Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    asia_ kojec kupie jak mala bedzie juz wieksza
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  1.  permalink
    Hej,
    polecam taki namiot - kojec na wszelkie wyjazdy, a także na użytek domowy. Ostatnio zakupiliśmy.

    Kojec-namiot Babymoov
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Ja mam turystyczne Hauck. Juz druga corka je uzywa i napewno nie zamienilabym go zadne inne:wink:
  2.  permalink
    Fajny ten namiot-kojec
    --
    •  
      CommentAuthoranekk
    • CommentTimeJul 20th 2012
     permalink
    Witam Pilnie kupię butelkę Avent 330 ml używana proszę o wiadomosc na anianawrott@op.pl
  3.  permalink
    Gdyby ktoś szukał niedrogich mebli i całkiem całkiem, jeśli chodzi o jakość, to polecam tę firmę www.intermeble24.pl
    Zamawiałam ostatnio dla córci meble Mario olcha/beż, firma spisała się na medal, rzetelna informacja, punktualność jeśli chodzi o transport, no i przy większej liczbie elementów przywożą własnym transportem. Jak złożymy meble to wrzucę fotkę i napiszę więcej.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Zakręciłam się dzisiaj. W supermarkecie koło mnie były butelki Tommee Tippee Closer to Nature -sześciopak za 7.5 funta. I nie kupiłam, bo pomyślałam- na co mi aż sześć butelek, jak zamierzam karmić piersią? Teraz patrzę na strony internetowe i okazuje się, że za dwie trzeba zapłacić 5,99 f. Pewnie jak jutro pójdę to sie okaże, że już nie ma.

    A tak na marginesie, dobre są te butelki?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Peppermil - ja ostatnio czytalam na necie opinie o butelkach, bo tez chce niedlugo zakupic. I czyatalam, ze sa ok - te i Avent dziewczyny chwalily. Choc ponoc najlepsze sa Dr. Brownsa - one najlepiej (ponoc) zapobiegaja kolkom. I ja takie chce kupic. :) dokladnie cos takiego :
    http://www.bangla.pl/opinie/p2706/dr-browns-natural-flow-butelka-z-szeroka-szyjka

    A dzis bylam w gapie i dokupilam 3 body z dlugim rekawkiem na 3-6 miesiecy dla synka :) rozmiar 70cm :) No i skarpetki male na 0-3 miesiaca , plus kilka par na 3-6 miesiacy :) skarpetki wielkoscia sie bardzo nie roznia. Sa takie z froty :)

    Dziewczyny, wiem, ze na allegro kupowalyscie pieluszki tetrowe dla dzieci, mozecie polecic sprzedawce jakiegos i doradzic jakie kupic i ile sztuk? :)

    ps. tez chcialam buletki TT kupowac na poczatku, bo maja smoczki w ksztalcie sutkow ;) ale zaczelam czytac na necie o opinie o butelkach i kupie najpierw ze dwie Dr. Brownsa :) nie chce za duzo, bo jak nie przypasuja to bede zmieniac - choc mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie.
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    Ja sie chyba zdecyduję na TT, jeśli załapię sie jutro na tę promocję.Najwyżej komuś oddam/sprzedam ze 3, bo po co mi aż tyle? A jak już nie będzie to jeszcze się porozglądam.
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    madziauk: Dziewczyny, wiem, ze na allegro kupowalyscie pieluszki tetrowe dla dzieci, mozecie polecic sprzedawce jakiegos i doradzic jakie kupic i ile sztuk? :)


    Ja kupiłam te:
    1
    2
    3
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJul 21st 2012
     permalink
    chce_byc_mama - dziekuje, a ile takich pieluszek tak mniej wiecej potrzeba kupic?
    --
  4.  permalink
    Kurcze Peppermill zdradz ktory to supermarket.
    Ja dzis za dwie , te najmniejsze TT zaplacilam ponad 8 funtow.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    My z pierwsza corka uzywalismy dr. Brown wlasnie i byly super. Mala byla od 6 tygodnia zycia na mm i mielismy 6 butelek.
    Druga corka sporadycznie dokarmiona mm, butelka TT i tez sobie chwalilam(choc dlugo nie uzywalam :wink:).
    Peppermil, o promocja super, naprawde.

