Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Jaheira: na mózg mi padło to zapalenie:devil:


    na co ?? :tongue::cool:
    --
  1.  permalink
    nie chce się ujawnić i tyle po co w to mieszacie damazego
    referentka nie chodziło mi o leczenie chorób tylko jedzenie tabletek w ogóle nie potrzebnych którymi faszerują się młode dziewczyny bo przepisywane są one przez gin tak na wszelki wypadek... i nikt nie powie że tak nie jest bo wiele z dziewczyn o tym pisało do tych dziewczyn właśnie pisze że nie potrzebują tabletek tylko rozumu!

    dlaczegoo sekta???
    czytałaś ?słuchałaś??
    czy tam jest zawarte słowo nieprawdy jakiejkolwiek???
    słowo jest czytane z pisma
    to chyba pismo jest dla ciebie nieprawdą skoro mówisz że to sekta!
    to twoje zdanie ok mozesz je mieć
  2.  permalink
    każdy wie jak to forum chodzi
    jak ktos sie odewzie na TAKI TEMAT
    tak w prost to potem jest to zapamiętane na długi czas i traktuje się go jak trąd niestety...
    wolałam tego uniknąc to nie że się wstydze wiary
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Za bardzo jesets nerwowa :)
    znam ludzi z taką wiarą jak TY... mają dziwne poglądy... a nazywaj to zgromadzenie jak chcesz ja nazwałąm po imieniu ;)
    --
  3.  permalink
    poza tym jeśli nie wierzycie że Bóg się objawia ludziom to nie wierzycie w świętych
    a co za tym idzie dalej w Boga też nie
  4.  permalink
    nie jestem nerwowa tylko piszę jak jest
    ludzie wypierają prawdę bo tak im łatwiej...
    nikt tu z was nie poczytał i nie zaznajomił się z tym o czym pisze a wiele do powiedzenia macie
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: poza tym jeśli nie wierzycie że Bóg się objawia ludziom to nie wierzycie w świętych
    a co za tym idzie dalej w Boga też nie


    a czy ktoś tu się deklarował, że wierzy ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Wiesz, niezalogowana, normalni ludzie jak mają coś do powiedzenia to mówią to otwarcie, nie ukrywając się. Przychodzisz, siejesz zamęt i boisz się ujawnić. Jak można Ciebie traktować poważnie?
  5.  permalink
    a Ty wierzysz? Naprawdę?
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: każdy wie jak to forum chodzi
    jak ktos sie odewzie na TAKI TEMAT
    tak w prost to potem jest to zapamiętane na długi czas i traktuje się go jak trąd niestety...
    wolałam tego uniknąc to nie że się wstydze wiary


    Nikt nikogo na tym forum nie szykanuje ze względu na wyznanie, kolor skóry, orientację seksualną...
    Jeśli nie zauważyłaś... To nie TEN TEMAT został skrytykowany, ale osoba, która trzęsie portkami bo boi się powiedzieć: "Dziewczyny wierzę w Boga i modlę się do niego codziennie o dar macierzyństwa. Polecam Wam tę samą drogę"
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    TEORKA: Jaheira: na mózg mi padło to zapalenie:devil:



    na co ?? :tongue::cool:


    Teo, czy mi się wydaje czy próbowałaś mi wytknąć błąd

    :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
    --
  6.  permalink
    TEORKA
    Jesli jestes nie wierzaca to po co sie w ogóle wypowiadasz???
    skad mozesz wiedziec co jest prawda a co nie jesli nie wierzysz to nic nie wiesz

    ja wierze
    kazde słowo jest napoisane z milościa Bożą dlaczego mam nie wierzyc??
    jelsi ktos wierzy w Boga i to pisze to chyba dobrze ?
    gorzej chowac głowe w piasek i żyć bez wiary
    to musi byc strasznie puste zycie
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Ja, sushi, jestem niewierząca. Otwarcie się do tego przyznaję. Nikt mnie tu nie szykanuje za moje poglądy.
    Niezalogowana(znana), pójdź za ciosem i też odważnie przyznaj się, kim jesteś.
    --
  7.  permalink
    jahera to pisałam już nie raz i nie dwa dziewczynom jako zalogowana i się nie wsydze tego napisac
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Jaheira: Teo, czy mi się wydaje czy próbowałaś mi wytknąć błąd

    :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


    nie, nie

    próbowałam dowiedzieć się jak mogło Ci paść na coś, czego nie posiadasz..................... :devil::devil::devil::cool:


    JOKE :kissing:



    Niezalogowana: TEORKA
    Jesli jestes nie wierzaca to po co sie w ogóle wypowiadasz???


    aha czyli to temat dla wierzących tylko ?:P
    trzeba było w tytule zawrzeć :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: tak w prost


    Wprost to by było, gdybyś normalnie pod swoim nickiem napisała.

