Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    marion imiona mogą powtarzać się w rodzinie. Do Natalii nie muszą pasować ale nie obrażę sie jak jednak będą. Zdrobnienia mile widziane. Nazwisko nasze zaczyna się na O i kończy na A i ma 6 liter.

    Akirko Paulinka w sumie ładnie , pomyślimy. Ale Filip odpada. Michał też mi się nie podoba.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Cytrynko, ja mam problem z chłopięcymi imionami; )jak u nas będzie chłopiec to chyba bezimienny będzie. Co dla mnie jest znakiem, że noszę dziewczynkę; )
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Cytrynko - jak by był Oskar to miałabyś dzieci, których imiona zaczynalyby się kolejnymi literami alfabetu: Natalia, Oskar, Paulina :)) Tylko nie wiem jak ma się to, ze imię i nazwisko zaczyna się na tę samą literę ;)
    Kurcze, aż spodobał mi się ten trójkącik ;-)))
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Cytrynko, a może Martynka albo Michalinka? ciężko Ci coś podpowiedzieć, bo zakres jednak spory jest i nie wiadomo tak naprawdę co może CI się spodobać :)
    Do Natalki z męskich pasuje mi w zasadzie większość męskich imion :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Martynka - polecam - straszny Słodziak z takiej Martynki jest :devil:
    I mogłoby być : Leon, Martynka, Natalia O(nazwisko):)))))
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    My od przyszłej środy będziemy intensywnie myśleć na imieniem,a ile poznamy płeć ;) Na razie nie mamy żadnego imienia dla dziewczynki, czarna dziura w tej kwestii. Chłopiec - chyba Fabian
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Natalia, Oskar, Paulina - NOP :bigsmile:

    No ja bym chciała dać coś na L, bo mamy Kalę, Łukasza, Magdę :smile:, więc K, Ł, M i brakuje nam pośrodku literki "L" :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Środa - Leonia :)
    Moja koleżanka tak dała na imie swojej córeczce - najpierw patrzyłam na to "tak sobie" a teraz jak znam tę dziewczynkę i jest jedna z najładniejszych i najsłodszych dziewczynek jakie znam to mi się pięknie kojarzy :))
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    cytrynka251: Paulinka w sumie ładnie , pomyślimy. Ale Filip odpada. Michał też mi się nie podoba.


    Od najbardziej popularnych obecnie, do rzadziej nadawanych (nie wpisywałam imion retro aktualnie nienadawanych oraz hamerykańskich typu Brajan, Kevin itp.):

    - Zuzanna, Aleksandra, Wiktoria, Oliwia, Maria, Alicja, Hanna, Amelia, Gabriela, Anna, Karolina, Weronika, Antonina, Magdalena, Emilia, Barbara, Martyna, Patrycja, Małgorzata, Nina, Marta, Katarzyna, Helena, Dominika, Laura, Agata, Kinga, Michalina, Klaudia, Iga, Milena, Liliana, Jagoda, Matylda, Łucja, Izabela, Daria, Ewa, Kamila, Kalina, Klara, Urszula, Olga, Kornelia, Kaja, Marianna, Justyna, Marcelina, Aniela, Adrianna, Róża, Malwina, Roksana, Lidia, Karina, Dorota, Ida, Eliza, Julita, Ewelina, Rozalia, Melania, Inga, Dagmara, Aurelia, Bianka, Sylwia, Elżbieta, Anita, Janina, Gaja, Julianna, Jadwiga, Luiza, Laura, Judyta, Diana, Aneta, Beata, Marlena, Alina, Otylia, Adela, Sabina, Edyta, Celina, Iwona, Olimpia, Jolanta, Estera, Cecylia, Idalia, Jowita, Marzena, Anika, Dalia, Eryka, Mira, Arleta, Marcela, Daniela, Elwira, Honorata, Jaśmina, Brygida, Oktawia

