Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 30th 2014
     permalink
    odswiezam temat, mam problemy z pekajacymi pietami (duzo smigam na bosaka takze po podworku) no i zastanawiam sie nad kupnem frezarki do stop. znajoma ma schoola i bardzo poleca ale cena troche duza (frezarka + 2 wymienne wklady ok 170zl), znalzlam podobna z AEG, cena z 4wkladami 55zl takze roznca spora, miala ktoras, sprawdzala, poleca?


    fds
  1.  permalink
    wg mnie najbardziej pomogą regularne wizyty u pediciurzystki
    i dłyszłam ze od tego schoola jest lepszy pedi lady, ale nie używałam, więc znam tylko z opinii kolezanek
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    nie znosze jak mnie ktos do stop dotyka takze pedi odpada no ikoszt jednak duzo wyzszy (u nas od 50zl w gore) .
  2.  permalink
    koszt wyższy, ale i efekty nieporównywalne
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Hyde a nawilzasz codziennie pięty jakimś tłustym kremem?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    swego czasu stosowalam parafine z oilatum bodajze ale trzeba spac w skapetkach wiec latem ta opcja odpada
    ogolnie kremow wszelakich nie znosze. nie stosujeani kremow do twarzy ani do rak ani balsamow po kapieli
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Hyde a ktorą Scholla koleżanka polecała tą Velvet czy Expres Pedi ? Bo widzę, że są dwie wrsje?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Velvet
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 31st 2014 zmieniony
     permalink
    OK, thx.
    No ciekawi mnie też ten AEG bo również borykam się z tym problemem ostatnio.
    Mój Mąż ma gładsze pięty... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    zamowilam sobie ten aeg bo cena przystepna a i walki wymienne po 2,5 wychodza a nie 25 jak scholl
    na wizazu i gazeta.pl byly w miare niezle opibie wiec zaryzykowalam

    ps1
    ponoc chodzenie na obcasach tez sprzyja twardnieniu i pekaniu piet. ja chodze tylko na plaskim wiec to nie ma u mnie zastosowania

    ps2
    moj maz ktory nie chodzi w ogole na bosaka ma mega mieciutkie stopy.
    •  
      CommentAuthordodula
    • CommentTimeJul 31st 2014 zmieniony
     permalink
    dziewczyny skoro wątek ożył to i ja z pytaniem przychodzę, czy stosowałyście do depilacji wosk w rolkach ?

    Treść doklejona: 31.07.14 17:31
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4422600053
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeJul 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Dla mnie często najprostrzym i najtańszym lekarstwem jest najzwyklejsza maść z vit A 1500 ( mocniejsza) po paru stosowaniach na pięty, w zimie na dłonie, zakładam rekawiczki czy skarpety bawełniane i siedzę z tym ze 2 godzinki, skóra jest mooocno odżywiona:) za 6 zł:)
    natomiast jak jako włosomaniaczka polecę ogólnie stronę z rosyjskimi kosmetykami, które uwielbiam http://kalina-sklep.pl/kalina/SKLEP14/ w większości od babuszki Agafii :) - polecam szczególnie tym co lubią naturalne delikatne kosmetyki, a dla kobiet które mają włosy przeproteinowane jak ja i chcą nawilżyć polecam..... olejek na rostępy dla kobiet w ciąży :) i to nie żart :) (...)zawiera wysokiej jakości olejek migdałowy, makadamia, jojoba, olej sojowy i słonecznikowy, a także witaminę E, nie zawiera olejów mineralnych, barwników i konserwantów. Olejek perfumowany, nie zawiera alergenów. Produkt przebadamy dermatologicznie. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31360 olejujemy na noc najlepiej i potem myjemy normalnie głowę rano:) dla mnie rewelacja:) :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Hyde jak nie bedziesz natluszczac piet a masz tendencje do suchych to zdzieranie tęgi naskórka poglebi ten stan.Kup zwykły krem nivea i przed snem sobie smaruj.Zobaczysz różnice migiem.
    --
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Ja całe życie śpie w skarpetkach... musi być mega gorąco latem żebym odpusciła. I mimo 3 z przodu stopki jak u nastolatki:devil:
    To chyba jedyna i najlepsza metoda
    -- []
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    MrsHyde: ps1
    ponoc chodzenie na obcasach tez sprzyja twardnieniu i pekaniu piet. ja chodze tylko na plaskim wiec to nie ma u mnie zastosowania

    u mnie to samo..
    MrsHyde: ps2
    moj maz ktory nie chodzi w ogole na bosaka ma mega mieciutkie stopy.

