Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 22nd 2011
     permalink
    Dopoki dziewczyny beda oddawac glosy, tak dlugo bedzie sie wpisywac, taka prawda. Ja tez sie lekko zdenerwowalam, po jej wpisie u kolezanki w dzien zabiegu po poronieniu. To dopiero byl szczyt... Przepraszala mnie co prawda pozniej na privie, ze nie zauwazyla, ale ja jej tam nie moge odpisac a moj wpis pod jej wykresem skasowala, wiec wiecej sie nie udzielalam...:confused:
    --
    • CommentAuthorptysiaczekk
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziękuję kobietki za głosy!! Oczywiście jedynie tym co głosują !
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    ptysiaczekk: ziękuję kobietki za głosy!! Oczywiście jedynie tym co głosują !

    No jasne ... bo te, które Ciebie, a właściwie Twoje nachalne nakłanianie do głosowania skrytykowały trzeba posłać do piekła :updown:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    bewe82: No jasne ... bo te, które Ciebie, a właściwie Twoje nachalne nakłanianie do głosowania skrytykowały trzeba posłać do piekła :updown:


    nie dość, że do piekła to jeszcze uderzać do nich na priv opisując swą przesmutną historię życiową [co mnie ona btw obchodzi ja się pytam? :shocked:] i krzyczeć, że cytuję "będę robić to co mi się podoba i nie zabronisz mi NIC kompletnie NIC!"
    heheh
    desperacja Ptysiaczka nie zna granic więc wnioskuję, że ta chusta to chyba jakaś ze złota tam jest do wygrania :devil::devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    TEORKA: uderzać do nich na priv opisując swą przesmutną historię życiową

    Serio? :shocked:
    Do mnie całe szczęście nie pisała.

    ---------

    Widać, że o miejscu w rankingu tego konkursu decyduje tak naprawdę, kto ma większą rodzinę, więcej znajomych ... no i oczywiście ważne też jest samozaparcie mamy, by wszystkim codziennie przypominać o głosowaniu ... W drugiej piątce jest więcej super fotek niż w czołówce:tongue:

    Chyba na przekór zacznę głosować na wszystkie fajne Maluchy :bigsmile:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    TEORKA: serio, serio

    Ale tupet :shocked: Czego to się nie zrobi z chciwości ...
    Ja natomiast zachęcam do wejścia na stronę tego konkursu i głosowania na naprawdę fajne dzieciaczki - losy konkursu w naszych rękach :boogie:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    bewe82: Ja natomiast zachęcam do wejścia na stronę tego konkursu i głosowania na naprawdę fajne dzieciaczki - losy konkursu w naszych rękach :boogie:


    od wczoraj głosuję właśnie
    na ładne, fajne i pomysłowe fotki a nie takie byle jakie... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja mam kilka swoich typów (np. cudo dziewczynka w różowej dwukolorowej czapeczce robionej na szydełku), ale konkurs trwa do końca listopada i chyba dziecinki nie uda mi się wypromować, bo ma obecnie ok. 55 głosów :cry:
    albo ta leżąca na brzuszku w czapeczce a'la biedroneczka
    albo uśmiechnięta panienka, szatynka, we wrzosowej bluzeczce, chyba z Myszką Miki
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    bewe82: albo ta leżąca na brzuszku w czapeczce a'la biedroneczka


    ta jest obłędna !! :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    bewe82: albo uśmiechnięta panienka, szatynka, we wrzosowej bluzeczce, chyba z Myszką Miki

    ta jeszcze lepsza!
    -- Mama M & N & W
  1.  permalink
    bewe82 sama sobie odpowiedz na pytanie za co mam dziękować tym co nie głosują ?!?!?!

