Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 2nd 2015
     permalink
    azniee: Czy ktoś korzystał z zabiegów IPL na trądzik/przebarwienia potrądzikowe i podzieli się wrażeniami?


    Ja uzywalam na naczynka, i pozamykane mialam, ale znowu te same wychodza. Choc nie wszedzie. Mialam tez usuwane przebarwienie - plamke brazowa, ktore po dwoch latach znowu sie pojawilo. Przebarwienie jest na twarzy. Mialam robione IPL Quatrum - dokladnie takim.
    --
    •  
      CommentAuthorAlinka
    • CommentTimeSep 3rd 2015
     permalink
    Dziewczyny macie jakies sprawdzone kremy/zabiegi na przebarwienia na twarzy ?? oraz kremy ktore rzeczywiscie splycaja zmarszczki mimiczne ??
    --
    • CommentAuthorEdyta_P
    • CommentTimeSep 11th 2015
     permalink
    Z zabiegów kosmetycznych najlepsze efekty da chyba peeling kwasami. Ale najważniejsze to wybrać dobrą kosmetyczkę, która doradzi zabiegi dostosowane właśnie do Twojej skóry.
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeOct 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, a może któraś z Was się orientuje, czy w skarpetach złuszczających SILCATIL można chodzić po ich założeniu???
    Bo kuźwa napisane, ząłożyć, a po 2h zdjąc... No i nie wiem :wink:
    --
  1.  permalink
    Sroda ale te skarpetki to sa bawełniane?
    Bo ja akurat tych nie znam ale każde które widziałam były z folii. Jak się założyło na nie bawełniane to do kuchni czy łazienki dało się przejść, ale to mało komfortowe jest.... Te skarpetki to raczej w domu, na kanapie przy włączonym filmie :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 9th 2015
     permalink
    Środa ja użyłam takich skarpet, nie wiem czy akurat tej firmy, ale chodzić się niby da, ale stopa się ślizga, dziwne uczucie, ja sobie jeszcze na nie założyłam skarpety bawełniane. Efekt - jeśli chodzi o złuszczenie to działa ale tylko trochę, jak ktoś ma nazbieranego naskórka po lecie, ja tak miałam to skarpety nie zdały rezultatu, musiałam i tak ściąć naskórek lekko, zrobić normalny pedikiur jak zawsze sobie robię a skarpety dały taki efekt końcowy, tylko mnie wkurzało, że ta skóra się łuszczyła nwet dwa tyg po zabiegu skarpetowym, mimo smarowania kremem to widać było taką łuszczącą się skórę, więc w cienkich rajstopach chodzić nie mogłam, bo było widać i tak ściągałam te płaty skóry chyba przez dwa tyg, trochę to wnerwiające było. Ja już nigdy nie kupię tych skarpet, wolę tradycyjny pedikiur
    --
  2.  permalink
    a ja uwazam,ze są super :)
    Kupuję takie
    a
    Fakt,ze skóra się łuszczy bardzo długo, ale efekt jest fajny. Wg mnie duzo lepszy od tradycyjnego pedicure

    Treść doklejona: 09.10.15 10:28
    Sorry za rozmiar
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 9th 2015
     permalink
    Szczypta i nie wkurzało cię, że ta skóra schodziła i schodziła i w rajstopach było widać dla mnie to było wnerwiające.
    Ja jak dbam o stopy regularnie, czyli peeleinguję, pumeksuję i regularnie smaruję to zawsze są cudne, ale jak jest lato i ta skóra robi się sucha i zaniedbam na chwilkę to mi tak naskórek narośnie, że potem tylko porządny pedikiur temu da radę, te skarpetki to taki efekt końcowy.
    --
  3.  permalink
    no wkurzało, ale robie to tylko wtedy gdy jest zimno i moge nosić spodnie i zakryte buty :)
    Ja tez raczej regularnie dbam o stopy( chodzę do pedicurzystki)ale u mnie efekt po skarpetkach jest dużo mocniejsze. Mam po nich zupełnie niemowlęce stopy:)
    No ale nie zastępuja pedicuru- wiadomo. Kosmetyczka zrobi ładne paznokcie itp, ja sama tak nie umiem
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeOct 9th 2015
     permalink
    Ja zanabyłam takie:

    SILCATIL

    Kupiłam pierwszy raz i nie wiem jak się za to zabrać, a złuszczyć trochę skórę ze stóp muszę...
    Czyli chodzić w tym się za bardzo nie da?

