Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Ciężko się z Wami porozumiec, ani po złości, ani po dobroci, ani nawet urzędowo do Was nie trafia - odsyłam jeszcze raz do postu Moderatora.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Mgielko, rzeczywiście, jesteś tu weteranką:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Jeżeli nas, to niepotrzebnie. Mamy się całkiem dobrze :)
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    skoro my piszemy nie na temat to same co teraz robicie? jakbyscie byly takie prawidlowe jak to mowicie to byscie nie reagowaly na nasze oceny, a po co sie w dajecie w dyskusje nie na temat haha, przeciez to forum o clo!!!
  1.  permalink
    Liczymy,że moderator wytnie nasze posty a Wy się czegoś nauczycie.
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    no tak, bo Wasze są na temat haha
  2.  permalink
    Gosia daj spokój...im żal pewną część ciała ściskał ...dlatego poleciały po pomoc... chodź do naszego wątku... ;):cool:
    --
  3.  permalink
    mgielka1983: chodź do naszego wątku

    o to, to, to. :)
    •  
      CommentAuthormousefish
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Gosia - ich postów moderator nie wytnie, bo są weterankami, i już sporo kasy ko kieszonki moderatora wpadło.
  4.  permalink
    Gosia8510: o tak, bo Wasze są na temat haha

    Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałam,że liczę na to,że moderator wytnie NASZE wątki
  5.  permalink
    A koleżanka Mousefish to zdaje się juz się zegnała z nami?
    I raz jeszcze podkreslam- forum jest darmowe. Żeby z niego korzystać nie trzeba opłacać abonamentu.
    •  
      CommentAuthormousefish
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    [quote=szczypta_chilli][/quote]
    jasne, ale wykresów z innych darmowych stron wklejać do szanownego 28 nie można... przeczysz sama sobie chilli.
  6.  permalink
    mousefish: jasne, ale wykresów z innych darmowych stron wklejać do szanownego 28 nie można... przeczysz sama sobie chilli

    Ja sobie przeczę? A gdzie ja o tym mówiłam?
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Matko, dajcie już spokój bo to sie żałosne robi. Każdy ma prawo pisać co chce i gdzie chce. Każdy a szczeólnie osoby też opłacajace abopnament mają takie same prawa niezaleznie od tego czy są tu miesiąc cyz 5 lat. I jeśli będę chciała coś tu napisac to napisze, niezaleznie cyz ktoś mi na to 'pozwala' czy nie. A takie zachowanie niec nie zmieni. Tylko wykaze kulturę osobistą tu niektórych osób. A to chyba nie o to chodzi by 'wykurzac' nowe użytkowniczki , prawda?? Nie trzeba od razu obrażać, krytykować, wyśmiewać (z każdej nawet literówki :shocked:) - po co? Lepiej się ktoś z tym czuje? Jeśli tak - niech mu na zdrowie..

    (ps - piszę szybko na obcojezycznej klawiaturze, stad moga wynikac niektore literowki - SORRY)

    Tyle co chciałam tu napisać i życzę dużo zdrowia na nadchodzące Święta! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    kandyzowana - ale Ty teraz odnośnie czego piszesz? bo Twój post jest niezwiązany z meritum sprawy.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandyzowana: I jeśli będę chciała coś tu napisac to napisze, niezaleznie cyz ktoś mi na to 'pozwala' czy nie. A takie zachowanie niec nie zmieni. Tylko wykaze kulturę osobistą tu niektórych osób.

