Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    Krem ujędrniający do biustu
    http://www.naturella.com.pl/images/leocrema/krem_ujedrniajacy_biust.jpg

    Działanie:
    Codzienna aplikacja produktu przez 4 tygodnie poprawia elastyczność skóry, zwiększa jędrność tkanek wpływając na zmniejszenie ewentualnych rozstępów oraz rozciągnięć skóry na piersiach i szyi.

    Sposób użycia:
    Nałożyć krem na całą powierzchnię piersi masując delikatnie całą dłonią od dołu ku górze.
    Kontynuować aż do całkowitego wchłonięcia.
    Założyć i pozostawić przez 10-15 minut specjalny pas na piersi w celu zwiększenia skuteczności i ułatwiania wchłaniania elwmentów aktywnych.
    Dla osiągnięcia dobrych rezultatów wskazane jest powtarzanie zabiegu, jeśli to możliwe przez 30 dni, a następnie w celu utrzymania dobrych efektów 2 razy w tygodniu.

    Składniki:
    Argilla, rusco, bioelastyna, arnika

    Odżywczy żel do biustu
    http://www.naturella.com.pl/images/pulanna/bcare_bust_nutrition_gel.jpg

    Opis produktu:
    Wzmacniający, szybko wchłanialny żel odżywczo-pielęgnacyjny do biustu, poprawiający wygląd i kształt piersi.

    Działanie:
    Chroni skórę przed utratą wilgoci i wspiera jej elastyczność oraz poprawia koloryt.
    Redukuje przebarwienia spowodowane ciążą lub procesem starzenia.
    Działa ściągająco, regenerująco i ochronnie.

    Przeznaczenie:
    Polecany do zabiegów pielęgnacyjnych i masażu biustu, szczególnie przy stosowaniu kuracji odchudzającej oraz rozstępach po okresie ciąży.

    Sposób użycia:
    Delikatnie rozprowadzić warstwę żelu.
    Masować okrężnymi ruchami od spodu piersi aż do podbródka.
    Stosować codziennie po kąpieli.

    Składniki:
    Czerwona szałwia, lukrecja, rumianek oraz żeń-szeń.

    Piękne piersi - kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi
    http://www.naturella.com.pl/images/farmona/nivelwoman_suplement_biust.jpg

    Opis produktu:
    Unikalna formuła, aby powiększyć piersi, przywrócić ich jędrność i napięcie.

    Działanie:
    Działanie dwubiegunowe
    Związki aktywne zawarte w preparacie Nivelazione Woman działają dwukierunkowo:
    1. Efekt powiększenia piersi preparatem Nivelazione Woman
    Związki aktywne stymulują tkanki piersi i aktywizują gruczoły sutkowe w kierunku powiększenia i przyrostu objętości piersi.
    2. Efekt ujędrnienia piersi preparatem Nivelazione Woman
    Związki aktywne poprzez korzystny wpływ na tkankę łączną oraz stymulację włókien kolagenowych i elastanowych ujędrniają, wzmacniają strukturę skóry i zapobiegają jej wiotczeniu.

    W zależności od intensywności stosowania:
    * biust powiększa się i wypełnia
    * skóra piersi staje się napięta, ujędrniona, widocznie wzmocniona, co daje efekt podniesienia piersi i poprawy ich kształtu

    Przeznaczenie:
    Formuła preparatu przeznaczona dla kobiet po 18 roku życia.
    Szczególnie polecana kobietom po kuracjach odchudzających, karmieniu piersią i w okresie okołomenopauzalnym, których piersi utraciły jędrność oraz kobietom, które chcą uzyskać pełniejszy, większy biust.

    Sposób użycia:
    Czas trwania kuracji:
    - aby uzyskać utraconą jędrność 2-3 miesiące
    - aby powiększyć piersi 6-8 miesięcy

    Sposób użycia:
    Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) – 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.
    Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.
    Faza podtrzymująca – 1 kapsułka dziennie.

    Składniki:
    Suche wyciągi roślinne z: owoców kopru włoskiego, morszczynu, zielonego owsa, liścia damiany, korzenia dzięgla chińskiego, szyszek chmielu, korzenia kudzu, siarczan manganu, pozostałe składniki: maltodekstryna, guma arabska, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, składniki kapsułki: żelatyna, barwniki – tlenki żelaza, indygotyna.