    A na forum jest sporo wierzących dziewczyn, których nie uważam za oszołomki, czy jak to nazwać. Normalne dziewczyny, które nie wstydzą się, że wierzą.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: jahera to pisałam już nie raz i nie dwa dziewczynom jako zalogowana i się nie wsydze tego napisac


    To się ujawnij... Skoro już to robiłaś to tym bardziej nie rozumiem skąd teraz pisanie jako Niezalogowana...
    --
  8.  permalink
    susi nie zrobie tego tak jak pan jezus nie ujawniał się wszystkim w swojej postaci tylko mówił nawet jako palące drzewo tak ja pisze jako niezalogowana i tak zostanie
    chciałam wam pokazac że istnieje taka strona w której widac milośc do boga która jest świetna do znalezienia wiele odpowiedzi na nurtujące pytania zwłaszcza dla tych którzy gdzieś się zagubili
  9.  permalink
    Niezalogowana: susi nie zrobie tego tak jak pan jezus nie ujawniał się wszystkim w swojej postaci tylko mówił

    o matko i córko :shocked:
  10.  permalink
    bo pisze do wszystkich a nie do kogo chce kogo znam
    pisze do wszystkich by kazdy miał równe szanse dowiedzenia się czegoś ciekawego i pomocnego w życiu kto tego szuka...
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: nie zrobie tego tak jak pan jezus nie ujawniał się wszystkim w swojej postaci tylko mówił nawet jako palące drzewo t


    Rany boskie...
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Sory ze to teraz napisze ALE ZACHOWUJESZ SIE JAK OPETANA , w ten sposób nic nie wskórasz, ja jestem wierząca ale normalna bo nikomu nic nie narzucam
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana, z całym szacunkiem, ale ludzi, którzy porównują się do Jezusa zazwyczaj zaprasza się w takie miejsce gdzie nie ma klamek...
    --
  11.  permalink
    a ja narzucam???
    noikt nie musi tu pisac jak nie chce nikogo do tego nie zmuszałam sorrry
  12.  permalink
    Niezalogowana: nie zrobie tego tak jak pan jezus nie ujawniał się wszystkim w swojej postaci tylko mówił


    Prorok jakiś czy co??!
    --
  13.  permalink
    ja sie nie porownuje za wswzelka cene chcecie wiedziec kto pisze by tyloko wysmiac
    chdzilo mi o to e Bóg nie wstydził sie ukazujac jakjo drzewo nie??
    tak ja sie nie wstydze tylko tak chce i juz
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    oj, coś Ci się z klawiaturą stało, czy to ze zdenerwowania?
    --
  14.  permalink
    z klawituya
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    taki sposób pisania i wstawianie niezliczonych znaków inerpunkcyjnych podchodzi mi tylko pod jedną osobę...
    a poza tym fisiu misiu normalnie :/
    --
  15.  permalink
    interesuje was tylko to kim jestem a nie to co chcłam wam przekazacv mijascie sie z celem załozenia tego watku
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: interesuje was tylko to kim jestem a nie to co chcłam wam przekazacv mijascie sie z celem załozenia tego watku

    Twój przekaz jest tak beznadziejny, że bardziej interesujące jest to, kim jesteś:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    :shocked: niezalogowana a wiesz ze po ip mozna Cie sprawdzic?? ;) dla admina to zadem problem a co do tematu to nie bardzo rozumiem jaki masz cel w tym co robisz kazdy z nas jest dorosły i sposob zycia i wiare wybiera sobie sam
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorCuurly
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana przez takie zachowania jak Twoje ludzie mają katolików za "oszołomów" a przecież strony takie jak ta którą poleciłaś nie mają związku z KK a bardzo blisko im do sekty. Także podpisz się jasno, że nie piszesz tu o katolicyzmie.
  16.  permalink
    mooniia, może ona dostała przykaz z góry żeby nawracać?:P ot, taki o. rydzyk w spodnicy?:P
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Sushi - :DDDD

