Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 16th 2014 zmieniony
     permalink
    Dii espeszyl for Juuu :):):) sama się tam zaraz obkupię, bo mega fajne ceny są :)

    Biały Jeleń :D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 16th 2014
     permalink
    Dzięki Penny:bigsmile: Choć tam nie widzę płynu do płukania co prawda, ale mają dobre ceny:wink:
    Byłam w hebe i tam płyn znalazłam:bigsmile:

    mkdno właśnie też bym kupiła piankowy ale zastanawiam się czy noworodka nie lepiej kłaść na kokosie... Hmm...
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJun 16th 2014
     permalink
    Dii jest płyn do płukania tylko opisany jako koncentrat do płukania :-) dlatego w pierwszej chwili też nie znalazłam, a ceny faktycznie ok, ale jak we wszystkich internetowych musi się uzbierać większe zamówienie, żeby się opłacało....
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 16th 2014
     permalink
    Faktycznie:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJun 16th 2014 zmieniony
     permalink
    polar polarowi nie równy, ja kupiłam np cieniutenki kocyk polarowy w IKEA, muślinowe były dla mnie jakoś niezbyt delikatne, a bambusowe są dość drogie. Stawiam właśnie na polarka, cienki plusz (taki dostała moja córka od cioci) i cienkie bawełniane (upatrzyłam sobie już ale jeszcze nie kupiłam). A tak naprawdę na te naprawdę gorące dni to wystarczy pielucha flanelowa lub tetrowa :-) - ale oczywiście to moje zdanie, doświadczenia jeszcze w tej kwestii nie mam.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 17th 2014
     permalink
    ja mam termin na lipiec i wiadomo ze bedzie upał (prawdopodobnie) mam flanelowa pieluche do przykrycia malutkiej i mam tez troche grubszy maly kocyk taki miekki i milusi:) ale niewiem co to za materiał, a na pozniej jak bedzie sie ochładzac mam taki fajny kombinezon-spiwór niewiem jak to nazwac.... w kazdym razie rece dziecko ma wolne jest to zapinane na zamek blyskawiczny od gory pod szyją az po sam dół do stóp :)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Dii jak tam przygotowania idą? mam na mysli torbe do szpitala ubranka itd
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Torba spakowana :) Jeszcze tylko moja mała została, bo muszę dokupić kilka rzeczy kosmetycznych, ale tak to już wszystko :) Na szczęście :)
    Tylko jeszcze muszę kupić pościel do kołyski i materacyk... Kurcze nadal się nad tym materacykiem zastanawiam...
    A tobie jak idzie?
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 18th 2014 zmieniony
     permalink
    torba spakowana poza kosmetykami dla mnie... ubranka wyprane poprasowane i poukladane w nowej komodzie:) po ostanich skurczach postanowilam jednak spakowac torbe:) sama nie wiem czy brac do szpitala kosmetyki dla malej w sensie do kąpieli... nie wiem jak to bylo przy Mai hmmmm
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Ja stwierdziłam, ze pobiorę wszystkie zdobyte próbki ;) a jak się okaże, ze będzie potrzeba więcej to mąż mi dowiezie :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    ja nie mam probek...:(
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 19th 2014
     permalink
    ja je zdobyłam na targach i od mojego lekarza - już 3 wyprawki mi dał (zestaw gazetek, kremiki na rozstępy, żele i inne takie dla małej, smoczek, pieluszka itp.):wink:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 19th 2014
     permalink
    Ja dostalam na jednej wizycie gazetke plyte i jeden pampers tam byl. Moze nastepnym razem choc watpie
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJun 19th 2014
     permalink
    Ja dostałam w pierwszym trymestrze i w drugim takie zestawy różnych gazetek, ulotek itp. Jakieś próbki tam były, ale Ziaji i Nivea, których to firm raczej nie planuję stosować. Co najbardziej mi się podobało to malutkie słoiczki z Sudocremem (idealne "na wszelki wypadek" chociaż opinie są o nim różne).
    Na targi nie dotarłam niestety, więc nie zebrałam tony próbek i ulotek, ale ze mną niestety tak jest, że zbieram ....i wyrzucam jak mi się przypomni bo się już przeterminowały.
    Kosmetyki do stosowania dla siebie i małej wybrałam głównie na podstawie bloga Sroki i doświadczeń znajomych. Jak poczytałam co jest w niektórych najpopularniejszych i promowanych kosmetykach to czasem się można bólu głowy nabawić....zresztą ograniczyłam ilość do minimum, nie kupowałam na razie żadnych emolientów, mimo, że polecali na szkole rodzenia - wdrożę jak będzie potrzeba (wybrany mam, dostępny w najbliższej aptece) - na tą chwilę mam tylko podstawowy płyn do mycia dla maluszków, sól fizjologiczną, krem do pupy (najprostszy) i oliwkę - ale to bardziej do masażu itp...
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    Anka80: Co najbardziej mi się podobało to malutkie słoiczki z Sudocremem