    TEORKA sama tego chciałaś... cała korespondencja, niech sobie Twoje koleżanki poczytają zanim znów będą oceniać, ja nie mam nic do ukrycia :
    "
    ptysiaczekk
    Nie zrozumie syty głodnego!!!
    Dla Ciebie to 80 zł (wg Ciebie rzekomo tyle chusta kosztuje – może ale chińska :/) to skąpstwo, ja niestety liczę się z każdą wydaną 1zł więc niestety jesteśmy z dwóch różnych światów! Pozdrawiam

    TEORKA :
    to trzeba było się na dziecko nie decydować skoro Cię nie stać na podstawowe rzeczy dla dziecka potrzebne…
    sorry ale taka prawda !
    TEORKA
    a i jeszcze jedno – jak się tak musisz z każdą złotówką liczyć to zrezygnuj z internetu
    zawsze coś w kieszeni zostanie
    i po 3 mscach będzie na chustę

    ptysiaczekk
    Nie napisałam że mnie nie stać na podstawowe rzeczy! Dla dziecka jestem w stanie poświęcić wszystko, tak samo wygrać wszystko jeśli jest taka możliwość!
    Moje dzieci są największymi Skarbami i ani przez chwilę nie żałuję że je mam!!! Łącze mam darmowe! A to ja zostałam zwolniona z pracy itp. bo matki z dziećmi to przeszkoda dla wielu pracodawców … !!! ale cóż Ty możesz o tym wiedzieć…
    Może kiedyś zrozumiesz jak znajdziesz się w podobnej sytuacji czego Ci osobiście nie życzę.

    Nie chcesz , nie głosuj , ale nie oczerniaj mnie bo nie znasz mnie a to nie jest zgodne z prawem.

    TEORKA
    nie oczerniam Cię i nie strasz mnie Kochana prawem bo mi skoczyć możesz co najwyżej :))))
    z resztą sama pierwsza mnie na priv zaatakowałaś więc się zastanów co piszesz :P
    i przede wszystkim weź się kobieto uspokój bo się nakręcasz jak ruska pozytywka…
    ja Ci nie bronie brać udziału w tych debilnych konkursach
    bierz sobie we wszystkich, aż do zerzygania
    ALE nie wpierdalaj się wszędzie z tymi linkami, pod obce wykresy, na tematach forum zupełnie do tego nie przeznaczonych [wiesz, że to SPAM i że to niedozwolone ?], pod wykresy dziewczyn które dzień wcześniej przeszły zabieg czyszczenia po poronieniu [bo nie raczyłaś nawet przeczytać kilku poprzednich stron tylko JEB – link wkleiłaś od razu] itp
    pod swoim wykresem i swoich przyjaciółek możesz nawet na kolanach żebrać ale nie narzucaj się wszystkim użytkowniczkom portalu bo to wkurwiające a za takie spamowanie możesz w końcu zostać zablokowana…
    i tym zdaniem żegnam i nie życzę sobie kolejnych wiadomości od Ciebie bo na prawdę gówno mnie obchodzi Twoja historia życiowa łącznie z tym zwolnieniem z pracy……

    ptysiaczekk
    Myślisz że jak będziesz przeklinać itp. to mnie wytraszysz hahahaha, a to tylko świadczy o Tobie :D

    Co do słów : " wykresy dziewczyn które dzień wcześniej przeszły zabieg czyszczenia po poronieniu [bo nie raczyłaś nawet przeczytać kilku poprzednich stron tylko JEB – link wkleiłaś od razu] itp"
    Użytkowniczka sama dodała mnie do psiapsiółek, ba nawet więcej koresponduję z nią na prive, więc nie wiem czemu jesteś jej ex adwokatem, tak samo jak jej inna koleżanka ;)

    Wybacz ale żadna z nich nie zwróciła mi uwagi a wręcz przeciwnie, będę robić to co mi się podoba i nie zabronisz mi NIC kompletnie NIC!
    Szkoda właściwie czasu pisać z Tobą. Nie będę zniżać się do Twojego poziomu, więc żegnam.

    TEORKA
    nie wiem czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo wyraźnie napisałam : i tym zdaniem żegnam i nie życzę sobie kolejnych wiadomości od Ciebie
    więc nie wiem po co sie dalej plujesz hę ? :D
    "
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    ptysiaczekk: cała korespondencja, niech sobie Twoje koleżanki poczytają zanim znów będą oceniać, ja nie mam nic do ukrycia


    a ja tym bardziej :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    co Ty myślisz, że mi teraz wstyd będzie czy że co ?
    weź Ty się kobieto otrząśnij jak Cię proszę :devil:


    pierwsza mnie zaczepiłaś na priv [do teraz się zastanawiam po co i na co ? :confused:] czym wywołałaś moje poirytowanie a że ja ZAWSZE piszę to co myślę toteż to uczyniłam w Twoim przypadku i bynajmniej się ANI JEDNEGO SŁOWA DO CIEBIE NAPISANEGO NIE WSTYDZĘ więc wklejaj te wiadomości do woli
    nawet w Rzeczpospolitej je możesz zamieścić oraz w Faktach TVN-u jeśli tylko Ci to pomoże w czymkolwiek :cool::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    Teo, daj spokój... Z kim Ty rozmawiasz i o czym...