    Widzisz niezalogowana droga, jakbyś napisała to pod swoim nickiem to może nawet by szumu nie było. Czemu? Ot, kolejna wierząca osoba. Tak samo jak wierzące w paski Dominika i inne cuda... A tak jesteś znana-nieznana i na tym się człowiek skupia ;)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    The_fragile: Tak samo jak wierzące w paski Dominika

    cos w tym jednak jest ;) ale ja nie używam tego i nie wierzę w nie;D
    ale niech ludzie wierzą w to... lepsze to niż sekta;D
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    niezalogowana ja jestem osoba wierzaca ale na szczecie nie spotkałam na swojej drodze ludzi takich jak ty bo moja wiara mocno by ucierpiała na tym, powiem Ci nawet ze rozmawiałam z kilkoma ksiezmi na temat mojego in vitro i wykazali oni zrozumienie problemu wcale nie widzac w tym prywatnie samego zła - a co mówic o lekach i intensywnym leczeniu
    -- mama piątki :)
  17.  permalink
    no to zle sie k=skupiacie...
    napisałam wcześniej po co to pisze i dla kogo
    dla kogos kto się zagubił kto chce poczytać o Bogu posłuchać świetnych kazań ... komu tego nie brakuje to nie
    ale wiem że są osoby które tego potrzebuja chcąc im pomóc podałam stronkę tak można odnaleść odpowiedzi na wiele pytan i wiele się dowiedzieć
    ot tyle
    kto nie chce tego wiedziec to nie nie namawiam
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    to załóż forum dla osób wierzących;D i tam się dziel wiedzą i nawracaj o!
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    A ja się zastanawiam... To jest forum o rozpoznawaniu płodności, tak? Można nauczyć się tu, jak poznawać swój organizm. Obojętnie, czy masz żółtą, czarną, białą skórę, czy jesteś muzułmanką, katoliczką, buddystką, żydówką czy ateistką, czy jesteś biedna, bogata, głosujesz na prawicę czy lewicę. Wystarczy, że jesteś kobietą. Nie rozumiem, po co taki wątek. Załóżmy może jeszcze wątki "Głosujcie na PiS", "Głosujcie na PO", "Dlaczego lepiej być katoliczką niż ateistką" :devil: i tak dalej. Ale po co?:confused: Są tematy, które każdy ma sam rozważyć w swoim sercu i nikomu nie jest potrzebna forumowa nagonka- i to jeszcze przez niezalogowaną, która nie ma odwagi się podpisać pod własnymi słowami. W tym serwisie jest mnóstwo kobiet- i nie każda wierzy w takiego Boga o którym napisałaś. A sposób przekazu i sama treść Twojego postu po prostu odpychają.
    --
  18.  permalink
    intensywne leczenie a branie leków ot tak to całkiem co innego
    było o tym pisane chyba czytasz miedzy wierszami albo nie wiem
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Gienia, pewnie, niech wierzą, ja tak jak mówię nie mam nic przeciwko temu, bo niektórym wiara faktycznie pomaga.

    Ale post "znanej" trąci oszołomstwem...
    --
  19.  permalink
    napisałam co chciałam
    i na tym kończe bo idzie to w całkiem innym kierunku...
    lexia napisałam tu bo właśnie wiara jest bardzo ważna w pokonywaniu problemów i pozytywnym nastawieniu dla tych którzy się załamują bo nie mogą zajśc w ciąże czy że samotnie wychowują dziecki ... jest wiele wątków nie tylko o ciąży porodzie i staraniu
    dużo osób potrzebuje wsparcia ja proponuje modlitwe i wiare dla wszytskich cierpiących samotnych itp
  20.  permalink
    Swiadkowie jehowy?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: napisałam wcześniej po co to pisze i dla kogo

    tytuł watku polecam - do wszystkich forumowiczek

    Niezalogowana: intensywne leczenie a branie leków ot tak to całkiem co innego

    ale co myslisz ze leki dostepne tylko na recepte dziewczyny biora ot tak w ilosciach hurtowych? moze pare sie znajdzie ale chyba wiekszosc nie bardzo jednak
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana, może zburzę Ci światopogląd :tongue: ale to Twoje podejście, ze jest ważna- dla innych nie jest i musisz się z tym pogodzić.
    Wiem, że jest wiele wątków. Ale w żadnym (poza wymoderowanymi) nikt na nikogo nie naskakuje, tak jak Ty to zrobiłas.
    Także nie dziw się, że nikt nie przyjął Twojej wypowiedzi z aprobatą.
    --
  21.  permalink
    "poza tym jeśli nie wierzycie że Bóg się objawia ludziom to nie wierzycie w świętych
    a co za tym idzie dalej w Boga też nie"

    i mam sie przez to czuc gorsza czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Magdalenko włąśnie tym mi to pachnie
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    LEXIA skończyły mi się oooooooo ale bardzo chętnie bym Ci przyznała za I posta :wink:



    Niezalogowana: że samotnie wychowują dziecki


    kogo ? :devil::devil:
    --
  22.  permalink
    nie wiem co gorsze, wywód niezalogowanej czy wizja końca świata czy nawet sam jego koniec :cool:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.