Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ja tez.
    W wakacje tam jest nie do wyrobienia, dlatego w środku sezonu nie jeżdzimy.
    Tylko latynosów na plazy zal... Rok temu byłam w ostatnich dniach sierpnia i wytańczyłam sie na tych dechach,że hej :)Uwielbiam jak grają
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    A to ja nawet nie wiem o czym Ty mówisz :D Ja tam w wakacje jeździłam tylko jako dzieciak, a tak to albo maj/czerwiec albo wrzesień/październik :D
    .
    A ostatnio zatrzymywaliśmy się na kempingu w Kamiennym Potoku - Metropolis bodajże i naprawdę fajne domki mieli.
    --
  2.  permalink
    jedno albo dwa wejścia w stronę molo patrząc od Przystani- wieczorami graja Kubanczycy i ludzie tancza na plazy na dechach. Super klimat

    Treść doklejona: 08.06.16 10:43
    oo, ja lubie domki :) dzięki za namiar :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    A to też dziewczyny tutaj mi poleciły i było naprawdę fajnie, chłopcom się bardzo podobało.
    --
  3.  permalink
    Namiary przez Was podane niestety zarezerwowane... A szczypta zabiłaś mnie ceną :) 600zł za dobę to jednak trochę dużo. My myśleliśmy o 300, max 400. Szukam dalej.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    Caffe, bo w Sopocie może być problem z miejscami w wakacje... Spróbujcie przez Booking.com - jak wstukasz datę, liczbę osób i wybierzesz parametry to pokaże Ci tylko wolne miejsca.
    --
  4.  permalink
    Caffe- no wiem :/ W sezonie ceny masakryczne. Dlatego warto jechac po :) Albo wybrac cos troche dalej od plazy :)

    Treść doklejona: 08.06.16 12:30
    Ale pociesze Cię,ze w Małej Anglii doba to 9 stów ;) szaleństwo :)
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJun 8th 2016 zmieniony
     permalink
    Szleństwo, fakt :) szukam jeszcze czegoś w okolicach. Może akurat trafię.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 08.06.16 13:40</span>
    Właśnie Frag - przez booking są miejsca, a w wyszukiwarkach na stronie hoteli często nie ma. Ja jakoś nie mam przekonania do rezerwacji przez zewnętrzne strony. Chociaż chyba nie będzie wyjścia...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    Caffe - rezerwacje przez booking.com sa jak najbardziej bezpieczne
    bralam i ja dla nas, i naszym znajomym juz kilka razy rezerwowalam i zawsze ok (i taniej czesto tez)
  5.  permalink
    dziewczyny, kojarzy któraś
    Gdańsk - Lido dom przy plaży?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    Caffe, ja też zawsze przez booking, bo potem są fajne upusty, to jest coś jak trivago. A mają naprawdę fajne, tanie i ładne miejsca - tylko pamiętaj, żeby zawsze czytać opinie na ich stronie, bardzo dużo daje przy wyborze.
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    Cafe my tylko przez booking :)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 8th 2016 zmieniony
     permalink
    Jakie ceny :shocked:
    W Novotel Gdańsk mozna zamieszkac za to :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeJun 8th 2016
     permalink
    Hahaha my za to z okolic Trojmiasta z mężem. Maz to ze Stegny pochodzi i powiem Wam, ze morza mamy dość.. Jeździmy średnio chętnie. Mieszkamy w Olzztynie i nasze jeziora nas urzekają po stokroć bardziej :p
    A kazdy nam sie dziwi jak to tak mozna :p
    Ale serio Trójmiasto jakoś nie dla nas...
    -- [/url]
  6.  permalink
    Dziewczyny, jak to jest na booking. W ofercie pisze: śniadaie (dodatkowo) 35zł. Musimy się na nie zdecydować? Nigdy nie jadamy w hotelach, bo o 7 już nas nie ma. Zawsze w knajpach/restauracjach itp.
