Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeSep 10th 2018
     permalink
    Ja mam oba z szuflada i jak dla mnie jest to przydatne. Pełno rzeczy tam zmieszcze, nie mam problemu z czyszczeniem bo łóżeczko zawsze można przesunąć ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Agata, ale mi chodzi o wycieranie tego wierzchu szuflady, czyli tak jakby drugiego dna a nie o sprzątnięcie pod łóżeczkiem
    znajoma mówi, że miała i przeklinała bo dzień dnia wycieranie z nurkowaniem pod łóżeczko jest

cx
    •  
      CommentAuthor°Agata°
     permalink
    Ale o tym tez mówię :) łóżeczko zawsze można odsunąć od ściany i wytrzeć. Chociaż u mnie teraz tej możliwości nie ma i wkładam tylko rurę od odkurzacza i zbieram kurz.
    --
    • CommentAuthorJustyna+
     permalink
    Ja miałam z szufladą i mnie ono irytowalo. Trzymałam w szufladzie pieluchy, ale ta przestrzeń nie była warta tych utrudnień w wycieraniu kurzu - również pod łóżeczkiem, które ciężej się przesuwa. Szufladę z wierzchu wycierałam dwuetapowo: najpierw wysuniętą szufladę, a potem wkładałam mopa między szczebelki i wycieralam tam, gdzie nie dosięgłam ręką. Najgorzej było, gdy łóżeczko miało najniższą pozycję, czyli przez większość czasu ;)
    •  
      CommentAuthor_Isia_
     permalink
    Ja mam z szufladą. Ta pokrywa od szuflady mi się nie kurzy bo mam falbanę do łóżeczka. Falbanka z Ikei, leży na dnie łóżeczka i spływa na wszystkie cztery strony. Zaden kurz sie tam nie zbiera. W szufladzie trzymam sporo rzeczy. Jest praktyczna. Pod łóżeczkiem odkurzam po prostu odsuwając je.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    Też miałam z szufladą i sobie chwaliłam. Małe mieszkanie, każda przestrzeń na wagę złota. A dopóki nie dotarliśmy do najniższego poziomu, to kurzu nie było, bo na pokrywie leżały kolejne mniej i bardziej potrzebne akcesoria :wink: Taka dodatkowa przestrzeń magazynowa, której brakowało, kiedy dzieć się pionizował.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 11th 2018
     permalink
    _Isia_: Ta pokrywa od szuflady mi się nie kurzy bo mam falbanę do łóżeczka. Falbanka z Ikei, leży na dnie łóżeczka i spływa na wszystkie cztery strony. Zaden kurz sie tam nie zbiera.

ale jak się pod falbaną nie kurzy? no gdzie... ja kurz to nawet w łóżku w sypialni mam i w środku odkurzam (mamy 160x200 z taką olbrzymią skrzynią pod spodem) a zasadniczo dostepu tam nie ma bo wszystko zabudowane

Justyna+: Szufladę z wierzchu wycierałam dwuetapowo: najpierw wysuniętą szufladę, a potem wkładałam mopa między szczebelki i wycieralam tam, gdzie nie dosięgłam ręką.

no tego się właśnie boję, NIENAWIDZĘ sprzątać i każda dodatkowa tego typu rzecz przyprawia mnie o dreszcze
    myślę, że jednak kupię dużą komodę do sypialni i jakoś to będzie, na kartony "na zaś" zawsze jest garderoba
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime4 godzin temu
     permalink
    Ponieważ na lokalnym olx pojawia sie teraz sporo ofert to mam pytanie
    Moze głupie ale coooz miałam kwietniowe i czerwcowe dzieci wiec o późnej zimie guzik wiem i liczę na ponoć
    Mam termin na koniec lutego i teraz pytanie Czy mam kupować jeszcze śpiworek zimowy czy ciepły pajac plus śpiwór do wózka starcza?

Mój młody zaczynał od rozmiaru 44-50 wiec teraz sie zastanawiam jak ilościowo ogarnąć 56. Z racji na porę roku myślę głownie o pajacykach a te za duże jak bedą to lipa
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime3 godzin temu
     permalink
    Ciężko przewidzieć jaka będzie zima - bo może jakiś super-ciepły kombinezon czy wełniany śpiworek nie będzie potrzebny. Teraz raczej wszystko można kupić od ręki, nawet używki na OLX (zdarzało mi się kupować wysyłkowo, gdy czegoś nie było lokalnie), więc w razie ostrej zimy, to wtedy kupisz te cieplejsze.
    --
  1.  permalink
    Jaka spacerowke polecacie na zime? Wazne zeby byla lekka, beda musiala ja wnosic. Miej wiecej do 500 zl.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime2 godzin temu
     permalink
    Jak na zimę, to dobre duże koła. Ale ja miałam na małych i dałam radę.
    Lekka, kompaktowa i żyje trzeci sezon. Choć już mam zamiar się jej pozbyć.
    Choć ochraniacz na nóżki już w zeszłym roku ciut za mały na Wojtka był. Przy czym on go nie lubił, i kazał się kocem zakrywać.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime2 godzin temu
     permalink
    MrsHyde moja na zime miała już ponad pół roku ale nawet wtedy nie kupowałam kombinezonu. Na wyjście zakladalam dodatkowa warstwę ubrań i gruby koc. Poza tym koniec lutego to już prawie wiosna więc juz bym nie kupowala kombinezonu. Ewentualnie kup śpiworek ale już do spacerówki a używaj w gondoli a później będzie na zime w grudniu.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTime1 godzinę temu
     permalink
    Hyde u nas młody ma się pojawić na początku grudnia a ja nie kupiłam nawet kombinezonu :p
    Mamy 2 grubsze takie ale raczej jesienne ale kupię śpiwór do wózka.
    Stwierdzialam ze wole go ubrać w ten cieńszy kombinezon żeby miał swobodę i w śpiwór go wsadzić niż w ten sztywny kombinezon z którym się nie będzie mógł ruszyć ;p
    Pamietam jak Adasia wsadziłam w kombinezon zimowy to miał biedak ręce rozłożone bo się ruszyć nie mógł ;p
    A zanim z domu wyszliśmy to cały mokry był :p
    Także teraz zmiana planu a jak zmienię zdanie to najwyżej kupię na już coś :p
    --
  2.  permalink
    Użytkuje ktoś może kinderkrafta Lite? Zastanawiam się nad nim.

Karolciat - dziekuję, zerknę ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.