    ptysiaczekk, sorry kolejny raz popisałaś się głupotą i brakiem inteligencji... A myślę,że śmiało można zarzucić Ci do tego wszystkiego bycie dzieciuchem...
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    dajcie juz spokoj dziewczyny, bo sie slabo robi jak sie to czyta a to galeria jest przeciez i taki MILY!!! watek
    no! pooddychac gleboko i olac sprawe :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 26th 2011
     permalink
    Ciezko mi gdzie indziej do Ptysiaczka napisac, bo pod swoim wykresem skasuje, wiec pisze tu i przepraszam z gory za zasmiecanie watku. Ptysiaczku, spam pozostaje spamem, nasza kolezanka tez na poczatku usunela Twoj wpis i podejrzewam, ze dopiero zostalyscie przyjaciolkami, gdy przeprosilas na privie. W sumie akurat to uwazam za dobre, bo przeprosiny nalezaly sie jej, a nie mi. Niestety faktem pozostaje, ze tym spamowaniem podnosisz wielu ludziom cisnienie, przeciez chyba nie o to Ci chodzilo, wiec ten tego... ;) No ale teraz gleboki wdech i wydech i zapomnijmy juz o sprawie, bo malo nam innych zmartwien? ;) A watek ma przeciez taki fajny temat! Sabakuma, czekamy na zdjecie! :))) Pozdrawiam!
    --
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeNov 26th 2011
     permalink
    Ja tylko chciałam napisać, że strasznie nie lubię jak ktoś publikuje na forum prywatne rozmowy. Zupełna dziecinada.
    --
  2.  permalink
    Teo, olej ją, nie warto z takimi ludźmi gadać :confused:
    --
  3.  permalink
    Nie wiem w jaki sposób Ptysiaczek prosiła Was o głosy- przypuszczam,że był mało elegancki. Ale równie( a moze nawet bardziej) mało eleganckie jest to co teraz robicie. Teksty "olej ją", "nie ma o czym gadać z takimi ludźmi","pokazujesz ze jesteś mało inteligentna" tez zdaje się nie wpisują się w zasady netykiety o której mówicie.
    Jak mam być szczera to obce dzieci mało mnie rajcują, więc z zasady nie biorę udziału w takich konkursach. Jestem gotowa zrobić wyjątek dla dzieci przyjaciółek bo te są w moim ścisłym kręgu zainteresowań :)Do obcych linków nie zaglądam, wiec problemu nie mam :P
    A tak poza tematem to własnie między innymi dzięki zaangażowaniu moich przyjaciółek firma Nivea wybuduje wiosną w mojej miejscowości wypasiony plac zabaw, wiec te konkursy wcale takie bez sensu nie są :thumbup:
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeNov 26th 2011
     permalink
    Z taktem czy bez taktu- spam pozostaje spamem a to nie wątek do tego przeznaczony!

    Brzuszki, poproszę brzuszki!!! :)))
    --
    •  
      CommentAuthorCherry_Lady
    • CommentTimeNov 26th 2011 zmieniony
     permalink
    Aga-wybacz, ale jak laska wkleja linki u kazdej pod wykresem i nie zwaza na to, ze chwile wczesniej jedna z nich miala zabieg (szczyt bezczeslnosci i braku wpolczucia!!) to wybacz, ale szkoda slow Asi na takiego czlowieka :confused: wiec skoro nie wiesz w jakis sposob prosila ta dziewczyna o glosy to moze i Ty sie nie wypowiadaj :wink: koncze temat.
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeNov 26th 2011
     permalink
    Cherry_Lady: Aga-wybacz, ale jak laska wkleja linki u kazdej pod wykresem i nie zwaza na to, ze chwile wczesniej jedna z nich miala zabieg (szczyt bezczeslnosci i braku wpolczucia!!) to wybacz, ale szkoda slow Asi na takiego czlowieka :confused: wiec skoro nie wiesz w jakis sposob prosila ta dziewczyna o glosy to moze i Ty sie nie wypowiadaj :wink: koncze temat.
    --