    Oooo też je dostałam. A masz może na nim termin ważności? Bo kurcze u mnie puste miejsce, a mam jeszcze ten mały pojemniczek Sudocremu z wyprawki Kacprowej z 2012 roku, bo też wtedy dostałam i nie zużyłam. I zastanawiam się czy jeszcze się nadaje...
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    Ja taki kremik dostalam chyba w jednym z dwoch pudelek po porodzie w szpitalu
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    Dii co do terminu ważności to, aż poleciałam sprawdzić...... na jednym pudełeczku jest (kwiecień 2015), a na drugim jest pusto... nie wiem od czego to zależy, bo dostałam te paczuszki od lekarza w tym samym czasie, więc chyba pochodzą z "jeden partii"?
    Te z 2012 roku, mogą się już jednak nie nadawać... nie wiem czy bym ryzykowała.-
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJun 21st 2014
     permalink
    Ja mam dwa pudełeczka puste, w sensie bez daty. Ok. Stare wyrzucam:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLeti
    • CommentTimeJun 23rd 2014
     permalink
    Salina: zgubiłam watek w którym było coś o Mon Petit Bleu, bo własnie koleżanka mówiła mi o ich produktach i chcialam dopytać, która z was zna albo coś więcej wie na ich temat?

    Ja pisałam o ich śliniakach na ząbkowanie. Świetnie się sprawdzają. Mają też tradycyjne śliniaki i woreczki na wszystko (dosłownie kilka romziarów i na jedzonko i na pieluchę ;)).
    Dobre jakościowo i produkowane w Polsce, to chyba najważniejsze cechy, ladne wzory, ale to już rzecz bardziej subiektywna ;)
    • CommentAuthorSalina
    • CommentTimeJun 23rd 2014
     permalink
    Leti bardzo dziękuje ci za info na temat tych śliniaków i woreczków od MPB, i już widzę, że będzie to nasze MUST HAVE nie tylko na ten sezon. Pozdrawiam cieplutko ;-)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Dziewczyny podstawkę, stopień dla malucha potrzebuję by w umywalce pod kranem rączki myc, bo bez tego to dla nas na razie sport wyczynowy....
    polecicie coś?

    czy moja mała Ninka w ogóle dosięgnie z takiego stopnia, są na tyle wysokie?
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Eveke, sprawdź ikeę. My mamy ten. Te niższe są dla nas za niskie.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 22nd 2014
     permalink
    Ola dzięki :D fajny , prosty i tani :D
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ev, u nas za taką podstawkę robi nocniczek :wink::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    A nie za niski jest?
    Bo mi sie wydaje ze Nina by nie sięgla.
    ale i tak nocnika nie posiadamy :)
    Wczoraj od razu zamowilam tą co Ola pokazala.

    plus tez taki ze ma podgumowany spod. No chyba ze nocniki tez :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Ten model z ikea jest dość niski ... y na działke kupiłam wyższą http://allegro.pl/ikea-podium-stolek-podest-bolmen-stopien-kurier-i4380214530.html
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Czerwinka, ja ten sam wkleiłam :) Chyba, że link coś się chrzani?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    O kurde, Eveke, a Ty widziałaś duży czy mały? Mi się otwiera wysoki BOLMEN. Mogłam chociaż nazwę wcześniej napisać...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Dlatego napisałam że on jest niski a ten drugi dużo wyższy ...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJul 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    Eeee mi sie otwieral wysoki i taki tez zamowilam :)
    Poza tym se nazwe przepisalam i na allegro wklepalam :)

    I oczywiscie zajarzylam ze on jest wyzszy po wygladzie chocby bo jednsk cos tam w necie zerkalam ;)

    i jak to ja jeszcze wzielam metrowke, odmierzylam te 31 cm stolka dodalam mniej wiecej na jakiej wysokosci Nina ma ramiona i gites. Powinno byc ok.

    Ale prosilam o rade bo w necie multum wszystkiego. O ikei zazwyczaj nie mysle bo do stacjonarnej nie oplacalo by mi sie dybac 60km po stolek za 19,99 :))))