    Mój M. chodzi na bosaka i jest ok.

    No skarpetki w lato to ciężka akcja jak dla mnie... A bez to tak średnio mieć wszystko w łóżku z maści wytłuszczone.
    A normalne, codzienne smarowanie po kąpieli nic nie daje u mnie akurat.

    Hyde daj znać jak Ci służy koniecznie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    Aga na kremy nivea mam uczulenie wiec odpada. jedynie nivea pod prysznic mnie nie uczulila bo tak to nawet szampon mi nie sluzy

    Kiciamiecia dzieki ze mi o wit A przypomnialas. faktycznie dzialala cuda pare lat temu
  3.  permalink
    oo- jeszcze mi sie przypomniało- jest w aptece taka polska masc- dernilan do stóp. Te wszystkie schoole to sie schowac mogą
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 31st 2014
     permalink
    o.poczytam sklad i kupie.
    ja mialam kiedys swietna masc robiona na suche placki od uczulenia o wtedy piety sobie ladnie wygoilam a mama kolana ale zgubilam sklad. smierdziala po chilerze ale swiwtna byla
    •  
      CommentAuthorStokotka
    • CommentTimeAug 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Jest jeszcze sposób taki ze przed jakimkolwiek oczyszczaniem czy odzywianiem moczy cię nogi w letniej wodzie z lyzeczka sody oczyszczonej, mi pomogło przy mocno zniszczonych piętach przez wodę-piasek-słońce x sto :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    przyszla moja frezarka AEG, uzylam dwukrotnie i efekt fajny, nie mam w prawdzie porownania z profesjonalnym pedi ale dla mnie efekt wystarczajacy. Zadna tarka czy pumeksem sie nie wyszoruje i nie wygladzi tak stop jak tym czyms
    waleczki sa nieduze i dosc waskie wiec i powierzchnia traca nie jest zbyt duza ale cyk-myk i zrobione (raz robilam na sucho, ale sie nasypalo naskorka to szok!!)


    Aha w rossmanie widziialam ze SCHOLL bedzie/jest na promocji za niecale 130zl
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Ooo, to zakupuję. A rozumiem, że na mokro, tzn po wymoczeniu stóp?
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    MrsHyde: Aha w rossmanie widziialam ze SCHOLL bedzie/jest na promocji za niecale 130zl

    O! Wprawdzie nie ja, ale moja znajoma to sobie baaardzo chwali:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 7th 2014 zmieniony
     permalink
    mangaa: rozumiem, że na mokro, tzn po wymoczeniu stóp?

    tak, po kapieli wlasciwie a nie typowym moczeniu
    fajne jest to ze nastepnego dnia nie wrocila szorstkosc w tej 'lepszej' a ta mocniej spekana potrzebowala 2 podejsc do gladkosci, mysle ze po kilku razach beda juz sporo delikarniejsze i miekkie skoro 2x pomogly


    z rzeczy fajnych to ta rekojesc dobrze lezy w dloni, tak jak depilator, za to duzy plus. latwo sie czysci chociaz ale minus ze dosc czesto trzeba otwierac i wyjmowac waleczek zeby ten bilay pyl wysypac

