Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorperła2010
    • CommentTimeApr 21st 2017
     permalink
    Mi też taki na łóżeczko wystarczał.
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeApr 21st 2017
     permalink
    U mnie przy obu dziewczynach sprawdził się taki na stelażu, razem z wanienka i poleczkami.
    Służył dobrych kilka miesięcy.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeApr 22nd 2017
     permalink
    Ja mam miejsca w domu niewiele, korzystaliśmy z takiego nakładanego na łóżeczko. Służył mi też do toalety dzieci w łazience- kapałam w kabinie prysznicowej, a łazienkę mam tak małą, że przewijak kładłam na sedesie i jedną stroną zapierał się o kabinę, a drugą niemal dotykał ściany. A jak dzieciaki stały się mobilne, to przewijanie na przewijaku okazało się awykonalne i poszedł do piwnicy. Wtedy korzystałam już tylko z grubego ręcznika, kładzionego tam, gdzie akurat była potrzeba.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 22nd 2017 zmieniony
     permalink
    U nas z tego "łóżeczkowego" po Miśku korzystamy do dzisiaj - idealnie sprawdza się na wannie w dużej łazience jako miejsce do wycierania dzieciaków ;)
    Przy Gajce miałam też w sypialni półko przewijak ale w sumie i tak chyba częściej przewijałam ją na łóżku etc. Jak już dziecko bardziej mobilne to w ogóle przestaje się sprawdzać
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeApr 26th 2017 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny,
    Szukam materaca do łóżeczka turystycznego, jednak nie chodzi mi o taki klasyczny, jak do łóżeczka 'domowego', ani też nie TAKI składany. Nie mam na myśli też ochronnego nieprzemakalnego ochraniacza, bo on za cienki. Szukam czegoś do zwijania (coś w formie jakby cienkiej kołdry - nie wiem jak to nazwać). Na Allegro znalazłam coś TAKIEGO, ale wymiar za mały (potrzebuję tradycyjne 120x60) i jeszcze TAKI, ale nie wiem co to za cudo.
    Materac będzie oczywiście służył sporadycznie, podczas wyjazdów. Help :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorRenata_
    • CommentTimeApr 27th 2017 zmieniony
     permalink
    Ja mam składany, podobny do tego z pierwszego linka i sobie chwałę. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i jest do niego specjalna torba.
    --
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeMay 19th 2017
     permalink
    Dziewczyny, polecicie jakis dobry krem z dużym filtrem? Adaś pobyl trochę na słońcu i jakis biały placek mu sie zrobił na buzi. Chyba nasz krem za słaby. Najlepiej by było żeby ten krem mógłby się nadać także dla noworodka.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 19th 2017 zmieniony
     permalink
    Ja kupiłam Pharmaceris baby SP 50 (od narodzin), ale jeszcze nie testowałam.
    On jest niby do twarzy tylko, ale myślę, że rączki czy nóżki to też można machnąć.
    --
  1.  permalink
    Właśnie jakie używacie kremy przeciwsłoneczne?Z jak najmniejszą ilością chemii:(
    -- Martusia2004 Aniołek2009(12t) Ania2011 Dorotka2013 Dzidziuś paźdź2017
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Żadnych.
    -- [/url]
  2.  permalink
    Ja pytam te z dziewczyn które używają.
    -- Martusia2004 Aniołek2009(12t) Ania2011 Dorotka2013 Dzidziuś paźdź2017
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 19th 2017 zmieniony
     permalink
    Drogi, ale nadaje się dla maluszka również. Dobry skład, filt mineralny. SPF 25 dla niektórych trochę malo, ale nam wystarcza na razie.
    Na większe słońca to albo babydram z rossmana albo sunbrella. Jest też balsam, nie tylko krem.

Pharmaceris kiedyś ładował strasznie dużo konserwantów i innych śmieci. Nie wiem jak teraz.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Agnieszka, na stronie srokao chyba były omawiane.
    poczytaj dla równowagi o zasadności stosowania takich filtrów.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorbananowiec
     permalink
    Iśka Bioderma Photoderm Kid ochronny spray dla dzieci SPF 50+ ma wysoki filtr uva 36 (no i uvb 50)chyba najwyższ jaki znalazłam. Stosuję u Oli i przy swoim bielactwie..szybko się wchłania i łatwo rozsmarowuje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
     permalink
    ja kiedys na blogu sroki czytalam, ze baby dream z rossmana, ten żółty jest generalnie ok, ja tego używam od kilku lat, cena tez ok.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.