    Ale dzieki Olu bo wlasnie jest dosc tani , prosty, biały. O to chodzilo ;) wiec na all zamowilam.
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 23rd 2014
     permalink
    Najważniejsze, że wyszło jak miało wyjść, a ja będę mądrzejsza na przyszłość :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJul 25th 2014
     permalink
    Ma któraś z Was matę edukacyjną FISHER PRICE RAINFOREST? Możecie mi powiedzieć gdzie się zmienia baterie? Mam odkręcic te śrubki co są przy tych światełkach czy jak?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJul 26th 2014
     permalink
    W żyrafie są baterie :-)Podciagnij materiał do góry:-)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Może którąś przyszłą mamę zainteresuje. Na bazarku wystawiłam monitor oddechu niemowląt po drugim synku (Snuza Halo).
    --
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeAug 8th 2014
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie poluje na łóżeczko na aukcji ale nie wiem czy każde łóżeczko dla niemowlaka ma poziomy? Chodzi mi o ten dolny jak jest starsze i górny dla niemowlaczka? Zadałam pytanie sprzedającemu ale pani mi odpisała, że się na tym nie zna ale jak jej napisze jak to sprawdzić to sprawdzi. Tak więc wiecie jak to sprawdzić?
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 8th 2014
     permalink
    Wystarczy zobaczyć, czy po bokach łóżeczka (na nogach łożeczka) ma niżej dziurki na przykręcenie "stelaża" na niższych poziomach.
    Dziwne, że babka nie wie tak podstawowej rzeczy sprzedając przedmiot :/
    --
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeAug 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Elyanna dzięki :) Ona go nie używała a sama dostała od kogoś i jej dziecko podobno spało tylko w turystycznym. Jak patrze na zdjęcie tego łóżeczka to coś mi się zdaje, że ma dziurki tylko na najniższym poziomie. Zobaczymy co mi odpisze. Nie wiem też czy jest sens kupować gdyby miało tylko jeden najniższy poziom.. jednak ciężko się schylać do małego dziecka w kółko.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny wiem że był już tu gdzieś poruszany temat pierwszych papci dla dziecka, mogłybyście albo podać stronkę albo polecić jakieś pierwsze papcie dla zaczynającego chodzić brzdąca. Ninka miała befado, ale może teraz przez 5 lat coś się zmieniło i coś fajnego, nowego pojawiło się na rynku.
    Młody wstaje, chodzi krokiem dostawnym, na razie śmiga na bosaka, ale jesień za chwilkę będzie zimno, a w antypoślizgach skarpetki mu się obracają i nie spełniają swego zadania, może dlatego że raczkuje i podczas raczkowania skarpetki się lekko ściągają i obracają
    ps kiedyś jakieś papcie ze skórki polecałyście, pamiętacie ??
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Kacha wpisz na allegro paputki :)
    My juz drugą pare uzywamy i uwielbiamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    dżenks Eveke napiszę do ciebie jak będę dopierać rozmiar
    --
  1.  permalink
    Ja też proszę o doradzenie w sprawie rozmiaru paputek:) Moja malutka ma rok i stopke 12, 2 cm to powinnam kupić te 12, 5cm czy od 12 miesiąca z długością wkładki 13, 5cm??
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Skorpionka ja bym kupila te 6-12 mcy. My nadal mamy ten rozmiar, fakt juz na styk ale nasza ma butki rozm 21.
    Takze mysle ze dla Was te wieksze beda za duze.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    O Eveke dzięki że piszesz o tym rozmiarze, bo jak będę kupować na jesień to lepiej te mniejsze wybrać, podoba i się kilka modeli, ale akurat ten który mi najbardziej przypadł do gustu nie jest syty w najmniejszym rozmiarze.
    A jeśli chodzi o użytkowanie tych papuci możesz napisać coś więcej, jak się na nodze trzymają nie zsuwają się ?? z pięty, gumka jest ciasna w sam raz ?? dziecko nie krzywi stóp w nich ??
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Skorpionka ja mam paputki.pl

    kacha fajnie trzymaja sie na nożce, o spadaniu nie ma mowy. Gumka jest w sam raz wg mnie.
    A nóżki to tak jakby dziecko na boso bylo czy w tych skarpetach podszytych skórką.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    Też mamy te paputki są zarąbiste. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeAug 21st 2014
     permalink
    I my też, tylko co jakiś czas kupuję większy rozmiar :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 22nd 2014
     permalink
    My mamy paputki z ecofeet :) młody po domu tylko w nich chce śmigac, właśnie też muszę mu zamówić większe, bo te juz na styk.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 22nd 2014
     permalink
    Widzę że i te co polecała Eveke i te co poleca Hope to ten sam rodzaj papci cena też będzie taka sama z dostawą teraz tylko kwestia modelu który podpasi, podobają mi się z dinozaurem a z tych z ecofeet z tygryskiem. Czekam na wypłatę i po pierwszym zamówię Mińkowi papućki.
    Dzięki dziewczyny za szybki odzew, jak zawsze można na Was liczyć :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 22nd 2014 zmieniony
     permalink
    kachaw: Widzę że i te co polecała Eveke i te co poleca Hope to ten sam rodzaj papci


    Kasiu nie wiem czy akurat te się różnią ale ostatnio byłam u Kasi (penny) i zauwążyłam, że paputki Nadii mają nieco cieńsze spody i takie jakby miększe. Nasze są troszkę sztywniejsze (ale nie sztywne) i ciut grubsze no ale nie wiem skąd Kasia(penny) zamawiała.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 22.08.14 18:46</span>
    Ja dziś za to kupiłam befado do żłobka....no i oczywiście mega protest...:neutral:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.