    Przeciwwskazania:
    W razie wystąpienia nudności lub zakłóceń cyklu menstruacyjnego, należy odstawić preparat.

    Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
    Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety.
    Nie stosować u dziewcząt w okresie dojrzewania, kobiet w ciąży i matek karmiących.

    Informacje dodatkowe:
    Chronić produkt przed dziećmi.
    Preparat zarejestrowany jako suplement diety.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    PUMP-BUST-UP – koncentrat do powiększania i ujędrniania biustu
    http://www.naturella.com.pl/images/dax/ideal_body_biust.jpg

    Opis produktu:
    Wyjątkowo skuteczny preparat o działaniu wypełniającym i liftingującym piersi polecany jest do każdego rodzaju skóry, do stosowania na dzień i na noc.

    Działanie:
    Zawiera Kigelinę 5,0%, czyli hydroglikolowy wyciąg z owoców Kigelia Africana, który niezwykle skutecznie modeluje, lifinguje i ujędrnia biust.
    W połączeniu z Artemisium 4,0% stymuluje powstawanie komórek tłuszczowych (adipocytów) oraz ich gromadzenie w tkance podskórnej, co skutkuje widocznym przyrostem objętości piersi, a także poprawą ich kształtu.
    Pobudza syntezę kolagenu i procesy naprawcze czyniąc skórę elastyczną i idealnie wygładzoną.

    Sposób użycia:
    2 razy dziennie delikatnie wmasować preparat w skórę biustu.
    Najlepsze efekty uzyskuje się po co najmniej 28 dniach regularnego stosowania.

    Składniki:
    KIGELINA - hydroglikolowy wyciąg z owoców Kigelia Africana o działaniu chroniącym i tonizującym naczynia krwionośne. Kigelina niezwykle skutecznie modeluje, liftinguje i ujędrnia biust poprawiając elastyczność skóry.
    ARTEMISIUM – bogaty w oligosacharydy wyciąg z rośliny Artemisia Abrotanum. Stymuluje powstawanie komórek tłuszczowych (adipocytów) oraz ich gromadzenie w tkance podskórnej, co skutkuje widocznym przyrostem objętości piersi, a także poprawą ich kształtu. Pobudza syntezę kolagenu i procesy naprawcze czyniąc skórę elastyczną i idealnie wygładzoną.

    Informacje dodatkowe:
    Ideal Body to kolejna już rewolucyjna seria stworzona w Laboratorium Dax Cosmetics. Tym razem polska firma proponuje niezwykle skuteczne preparaty do walki z cellulitem, czy rozstępami oraz do udoskonalenia biustu i pośladków.
    Dax Cosmetics Ideal Body jest pierwszym nieinwazyjnym programem do modelowania ciała, który dzięki kompozycji zaawansowanych składników z pogranicza medycyny i kosmetologii, gwarantuje wyjątkowo silne działanie korygujące, porównywalne do chirurgicznych zabiegów liposukcji, dermabrazji laserowej, powiększania i podniesienia piersi oraz liftingu pośladków.

    Kosmetyki z serii Dax Cosmetics Ideal Body polecane są kobietom w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry, które pragną poprawić mankamenty urody i cieszyć się kształtną sylwetką.

    Różowy krem do biustu
    http://www.naturella.com.pl/images/idea25/rozowa_krem_do_biustu.jpg

    Opis produktu:
    Gwarantuje właściwą samokontrolę piersi!
    Ujędrnia!
    Niezwykle efektywny w walce z rozstępami!

    Klinicznie przebadany, bezpieczny i skuteczny preparat o aksamitnej konsystencji i subtelnym zapachu do codziennej pielęgnacji skóry piersi, dzięki któremu nie tylko zyskują one na wyglądzie, ale także na zdrowiu.

    Codzienna aplikacja kremu ułatwia wykrycie każdej najmniejszej zmiany na piersiach, dzięki manualnemu poznaniu ich budowy.