    Treść doklejona: 22.07.12 08:56
    MadziaUK, my mielismy kupione na poczatek 10szt. tetrowych i 2 flanelki. Tetrowych musialam dokupowac (mialam ponad 20szt.), bo moje obie dziewczyny ogromnie ulewaly.
    Jesli moge Ci polecic to bardzo dobre gatunkowo sa pieluszki tetrowe z misiami w Toys r Us. Moje obie corki je uwielbiaja!
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Wow! To ja nawet nie wiedziałam, że są różne rozmiary pieluszek tetrowych :shamed:
    Doswiadczone Mamy - które rozmiary polecacie, które są najbardziej poręczne? Chodzi mi oczywiscie o pieluszki używane do ulewania, przecierania, podkładania itp... :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMa_Rita
    • CommentTimeJul 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    ja kupiłam 10 tych 70x 80 i chyba ze 20 tych 80x 80. Przydają się naprawdę do wszystkiego - do wózka, do wanienki, przy każdym karmieniu itd ;)
    --
  5.  permalink
    Ul_cia: Chodzi mi oczywiscie o pieluszki używane do ulewania, przecierania, podkładania itp... --


    Do tych celów mam 70x80 takie najcieńsze, bo szybko schną, są najtańsze i mi nie szkoda.

    Peppermill: Ja sie chyba zdecyduję na TT, jeśli załapię sie jutro na tę promocję.Najwyżej komuś oddam/sprzedam ze 3, bo po co mi aż tyle? A jak już nie będzie to jeszcze się porozglądam.


    Ja używam TT praktycznie od samych urodzin Staszka, bo go dopajałam glukozą z tej butelki. Przez to, że są takie szerokie usta układają mu się jak na piersi i młodemu nigdy nie robiło za bardzo różnicy czy dostaje butelkę czy pierś. Mamy taką malutką 150ml i tą większą z tą kosmiczną antykolkową wkładką z obu jestem zadowolona, teraz dokupiłam z tej serii niekapek i mały też lubi z niego pociągnąć.
    Jak chciałam mu dać herbatkę z wąskiej butelki to nie czaił co ma z tym smoczkiem zrobić, ale może to kwestia jego przyzwyczajenia.
    Ja kupowałam takie zbiorcze opakowanie 3 sztuki i kojarzę, że każda była dodatkowo opakowana w folię, także nie powinnaś mieć problemu odsprzedać, jeśli ci się nie przydadzą...
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    dzięki za opinie dziewczyny.

    Matylda promocja jest w Morrisons.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Co do pieluszek to ja mam 7 flanelowych i 13 terowych i mimo ulewania nam starczają przy praniu tak, co 3 dni :)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ja kupiłam 10 pieluszek tetrowych 70x80, wcześniej miałam już 3 pieluszki, czyli 13 w sumie, 5 kolorowych tetrowych, 5 kolorowych flanelkowych. Zobaczymy, czy starczy, zawsze można dokupić :)
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ja już się też zaopatrzyłam laktator TT z którym była jedna butelka 150ml i dokupiłam jedną oddzielnie też 150ml tylko antykolkową, wyglądają fajnie zwłaszcza szerokie smoczki faktycznie jak pierś. Co do pieluch ja kupiłam 10 tetrowych białych 70x80 i 10 kolorowych w sumie 20szt, flaneli nie używalam przy córce i teraz też nie kupiłam bo nie wiem do czego by mi się mogło przydać :)
    --
  6.  permalink
    Flanelowe używamy jako kocyki w ciepłe dni, do podkładania np. jako wyściółka w wózku, do wycierania po kąpieli, bo ręcznik za gruby nam był dla noworodka i takich tam podobnych czynności...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Dziewczęta, jak kupowałyście stanniki do karmienia? Chodzi mi o rozmiar... Skąd ja mam wiedzieć jak te balony się zachowają po porodzie? :wink: jest jakaś zasada, że np o 2 rozmiary większe się kupuje czy co? Chciałabym się zaopatrzyć i zgłupiałam :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ul_cia: Chciałabym się zaopatrzyć i zgłupiałam


    TEŻ się nad tym zastanawiam.. chciałam kupić ale czekam . Narazeie mam 0 2 rozmiary większe , a co później ?
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ul_cia, mam ten sam problem. Kupiłam jeden, który jest na mnie dobry teraz, ale boję się kupić więcej, bo nie wiem jak się zachowają moje piersi po porodzie. Po urodzeniu Natali, przez kilka dni miałam cyce jak wiaderka- nie wiem jaki rozmiar musiałabym kupić, żeby je ogarnąć. Po jakimś tygodniu wróciły do "normy" tzn. były o rozmiar większe niż przed porodem.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    ULCIA ja nie kupowałam przed porodem
    dopiero po jak minął nawał się dokładnie obmierzyłam i z rozmiarem zapisanym na kartce wysłałam do sklepu męża :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    Ul_cia: jak kupowałyście stanniki do karmienia?

