Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeMay 8th 2018
     permalink
    Ja pamiętam, że za młodu wiele moich koleżanek i kolegów wyjeżdżało już na drugi dzień po zakończeniu roku szkolnego.
    Ale może coś się pozmieniało w temacie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
     permalink
    Ja nie byłam na zielonych koloniach bo byłam chora :(
    A na kolonie pojechałam chyba rok pózniej. Pamietam, ze były 3 turnusy po 3 tygodnie. Ale od kiedy do kiedy, dokładnie nie pamietam. Ja byłam na przelomoe lipca i sierpnia.
    Natomiast rok w rok, dzień po zakończeniu roku wyjeżdżałam do dziadków na wieś :) cudowne czasy!
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    W Jarosławcu jest Tawerna Rybacka, drogo ale dobre jedzenie. Czasami trzeba poczekać na miejsce. Gofry I lody dobre na deptaku Klaja Caffe. Na plażę lepiej podjechać Bałtycka wzdłuż wybrzeża w strone Rusinowa. Troszkę przez las ale plaża szeroka i mniej ludzi. Jest też basen, Papugarnia I możliwość wypożyczenia rowerów. W zeszłym roku byliśmy w Jarosławcu.

Treść doklejona: 08.05.18 10:21
    Jeszcze dobre jedzenie było w Barze Laguna na ul. Spacerowej. Może lokal nie rzuca na kolana wyglądem ale rybka dobra, zupy spoko a nawet jajecznica smakowała. Nie pamiętam już zbytnio tego miasteczka...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Gabcia_I: W Jarosławcu jest Tawerna Rybacka, drogo ale dobre jedzenie

4,7 na 5 gwiazdek.
    Wystarczy zerknąć na mapę Google i kliknąć w wybrany lokal - opinie wraz z opisem. I np. "Kebab Habibi" słabizna, ale "Gofry Pychotka" to najlepsze lody i gofry w Jarosławcu :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    Już na takich opiniach z Google nie raz się zawiodłam Marion...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    A ja sprawdzam. Na razie się nie nacięłam. Co więcej, sama wystawiam opinie - rzetelne.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
     permalink
    Byłam na obozie jeździeckim jeszcze przed zakończeniem roku. Mama odbierała moje świadectwo.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 9th 2018 zmieniony
     permalink
    o tak! tawerna rybacka w Jarosławcu, jak wyczailiśmy ją na drugi dzień pobytu tak sie tylko tam żywiliśmy do końca pobytu prawie 2 tyg, pyszne- ale i świadczyła o tym kolejka i ludzie nie szli dalej tylko czekali na miejsca...

Teo my w Jarosławcu byliśmy 2 lata temu w lipcu i serio nie odczułam kolonii...

jedyne co ja już tam nie pojadę bo plaża jest brzydka, znacząca część z kamolami - falochronami a dalej gdzie w miarę można posiedziec i cieszyc sie widokiem morza a nie sterty kamoli to niestety plaża wąska i taka sobie no i pytanie z której strony posiada sie miejscówkę, bo my pomimo ze do plazy mielismy z domku max 200m to kilka razy jechalismy autem gdzie indziej bo taka lipa
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeMay 9th 2018 zmieniony
     permalink
    Teraz jest tam najwieksza sztuczna plaza w Europie.
    -- ,
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeMay 13th 2018
     permalink
    Teo my jezdzimy do Jaroslawca co roku miedzy sierpniem a wrzesniem do Panoramy Morskiej. W hotelu jest aqua park o ktorym piszesz. Bardzo fajny dla dzieci i w pogode i niepogode. Miejscowosc rzeczywiscie kolonijna, a po sezonie jest duzo grup seniorow. Plaza bardzo szeroka ale nie w centrum a wlasnie przt zejsciu z Panoramy Morskiej.
    Knajpek sporo ale niestety po sezenio juz duzo zamknietych a ludzi malutko w srodku. Jadalismy w hotelu ( jedzenie domowe bardzo duzy wybor obiadow- szwedzki stol wejscie z zewnatrz na obiad30 zl , wazne jest kacik dla maluchow, wiec mozna spokojnie zjesc)
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 15th 2018
     permalink
    MrsHyde tutaj
    http://uzdrowisko-naleczow.pl/obiekty/kompleks-wodny-atrium/
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 7th 2018
     permalink
    Dziewczyny a czy możecie polecić coś na 3-4 dniowy wyjazd w mazowieckim? Na ogół jeździmy daleko a chciałam zrobić mini-wypady. Może być hotel, może być agro...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
     permalink
    Teo, a Wy w Jaroslawcu jedziecie właśnie do tej Panoramy Morskiej? Tam gdzie jest aqua park? My tam byliśmy. Ogólnie jest ekstra i jedzeniw i aqua park i nawet coś dla Ciebie się znajdzie - zajeb...pan od masażu, taki wydziarany:wink: jedyny minus to maleńkie pokoje, choć standard dobrego hotelu i że to taki moloch. Nie chcę nawet myśleć jakie tam są kolejki w sezonie:wink: ale i tak polecam. Mnie się bardzo podobalo
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
     permalink
    I teraz wszystkie w Jarosławcu będą poszukiwały "wydziaranego" hehehe... 😉
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
     permalink
    Wydziaranego masazysty:wink: juz widzialam, że na Fejsie babki o nim pisaly:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
     permalink
    Nie, nie.
    My do innej miejscówki, ale po takiej reklamie bankowo sobie masaż zafunduję w Jarosławcu :devil::devil::devil::devil::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2018
     permalink
    Szukam sprawdzonego noclegu na Litwie, dosłownie jedna noc 2+2
    Jedziemy do druskiennik i przy okazji byśmy moze do Wilna pojechali
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJul 1st 2018 zmieniony
     permalink
    Ja w Druskiennikach spałam w Art Hotel, polecam http://www.arthotel.lt
    W Wilnie szukaliśmy czegoś na miejscu i był ogromny problem, ostatecznie spalismy w jakimś hotelu przypominającym burdel :shocked: :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 3rd 2018
     permalink
    Dzięki Karoolka
    Arthotel był w naszym terminie niedostępny, zarezerwowałam coś innego ale z bdb opiniami na booking