  7.  permalink
    nie, nie musicie jezeli sniadania nie ma w cenie
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Tez korzystamy z booking, jeszcze sie nie zawiodłam. Mogliśmy zjechac Majorkę i spac w rożnych hotelach i miejscach. Często korzystam w Niemczech. Z tego co wiem to oni maja przyblokowanych kilka rezerwacji w hotelach i dlatego przez portal jest cos dostępne.Faktycznie warto czytać komentarze. Nie musisz brać śniadania Caffe, Ty wybierasz
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeJun 9th 2016 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny :) Można powiedzieć że Sopot jest nasz :)
    Mamy trzy dni - piątek, sobota, niedziela. Podpowiedzcie proszę, co warto zobaczyć, gdzie zjeść i o której wyjść na plażę żeby jeszcze się wbić w jakieś wolne miejsce. Teoretycznie parawanu zabierać nie chcemy - tylko koc, ale pytanie czy przy takiej ilości ludzi jednak lepiej nie wziąć, żeby nie wnerwiać się na piach lecący na twarz?
  8.  permalink
    ale te 3 dni w wakacje? Czy juz teraz jedziecie?
  9.  permalink
    3 dni w wakacje :) 15-16-17 lipca. Więc szczyt sezonu. Na wakacjach wcześnie wstajemy (w przeciwieństwie do normalnego trybu życia). Zazwyczaj zaczynaliśmy od spaceru plażą, o 9 śniadanie (koniecznie rybka wędzona), potem plaża. O 16-18 kolacja.
    Teraz pewnie się trzeba trochę przeorganizować, bo miejsce nieznane, stąd liczę na Wasze rady.
    I dość istotne - można tam w ogóle gdzieś dostać wędzoną rybę, czy tylko smażone/pieczone/grillowane?
  10.  permalink
    najlepsza ryba jest w Przystani. Obok kupisz tez bardzo dobrą rybe wędzoną
    Tyle,ze w srodku sezonu w Przystani kolejki sa masakryczne. Nie wiem, czy w 2 h stania sie wyrobicie.
    Ogólnie w tym czasie co bedziecie to raczej trudno cokolwiek polecac, bo raczej pójdziecie tam gdzie bedzie sie najkrócej czekac na miejsce
    Wiecej o jedzeniu w Sopocie masz na watku restauracyjnym
  11.  permalink
    Ok, dzięki :) na pewno nie będziemy tracić czasu na aż takie kolejki, więc faktycznie chyba pozostaje "pierwsza lepsza" knajpka, albo trochę szczęścia.
    Nie wiesz jak z plażą? Ok której zaczynają się tłumy?
  12.  permalink
    To zalezy od pogody
    jezeli bedie upalnie i chcesz miec komfortowe miejsce to tzreba zająć je rano- 7-8
  13.  permalink
    Dzięki :) Już miałam wizję 5 rano :wink:
    7-8 jest jak najbardziej ok.
  14.  permalink
    Gdy byliśmy w Łebie chłopaki chodzili rozbijac parawany o 6. Masakra
    Nigdy więcej w sezonie takich miejscowosci. Chociaz Sopot jest przecudowny :) Jestem zakochana w tym miescie

    Treść doklejona: 09.06.16 14:06
    Latte- a Ty jedziesz z dzieckiem?
  15.  permalink
    Właśnie przez tą "przecudność" w ogóle jedziemy :) Bo to chyba jedyne miejsce (Trójmiasto), które chcieliśmy zobaczyć i mamy nadzieję że nam się spodoba. Ale na dłuższe wakacje mamy swoją ukochaną miejscówkę i szybko z niej nie zrezygnujemy. Natomiast jeśli Sopot nam podejdzie to na pewno będzie weekendową bazą wypadową na majówkę, czy wrześniowe weekendy, bo jednak mając do przejechania 550km (5,5h) a 700km (7-7,5h) to jest duża różnica czasowa w porównaniu do 3 dni nad morzem.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 09.06.16 14:11</span>
    Nie, jeszcze się nie dorobiliśmy :wink:
  16.  permalink
    Pewnie,ze tak
    Tojmiasto jest piekne. I Gdańsk i Gdynia tez.
