniach, po owu zawsze jakaś szansa jest;) Myślę, że przy regularnym stosowaniu sprawdzi się znacznie lepiej. Ja jestem zadowolona;)

    Ja polecam, przynajmniej teraz męża nie kłuję:D:D:D
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Czyli rozumiem że jesteś posiadaczką czarnego, grubego i mocnego owłosienia i ze to działa tak ?
    Bo ja mogę nawet co tydzień stosować. W porównaniu do konieczności codziennego golenia maszynka to turbo luksus.
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Tak jest:) Mam kłaki jak facet normalnie i kłujące, czarne, gęste;) Teraz są fajne, znacznie miększe:) Dużą zaletą jest fakt, że można mimo stosowania zabiegów golić włosy zwykłą maszynką:) Ja teraz golę max raz w tygodniu i jest okej, a mniej więcej co 3,4 tyg LUMEĄ (choć lepiej by było częściej) :) Dla mnie najważniejsze, że już tak nie kłują, nie są już tak czarne i nie robią mi się podrażnienia:)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Ja też mam czarne i twarde - na łydkach i udach, a najgorsze są te na twarzy - wąsik i broda :cry:
    Kurde, może wezmę się za depilację po porodzie (mam domowy zestaw firmy Rio- nigdy nie używany).
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    A prawda to, że to ustrojstwo na jasne włosy nie działa?
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    _hydro_: A prawda to, że to ustrojstwo na jasne włosy nie działa?

    Chyba żaden laser nie działa. Trzeba mieć ciemne włoski.
    Im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra, a więc im większy między nimi kontrast, tym zabieg jest skuteczniejszy. Najlepiej usuwa się włosy grube i ciemne u ludzi z jasną karnacją.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Szkoda.
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    *Marion* ja miałam lekki wąsik, który musiałam golić codziennie!!!! A po LUMEA w ogóle nie odrasta.. czasem błysnę mu raz w miesiącu profilaktycznie;)
    Na pachy też zadziałał super, teraz przejadę maszynką raz na 2 tyg i jest ok:)
    No jasne włoski odpadają, ale jasne sa ok:D przynajmniej nie kłują:)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Dzięki za info Aga.
    Muszę poważnie przemyśleć bo ja właśnie z tych owłosionych jak facet. Albo orangutan jakiś. Blada cera a włoski czarne i po 4 z jednego meszka :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    TEORKA: a włoski czarne i po 4 z jednego meszka

    Oj jak ja to dobrze znam:)
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    A__gnieszka: No jasne włoski odpadają, ale jasne sa ok:D przynajmniej nie kłują:)


    No nie wiem, dla mnie wcale nie są ok. Te na twarzy mam na myśli. Też je widać i wygląda to średnio, a katować się woskiem nienawidzę.
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    a krem do depilacji? szybko odrastają Ci po nim?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Teo odkladaj na laser :)
    Za rok zdam relacje jak po aktualnych zabiegach i jazda :)
    Ja mam białą karnacje i ciemne włosy wiec licze na turbo efekt :)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    A ile ten Philipsa kosztuje? Bo mój Rio kosztował ponad 700.
    A__gnieszka: *Marion* ja miałam lekki wąsik, który musiałam golić codziennie!!!! A po LUMEA w ogóle nie odrasta

    U mnie wąsik jeszcze pal licho - broda i szyja to jest dramat :cry:
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Nie chce pisać herezji, ale kupowałam w Niemczech w SATURNIE i chyba ok. 1400,... Dużo, wiem, ale byłam zdesperowana już. Wcześniej kupiłam na allegro za 1100 i gość mnie wyciulal, okazało się, że oszust i nie wysłał towaru.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Rany Marysia u mnie też szyja dramat :cry:
    A jeszcze po ciazach mam wrażenie ze sie pogorszyło :sad:

    Eveke no ale wydam na ten laser ciul wie ile a włosy i tak odrastac będą. No to wolę zapłacić raz i mieć na zawsze. I tak czy siak zabiegi powtarzać.

    Treść doklejona: 01.12.15 12:34
    Pacze teraz na all i około 1500 zł.
    Ups.
    Chyba muszę się do męża uśmiechnąć :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Aaaa tylko warto sprawdzić czy cebulki włosów też są ciemne, bo ja jak chodziłam na laser (Lightsheer) to okazało się, że włosy mam faktycznie ciemne ale część cebulek jasnych, pozbawionych pigmentu (jakim cudem to nie wiem :/) w każdym bądź razie na udach po 4-ech zabiegach efekt mam do dzisiaj bardzo dobry (golę raz na dwa tygodnie), ale na bikini (też 4 zabiegi bo później ciąża) niestety dużo gorzej (tam właśnie miałam najwięcej jasnych cebulek)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Rany Marysia u mnie też szyja dramat A jeszcze po ciazach mam wrażenie ze sie pogorszyło

    U mnie z brody na szyję zeszło. Po pierwszej ciąży pogorszyło się i teraz przy kolejnej jest masakra...
    Skubię pęsetą raz na kilka dni. Robią się stany zapalne, bo wrastają. Nawet mam już kilka blizn :cry::cry:
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    Ja też skubie szyję ale to błędne koło :sad:

    Ej czytam te opinie i chyba nie mam wątpliwości !
    --
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeDec 1st 2015
     permalink
    ja brodę skubałam codziennie!!
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 1st 2015 zmieniony
     permalink
    A__gnieszka: a krem do depilacji? szybko odrastają Ci po nim?


    Nie wiem, nie próbowałam, boję się podrażnień. Po wosku jakiś czas jest spokój, ale zdarza się, że włosy wrastają. Ale widzę, że nie jestem sama, bo u mnie też się ten problem po ciążach zaczął (żeby było śmieszniej, to w ciąży było odwrotnie - włosy jakby rosnąć przestały i nóg prawie golić nie musiałam ;))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.