    U mnie sprawdził się na początku miękki bez drutów - używam bielizny z firmy Alles i jak dotąd się sprawdza bez zarzutu. Te miękkie w razie potrzeby są na tyle elastyczne ze się dostosują, np takie coś. Rozmiar - u mnie akurat pasował taki jak na końcu ciąży. Na pierwsze dni w szpitalu to nawet jeden wystarczy, grunt zeby mieć zapas wkładek laktacyjnych - ja lubię Penaten bo są ładnie wyprofilowane.
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 22nd 2012
     permalink
    beagraf: ja lubię Penaten bo są ładnie wyprofilowane.


    oj tak polecam je również
    przetestowałam chyba z 4 rodzaje i te [wg mnie] najlepiej chłonęły i nie przeciekały :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Ja też używam alles i też zmierzyłam się jak minął nawał i sprawdza się super. A na nov mam takie 2 miękkie.
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Ul_cia: Dziewczęta, jak kupowałyście stanniki do karmienia? Chodzi mi o rozmiar... Skąd ja mam wiedzieć jak te balony się zachowają po porodzie?


    Nigdy nie wiadomo - niektórym dziewczynom po porodzie biust powiększa się o jakieś dwa rozmiary, innym zostaje taki jak w końcówce ciąży.
    Ja zrobiłam tak jak Peppermill - kupiłam jeden w końcówce ciąży (przy okazji pomierzyłam sobie różne modele, żeby zobaczyć, które mi pasują) i potem chodziłam w nim non stop prawie do urodzenia malucha (bo super wygodny się okazał), a potem, kilka dni po porodzie obmierzyłam się i zamówiłam przez Internet kolejny.
    Tak jak dziewczyny piszą, do szpitala wystarczy jeden stanik plus chłonne wkładki laktacyjne (jednorazowe).
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Dzięki ! :flowers:
    Ja w takim razie wstrzymam się do czasu po nawale (optymistka :wink:), bo te moje cycochy nie do przewidzenia są .... przed ciażą miałam D, w ciazy G ..... nie chcę myśleć, ze bedą większe :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    ja kupiłam stanik po unormowaniu się laktacji, a biust i tak potem urósł :(
    --
  7.  permalink
    He he mi też :)) Mąż mi dokupował większe :D
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Cześć dziewczyny piszę do was pierwszy raz i od razu mam pytanie Czy któraś z was ma leżaczek dla dziecka Fisher Price czy polecacie mi tą firmę?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Anula85, mialam lezaczek fisher price i moge smialo polecic:)
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Następne pytanie mi się urodziło (od razu widać, że uwierzyłam, ze naprawdę niedługo Mała powita ten świat :wink:) a'propos przewijaka.
    czy któraś z Was ma taki przewijak razem z wanienką i półeczkami? Taki mebel, który nazywa się komoda kąpielowa z przewijakiem :wink: czy jakoś podobnie?
    Zastanawiamy się nad tym, rozwiazałoby nam to parę problemów, ale ciekawa jestem jak w użyciu.
    --
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Dzięki za odpowiedź . Ja upatrzyłam sobie taki śliczny na Allegro i zaraz go kupię.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJul 23rd 2012
     permalink
    Ul_cia: Taki mebel, który nazywa się komoda kąpielowa


    Ulcia ja nie mam , ale rozmawiałam o tym z położną . I w zasadzie ( choć nie stanowczo ) odradziła mi . Powiedziała że jest nie poręczne i i tak musisz dziecko położyć gdzieś obok bo ten przewijak jakoś się odsuwa znad wanienki . Choć pewnie są różne rodzaje
    Nie zamierzałam kupować tylko z czystej ciekawości zapytałam o to , choć moze dziweczyny które uzytkują mają dobre opinie ...
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJul 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Peppermill jesli o staniki chodzi to moge polecic, a nawet baaardzo polecic takie fakt, ze kosztuja nie malo ale wierzcie mi w zyciu, ale to w zyciu nie mialam na sobie wygodniejszego cyckonosza....fajny jest tez wlasnie ze wzgledu na to, ze mozna zakupic go wczesniej bo dopasowuje sie do zmieniajacych ksztalt i wielkosc piersi....a rozmiarowka wyglada o tak (tabelka rozmiarow na dole strony) sama slecze teraz na ebayu polujac na wiecej :)))) tak samo jak i moje serce skradly pociazowe topy mothercare post pregnancy tummy and waist shaper...