    aha i nie polecam do zrobienia tym czyms lokci, na jakims forum wyczytalam ze laski tak sobie lokcie gladza i chwile temu z ciekawosci machnelam, o ja pierdykam jak mnie teraz pieka :devil: zdecydowanie za delikatna skora tam jest
  4.  permalink
    Problem odwieczny,czyli piersi- za duże, za małe, za obwisłe, zbyt mało jędrne
    znalezione w necie na lobby biuściastych
    TEST OŁÓWKA :)
    Jak wiadomo chirurdzy plastyczni rozumieja przez "test olowka" wsadzenie sobie w
    pozycji stojacej wyprostowanej olowka pod piers. I teraz:
    - jesli olowek wypadnie, to piersi sa zbyt male i nalezy sie udac do chirurga
    plastycznego celem ich powiekszenia.
    - jesli olowek pozostanie na swoim miejscu, to piersi sa zbyt obwisle i trzeba
    sie udac do chirurga plastycznego celem ich podniesienia i ew. redukcji.
    Problem w tym, ze chirurdzy plastyczni, jak to sie lekarzom zdarza, sa
    niedouczeni i propaguja niewlasciwa metode przeprowadzania testu olowka.
    Prawidlowo "test olowka" przeprowadza sie nastepujaco: stan nago przed swoim
    nagim mezczyzna. Jesli jego olowek wskazuje na Twoje piersi, to wlasnie
    zaliczylas pozytywnie test olowka. :)

    PS Jesli jego olowek tego nie robi, to wymien go na sprawny model. Po co trzymac
    w domu niedzialajacy olowek? ;P
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeAug 17th 2014
     permalink
    Jako, że jakiś czas temu przewinął się temat stóp- może komuś się przyda :wink:
    Latem zawsze mam suche pięty i czasem również skóra schodzi mi pod palcami na podeszwie- uwielbiam chodzić boso... :shamed: Kremów różnych stosowałam kilka, do tego pumeksy, sole, moczenie itp... Efekt mizerny :confused: Aż ostatnio, na szybcika i przy okazji innych zakupów chwyciłam o takie cuś:
    null
    I o dziwo, efekt zadziwiający- krem kupiłam we wtorek, od tego czasu posmarowałam się nim 3 razy (na noc+skarpetki) i aż w szoku jestem, jak po tych 3 razach zmiękła mi skóra :smile: Zniknęły też łuszczące się placki pod palcami. Skóra na piętach dalej nieco szorstka, ale i tak o niebo lepiej niż przedtem. No i plus za zapach- mięta, pachnie jak świeżo zaparzona herbata, mmm :wink:
    Także polecam na wypróbowanie. Widziałam jeszcze na półce drugi z tej serii, tylko że na pękające pięty typowo.

    Treść doklejona: 17.08.14 03:28
    Aaaah no i cena- w Auchan płaciłam jakieś 5 zł może? Także też bardzo na plus :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeAug 23rd 2014
     permalink
    Dziewczyny a słyszałyście o skarpetkach złuszczających NOUN PEELING? Może któraś próbowała?
    Ponoć skuteczne, przez kilka dni skóra złuszcza się jak szalona a później ma się piękne i gładkie stópki.

    Ja w ciąży tego nie mogę stosować niestety ale może komuś się przyda. :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 23rd 2014
     permalink
    mangaa ja tylko widzialam w komentarzach na allegro ze ludzie pisza ze nie dziala ale nie wiem czy to byly oryginalne skarpetki czy jakas chinszczyzna
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    Co do stóp. Ja miałam turbo kłopot z piętami. Cuda wypróbowałam i nic. W końcu zrobiłam tak: wymoczyłam stopy w kapieli, wysuszyłam. Zwykłą papierową tarką starłam to co się łuszczyło, pekało, itp... Następnie nasmarowałam oliwką dla dzieci, załozyłam skarpety plus takie góralskie paputy. Tak robiłam kilka dni... Stopy po prostu idealne. Obecnie raz dziennie smaruje kremem do stóp scholl. Póko co problem nie powraca. Tarki nie używam, bo nie ma co ścierać ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    Monia no właśnie bo tu chodzi o systematyczność, ja też jak sobie zrobię pedikjur to mam piękne, miękkie stopy, smaruję kremem, ale po jakimś czasie tu zapomnę tu posmaruję niedokładnie i znów naskórek twardy narasta, a najgorzej jest latem bo wtedy sucho, chodzi się w sandałach więc stopy się kurzą, brudzą i trzeba jeszcze bardziej o nie dbać
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    Monia no właśnie bo tu chodzi o systematyczność, ja też jak sobie zrobię pedikjur to mam piękne, miękkie stopy, smaruję kremem, ale po jakimś czasie tu zapomnę tu posmaruję niedokładnie i znów naskórek twardy narasta, a najgorzej jest latem bo wtedy sucho, chodzi się w sandałach więc stopy się kurzą, brudzą i trzeba jeszcze bardziej o nie dbać


    Pewnie masz rację, ale niestety nie ma na to chyba idealnego środka... Takiego, że zrobisz raz i będzie na zawsze ;(.