    - Jan, Mateusz, Kacper, Szymon, Antoni, Filip, Aleksander, Piotr, Franciszek, Maciej, Mikołaj, Adam, Stanisław, Wiktor, Wojciech, Krzysztof, Igor, Maksymilian, Karol, Tomasz, Dawid, Patryk, Oskar, Paweł, Dominik, Kamil, Ignacy, Marcel, Oliwier, Hubert, Julian, Tymon, Adrian, Sebastian, Łukasz, Krystian, Leon, Marcin, Miłosz, Damian, Tymoteusz, Kajetan, Ksawery, Grzegorz, Daniel, Eryk, Nikodem, Rafał, Gabriel, Bruno, Konrad, Borys, Przemysław, Artur, Jerzy, Tadeusz, Olaf, Marek, Witold, Juliusz, Iwo, Robert, Stefan, Jeremi, Błażej, Cezary, Gustaw, Jacek, Radosław, Emil, Fabian, Norbert, Jędrzej, Kornel, Arkadiusz, Leonard, Mieszko, Maurycy, Cyprian, Olgierd, Alert, Dariusz, Ernest, Tobiasz, Mariusz, Beniamin, Marceli, Seweryn, Roch, Tytus, Remigiusz, Gracjan, Kosma, Teodor, Dorian, Samuel, Jeremiasz, Sławomir, Lucjan, Cyryl, Oktawian, Kryspin, Miron, Sergiusz, Sylwester, Bogdan, Erwin, Jonasz, August, Klemens, Emilian

    Uffff....:tooth:
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Nie znałam takiego imienia, ale średnio mi się podoba.

    Podoba mi się Lucja , mojej koleżanki mama ma tak na imię, ale Łukanio mówi nie...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: Środa - Leonia :)

    Leonia :rainbow:
    Basita: My od przyszłej środy będziemy intensywnie myśleć na imieniem,a ile poznamy płeć ;) Na razie nie mamy żadnego imienia dla dziewczynki, czarna dziura w tej kwestii.

    Możesz luknąć na listę, którą wklepałam powyżej dla cytrynki - może coś wypatrzysz :smile:
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeMar 24th 2015 zmieniony
     permalink
    A ja muszę wybrać imię dla drugiego synka :bigsmile:
    Pierwszy syn ma na imię Oskar, mężu wymyślił podając za argument, że razem z nazwiskiem w skrócie będzie O.K czyli, że będzie mu dobrze w życiu :bigsmile:
    Jakbyśmy chcieli dalej pójść tą drogą to mało jest fajnych imon męskich na O.
    Moje typy różne to : Adrian, Olaf, Marcel, Oliwier
    Na razie wygrywa Marcel
    A Marceli to inne imię czy to Marcel ?
    -- [url
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Cytrynko - no musisz określić właśnie czy chcesz imiona pasujące do Natalki czy nie. Bo Zosia i Antoś - ładne, ale w ogóle z innej kategorii. Ja osobiście uważam/lubię/chciałam, żeby imiona dzieci pasowały do siebie. Jeżeli Tobie też zależy na tym no to imię dla dziewczynki to właśnie jak Paulinka, Martynka, Emilka, albo po prosu jakieś nie podobnie brzmiące, tylko z "naszych czasów". A dla chłopaka to nie pomogę, bo sama miałam mega problem. Ale chyba coś w stylu Adam, Karol itp.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    A nasze imiona do siebie pasują: Kamil, Daria, Maja i Alicja?:bigsmile: Moje chyba nie bardzo pasuje z tym R:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    cytrynka251 : W domu mamy Natalie

    Widze, że na liście jest Sylwia... Znam rodzeństwo: Natalia, Sylwia, Sebastian :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Ej no ale bez przesady żeby imiona dzieci miały jeszcze do imion rodziców pasować...cóże to za bezedura ? :wink:

    Środa na L to Ci już tu kiedyś o Lubie pisałyśmy :wink:
    Jakbym kiedyś jeszcze córkę miała to bym mocno to imię rozważała.

    A ta Jaśminka niezaklepana była ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Środa: i brakuje nam pośrodku literki "L"


    Środa- Lea, Leonia, Lidia, do Kali Lena pasuje, ale jest cholernie popularna...
    No i Liza i Ludwika (mam koleżankę Ludwikę, mówimy na nią Lu)

    A Kala to pełne imię?


    kolonialka- Marcel i Marceli to dwa różne imiona. Myśleliście o Aleksandrze/Olku? :)


    cytrynka- a może Nina i Nikodem? ewentualnie Nora, Nataniel. No chyba że coś zupełnie z innej bańki, hmm... Kornelia i Kajetan. Albo Aleksander i Emilia... Te "lia" dla dziewczynki na koniec mi super pasuje do Natalii...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Ej no ale bez przesady żeby imiona dzieci miały jeszcze do imion rodziców pasować...cóże to za bezedura ?