    a i jeszcze jako mloda mama stwierdzam, ze zamiast zwyklych wacikow w naszym domu najlepiej spisuja sie takie o suche bawelniane chusteczki huggies jestem zadowolona na tyle, ze nawet z corka na spole uzywamy...ona do calego ciala a ja do demakijazu...platki kosmetyczne poszly sobie w niepamiec....jak dla mnie rewelacja...

    co do butelek nie pomoge...bo jakos tak w ogole nie pomyslalam o tym zeby jakakolwiek kupic...i poki co potrzebne mi nie sa...na szczescie :)
    w kwestii mebelka kapielowego tez sie nie wypowiem bo dla mnie one maja jedna zasadnicza wade...sa zwyczajnie za wysokie...i musialabym dziecko kapac i ubierac stojac na palcach o ile nie na krzesle :)))
    --
  8.  permalink
    my mamy lezaczek Fishera i jesteśmy zadowoleni. Taki o ślimaku mamy.
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeJul 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: czy któraś z Was ma taki przewijak razem z wanienką i półeczkami? Taki mebel, który nazywa się komoda kąpielowa z przewijakiem :wink: czy jakoś podobnie?

    ja mam TAKI i musze powiedziec, ze dla mnie bylo bardzo wygodnie przeniesc mala z wanienki bezposrednio na przewijak; nie musialam sie szamotac z recznikiem ani niczym innym (nic mi sie nie przesuwalo).
    jedyny minus, ze taka wanienka wystarcza mniej wiecej na pierwsze dwa miesiace, za to sam przewijak jest dosc duzy. poza tym ma kolka, wiec jezdze sobie z pokoju do lazienki, w zaleznosci od potrzeby.
    na poleczkach trzymam sobie pieluchy, reczniczki itp, z boku zawiesilam pojemniczki z ikei, aby miec pod reka najbardziej potrzebne przy przewijaniu/przebieraniu rzeczy.
    ale sa pewnie rozne rodzaje - ja z mojego jestem bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    ja mialam komode taka przy Cysi i byłam zadowolona. W wanience kapała sie do 6/7 m-ca zycia potem przeniosła sie do duzej wanny :) teraz planuje zakup czegos takiego, bo lazienke zabudowałam totalnie i nie mam juz w niej miejsca
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    aguncia: ja mam TAKI i musze powiedziec, ze dla mnie bylo bardzo wygodnie

    Faktycznie - ten jest fajny (jak dobrze widzę, ta wanienka jet wysuwana z pod spodu?) - bo faktycznie nie trzeba się szarpać z nakładaniem rpzewijaka trzymając jednocześnie maluszka.
    To mój faworyt ;-)
    --
  9.  permalink
    Ja nie miałam poprzednio stojaka na wanienkę, ale teraz na pewno sobie zakupię, a przewijak po Majce będę kładła na pralce;-)
    Patka a są te staniki do kupienia w Polsce bo pamiętam, że miałam taki top-biustonosz właśnie (ale oczywiście taki tani za 20zł, bez zapinania z tyłu i bez odpinanych ramiączek i bardzo sprawdził mi się szczególnie w nocy), ale ten jest dużo fajniejszy co polecasz
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    ja mam taki

    dopóki dziecko jest malutkie i jeśli kąpiemy w dwie osoby jest w miarę ok, mąż wyciągał mała z wanienki a ja szybko organizowałam przewijak - tzn musiałam go położyć i na to jeszcze ręcznik, a dziecko w tym czasie (pare sekund ale jednak) na rękach u męża ociekające wodą - także opcja do przeżycia, jednak ta koniecznośc rozkładania przewijaka jest trochę uciążliwa
    jesli kąpałam sama to wanienkę stawiałam na podłodze a przewijak był przygotowany obok - i to w sumie było bardziej wygodne niż to rozkładanie...

    wanienka jest malutka, więc nadaje się dla albo malutkiego dziecka albo już siedzącego, tylko co to za frajda w małej wanience?? żadna...