    No dobra, czyli pedicure dopiero po 19.30 jak już dziewczyny śpią :wink:
    --
  4.  permalink
    Myślę Sroda, ze one tez są takie foliowe własnie
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeOct 9th 2015
     permalink
    szczypta_chilli: Mam po nich zupełnie niemowlęce stopy:)


    Marzę o takich stopach :wink: , zobaczymy jak te zadziałają, najwyżej następnym razem kupię inne.
    --
  5.  permalink
    •  
      CommentAuthorOlenka01
    • CommentTimeFeb 29th 2016
     permalink
    Najgorsze ze na to nie ma mocnych. No bo wszystko legalne...
    Nic dziwnego ze na większość chusteczek moje dziecko reaguje odparzeniem w moment:sad:
    -- []
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Dziewczyny, zadam tu pytanie bo w ssumie na poporodowym jeszcze wiekszosc karmi itp, a cyckow sie tyczy...po dwoch ciazach i w sumie trzeech latach kp mam zmasakrowane cycki. Nie dosc, ze wycmotkane, wyciagniete, zapadniete brodawki...no masakra istna...macie jakkies sposooby na poprawe wygladu piersi? Moze cos do smarowania? Czy tylko skalpel?:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Chyba Kachaw pisała, że ćwiczenia poprawiły jej biust :bigsmile:
    Ale co i jak dokłednie, to nie pamiętam.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Fran, pokochać siebie. :tongue:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    No wlasnie cwiczenia mi chyba nie pomoga. Ostatnimi czasy na brak cwiczen nie narzekam, a cycki jakkby ww coraz gorszym stanie:sad: przeciez cycki to gruczol i tluszcz, wiec cwiczenia jakkos tak bez ssensu wg mnie.

    Treść doklejona: 12.05.16 15:16
    Elfika, kocham sie miloscia najgoretsza, ale jakby mozna bo te cycki "naprawic" to juz w ogole narcyz by ze mnie byl:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Frances: przeciez cycki to gruczol i tluszcz,

    oraz ścięgna, które raz rozciągnięte już się nie ściągnął.

    mam ten sam problem z racji dużego biustu, a będę mieć jeszcze większy. ale póki mój mąż na mnie leci to nie przejmuję się faktem, że mam piersi dłuższe jak większe. no dobra, pozwalam sobie na lament raz do roku :wink:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Nie no nie jest to moj zyciowy dramat oczywiscie. Nie mam 17 lat:wink: bardziej myslalam, ze moze ktos stosowal jakies rossmanowskie serum do biustu i moze polecic:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    kolonialka: Macie sprawdzone sposoby na opryszczkę na ustach? Muszę się szybko pozbyć bo mamy imprezę urodzinową w niedzielę, a wyglądam jakbym sobie botoks wstrzykiwała!
    Plasterki na mnie źle działają, bo mi rozrywają skórę i robię rany, na razie smaruje się sonolem i zoviraxem, co jeszcze????

    Zmieszaj zovirax z roztluczona polopiryna i smaruj tym.
    Zejdzie w mig.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Fran, ale krav maga to nie są typowe ćwiczenia jak planki, przysiady i inne. Na biust rewelacyjne są pompki, nawet te damskie.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Frag, ale my tam pompek robimy miliony. Za kazdym razem "jak skusisz to pompujesz":wink:poza tym w ddomu cwicze, by troche sily nabrac bo co jak moge "przywalic" ta moja chuda reka:wink:

    Treść doklejona: 12.05.16 17:07
    Przysiadow tez mam pod dostatkiem, ale to chyba bardziej na tylek. Brzuszkki tez...no ale mi cycki sflaczaly:wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    No to daj sobie trochę czasu - mi się cycki poprawiły po pół roku regularnych treningów :)
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Ale moje od czasu treningow wlasnie gorzej wygladaja:cry:
    --
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    A tracisz na wadze? Biust chyba najszybciej leci przy utracie kg
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Nie, nie trace. Ja ogolnie szczupla jestem, wiec owszem trenuje ale i jem więcej. Tzn pewnie ten tłuszcz spalam i dlatego zlazło z cyckow, ale serio nie ma zadnych sensownych smarowideł? Bo ja już nie wiem serio kiedy bym mila jeszcze jakiś trening na cycki dorzucić. w tygodniu mam tylko jeden dzień na odpoczynek, a tak to codziennie cos.
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Frances, na pewno tłuszcz spalasz i to od tego. Odkąd straciłam parę % to piersi się zmniejszyły :sad:
    Niestety wg mnie nie ma sensownych smarowideł. Od kilku miesięcy smaruję się różnymi i nic poza nawilżeniem nie zauważyłam.
    Ponoć po jakimś czasie od zakończenia karmienia coś tam się zmienia w strukturze piersi i mogą wyglądać lepiej.
    A może jakieś mniej inwazyjne zabiegi ?
    Ja zamierzam, bo wierzę w medycynę estetyczną (bez chirurga oczywiście :devil:)
    Ale najpierw muszę skończyć karmić :shamed::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    mamakasi: A może jakieś mniej inwazyjne zabiegi ?


