Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  •  
   CommentAuthor_Isia_
  • CommentTimeNov 30th 2017
   permalink
  Mam pytanie do dziewczyn, które używają pieluszek z Lidla dla swoich babli. Używałam dla Adasia rozmiarów 4,5 i 6. Są fajne i cieniutkie, przypominają Pampersy ale nie są takie chemiczne. Dla Basi kupiłam 1 i 2 ale byly zupełnie inne - takie grube waciaki. Czy 3 przypominają te rozmiary 1-2 czy są jak 4-6?
  I drugie pytanie. Czy używalyscie dla zabkujacych maluchów tych gryzaków w formie smoczka? Dobre to? Basia już na ostatniej prostej do pierwszych zębów ale nie utrzyma sobie w rączce gryzaka. Ciamka wiec ręce, slini rękawy, ulewa bo wsadza łapki za głęboko. Szukam jakiejś alternatywy dla niej.
  --
  •  
   CommentAuthorbananowiec
  • CommentTimeNov 30th 2017
   permalink
  Iśka ja raz spróbowałam pieluch z Lidla i koszmar, grube.,sztuczne jakby i doopka od razu czerwona. Więcej nie kupię :devil:
  Iśka już zęby u Basi...? Serio? Karol robi identycznie, cała dłoń w gardle a potem ulewa prawie samą silną albo i nie :tongue: Pytanie czy Basia w ogóle coś takiego będzie chciała memłać. Mi Karol bierze trochę nieudolnie ale bierze zabawki i gryzaki do buzi ale jednak paluch rządzą. Tylko mi się wydaje, że u naszych to takie poznawcze bardziej a nie na zęby.. :wink:
  --
  •  
   CommentAuthormarion
  • CommentTimeDec 1st 2017
   permalink
  Ja też kupiłam kiedyś z promocji te Lidlowe nr 2, ale właśnie sztuczne były oraz grube i sztywne mi się wydały. My jedziemy cały czas na Dadach, a na wyjścia i na noc Pampers, bo w moim odczuciu bardziej chłonny.

  Na stronie Mleko i pieluszki można śledzić aktualne promocje w wielu sklepach i marketach na pieluchy i MM.
  --
  • CommentAuthorkarolciat
  • CommentTimeDec 1st 2017
   permalink
  Lidlowe trójki są cieniutkie, tak jak większe rozmiary. Wojtek od trójek korzystał głównie z nich, bo i promocje dobre były i dobrze na tyłek pasowały.
  1 i 2 używałam głownie z tesco i z rossmana, czasem też biedronkowe. A potem jak odkryłam nowego lidla, to inne bywały sporadycznie.
  --
  •  
   CommentAuthor_Isia_
  • CommentTimeDec 1st 2017
   permalink
  Banan, tak, zeby na pewno. Potwierdzone przez pediatre. Sama się nie spodziewałam. Basia coś tam utrzyma w rękach ale nie tak, żeby się mogła dobrze wgryzc ;)
  Karolciat, dzięki, właśnie o taką informację mi chodziło. No to kupię te lidlowe trójki bo 4, 5 i 6 są super. Miękkie, cienkie i bez pampersowej chemii. Dady mielismy kiedyś dawno temu i jakoś tuż przed odpieluchowaniem. Beznadziejne. Lidlowe są bardziej chłonne. Wiem ze dużo mam ceni te Dady ale dla mnie to szajs. A chłonności Pampersow nic nie przebije. My też na noc zakładaliśmy Adasiowi pampersy. A na dzień lidlowe.
  --
  • CommentAuthorJustyna+
  • CommentTimeDec 6th 2017
   permalink
  Ja przy drugim dziecku od początku korzystałam z lidlowych pieluch, bo były naprawdę fajne i wychodziły najtaniej. Z czasem zaczely nie wystarczać na noc, więc rossmanowe babydream stosujemy nocą i te lubię najbardziej. Lidlowe ostatnio podrożały, więc kupiłam dady, ale wg mnie są niefajne: sztywne i grube
  • CommentAuthorkarolciat
  • CommentTimeJan 1st 2018 zmieniony
   permalink
  To istnieją jeszcze materace bez zdejmowanego pokrowca? :wink:
  Toż to chyba żadne odkrycie, takowe istniały zanim córkę urodziłam :bigsmile:

  P.S. Koleżanka 2 godziny, 2 posty i dwie reklamy - udany początek nowych znajomości :wink:
  --
  • CommentAuthorjagodalg84
  • CommentTimeJan 2nd 2018 zmieniony
   permalink
  Hehe, ja na km wyczuwam pseudoreklame ;) Niby niewinna gadka o czymś innym i z gruszki nie z pietruszki link. Jeszcze na innym watku tez była "reklama"
  -- <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdwlz516v.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.