    obecnie zakupiłam dużą wanienkę na stojaku i z wanienki przekładam na gotowy przewijak, i wtedy to cudo jako sam przewijak sprawdza się super, bo jest mobilny (chociaż kółeczka do dupy) ma jakieś półeczki na któych możemy sobie zorganizować najpotrzebniejsze rzeczy, no ale jest kolejny mebel i kolejny wydatek

    ogólnie chyba nie polecam, no ale to każdy musi sam sobei rozważyć wszystkie za i przeciw
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    Dzięki dziewczyny.
    Wczoraj jeszcze byłam pewna, ze coś takiego kupię jak Anula pokazała, dzisiaj już się łamie.... tylko cała koncepcja mi się wali - bo kąpać chcę w łaziencę, a przewijak chciałam mieć w pokoiku Martynki - i stąd wogóle takie zamieszanie nam się zrobiło - nawet jak kupię stojak pod wanienkę, to co mam zrobić z Maluchem wyjętym z wanienki? Przecież nie bede leciała przez pół domu z dzieckiem do jej pokoju.... to chyba zostaje mi kupić przewijak na kółkach i wozić.... ale to też mało wygodne..... ehhhhh jakoś tak nie ergonomicznie u mnie....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 24th 2012 zmieniony
     permalink
    my mieliśmy wanienkę ze stelażem i kąpaliśmy dziecko w pokoju [w sumie z konieczności bo w łazience było za ciasno i za zimno jednak]
    mąż nalewał wody do wanienki i przenosił do pokoju
    a potem odnosił i wylewał
    i tak co wieczór

    jak byłam sama to nosiłam wodę garnkami ahahahah bo wanienki nie uniosłam [pomijam, że mi nie było wolno]


    no a obok stało łóżeczko z przewijakiem na którym sobie wcześniej rozkładałam ręcznik i Ninę po kąpaniu przenosiłam
    potem powstał delikatny problem jak Nina urosła i zaczęła chlapać bo musieliśmy wanienkę maksymalnie w róg pokoju przesuwać bo tak woda fruwała, że masakra :smile:
    na szczęście wtedy się akurat przeprowadziliśmy i zaczęliśmy ją kąpać w łazience



    a tak jak Ty Ulcia planujesz to może być ciężko logistycznie
    ewentualnie rozkładać możesz ręcznik na pralce, małą w niego zawijać i przenosić dopiero do pokoju ale ja wiem ?
    dla mnie już samo kładzenie mokrego dziecka na pralce [nawet wyłączonej z kontaktu] jest dość mocno wątpliwe :wink:
    chociaż wiem, że ogrom ludzi tak właśnie robi
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    U nas ze względu na nasz wzrost stojaki pod wanienkę nie sprawdziły się (trzeba było się do nich nachylać za bardzo, co przy jednoczesnym trzymaniu dziecka w kąpieli było za bardzo obciążające dla pleców). Wanienka stała więc na podłodze w łazience. Kupilismy najzwyklejszy przewijak na łóżeczko i na czas kąpieli przenosiliśmy go na podłogę obok wanienki, na przewijak kładliśmy ręcznik (jeszcze przed rozpoczęciem kąpieli) i nie było problemu z przenoszeniem malucha pomiędzy pokojami.
    A jak maluch zaczął się kręcić, nie bałam się, że sobie krzywdę zrobi podczas pielęgnacji i ubierania, bo z przewijaka na podłogę nie było daleko i nie było ryzyka, że spadnie ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    TEORKA: ewentualnie rozkładać możesz ręcznik na pralce, małą w niego zawijać i przenosić dopiero do pokoju ale ja wiem ?

    No własnie ja nie mam pralki w łazience :wink:
    generalnie łazienkę mam urządzona bardzo fajnie, ale bardziej jak do zdjeć do katalogu, albo do romantycznych kąpieli przy świecach i winku, a nie do ogarniecia tam kąpieli dziecka :winkkiss: :wink:
    Coś bedę musiała wykombinować - generalnie zmieściłoby mi się i stelaż pod wanne i przewijak, ale przeciez nie bedę kupowała 2 przewijaków (do łazienki i do pokoiku Małej) bo raz, że finansowo już zaczynam nie wyrabiać, a dwa, ze mój maż by mnie chyba juz wyeksmitował z tym całym sprzętem :wink:
    --
  10.  permalink
    Ul_cia: tylko cała koncepcja mi się wali - bo kąpać chcę w łaziencę, a przewijak chciałam mieć w pokoiku Martynki

    My tak mamy. Krzysia tak kąpiemy od początku. Mąż go myje, potem przenosi do pokoju na przewijak, gdzie już wszystko przygotowane. Nawet go w ręcznik nie zakręca, troszkę nachlapią, ale tyle co nic.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJul 24th 2012
     permalink
    agi_s: przenosiliśmy go na podłogę obok wanienki, na przewijak kładliśmy ręcznik (jeszcze przed rozpoczęciem kąpieli) i nie było problemu z przenoszeniem malucha

    Ale to co, kąpaliście Malucha na kolanach?
    Wygodnie Wam było?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.