    ok, ale po co to roztrzasac na tym watku? napisz do niej na pw i tam sie wyladujcie. wkleila linka tu- no i co? chcesz to glosuj, nie to nie i koniec tematu! jakbyscie to wszystkie zignorowaly to nie bylo by tu takiego kwasu :sad:
    a to co do kogo napisala moze zostawic osobie DO KTOREJ to napisala, a nie ,ze teraz wszystkie sa jej adwokatami i wypowiadaja sie za nia...
    to moje zdanie i jestem gotowa na wszystkie eeeee :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 26th 2011 zmieniony
     permalink
    marianna27: jakbyscie to wszystkie zignorowaly to nie bylo by tu takiego kwasu


    jakby ona przestrzegała etykietę forum i nie spamowała to też by kwasu nie było :tongue::wink:
    poza tym czemu mamy ignorować ?
    niech się może one [te, co spamują] nauczą, żeby tych linków wszędzie nie wklejać bo to na prawdę irytujące...:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    DZIEWCZYNY, CZY MACIE ZAMIAR ZAŚMIECAĆ KOLEJNY WĄTEK?
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Jaheira a Ty masz zamiar burzyć spokój na kolejnym wątku??
    Chyba jedna osoba może podnieść na duchu drugą osobę, czy to też zabronione??
    Ps. nie będę z Tobą polemizować więc nie licz na odpowiedź :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Łezunia: Ps. nie będę z Tobą polemizować więc nie licz na odpowiedź :bigsmile:


    Nie schlebiaj sobie!
    Po prostu widzę,że mamy tu do czynienia z bandą dziewczyneczek, które "dla zasady" będą zaśmiecały wątek po wątku bo taki mają kaprys.
    --
  4.  permalink
    Teraz to Ty siedzisz w nie swoim wątku i go zaśmiecasz....
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    mgielka :thumbup:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormgielka1983
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    upssss chyba źle dałam te Ooooo i Eeee :confused: ŁEZUNIA miała dostać te lepsze :/
    --
  5.  permalink
    Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Najpierw Amazonka, teraz Jaheira. Jeśli nie pasuje Ci "banda dziewczynek" to proszę nie wypowiadaj się. Z drugiej strony zanim Moderator przeniesie wątek gdzie indziej mógłby wysłać ostrzeżenie.
  6.  permalink
    kalamburka29 :thumbup: Myśmy jakby co nie pisały w tamtym wątku....mod go przeniósł
    --
  7.  permalink
    no wiem własnie, dlatego napisałam, że Moderator mógłby wysłać ostrzeżenie wcześniej. Inna sprawa, że denerwuje mnie jak ktoś tu zaczyna od pretensji i krytyki. Sam nic mądrego nie wniesie, ale musi się odezwać.
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny nie dajcie się sprowokować, róbcie to co robiłyście, uwielbiam Was czytać i sama wynoszę wiele pozytywnej energii z Waszych rozmów, widzę jak sobie pomagacie, jak się wspieracie...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Hej Dziewczyny,

    Dostalam poznizsza odpowiedz od moderatora:

    "Wątek na którym piszecie dotyczy jak to wyraźnie jest zaznaczone w temacie LEKÓW a nie starań. To ma być wątek MERYTORYCZNY a nie przeznaczony wyłącznie na wymianę zdań jak na czacie. Posty zostały przeniesione po przyjrzeniu się Moderatora tematom poruszanym w wątku. Jeszcze moment a z tematu zrobi się śmietnik i nie zostaną w nim znalezione żadne istotne informacje, które dla wielu użytkowniczek mogą okazać się niezbędne w leczeniu.
    Decyzja Moderatora jest nieodwracalna i wszystkie posty dotyczące starań będą przenoszone.
    Pozdrawiam"

    Moja propozycja , moze zalozymy nowy watek skoro tak sprawa wyglada? Taki dla staraczek, ktore lecza sie CLO. Bo takiego watku nie ma jeszcze.


    ps. u mnie dzis tempka w dol :( @ jeszcze nie ma, ale juz sie nie ludze, ze beta bedzie pozytywana.