Słuchajcie a jak sie tam wykupi całodniowe wejście to można wyjsc poza kompleks i wrócićc pózniej czy cały dzień trzeb snuć juz w tym aquaparku??
    •  
      CommentAuthorKaroolka
     permalink
    Wydaje mi się, że nie można wyjść, ale nie jestem pewna na 100%...
    •  
      CommentAuthorrumba
     permalink
    Dziewczyny a czy któraś z Was była w kompleksie Hajdúszoboszló na Węgrach z dzieciakami?

Poproszę o opinię, jeśli tak :)
    --
    • CommentAuthorkadzek
    • CommentTimeSep 2nd 2018 zmieniony
     permalink
    Bylam i bylo super

Treść doklejona: 03.09.18 08:54
    Od siebie jeszcze polecam na wycieczkę Paryż. Również z dzieciakami

Miasto jest przepiękne, jest tam bardzo dużo ciekawych zabytków

Można wybrać sie do Disneylandu. I powiem Wam,ze bawiłam sie tam tak samo dobrze jak moje dzieci. Miejsce jest dobre i dla duzych i dla malych

No i wcale nie jeset tak drogo jeśli się zorganizuje podróż wczesniej i samodzielnie niż przez biuro. Poza tym na miejscu mozna zabukować niedrogie noclegi na portalach typu airbnb https://zwiedzamyparyz.pl/praktyczne-informacje/tanie-loty-do-paryza
    • CommentAuthorpoziomka11
    • CommentTimeSep 4th 2018 zmieniony
     permalink
    Oj fajnie byłoby wybrac się kiedyś na wycieczke do Paryża. Na razie nie możemy sobie na to pozwolić bo nie mamy takich pieniędzy ( poza tym córeczka moja jest jeszcze za mała aby wybrać się na taka daleką podróz zagraniczną) ale kiedyś? Czemu nie :)

W Polsce polecam za to Juratę. Była to miejscowość, w której spędziliśmy wakacje w tym roku. Przepiękne plaże, smaczne knajpki, wiele atrakcji dla maluchów. Oraz co najważniejsze pogoda naprawdę nam się udała. Przez praktycznie cały nasz pobyt świeciło słoneczko co oczywiście bardzo mnie cieszyło :) Noclegi wynajmowaliśmy tutaj https://www.blueapart.pl/
    • CommentAuthorSabinaaa
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Poziomka11, wyjazd do Paryża na weekend może być w cenie 3-4 dni w Juracie... I to wcale nie musisz jechać do Domu Zdrojowego by wydac tyle samo. Do Paryża latają tanie linie lotnicze i bilet w obie strony dla jednej osoby możesz już mieć za 150 zł lub mniej. Dziecko do 2 lat leci na kolanach rodziców za darmo. Mieszkanie AirBNB w Paryżu to też jak dobrze poszukasz, znajdziesz za 400 zł za noc. Zwiedzanie na rowerze lub metrem i komunikacją miejską, piknik pod wieżą Eifla nie jest drogi.
    Wyjazd do Juraty (benzyna czy bilet na pociąg) wychodzi podobnie (zależy jeszcze skąd ale myślę o Warszawie) co bilet do Paryża. Nocowanie w Juracie jest drogie, możesz poszukać tańszego Apartamentu np na stronie sun&snow (mają taki sam jeśli nie większy wybór apartamentów co inny pośrednicy a często niższe ceny bo sami są właścicielami apartamentów lub z nimi bezpośrednio współpracują). W Juracie jedzenie w restauracji czy jakiekowiek atrakcje znów bardzo drogie. Na Hel czy do trójmiasta trzeba znów zapłacić za benzynę czy bilet. I rachunek wychodzi podobny. Wszystko jest kwestią podejścia, wyszukania, chęci.

Oczywiście Juratę również polecam bo kocham polskie morze, ma niepowtarzalny klimat <3
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.