    Działanie:
    W sposób widoczny poprawia kondycję piersi - nawilża, wzmacnia, wygładza i ujędrnia ich skórę.
    Zapobiega przedwczesnym efektom jej starzenia, wiotczeniu i utracie sprężystości oraz elastyczności.
    Regularnie stosowany zdecydowanie niweluje rozstępy, łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego oraz ułatwia adaptację skóry do zmian ciążowych.

    Serum ujędrniające biust
    http://www.naturella.com.pl/images/farmona/nivelwoman_serum_biust.jpg

    Opis produktu:
    Innowacja - inteligentna kosmetyka komórkowa
    Serum ujędrniające biust Nivelazione woman zawiera bioroślinne składniki ujędrniające oraz aktywną kinetynę, która stymuluje mechanizmy naprawcze skóry, zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu i wyraźnie wygładza.
    Serum wzmacnia skórę podtrzymującą biust, przeciwdziała jego wiotczeniu i utracie elastyczności.
    Dostarcza niezbędnych składników odżywczych, głęboko nawilża, regeneruje, zmiękcza i wygładza.
    Poprawia strukturę, kształt i jędrność piersi.
    Pozostawia skórę elastyczną, jedwabiście miękką i satynową w dotyku.
    Regularna pielęgnacja, przez co najmniej 3 tygodnie, gwarantuje widoczny efekt ujędrnienia, wzmocnienia i napięcia skóry piersi.

    Sposób użycia:
    Delikatnie wmasować, ruchem kolistym, zaczynając od zewnętrznych części piersi ku środkowi.
    Serum może być używane przez kobiety w ciąży.

    Informacje dodatkowe:
    Przebadane pod kontrolą ginekologa.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    SEXYLINE - maseczka ujędrniająca na dekolt i biust
    http://www.naturella.com.pl/images/dermika/maseczka_sexyline.jpg

    Opis produktu:
    Intensywna maseczka z kwasem hialuronowym.

    Działanie:
    Ujędrnia, wygładza, zwiększa napięcie skóry.
    Nadaje jej elastyczność i miękkość.
    Przeciwdziała procesom wiotczenia i poprawia wygląd skóry.

    Sposób użycia:
    Całą zawartość saszetki rozprowadzić na skórze dekoltu i biustu.
    Wmasować do wchłonięcia:
    * dekolt - ruchami okrężnymi palców
    * biust - wykonując ruchy w kształcie poziomej ósemki
    Stosować 2 razy w tygodniu.

    Specjalny krem do pielęgnacji biustu
    http://www.naturella.com.pl/images/mustela/9m_soin_buste.jpg

    Opis produktu:
    Aby po okresie ciąży piersi wyglądały równie pięknie, jak i przed.
    Zapobiega wiotczeniu i utracie elastyczności skóry po porodzie.
    Zmniejsza uczucie napięcia skóry piersi.

    Działanie:
    Połączenie składników o nazwie Elastoregulator z białkiem pszenicy powoduje zwiększenie elastyczności i wspomaga funkcje podporowe skóry przy powiększaniu się piersi. Dzięki zawartości krzemu nawilża i chroni skórę.
    Dzięki wyciągowi z zielonych glonów (Chlorophycea) o właściwościach łagodzących oraz dwóm składnikom chroniącym naczynia krwionośne: escynie i nagietkowi lekarskiemu, produkt ten zmniejsza bolesność nabrzmiałych piersi i uczucie napięcia skóry.
    Daje poczucie komfortu.

    Przeznaczenie:
    Środek specjalnie opracowany do pielęgnacji piersi w czasie ciąży i karmienia z uwzględnieniem szczególnych zmian zachodzących w tym okresie.

    Sposób użycia:
    Delikatnie masując rozprowadzić preparat ruchami okrężnymi na skórze piersi, dekoltu i szyi.
    Przed karmieniem powinno się zawsze umyć brodawki, nawet jeżeli nie stosowało się żadnych preparatów.

    Składniki:
    Elastoregulator, zielone glony, escyna, nagietek lekarski

    Informacje dodatkowe:
    Produkt przebadany w celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych.
    Nie zawiera alkoholu.