    A co masz konkretenie na myśli? Bo się nie znam:shamed: do chirurga chyba jeszcze nie dojrzalam:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMay 12th 2016 zmieniony
     permalink
    Frag ją jak nabieram mięśnia a trace tluszcz pierwsze co mi leci to cycki.Nawet mierzyć ani ważyć się nie muszę od razu widzę .
    Też mam takie se po dwóch ciążach i wiecznie na nie narzekam ale mój em mówi że są ach i ech i że jak je dotkne skalpelem to mnie ubije więc pomijając fakt że panicznie boję się operacji to nawet jakbym chciała to nic z tego. W żadne smarowidla nie wierzę...
    Można przeczepić tłuszcz z bioder brzucha na piersi ale to raczej służy powiększeniu ich niż wyprofilowaniu bo przecież jeśli nto drugie to z automatu większe będą...
    Rekompensuje sobie niedoskonalosci fajnymi stanikami :wink:
    Taki nasz los już...pewnie nie wszystkich ale większości.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Aga19782: Rekompensuje sobienfajnymi stanikami


    tez tak mam, ale bez stanika slabo wygladaja:wink:

    mamakasi: Niestety wg mnie nie ma sensownych smarowideł


    ehhh...
    Aga19782: Taki nasz los już
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Frances, dokładnie nie wiem co, ale na pewno się da :wink:
    Ja myślałam o zabiegu liftingu termicznego - to konkretnie na dekolt ale podnosi trochę biust:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMay 12th 2016
     permalink
    Hmmm...musze tez poczytac jak to wyglada...masz racje...na sete cos sie (poza implantami) da z tym zrobic.
    --
    • CommentAuthorKaMarta
    • CommentTimeJun 20th 2016
     permalink
    hej. Dwa pytania. Co uzywacie do ujedrniania biustu i jakie cwiczenia stosujecie? :D i drugie, czy któraś uzywa/uzywala antyperpspirant do stop comfort bielendy? Jak sie spisuje? wiem na pewno, że ładnie pachnie. Miętowo-cytrynowa nuta jest boska, ale jak dziala? Czy stopy rzeczywiscie mniej sie poca? :)
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Ja używam antyperspirantu scholla do stop. Efekt świetny, nic a nic soe nie pocą, zapach tez przyjemny tylko bardzo wysusza skore na stopach :(

    A ja wpadam z pytaniem o jakis żel pod prysznic czy cos. Mam tak okropna wode w mieszkaniu ktora tak wysusza skore ze po każdej kąpieli musze cale cialo dokladnie nawilżać bo inaczej skóra jest tak sucha ze bardzo swędzi. Jest jakis nawilżający żel pod prysznic czy jakis domowy sposob na to zeby, nie musieć po każdej kąpieli nawilżać ciala? Niestety przy dwójce dzieci jest to awykonalne
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Ja jak miewałam okresy przesuszonej skóry, używałam żelu oilatum dla dzieci. Fajnie nawilżał.
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJun 21st 2016
     permalink
    Libra, spróbuj dodać trochę olejku np. migdałowego lub nawet oliwki dla dzieci do żelu pod prysznic (ja mieszam w dłoni ). Skóra po takim myciu jest super.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 22nd 2016
     permalink
    Libra pod prysznicem pomkapieli na mokre cialo polecam wysmarować oliwe witaminowa z ziaji( sprzedaja w duzych pol litrowych butlach)potem jeszcze spłukać ciepla woda i osuszyc recznikiem.Zajmuje niewiele czasu a cialo jest swietne po niej.
    Ja tak robie nie wiem juz ile lat.Zadnych balsamow ani smarowidel tylko to.
    :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 22nd 2016
     permalink
    Aga - a prysznic/wanna po tym nie jest jakoś tłusta? Wystarczy spłukać, czy za każdym razem trzeba szorować?
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Nie mam wanny to nie wiem czy jest . Kabiny tez nie mam u mnie splywa wszystko na plytki i standardowo sprzatam łazienki nie ze szczegolnym wskazaniem na to akurat miejsce.Moze jakas tam tlusty film zostac ale wydaje mi sie ze to kwestia przetarcia bardziej niz szorowania.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 23rd 2016
     permalink
    Środa: Ja zanabyłam takie:

