Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeApr 26th 2019
     permalink
    Nie wiem, czy Caffe Latte tu jeszcze zagląda. Podobno warto obczaić Perłę Południa w Rytrze. Znajoma była i mówiła że dobry hotel z atrakcjami i w ładnej okolicy itp.
    Moi rodzice chwalili sobie z kolei pobyt na zamku w Niedzicy, choć nie wiem jak tam z dzieciowymi atrakcjami.
    Natomiast jeśli ktoś lubi agroturystykę z klimatem i pysznym jedzeniem do jest Dom na Łąkach w Izbach, niedaleko Krynicy. Tanio nie jest, ale jedzenie zwala z nóg, pychota!

    Treść doklejona: 26.04.19 22:19
    Przygarnę namiary na agroturystykę z klimatem i przystosowaną pod dzieci, ale w innych regionach Polski żebyśmy trochę się ruszyli- macie coś do polecenia na Dolnym śląsku lub np. w lubelskiem?
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 4th 2019
     permalink
    Smuga- Izerski Potok :) Sama nie byłam, jeżdżą znajomi. Super klimat, ciekawe warsztaty i ponoć dobrze karmią :bigsmile:

    Treść doklejona: 04.05.19 09:26
    Rany.... fake konta rosną jak grzyby po deszczu. Ktoś ma bardzo duże parcie :wink:
    --
    • CommentAuthorRominne
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    No my ostatnio odwiedziliśmy z dzieciakami Warszawę. I miasto faktycznie ma bardzo wiele do zaoferowania. Polecam wybrać się do
    Łazienek
    Warszawskiego zoo - warto jest na wizytę przeznaczyć cały dzień bo na miejscu jest bardzo wiele zwierzaków i chodziliśmy praktycznie od rana do wieczora ( na miejscu jest mozliwość zjedzenia obiadu tak wiec nie trzeba iść dwa razy)
    Jak również salę zabaw Airo. Jest to bardzo duża sala zabaw, w zasadzie cały ośrodek w ktorym jest wiele sal zabaw, w których sa na przykład trampoliny.Co istotne to sala nie jest przeznaczona jedynie dla dzieciaków ale można bawić się tam również samodzielnie z dzieciakami. Poczułam się jak małe dziecko na miejscu :)
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeMay 7th 2019
     permalink
    Dzięki karolciat :-)
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJun 4th 2019 zmieniony
     permalink
    marion: dam znać co kupiłam

    W temacie walizek. Kupiłam ostatecznie Puccini Paris. Fajna. Wczoraj przyjechała - Frycek cały wieczór się w niej chował :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.