    Żel ujędrniający biust
    http://www.naturella.com.pl/images/matern/matern_biust_zel_duo.jpg

    Opis produktu:
    Biust to miejsce wyjątkowo wrażliwe podczas ciąży.
    Już w pierwszym miesiącu ciąży piersi puchną i stają się ciężkie.
    Stwarza to ryzyko deformacji i pojawienia się rozstępów.
    Dzięki zastosowanej formule ochronnej Matern Program możesz zachować piękno Twojego biustu w okresie ciąży i macierzyństwa.
    Formuła Ultra-Przyjemna sprawia, że żel łatwo się wchłania, a jego subtelny zapach zapewni Ci przyjemność przez cały dzień.
    Soin Buste zawiera idealnie dobrane składniki, które chronią Twój biust w dwojaki sposób:
    • Zestaw protein (z migdałów) - ujędrnia i wzmacnia tkankę mięśniową biustu.
    • Zestaw olejów roślinnych (z pestek winogron) - zapobiegający pojawianiu się rozstępów.

    Sposób użycia:
    Rozprowadz żel na powierzchni biustu delikatnymi, kolistymi ruchami.
    Stosuj żel od samego początku ciąży oraz w pierwszych trzech miesiącach po porodzie.

    Składniki:
    Białka: 2,5% (proteiny z migdałów), oleje roślinne: 2% (olej z pestek winogron i delikatnych migdałów).

    Zalecenia:
    Nie stosuj żelu na podrażnioną lub skaleczoną skórę.
    Nie nakładaj na twarz i unikaj kontaktu ze śluzówką.

    Informacje dodatkowe:
    Produkt ten jest polecany także osobom cierpiącym na alergię, jego formuła zapobiega reakcjom alergicznym.
    Testowany farmaceutycznie i biologicznie, podczas produkcji podlega ścisłej kontroli, która jest gwarancją jakości produktu oraz jego skuteczności.

    TU KUPISZ
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    skorpionko a coś sprawdzonego ... jeju ale tego dużo!
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    koleżanka mi poleciła kosmetyki z tych sklepów... wiec sa sprawdzone, ale wiadomo, że na każdą z nas będą działać bardzo indywidualnie... nie mniej sa w dość rozsadnych cenach
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 16th 2007
     permalink
    Skorpionko czyli pozostaje nic innego jak testować po kolei :) Muszę po porodzie troszkę więcej zadbać o piersi! Niestety skóra na nich jest delikatna a u mnie one najbardziej cierpią jeśli przybieram lub tracę na wadze no i odbija się to na ich wyglądzie :(( Po tej ciąży już nie wiem czy zrobię test na ołówek :)) tzn.: stajemy prosto i wkładamy ołówek pod pierś, jak spadnie to jest jeszcze dobrze ale jak się zatrzyma to już jest źle :(( hi hi hi

    Ogólnie tak czy siak dbać trzeba o każdy skrawek ciała :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 17th 2007
     permalink
    a mi sie dzisiaj rzucilo w oczy na allegro to http://www.allegro.pl/item215400310_zlikwiduj_rozstepy_kolagen_colway_silver_50ml.html
    cena powalajaca ale moze ktorejs sie ten link przyda
    • CommentAuthorasiula82
    • CommentTimeJul 20th 2007
     permalink
    Ja przeciw rozstępom stosuję Fissan
    Opis:
    Pielęgnuje skórę i wspomaga działanie masażu. Dzieki masażowi składniki głębiej wnikają w skórę, skóra pozostaje piękna i elastyczna. Maść nie zawiera hormonów, nie powoduje skutków ubocznych. Maść powinno się wmasowywać codziennie od 4 miesiąca ciąży do 2 miesiąca po porodzie.

    Skład: Paraffinum Liquidum, Aqua, Lanolin, Petrolatum, Cetyl Palmitate, Glyceryl Sorbitan Oleostearate, Capriylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Hydrated Silica, Parfum, Hydrolyzed Casein, Tocopherol, Retinyl Acetate, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Nicotinate, Citric Acid, Lecithin.

    Cena: 16 zł - 20zł

    Kupiłam w aptece z polecenia mojej gin i większość moich koleżanek go stosuje i są zadowolone, narazie ja nie mam oznak rozstępów, ale nie łudzę się że tak będzie do końca, w każdej chwili to może się zmienić, ale wolę zapobiegać.