    Heh.
    No właśnie - o ile ludzie czasami dopasowują imiona dzieci do siebie, to tworzenie na siłę zestawów z rodzicami to już lekki hardcore :bigsmile:
    kolonialka: A Marceli to inne imię czy to Marcel ?

    MARCELI jest poprawną podstawową formą. Marcel to zdrobnienie. Ale Marcel jest też nadawany jako osobne imię (nawet częściej niż Marceli).
    MrsCreme: cytrynka- a może Nina i Nikodem? ewentualnie Nora, Nataniel. No chyba że coś zupełnie z innej bańki, hmm... Kornelia i Kajetan. Albo Aleksander i Emilia...

    Wszystko z tych przytoczonych zestawów pasuje do Natalii. Ale pytanie czy cytrynka chce wszystkie imiona na N.
    MrsCreme: Te "lia" dla dziewczynki na koniec mi super pasuje do Natalii...

    Imiona żeńskie zakończone na -lia są bardzo kobiece - Natalia, Kornelia, Idalia, Amelia, Julia, Emilia, Aurelia, Lilia, Rozalia, Cecylia, Dalia, Otylia.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    A wg mnie zestawienie NATALIA & NATANIEL to chyba średnio. Fonetycznie mocno podobne chyba....
    Chociaż w sumie znam bliźnięta o imionach Aleksander i Aleksandra także ten.
    --
    •  
      CommentAuthorkalfasek
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja zawsze chciałam Martę, w trakcie ciąży wpadła nam do głowy Zosia a teraz krótko przed porodem chodzi mi po głowie Janina więc się zastanawiamy....
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    TEORKA: A wg mnie zestawienie NATALIA & NATANIEL to chyba średnio.

    Ups, przeoczyłam tego Nataniela - zgadzam się z TEO.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja mam koleżankę Martę, ma syna Marcelego, męża Michała i córkę Michalinę :wink:
    A mój wujek Sylwester ma córkę Sylwię :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    azniee: Ja mam koleżankę Martę, ma syna Marcelego, męża Michała i córkę Michalinę A mój wujek Sylwester ma córkę Sylwię

    Hm, jak dla mnie trochę przegięcie. Jest tyle imion do wyboru a ludzie wybierają tak podobne do siebie.
    No ale ich sprawa.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    U nas też jest rodzinka, Monika i Marcin. Dali synowi Mateusz, to już poszli za ciosem i córce dali Martyna. Jak piszemy do nich kartki to piszemy M&M&M&M Iksińscy :P Nie wydaje mi się to przegięciem, o ile te imiona są normalne, a nie: wymuszone. Imiona na M jeszcze przejdą, na A chyba też, ale poza tym? Ciężkawo...

    Dobrze, że teściowie nie polecieli po innym kluczu- on Andrzej, ona Elżbieta. Dobrze że syn nie Iwo a córka nie Urszula :)

    Treść doklejona: 25.03.15 10:54
    marion: wybierają tak podobne do siebie.


    jak dla mnie Marta Michał i Marceli poza pierwszą literą są całkiem niepodobne. Miśka za to, owszem, idealnie po tatusiu.
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    U moich przyjaciółrodzice Anna i Andrzej, oni: Adrianna i Arkadiusz :) A teraz Arkadiusz ma żonę Annę :wink:

    Marceli chcieli też nazwać pierworodnego znajomi, którzy mają na imię Mar-cin i Celi-na :bigsmile: Ale zrezygnowali :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    MrsCreme: jak dla mnie Marta Michał i Marceli poza pierwszą literą są całkiem niepodobne

    Chodziło mi o Michał/Michalina i Sylwester/Sylwia.