    Nie zapominaj, że od wielu już lat netykieta należy do kultury osobistej właśnie. A łamaniem netykiety jest zaśmiecanie wątków. Właśnie rzuciłam okiem na ten, o który poszło. Od 2006 roku do września 2011 było tam 50 stron. Teraz postaw się w sytuacji nowej użytkowniczki, która przychodzi na nasze forum szukając informacji o clo. I w grudniu 2011 znajduje tam stron ponad 300. Myślisz, że będzie chciała się przez nie przekopywać?
    To, że mam prawo pisać, nie znaczy jeszcze, że muszę pisać, co mi ślina na klawiaturę przyniesie.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Już się wykrzyczałaś?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    a dlaczego się ukrywasz i szerzysz "prawdę o Bogu" anonimowo ?
    wstydzisz się swojej wiary, czy jak ? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Jeśli ktoś nawołuje o nawrócenie, o zaufanie i zawierzenie Bogu, jako Temu, który jest Zbawieniem i jednocześnie pisze,że
    Niezalogowana: nie napisze kim jestem bo nie chce by mnie z tym kojarzono i krytykowano

    to mała i słaba musi być jego wiara...
    Twój przekaz jest dla mnie nieszczery, niewiarygodny i przede wszystkim niewiele mający wspólnego z wiarą w Boga.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    a czemu nie masz odwagi napisać tego pod swoim nickiem? :confused:
    •  
      CommentAuthor_Linda_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    ja już tych "końców świata" nie zliczę ile było, a ile jeszcze przed nami:tooth:
  7.  permalink
    bo duzo osób by mnie wysmiało tak jak teraz sie zaczyna ...
    wiem ze robia to tylko tacy ludzie którzy nic nie rozumieja a ja nie zamierzam z nimi polenizowac pierwsze posłuchajcie i poczytajcie a potem sie wypowicie teraz oiszecie nie majac pojecia o czym
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Niezalogowana: wiecie ze zbliza sie koniec swiata

    a to mi normalnie sektą zajeżdża :confused:
    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    "zrecie tabletki by zajsc w ciaze faszerujecie sie chemia a po co ??? Bóg wam przecierz we wszystkim pomoze tylko w to uwierzcie!!!"

    ja jestem pacjentką z zakresu naprotechnologii - nauki wychwalanej przez Kościół, jedynej metody wspomagania prokreacji zgodnie z nauka Boga, popieranej przez Jana Pawła II. Tam też zapisuja mnóstwo leków, łykam codziennie garść. Jak mam zajść w ciąże jeśli mam niedoczynność i hashimoto bez leków? Zastanów się co piszesz
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    ja na pewno tam nie wejdę, skutecznie mnie zniechęciłaś
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    forumNICZKO, zdradź swój niczek:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    jem: ja na pewno tam nie wejdę, skutecznie mnie zniechęciłaś


    mnie również....

    chociaż ja tak czy siak bym tam nie weszła :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    A ja może wejdę? Wszak pierwsze "ostrzeżenie" jest z 24.04.2011- to data urodzin mojego dziecka:tongue::devil: To znaaaaak:devil:
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    ja weszlam .... wynika z tego, ze Jezus przemawia do nas poprzez te strone internetowa...
    .. wniosek??? w niebie tez maja internet :)
    --
    •  
      CommentAuthorreferentka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    niezalogowana - odpowiedz proszę na mój zarzut, jestem bardzo ciekawa twojej riposty
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Wiesz... nie znam żadnej Mieczysławy heh nie słyszałam o niej nigdy i nigdzie więc jej objawienia nie są dla mnie jakimś wiarygodnym źródłem i wielu sie podawało że słuzy Bogu podczas gdy prawda była inna
    Kolejne co mnie odrzuca od zagłębiania się w tamta strone to podajesz ją anonimowo hmm Twój wybór ale to jest niekoniecznie uczciwe - Twój wybór...
    Następne - tam gdzie promuje sie ks Natanek i cos z nim związanego... ja dziekuję - to tak prywatnie
    Nie zmusisz ludzi by słuchali słów Boga na siłę - bo nakrzyczysz bo każesz bo prosisz... zachęcisz ich robiąc to sama i zyjac jako prawy człowiek... tak zyskasz więcej, tak wygląda szczera i prawdziwa ewangelizacja...
    ___
    Chyba i tak niepotrzebnie zabieram głos tutaj ale ... ale jestem inna niż Ty i nie wstydzę się podpisać swoim nazwiskiem czy loginem pod tym co ma dla mnie wartość - nawet jeśli to spotyka się z krytyka innych... Tacy jesteśmy - każdy inny
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    „Jeżeli na głowie twojego syna jawi się żel, później irokezy, to już wiedz że tam się mocno coś burzy.”:devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    To raczej zwykły spam niż prawdziwa użytkowniczka.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    buhahaha dotarłam z determinacja i walką samej w sobie do ów wymienionego kazania....
    Ksiądz Natanek został zawieszony a może i wykluczony już z Kościoła za szerzenie herezji. Ma zakaz wystąpień publicznych i stworzył sektę (podobnie jak siostry Betanki) zaczął być bogiem i królem i nie wiadomo kim jeszcze. Został oddalony od posługiwania wszelkimi sakramentami i mocami nadanymi mu przez Kościół
    To co zrobiłaś - podając linki do "jego konferencji" to jest wciaganie w sekte a nie otwieranie oczu ludziom :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, przyznawać się- która jest Niezalogowana-Znana:devil::devil::devil:???
    Obstawiam,że to Ty Teo:devil::devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Jaheira: Obstawiam,że to Teo