    Do biustu mam z Avonu, krem ujędrniający, ale nie czuję jakiejś różnicy, smaruję bo dostałam go i tyle, a na uda męczę szorstką gąbką, i roll-onem z nivei - bo niestety już jestem 12+ kg.
    najwięcej oprócz brzucha który jest ogromny (wszyscy myślą że już za kilka dni urodzę:) to cyce mi się ogromniaste z robiły, no i uda i tyłeczek też się zwiększył:shamed: po porodzie biorę się za pływanie i ćwiczonka:)
    --
    • CommentAuthorsaska25
    • CommentTimeJul 21st 2007
     permalink
    Ja na przeciw rozstępom stosuję krem Mustela zrujnowałam się (83zł) bo wiem że ma skłonności do rozstępów ponieważ mam kilka na biodrach z okresu dojrzewania:( i więcej mi już nie potrzeba! Choć i tak nie mam żadnej gwarancji że się nie pojawią. To jednak wolę zapobiegać jak na razie nowych rozstępów brak ale to dopiero 23 tydzień.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 23rd 2007
     permalink
    Jakie kosmetyki może polecić, które byłyby w podobnej formie i miałyby podobne działanie do tego matującego pudru przeciwko wypryskom do cery mieszanej?
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 5th 2007
     permalink
    Amazonka radzę kupić zieloną glinkę i robic maseczki codziennie z wody i dodatkiem paruy kropli oliwy. ale mowie o czystej sypkiej glince mozesz ja kupic np[. tutaj.
    zielona glinka sypka 300g
    polecam do tego krem firmy Smoth z zielonej glinki(naturalny kosmetyk Z ZIELONEJ GLINKIa nie jakas chemia z kapka glinki), ja kupilam u nas w Gdansku na targu dominikanskim ale mozna kupic na stronie firmy smooth
    szczerze polecam maskuje zaczerwienienia, nawiliza, a skora pozostaje MATOWA, GLADKA, stosuje od paru dni a juz zauwazam poprawe.
    kuracja antybiotykowa na cere obawiam sie jest malo skuteczna tez stosowalam, jesli ktoras z dziewczyn jest z gdanska to polecilabym Ci lekarza ginekologa ktory wyleczyl kumpele z tradziku i to takiego ze miala ropne okropienstwa na policzkach i az blizny jej robily.

    jesli masz problemy z cera na plecach itp. to mozna kupic 3kg glinki zielonej w granulacie za 74zl, podobno nie jest tak czysta idealnie jak ta sypka do twarzy, ale bardziej ekonomiczna jest.
    glinka zielona 3kg granulat 74zł
    powiem Ci ze takie ilosci jak 300g starczaja do twarzy jak sie uzywa...na pare miesiecy:)
    stosowalam tez zwykle maseczki z dodatkiem glinki ale to sciema. glinki jest tam sladowa ilosc i nie dziala tak dobrze jak czysta glinka rozcienczona z woda i oliwa z oliwek.
  1.  permalink
    Mam pytanie do Was dziewczyny:jaki krem lub żel można stosować w ciaży na cellulit?Bo naprawde powieksza mi sie w zastraszajacym tempie boje sie ze potem go nie okiełznam.Obiło mi sie o uszy ze Nivea może byc stosowany ale juz nie pamietam za dokładnie .Jesli mozecie jakis polecic to fajnie bo wybieram sie jutro kupic.Juz nie moge patrzec na swoje nogi sa coraz gorsze bo i ja tyje dosc szybko.

    ubranka dzieciece
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    Dzięki za info. Maseczkę stosuje się codziennie?
    Ginekolog leczy trądzik? To budzi niejakie podejrzenia.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    tradzik to zmiany hormonalne. i wyobraz sobie Ama ze leczyl je naturalnymi lekami. nie znam nazw.
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    ja piersi po porodzie w przyszlosci ,bede chciala sobie zrobic nowe,nie wierze w te kremy ,chyba ze mi bedzie dobrze z tymi opadlymi ale nie sadze...
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 7th 2007
     permalink
    ja piersi po porodzie w przyszlosci ,bede chciala sobie zrobic nowe,nie wierze w te kremy ,chyba ze mi bedzie dobrze z tymi opadlymi ale nie sadze...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    ewaroby po kazdym porodzie bedziesz robic nowe piersi? odsysanie tluszczu? operacje korygujace biodra,i brzuch tez?
    zamiast po prostu cwiczyc i stosowac masaze?