    Kiedyś w tv oglądałam program o dużej rodzinie (odszukałam teraz ich imiona): osiem dziewczynek i ośmiu chłopaków. Imiona (od najstarszego): Robert, Ariel, Natalia, Adrianna, Kamila, Adrian, Kinga, Damian, Alicja, Michał, Mateusz, Kamil, Dominika, Weronika, Dominik, Agata.
    Trochę nie pasuje tu Ariel. Poza tym Adrian i Adrianna, Dominik i Dominika oraz Kamil i Kamila, to już chyba trochę za dużo, co?

    ...........................

    W ramach ciekawostek - najczęściej nadawane imiona na przestrzeni wieków i lat.

    http://28dni.pl/pictures/2419543.jpg
    http://28dni.pl/pictures/2419548.jpg
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    MrsCreme: Dobrze, że teściowie nie polecieli po innym kluczu- on Andrzej, ona Elżbieta. Dobrze że syn nie Iwo a córka nie Urszula :)


    Ale że niby jaki to byłby klucz, bo nie czaję ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Teo, samogłoskowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    marion: najczęściej nadawane imiona na przestrzeni wieków i lat.

    To by wyjaśniało, dlaczego w moim roczniku co druga to Kasia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Livia: To by wyjaśniało, dlaczego w moim roczniku co druga to Kasia

    W moim roczniku pierwszy był Tomasz. W szkole średniej, na 33 chłopaków w klasie, miałam 9-ciu Tomków :tongue:
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Tez znam rodzinkę gdzie tata jest Marcin, synowie: Maciej, Mateusz i Michał, a córka Marta. Tylko mama się wyłamała i jest Ewą. A nazwisko też na M.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    MrsCreme: jak dla mnie Marta Michał i Marceli poza pierwszą literą są całkiem niepodobne. Miśka za to, owszem, idealnie po tatusiu.

    Najpierw była Michalina, po tatusiu :) A wydaje mi się, że MARceli też inspirowany MARtą :wink: Z tym, że ja akurat nie mam nic przeciwko takim połączeniom, nawet przed poczęciem, moja córka miała być Dominiką (mąż Dominik) :wink: Oczywiście jeśli nie jest to na siłę, bo część imion "przekształcanych" z męskiego na żeńskie, jest po prostu brzydkie :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Matko, nie wiedziałam, że tyle Mateuszów było! Jakoś w moim otoczeniu jeden się zabłąkał :)
    Kiedyś chyba bardziej było to "modne" - takie nazywanie po ojcu - u mnie w rodzinie jest wujek Zdzisław, którego córka ma na imię Zdzisława :/
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja Karolina rocznik 91 i w szoku jestem, że później to imię było na pierwszym/ drugim miejscu
    bo jakoś nie odczułam tego, nie znam wielu imienniczek swoich ;)
    ale teraz to faktycznie inaczej jest, bo wśród znajomych same Zuzie, Leny i Maje... może te dzieci też tego nie odczują jak ja w dzieciństwie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    flavia: Ja Karolina rocznik 91 i w szoku jestem, że później to imię było na pierwszym/ drugim miejscu

    Katarzyna tez na drugim miejscu ja rocznik 85 i też nie odczułam nawału imienniczek.. także myślę że spokojnie i Zuzie,Zosie Maje i Leny tego nie odczują
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ale Julki chyba odczuwają.... Córka mojego męża (rocznik 2001) w przedszkolu miała 5 Julek w grupie, w podstawówce 4, a teraz w gimnazjum w klasie ma 5.
    Sama mówi, ze to wkurzające jest, że każda ma jakąś inna formę wymyśloną, żeby jakoś je odróżnić, a nauczyciele nazwiskami do nich walą.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    U mnie w klasie w podstawówce było 5 Kaś, a w liceum 5 Karolin;)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Ja Karolina '89 i w sumie znałam kilka ale też jakiejś przesadnej ilości nie było ;) jak np. Łukaszów. Mój M, Łukasz rocznik '88 :)
    NIe miałam problemów z tym i nawet lubię swoje imię :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    U mnie w podstawowce byly 2 Magdaleny w klasie, w LO rowniez ;) rocznik 82 ;)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    To ja rocznik 83, a w podstawówce w klasie miałam po kilka Kasiek, Anek, Magd, Goś chyba też ze trzy. Za to w LO w klasie było 7 Mart i kilka Asiek. Chłopaków w klasie nie było wcale, więc rozeznania nie mam.
    Czasy mają to do siebie, że jak imię popularne, to w co drugim domu się powtarza. Tak jak kiedyś z Krystynami było. Mój mąż ma taką teorię, że każdy ma jakąś ciocię Krysię.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Hehe ja mam ciocię Krysię i mój mąż też ma ciocię Krysię :devil:

    W liceum u mnie w klasie najwięcej było Magdalen (5) reszta imion raczej się nie powtarzała
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    To ja obalam tą teorię, bo nie mam cioci Krysi;)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Nawet takiej dalszej?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 25th 2015 zmieniony
     permalink
    kasiakuzniki: Katarzyna tez na drugim miejscu ja rocznik 85 i też nie odczułam nawału imienniczek..


    Ja rocznik 87 miałam w klasie zawsze 3 lub 4 Kaśki i 3 lub 4 Anie. Nie dało się inaczej, tylko po nazwisku :)
    A moje imię za to chyba ma aurę zawodową- zawsze byłam jedna Aśka, a tu na studiach, w pierwszej grupie ćwiczeniowej- 4 Aśki na30 osób. Teraz w firmie też jest nas 4, na troszkę ponad 40 osób. Trzy siedzą obok siebie, to jak ktoś z daleka Asię woła, to odkrzykujemy: po nazwisku proszę! :)

    Jak kto chce mieć córkę biochemika lub biotechnologa- dajcie jej na imię Joanna :)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Ul_cia: Córka mojego męża (rocznik 2001) w przedszkolu miała 5 Julek w grupie, w podstawówce 4, a teraz w gimnazjum w klasie ma 5.Sama mówi, ze to wkurzające jest, że każda ma jakąś inna formę wymyśloną, żeby jakoś je odróżnić, a nauczyciele nazwiskami do nich walą.

    Dlatego ja gorąco namawiam do nadawania imion spoza pierwszej 50-tki, a najlepiej spoza 100-tki :bigsmile: Nie gwarantuje to braku imienników klasie/szkole, ale znacznie zmniejsza szansę na ich sporą liczbę.
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 26th 2015 zmieniony
     permalink
    MrsCreme: A moje imię za to chyba ma aurę zawodową- zawsze byłam jedna Aśka, a tu na studiach, w pierwszej grupie ćwiczeniowej- 4 Aśki na30 osób. Teraz w firmie też jest nas 4, na troszkę ponad 40 osób. Trzy siedzą obok siebie, to jak ktoś z daleka Asię woła, to odkrzykujemy: po nazwisku proszę! :)


    Ja kiedyś chodziłam na kurs angielskiego gdzie na 5 osób w grupie 3 (razem ze mną)były Aśkami...najśmieszniej było jak pozostałe dwie osoby nie przyszły na zajęcia i siedziały same Dżoany :cool:

    A w szkole to tylko w podstawówce miałam dodatkowo jedną Aśkę

    Znam też jedną małą 3 letnią Joasię (swoją drogą nie cierpię tego zdrobnienia) w sumie obecnie to mało popularne imię
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Ja jestem Maria, rocznik '80. Nie znałam i nie znam żadnej imienniczki w zbliżonym wieku (+/- 5 lat) :bigsmile:
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    A ja rocznik `84 miałam w LO 3 Anie i 3 Justyny. W podstawówce miałam 2 Magdaleny. A na studiach miałam 2 Barbary. Także za bardzo reguł nie było.

    Owszem, fajnie jest nadać dziecku imię spoza 50 czy 100, ja bym tak bardzo chciała. Ale co zrobić, jak wymarzone od dzieciństwa imię pojawia się w pierwszej trójce??:/:/:/
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Alfa- znaleźć inne :)

    Moja siostra chodziła do szkoły z rocznikiem 74 i w liceum była jedną z sześciu! Goś.

    Ja znam jedną małą Asię, zresztą ponoć dostała imię po mnie :P A rówieśniczką mojej córki jest Janka- tak się rodzicom wkręciło, ale Janina było nie do przełknięcia więc oficjalnie jest też Joanną.
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeMar 26th 2015
     permalink
    Właśnie nie tak prosto znaleźć inne imię! Niestety.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.