    Ale jezeli jedziecie na tak krótko to wg mnie nie warto ruszac sie poza obręb Sopotu

    Treść doklejona: 09.06.16 14:13
    A to jezeli sami to do Spatifu noca leccie potanczyc na stołach ;)

    Treść doklejona: 09.06.16 14:14
    No i pochwal się tą stałą, fajna miejscówką ofc ;)
  17.  permalink
    Plan mamy taki - wyjeżdżamy 2-3 w nocy (zależy jak wrócę z pracy), więc będziemy około 9. Zameldować się, odświeżyć, coś zjeść i pewnie długi spacer plażą, zwiedzanie okolicy. Chyba że uda nam się wbić na plażę, ale na to nie liczymy. W sobotę pewnie wstaniemy koło 6, kawka i zbierzemy się na plażę, żeby choć jeden dzień mieć "plażowy". Wieczorem kolacja, może faktycznie pójdziemy potańczyć. W niedzielę dla odmiany wstajemy około 8-9, spakować się, wymeldować i jeszcze cały dzień w Sopocie, albo Gdańsku - zależy od pogody i tego czy Spot się nam spodoba. Wyjeżdżamy wieczorem. Oby tylko korki na autostradzie już były rozładowane ;) jest jeszcze druga opcja - przedłużyć i wyjechać w poniedziałek nad ranem, bo praca dopiero popołudniu, ale to do przemyślenia.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 09.06.16 14:23</span>
    A stała miejscówka to małą miejscowość :) Już tu nieraz polecałam Dźwirzyno. Piękna plaża, bardzo długo płytkie morze. Fajnie się ta miejscowość zmienia na przestrzeni lat. Żal mi tylko że powstaje coraz więcej drogich hoteli, jakieś plaże prywatne itd, ale jeszcze nie jest ich tak dużo, żeby miejscowość straciła urok. Zresztą, Grzybowo obok Dźwirzyna i Kołobrzegu też ma piękną plażę i jest trochę bardziej kameralne.
  18.  permalink
    w Grzybowie byłam kilka racy, z Dzwirzynie jeszcze nigdy, ale kto wie :)
  19.  permalink
    Ja w Grzybowie tylko "przelotem" - często chodziłyśmy z siostrą plażą z Dźwirzyna do Kołobrzegu
  20.  permalink
    Ja kocham podrózowac :)
    W tym roku byłam w Krynicy, Pradze, Kudowie, Wrocławiu i na wsi pod Garwolinem :)
    Bede jeszcze w Inowrocławiu, Grecji, raz jeszcze na wsi , w Poznaniu albo w Sopocie i mam nadzieje,że gdzies w górach. Moze znów w Krynicy :)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Wg mnie na rybe z Przystani warto i pol dnia czekac (porownujac do innych), zwlaszczaze to tuz przy plazy. To mozna gdzies obok sie upchnac i stac na zmiane:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Ja uwielbiam Dźwirzyno!!! W tym roku jedziemy tam już 7 raz :-)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    a moze ktoras z Was poleci cos fajnego w Kolobrzegu?
    co i gdzie warto zobaczyc a na co szkoda kasy?
    •  
      CommentAuthorkonrelka
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Rok temu będąc w Dźwirzynie zrobiliśmy sobie wycieczkę do Kołobrzegu.Tam jest duży park idealny do spacerowania w upalne dni.Teraz po remoncie molo bardzo ładnie wygląda.Latarnia warta obejrzenia.Młodszemu synowi bardzo podobał się rejs statkiem.Jak dla mnie to tam jest zbyt tłoczno.
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Hyde, z Kołobrzegu na pewno można wybrać się na Bornholm :)
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Hyde:
    - świetne ścieżki rowerowe
    - dla dzieci park linowy w parku blisko mola
    - basen przy sanatorium Bałtyk
    - port - stare statki wojskowe
    - muzeum oręża
    - Bazylika w centrum - ciekawa
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    dzieki, w sumie bedziemy 3tygodnie w sanatorium wiec mysle ze zdazymy sie nawet znudzic i pewnie zbankrutowac
    z tymi moimi dzieciakami to mozliwosci ograniczone ze wzgledow zdrowotnych ale moze jakos to bedzie
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Hydzia, do Słoneczka jedziecie?