    Amazonka maseczke wg potrzeb kilka razy w tyg. na poczatku jesli ktos ma duze problemy to chyba moze i codziennie, ale to jednak 2min.przygotowania i 15-20min.na twarzy 3mac trzeba:)
    spotkalam sie z sugestiami zeby nawet glinke na noc punktowo stosowac zeby podsuszylo szczegolnie uporczywe wypryski.

    ciasteczko moja mama nie ma cellulitu ani rozstepow,ma 4dzieci.tata jej robil masaze i szczypal brzuch i okolice zeby pobudzic krazenie krwi. mysle ze same kremy nie pomoga.chociaz jak mojej siorce biust szybko rosl to robila codzienne masaze, naprzemienny prysznic i zel do biustu avonu uzywala. o dziwo pomoglo.ale zrob to juz od dzis lub od jutra, tu wazny jest czas:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    Vicky mi ani masaze ani kremy cudowne nie pomogly, przy Gabie przytylam 14kg i rozstep na rozstepie na brzuchu a piersi tez w kreseczki ale jak rosna z 98cm w obwodzie do 120 to co sie dziwic ;) po tej ciazy mam pare rozstepow na brzuchu w okolicy pepka, przytylam 12kg tyle ze brzuch mialam gigantyczny (117 w obwodzie a wczesniej talia 77). na moje szczescie rozstepy sa plytkie i szybciutko jasnieja wiec trzeba sie dobrze przygladac by je zobaczyc a jak sie opale to juz w ogole nie znac prawie.

    Ewarobyz tymi obwislymi piersiami to wcale tak nie musi byc. ja troche cwiczylam po 1 ciazy no i maz masowal ;) i spokojnie moglam dalej chodzic bez stanika bo biust byl jedrny jak kiedys tyle ze zostal mi juz rozmiar wiekszy :D teraz sa znowu mleczarnie pelne ale licze ze do siebie jeszcze wroca a ja im w tym pomoge
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeAug 8th 2007 zmieniony
     permalink
    AniaM ale ja nie mowie o normalnym masazu.ale o szczypaniu, takim z lekkim podkreceniem, mama mowi ze troche bolalo,ale bylo warto.poza tym mysle ze jednak to musi byc bardzo regularne.:wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    Vicky no ja tez mowie o takowym. szczypanie i jak sie skore uszyczpnie to sie nia tak kreci :) przerabialam to w ciazy ale nie tylko, teraz dalej tak robie, przynajmniej raz dziennie
  2.  permalink
    No dobra zaczynam sie szczypać i masowac chociaz wszedzie pisza ze w ciazy zadne kremy nie pomoga bo tu działaja hormonki i wiekszosc cellulitu znika po ciazy.mam zamiar ostro sie wziąsc za siebie,zawsze lubiłamkrótkie spódniczki i nie chce zeby sie to zmieniło.mamusie też moga być seksi tylko to troche wyrzeczeń kosztuje i pracy.Dam rade!!

    ubranka dzieciece
    --
    • CommentAuthorewaroby
    • CommentTimeAug 8th 2007
     permalink
    kurcze zawsze mialam biust super,duza 4 ale ladna stojaca i oczywiscie dzidziusia bede karmila piersia ,bo jest najwazniejszy co bedzie z cycami to bedzie ,chociaz nie chcialabym stracic ich dotychczasowego ladnego wygladu...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    Uroda przyszłej mamy - rozmowa z ginem
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Ha! Można włosy farbować! Tak coś czułam, że z tym zakazem farbowania włosów to jakaś ściema:cool: Miałam koleżankę, która w ciąży nawet paznokci nie malowała:shocked:
    Vicky, ten "szczyp z zakrętasem" to od Wisłockiej:wink:, przynajmniej w jej "Sztuce kochania" czytałam o takim masażu, od pępucha naokoło przez cały brzuch.
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    możliwe wonka wiem że rodzice czytali Wisłocką. zresztą chyba jedyna wtedy seksuologiczna literatura na rynku:wink:
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    Wonka, w sobotę byłam u fryzjera, pewnie, że można, ino nie wiadomo, jak włosy zareagują. Przy ostatnim farbowaniu (4. tc, jeszcze przed testem) musiałam trzymać farbę ponad godzinę, żeby złapała, a teraz myłyśmy po 20 minutach. Musisz mieć czujną i rozsądną fryzjerkę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    Ja tak z ciekawości tylko, bo nie farbuję włosów od października, ciachnęłam i problem z głowy, ale mnie to zastanawiało.
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    • CommentAuthortipsiara
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    Dziewczyny :)) widze tu caly salon odnowy biologicznej :))) gratuluje :bigsmile:

    Jesli chodzi o sol w peelingach, to jak najbardziej, ale raczej morska, polaczona z oliwa z oliwek i olejkami eterycznymi wspaniale wygladza skore.
    Jesli chodzi o "likwidacje" rozstepow, to zdanie kosmetyki jest jednoznaczne : Rozstepoow nie da sie zlikwidowac!! ewentualnie rozjasnic. Dlatego podczas ciazy nalezy zadbac o dobre nawilzenie skory, jak od zewnatrz tak i od wewnatrz, na poczatku regularnie smarowac sie oliwka (NAJLEPIEJ ZARAZ PO KAPIELI NA MOKRA SKORE) i pic wode.
    Sa na rynku preparaty dla kobiet w ciazy mocno ujedrniajace skore, powoduja, ze jest ona bardziej odporna na pekanie. Ale prawda jest taka, ze jesli ktos ma tendencje do rozstepoow to prawdopodobnie nic mu nie pomoze, przykra zeczywistosc :( ale nalezy pamietac ze pielegnacja ciala w okresie ciazy jest bardzo wazna!!
    Kazda z Was jest piekna i tego powinnismy sie trzymac :smile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    tipsiara zgadzam się z tym co napisałaś odnośnie rozstępów - nie ma kremu, który je zlikwiduje - to niemożliwe!

    Mi w ciąży tym razem pomógł krem QUEEN HELENA - masło kakaowe - już tutaj zamieszczałam na początku do niego linka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 5th 2007
     permalink
    ewaroby gdybym kasę miała też bym sobie już dzisiaj nowe cyce wstawiła a raczej pozbyła się skóry wiszącej hi hi hi bo mam dwie sakiewki na kasę a kasy brak :))
    •  
      CommentAuthorwydra86
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Ciekawie tu ,będe odwiedzla i podczytywała
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeApr 16th 2008
     permalink
    o super temacik:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    laseczki wiosna idzie jakie zabiegi robicie na rozstępy, zwiotczały brzuch czy wiszące cycki hi hi hi
  3.  permalink
    ja jezdze na rowerku i znów wróciłam do basenu trzy razy w tygodniu no i sauny.Smaruje brzuch takim ujedrniajacym mleczkiem Soraya niby tez rozjasnia rozstepy(śmierdzi mietowo fuj)a tyłek i uda takim sorbetem DAX cosmetix na cellulitis chociaz w sumie nie ma go juz za duzo ale smaruje:) ograniczam nie tylko słodkie ale i jedzienie,rezygnuje całkowicie z kolacji.No i robie po 3 godzinne maratony z Piotrusiem...wiadomo od razu efektów nie bedzie ale mysle ze na plaze w tym roku to jednak wyjde
    --
    •  
      CommentAuthorVarda
    • CommentTimeMay 19th 2008
     permalink
    Dziewczyny, czy karmiąc malucha piersią można stosować jakieś kremy ujędrniające do biustu? Ja stosowałam taki balsam dla mam karmiących, ale po karmieniu Malutka ma uczulenie na buzi :( Co robić? Czy są jakieś "domowe sposoby" na zapobieganie rozstępom, zmniejszenie ich, ujędrnienie skóry?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Varda nie wszystkie kremy do biustu mozna stosowac przy karmieniu ale nie powiem ci dokaldnie ktorych nie wolno bo tylko to w gazecie wyczytalam... byc moze najlepiej byloby porownac sklad kremu do pielegnacji biustu dla karmiacych i innego i wtedy byloby wiadomo czy to nie jest tylko chwyt marketingowy...


    a propos piet - polecam smarowanie Linomag A + E , super miekkie sie robia :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 19th 2009
     permalink
    Reklama serii Orchidea Vital Garnier dla kobiet po 50. r.ż.:

    Dzisiejsze kobiety, które przekroczyły 50 lat (...) zauważają pierwsze symptomy starzenia się skóry.