    Pozdrawiam z rana.
    --
  8.  permalink
    boszzz będziemy latały po 5 tematach :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Wątek dla staraczek jest. Załóżmy wątek ogólny, zeby nikt nam nie zarzucił, że nie jest w temacie! Zaraz zrobi się to co na staraczkach po 30... wątek przez takie nastawienie niektórych osób umarł...
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    I co dziwne w momencie kiedy zaczęły się tam pojawiać nicki, które od paru dni widzę w naszym wątku.
    --
  9.  permalink
    może połaczony razem...starające sie z clo i pregnylem
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Wspierający dla staraczek z clo, pregnylem, iui :) czy coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Jaheira: Po prostu widzę,że mamy tu do czynienia z bandą dziewczyneczek, które "dla zasady" będą zaśmiecały wątek po wątku bo taki mają kaprys.


    Myślę, że wątek bardziej zaśmiecają osoby, które nie starają się o dziecko i nie biorą leków.
    --
  10.  permalink
    załóżmy prywatny wątek.... o wszystkim tam pogadamy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    jest wątek CO WAM W SERCU GRA - o wszystkim właśnie;)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Zacytuję siebie ze Starających się:
    Dziewczyny, nikt Wam na złość nie robi... Zrozumcie tylko,że forum jest ogólnodostępne... Poszczególne wątki nie są niczyją własnością....
    Jeśli tak bardzo zależy Wam na pisaniu w zamkniętym gronie to bądźcie w gronie przyjaciółek, wybierzcie wykres którejś z Was i tam piszcie sobie do woli o tym co Wam pasuje, w tonie jaki się Wam podoba...
    I żeby nie było- post nie ma na celu wywoływanie kolejnej dyskusji itd...
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    KARKO: est wątek CO WAM W SERCU GRA - o wszystkim właśnie;)


    Znając was wtedy nam zarzucicie, że o lekach gada się w innym wątku;) i że jesteśmy banda dziewczynek.
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    A Wy dziewczyny jakie leki bierzecie, żeby zajść w ciążę?

    Szczerze mówiąc Jaheira, podziwiam Cię, że mając 6 miesięczne dziecko, starasz się znowu zajść i to na lekach! Nie ma jak determinacja KOCHANA:crazy:
    --
  11.  permalink
    flowka :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Flowka: Szczerze mówiąc Jaheira, podziwiam Cię, że mając 6 miesięczne dziecko, starasz się znowu zajść i to na lekach! Nie ma jak determinacja KOCHANA

    A czy, żeby tu wchodzić, trzeba być na etapie starań?
    Ja tez się nie staram, ale czasem tu wpadałam, żeby odpowiedzieć na pytania dziewczyn, bo sama zaszłam podczas brania CLO.
    Co do wątku dla Was- napiszę obcesowo, ale nie mam już pomysłu na to, jak Wam to wytłumaczyć.
    Załóżcie sobie wątek o odpowiedniej nazwie- tylko dobrze wyważcie tę nazwę. Bo na razie błądzicie jak ślepcy we mgle, zakładając jakieś, uciekając stamtąd, zaśmiecając stare wątki i robiąc bałagan wszędzie, gdzie tylko wejdziecie.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Flowka: Szczerze mówiąc Jaheira, podziwiam Cię, że mając 6 miesięczne dziecko, starasz się znowu zajść i to na lekach! Nie ma jak determinacja KOCHANA:crazy:



    Sorry, ale sama sobie wystawiasz ocenę takim komentarzem...
    Rozumiem rozgoryczenie z powodu nieudanych starań, ale takie prywatne wycieczki są po prostu... aż mi słowa zabrakło na określenie tego...
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Jaheira: Sorry, ale sama sobie wystawiasz ocenę takim komentarzem...


    Ja w bardzo miły sposób wyraziłam podziw dla Ciebie:) Szczery. Bo zakładam, że skoro się udzielasz i nie chcesz zaśmiecać wątku to się starasz na clo:) Od tego jest wątek.
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Do tej pory nikomu nie przeszkadzała forma wypowiedzi dlaczego teraz to przeszkadza? I akurat Wam?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Chyba nie tylko nam- Moderator tez wypowiedział się w tej kwestii...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.