    :swingin::swingin:
    --
  8.  permalink
    Jaheira: Obstawiam,że to Teo
    --


    Nowe objawienie TEO- logii? :)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Mądry ksiądz mi kiedyś powiedział: Chcesz, żeby ludzie przychodzili do Twojego kościoła? To żyj tak, żeby sami zechcieli i pytali.

    To, co zrobiła autorka wątku, to dokładna odwrotność tej zasady.

    Ale skoro to sekta, to przestaję się dziwić, tam pranie mózgów jest na porządku dziennym. Niestety, nie uczą korzystania ze słowników :wink:.

    PS Wystarczy poprosić Damazego o porównanie adresów IP.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    O to to Fiufiu...

    Poza tym dziwi mnie, że ktoś pisze jaka to wiara jest potrzebna, a boi się do niej przyznać i boi się krytyki...
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    The_fragile ja obstawiam że to ty napisałaś;p :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Fiufiu: PS Wystarczy poprosić Damazego o porównanie adresów IP.

    napisz do tego kogoś bo ja nawet nie wiem kto to;D
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Gienia, musiałaś mnie wydać? :DDD

    A tak BTW - co to są "forumniczki"?
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    The_fragile: A tak BTW - co to są "forumniczki"?

    wiesz to takie stworzonka z długim nosem;D
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Damazy już poinformowany. To TEN SZEF :wink:.
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Fiufiu: To TEN SZEF

    AAA szefuncio :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Forumniczki to pewnie te użytkowniczki forum, które mają niczki, w przeciwieństwie do niezalogowanej. :-P
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Aaaa, takie forumniczki :) Nie powiem, nie powiem, podoba mi się takie określenie :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    Jaheira: Obstawiam,że to Ty Teo:devil::devil::devil::devil:




    hahahah no teraz to dałaś po dupie :devil::devil::devil::devil:

    ale tyle razy prosiłam, tłumaczyłam - nie zdradzaj mnie....
    a Ty co ?
    przyłazisz i mielesz jęzorem :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    sekta jak nic :))
    A faktycznie już raz ktoś tu pisał na jakimś wątku ze mamy nie brac leków tylko wierzyć w Boga...
    Brak odwagi, świadczy że wstydzi sie wiary i poglądów
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJan 18th 2012
     permalink
    TEORKA: ale tyle razy prosiłam, tłumaczyłam - nie zdradzaj mnie....
    a Ty co ?
    przyłazisz i mielesz jęzorem :cool:


    Sorry, to przez te moje uszy- na mózg mi padło to zapalenie:devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.