    Chciałabym być takim okazem zdrowia, u którego pierwsze symptomy starzenia się skóry pojawiają się po 50., a po 25 r.ż. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 26th 2009 zmieniony
     permalink
    Poradnik Domowy 12 2008

    Miętowe orzeźwienie
    Gdy skóra głowy się przetłuszcza, a włosy są słabe i mało elastyczne, zastosuj płukankę z mięty. Najlepsza jest do ciemnych włosów, bo je lekko przyciemnia. Litrem octu owocowego lub winnego zalej garść mięty, zamknij w szczelnym naczyniu i postaw w ciepłym miejscu na 2 tygodnie. Potem wyciśnij zioła i odcedź płyn. Po każdym myciu płucz nim włosy i skórę głowy. Płyn zmniejsza wydzielanie sebum.


    Czy próbowałyście takich płukanek?
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Mam straszne problemy z paznokciami. Rozdwajaja sie. Od kilku lat czegos takiego nie mialam. Jakies sposoby oprocz magnezu? Slyszalam ze oliwa z oliwek? Jak to sie robi? Wciera poprostu czy jak?
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Zacznij łykać wyciąg ze skrzypu polnego - trzeba wzmacniać paznokcie przede wszystkim od wewnątrz. I poczekać dwa miesiące na efekty - trzeba pozwolić paznokciom odrosnąć. Często kobiety rezygnują ze skrzypu bo po tygodniu chciałyby widzieć różnicę, a przecież paznokieć wyrasta od wału paznokciowego, a nie od wolnego brzegu. Skrzyp przy okazji poprawia wygląd skóry i włosów :)
    Oliwa z oliwek też jest ok, ale raczej powoduje ładny wygląd dłoni. I efekty nie są długotrwałe. A przygotowujesz to tak: Troszkę oliwy z oliwek podgrzać, aby była lekko ciepła, dodać sok z cytryny i wymoczyć paznokcie ok. 10 min. Możesz sobie później to wetrzeć w dłonie - są fajnie natłuszczone. Zwłaszcza jak ktoś dużo pracuje rękoma, moczy itd. jest lepsza niż krem :)
    Po takim zabiegu warto obsunąć skórki :P wtedy dłonie wyglądają na zadbane :)
    Wato też używać jakiejś odżywki - żeby paznokieć cały czas miał warstwę ochronną. No i nie używać zmywacza częściej niż raz w tygodniu :)
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJun 17th 2009
     permalink
    Dziekuje, jutro lece po ten wyciag ze skrzypu. :-)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 28th 2009
     permalink
    Dziewczyny macie jakieś sprawdzone kremy lub specyfiki na cellulit po ciaży? jestem teraz w drugiej i widzę że bedzie już duży problem,chociaż jestem szczupła ale wyglada to tragicznie...po porodzie zaczynam walczyć...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 28th 2009
     permalink
    Agness ja polecam Mustellę i Elancyl, u mnie sie doskonale sprawdziły
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeDec 28th 2009
     permalink
    ale Mustela żel poporodowy? czy jest na cellulit? to musi być cos co zwalcza a nie zapobiega...
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    Mustellę i Elancyl - dostępne sa w aptekach - proponuje zasięgnąć informacji farmaceutki,
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeDec 29th 2009
     permalink
    Mustella ta zapobiegająca polecana jest po porodzie bo doskonale nawilża skórę a Elancyl powoduje, że znika celulit, ja używam naprzemiennie
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeFeb 28th 2011 zmieniony
     permalink
    Zastanawiam się nad peelingiem kawitacyjnym (w domu). Czy ktoś orientuje się czy takie urządzenie sprawdza się?



    http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-mocny-kawitacja-skin-scrubber-i1460919017.html
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 5th 2011
     permalink
    Czy któraś z was stosowała doustne preparaty ujędrniające biust?
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 20th 2011
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z was używała lub nadal używa hula hoop z masażerem?? Jestem ciekawa opinii
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.