    Z tym, że ja miałam taki kłopot, że nawet systematycznie pielęgnując stopy nie mogłam ich wyleczyć. Właściwie robiłam wszystko jak teraz, ale zamiast oliwki stosowałam tylko krem....
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    Monia, jakiego kremu Scholl używałaś?
    Miałam 2: 1 próbkę - super się sprawdzał, ale szybko się skończył, więc zakupiłam następny, ale inny i to już nie było to samo.
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 18th 2014 zmieniony
     permalink
    mam sholl Cracked heel

    http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14419

    Taki ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 18th 2014
     permalink
    używałam sholl cracked ... i jest fajny równie dobre działa masło shea nałożone na noc i na to skarpety, stopyjak pupcia nemowlaka
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Moja mama cale życie smaruje stopy zwykła nivejka.Ma piękne miękkie pozbawione odcisków stopy:-)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    masło shea nałożone


    Na to nie wpadłam ;)

    stopy zwykła nivejka.


    Nivejka na mnie niet.... Ale ja mam baaaaardzo trudne stopy...

    Cieszę się, że sobie je podratowałam. Jestem zadowolona. Dawno tak dobrze nie było...

    Ale wynika z tego, że właściwie każdy na swoje stopy musi znaleźć sposób własny ;)
    --
  5.  permalink
    POLECAM :)
    s
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeJan 7th 2015
     permalink
    stacjonarnie gdzieś kupowałaś? :wink:
    --
  6.  permalink
    tak, w Hebe
    konkretnie ta marka
    są super
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeJan 7th 2015
     permalink
    szczypta_chilli: konkretnie ta marka
    są super

    Tych nigdy nie miałam, ale różne inne tak. Czy znasz jakieś inne i uważasz, że te wyróżniają się na plus?
    --
  7.  permalink
    Lewko, nie miałam innych. Te mi ktoś polecił, sprawdzają się super wiec nie szukam dalej.
    •  
      CommentAuthorblackberry
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    szczypta_chilli: POLECAM :)

    Potwierdzam! Też stosowałam, złuszczałam się ponad tydzień jak jaszczurka, ale efekt rewelacyjny :smile: Są też w drogeriach Natura i w niektórych aptekach.
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    Dzięki, pewnie wszystkie działają tak samo dobrze :-) no złuszczenie jest mega
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 8th 2015
     permalink
    blackberry: Są też w drogeriach Natura i w niektórych aptekach.

    dzieki Black, musze w takim razie do Natury zajsc bo u mnie hebe nie ma
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Chciałabym w końcu sobie zamówić to masło shea ;-)
    I znalazłam oferty na Masło shea RAFINOWANE i NIERAFINOWANE - no i które zakupić? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    nierafinowane
    -- ;
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJan 9th 2015
     permalink
    Dzięki :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2015
     permalink
    skarpetki sa rewelacyjne!!! pozniej bralam skarpetki regenerujace i w 3miesiace mam stopy mieciutenkie bez odciskow, zrogowacen itp a jak cos mi nie podpasuje bo za duzo na bosaka poganiam to wtedy frezarka przelece i jest git
    polecam 'kuracje' przed wakacjami
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Skarpetki z L'Biotica w hebe są teraz (14-27.05.2015) w promocji- po 11zł, jeśli ma się kartę stałego klienta. :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2015
     permalink
    znalezione w sieci, nie wyprobowalam ale moze komus sie przyda
    dsa
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeSep 2nd 2015
     permalink
    Czy ktoś korzystał z zabiegów IPL na trądzik/przebarwienia potrądzikowe i podzieli się wrażeniami? :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.