    SILCATIL
    Środa: zobaczymy jak te zadziałają, najwyżej następnym razem kupię inne.

    i jak?
    --
    •  
      CommentAuthorBasita
    • CommentTimeJun 27th 2016
     permalink
    Dziewczyny, znacie może jakiś dobry odtłuszczać do paznokci? Za każdym razem kiedy pomaluje sobie paznokcie, po kilku godzinach,lakier odpryskuje. Początkowo myślałam, że to może wina gorszych lakierów, ale Rimmel i Inglot,to raczej dobre jakościowo produkty. I tak pomyślałam,że może mam za tłustą płytkę paznokci i dlatego słabo lakier się trzyma... ma któraś podobny problem?
    -- Dziecko to niepowtarzalny dar.. dar życia.. wyjątkowy...
  6.  permalink
    Ostatnio kupiłam peeling cukrowy z ziaji w hebe w promocji był ale powiem Wam, że super jest bo jest z olejkiem i po spłukaniu juz nie trzeba się niczym smarować, zapach tez super.
    --
    •  
      CommentAuthorMartucha84
    • CommentTimeJul 10th 2016
     permalink
    Hej! A macie może jakieś sposoby na jedrny brzuch? Nie po ciąży, normalny. Ja mam taką brzydką skórę jakby pod zebrami...coś jakby cellulit tam był. Ma ktoś podobnie? I wie jak z tym walczyć? :-)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 11th 2016
     permalink
    Martucha84 ja mam podobnie, zostało mi po drugiej ciąży i mimo iż dużo schudłam, wszędzie było fajnie to ten brzuch tak został, właśnie nad pępkiem taki obszar, czuję ten tłuszczyk podskórny i wygląda to jakbym miała celulit, a to jest właśnie tkanka. W zeszłym roku chodziłam na serię zabiwegów z falami radiowymi, coś podgrzewało, i potem dwa zabiegi, krioterapii, trochę pomogło, ale dupy nie urwało. Minął roku, ćwiczę, mam to nadal, sama nie wiem co już robić. Smaruję się olejkiem z eveline i masuję dwa razy dziennie masażertem, na wieczór stosuję emulsję wyszczuplającą z eveline taką chłodzącą, też efektu łał nie ma.

    Za to kupiłam ostatnio tę mazynkę to usuwania zrogowaciałej skóry (frezarkę) z scholla i jestem mega zadowolona, pięknie ściera pięty i całe stopy, mam super gładkie, a tak pumeks rady nie dawał, polecam. Sama sceptycznie do tego podeszłam bo kiedyś kupiłam coś podobnego z inne firmy na alegroi to był shit do potęgi, jak przykładałam do stopy to przestawało się kręcić.
    frezarka scholl
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJul 12th 2016
     permalink
    dziewczyny a próbowałaysice na ten brzuch bańki chińskie?
    ja przed ciążą stosowałam i fajnie mi ta bańka rozbiła ten tłuszczyk na brzuchu i zmniejszył mi się cellulit ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    Daga ale mówisz o takich bańkach niebieskich ?? bo mam takie, robiłam ale potem doczytałam, że nie mogę ich stosować bo mam skórę naczynkową i muszę pilnować, bo z wiekiem bardzo mi naczynka zaczynają pękać. Zresztą skoro profesjonalne zabiegi w salonie nie pomogły, to już chyba nie ma dla mnie ratunku, no chyba że tak dieta wyliczona co do grama, ale na to nie mam siły ani woli.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    tak o tych niebieskich:-)
    ja tez mam naczynka popękane i jak używałam tych baniek to zadnego pogorszenia nie było
    musze wlasnie je wyciagnac i znaleźć czas na masaze:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    daga, mi sie wydaje ze czytalam ze nie wolno ich w okresie ciazy i karmienia piersia. ale glowy sobie uciac nie dam
    -- ;
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJul 13th 2016
     permalink
    Półtorej tygodnia temu założyłam sobie skarpety złuszczające (foliowe)... No i nic się przez ten czas nie zadziało. Uznałam - że firma mi nie służy. Poszłam po inne. nakupowałam dwa rodzaje i... nie zdążyłam założyć, bo dostrzegłam, że nagle moje stopy wyglądają jakbym je spaliła na słońcu (tak zaczęła schodzić skóra :P). Dobrze, że się zaczęło nim te nowe szkarpyty nałożyłam, a było blisko...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.