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    o ja byłam w Słoneczku :)) jako dziecko oczywiście i to dwa razy :))
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    dzieci maja MSW ja swojego adresu jeszcze nie znam. jakies 2km dalej od tego jest moj
    tyle ze my jedziemy ambulatoryjnie wiec mamy wynajeta kwatere a do sanatorium tylko na zabiegi bedziemy dochodzic
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2016
     permalink
    Ja też :))) Dwa razy i najfajniejszego kumpla tam poznałam :)))
    .
    Hydziu, to Wy fajnie macie :)
    --
    • CommentAuthorFifis
    • CommentTimeJun 11th 2016
     permalink
    Ciężkie pytanie, ja osobiście wolę Gdańsk, ale Sopot też jest piękny. Ale w zasadzie to nie problem, bo oba miasta są ze sobą świetnie skomunikowanie, i będąc w Gdańsku możecie się wybrać na plażę do Sopotu i odwrotnie, nie ma żadnego problemu. Przy plaży jest pełno ośrodków wypoczynkowych, ale mają średni standard, zazwyczaj jednak szukam czegoś w centrum, np. typowych apartamentów.
    • CommentAuthor1dorota
    • CommentTimeJun 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Ostatnio z przyjaciółką postanowiłyśmy urządzić sobie babski weekend w Warszawie. Na razie mamy wynajęty nocleg na Hożej
    Zastanawiamy się co moglibyśmy robić przez te dwa dni. Przyjeżdżamy do Warszawy w piątek wieczorem więc całą sobotę i praktycznie całą niedziele mamy do dyspozycji. Nocleg mamy blisko Marszałkowskiej i dworca Centralnego więc centrum Warszawy. Chciałybyśmy może coś zwiedzić, zjeść coś dobrego - generalnie odpocząć. Co byście polecili do zobaczenia w Warszawie?



    [wpis zmieniony przez moderatora]
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJun 24th 2016
     permalink
    mam pytanie odnośnie zabrania wózka do samolotu.
    jak daleko można dojść tym wózkiem, czy trzeba oddać przy zdawaniu bagażu? czy są jakieś dodatkowe koszta?
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeJun 24th 2016
     permalink
    Ja oddawalam wózek przy wejściu do samolotu.
    Przewóz wózka był bezpłatny ( 2w1gondola plus stelaż), ale to chyba zależy od linii lotniczych.
    Sprawdź na stronie przewoźnika.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJun 25th 2016
     permalink
    ja z niespełna 2latką miałam wózek-lekka składana spacerówka, pod sam samolot i go wkładała załoga do środka.
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJun 25th 2016
     permalink
    Dzieki za odp. Myślę aby kupić jakąś parasolkę tanią na podróż. A linie to jeszcze nie wiem jakie. Elyanna też nie placilas?
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 25th 2016
     permalink
    Za wózek się nie płaci, jeśli podróżuje się z dzieckiem. To już by było chamstwo, bo przecież pobierają opłatę nawet za noworodka, co miejsca w samolocie nie zajmuje.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2016
     permalink
    a czy jezdzilyscie z dzieciakami pociagiem?
    prawdopodobnie bede wracala z Kolobrzegu do Warszawy pociagiem i nie jestem w stanie zalapac czy moge kupic bilet dla 3 osob na siebie tylko czy kazdemu z nas musze kupic bilet oddzielny; w sumie pojawia sie info (W przypadku przejazdu kilku osób na jednym bilecie należy wpisać dane tylko jednego pasażera.) ale wole sie upewnic
    i jeszcze pytanie - czy na intercity sa bilety rodzinne bo sie doszukac nie moge? (jade ja i 2 dzieci - 14 i 9l)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.