Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 25th 2014 zmieniony
     permalink
    co do snu, mi lekarka przepisuje SIRDALUD, biorę 30min przed planowanym snem i budzę się w pełni sił, a po południu nie mam już takiego przyciągania do łóżka, a i z nerwami lepiej, ostatnio odstawiłam i lekarka zamieniła na pralex (po nim też miałam schizy z sercem ;/),ale to był zły wybór,teraz wracam do poprzedniej wersji i będzie dobrze. Była zaskoczona wynikiem D3 i już sama jestem pełna nadziei i szczęśliwa :)
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 25th 2014
     permalink
    Msfuggy a masz ten lek? Jestem ciekawa co pisza na ulotce odnosnie kp.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 25th 2014
     permalink
    Sirdalud? już patrzę...jest napisane,że nie należy
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 25th 2014
     permalink
    Nie, myslalam o tym relamxie
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 25th 2014 zmieniony
     permalink
    w relamaxie nie ma takiej informacji. Wiesz, to jednak są same witaminy, nie powinny zagrozić, ale warto to skonsultować z kimś, kto ma większa wiedzę
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś lek(sprawdzony) aby mnie wyciszył?Przecież chodzę jak bomba zegarowa wszystko mnie denerwuje,dostaję furii dosłownie:devil::devil::devil: i nie panuję nad tym a potem moje kochane serduszko przypomina o sobie i to bardzo!!!
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    ja bralam kiedys regularnie Kalms, ziolowy, mi pomagal, nic mnie nie ruszalo, a jestem normalnie strasznym cholerykiem
    -- ;
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    No na mnie raczej ziołowe nie bedą działać:cry:Na mnie już nawet xanax nie działa:shocked:
    Przyznam szczerze że jestem przed @ i to napięcie wzrasta i to bardzo...
  1.  permalink
    Na co Ci rekomendacje lekow skoro na kazdego moga one dzialac inaczej. Poza tym jesli ziolowe nie dzialaja to nawet jak dostaniesz nazwe to chyba jeszcze recepta potrzebna bedzie. Takiego rodzaju specyfiki (ogolnie wszytskie leki ale takie szczegolnie) powinny byc dobierane przez lekarZa specjaliste a nie przez doswiadczenie innych osob z form. Jak czujesz ze, cytuje "masz zle z glowa" to nie ma na co czekac.
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Matylda1982: cytuje "masz zle z glowa" to nie ma na co czekac.


    Jestem pod kontrolą psychologa i psychiatry.
    Matylda1982: Na co Ci rekomendacje lekow skoro na kazdego moga one dzialac inaczej

    Wiele osób bierze różne leki aż w końcu trafi się na ten właściwy,a czasem warto zapytać kogoś jakie bierze leki które mu pomogły.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    sucharek,na tarczycowym poleciłam Ci lek, może pomóc, jak tak czytam.
    Tanakan-i jak czytam, to przenika z mlekiem matki, ale nie działa na dziecko, ''jednak warto omówić tę kwestię z lekarzem'', więc Hanny, może to ?
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Zapytam lekarza.
    Jeszcze od kardiologa dostałam betalock na wyciszenie serca,ale nic nie pomaga:cry::cry:
    Dziś mam takie zawroty głowy,że cały dzień w łożku spędzam,no jest to straszne,chce m się tak płakać:cry::cry::cry:
    Psychiatra przepisał mi ten lek Aciprex,ale szczerze boję się tego leku z tego względu co stało się po Parogenie,małam takie myśli samobójcze że masakra,brałam też inny lek coś na A ale nie pamiętam nazwy,myślałam że zejdę z tego świata,lekarz rodzinny kazał mi go odstawić po tym jak odpłynęłam,biorę symprammol ale też nie działa,no jakaś masakra noooo:devil:
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 26th 2014 zmieniony
     permalink
    aciprex=Pralex. właśnie jego brałam...
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    I jak po nim było?możesz opisać?
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    Dziwne...dziala na matke, a nie dziala na dziecko?! Mimo ze przenika...tak mi sie wydaje, ze nie jestem jeszcze w stanie krytycznym to sie wstrzymam, jak juz serio bedzie zle to przejde sie do specjalisty i ewentualnie nawet malego odstawie. Na razie musi mi straczyc meliska wychodzi na to, bo yen relamax to chyba bardziej na usppkojenie, a ja spokojna jestem...bardzo...tylko te leki...ehhh
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 26th 2014
     permalink
    sucharek, wlasnie tak,jak pisalam pare dni temu
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Dziś mam wizytę u psychiatry...
    Mam straszny dzień,od kilku dni znów nasiliły się zawroty głowy,przepłakałam już dziś pół dnia nie daję sobie z tym rady,mam dość....:cry:
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 27th 2014 zmieniony
     permalink
    ja się zastanawiam, czy z tymi zawrotami teraz to i nie pogoda działa, ja też 2-3 dzień jestem tak cholernie osłabiona, a nie ma takiej możliwości, jeśli chodzi o tolerancje leków, albo przedawkowanie, czy problemy ze zdrowiem już... Teraz mi pan powiedział, że ma być śnieg w warszawie na początku kwietnia kilka dni, a jutro za to gorąc, więc dziwne jeśli taka zmiana by na nas nie wpłyneła w sumie
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Dołączam do grona, choć nerwica i stany depresyjne, to już moja przeszłość. Ponad rok zmagałam się z nerwicowymi kolkami sercowymi i bólami pod łopatką na przestrzał. Całe noce nie spałam, bo nie mogłam. Po 4 nieprzespanych dobach trafiłam do psychiatry. Ten stwierdził, że jestem zdrowa i że to przewlekła reakcja na stres. Do tego trzęsło mi się w środku ze zmęczenia i serce waliło jak młot. Odmówiłam brania leków od psychiatry, bo uzależniają i otumaniają, zobojętniają. Może będziecie się śmiać, ale mnie wyleczył... różaniec odmawiany codziennie. Powtarzalna modlitwa niemal transowa pozwoliła mi się wyciszyć i poukładać sobie różne życiowe sprawy.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Efiaa, to właśnie jest rodzaj wiary i nadziei. Kurczę, ja na początku naiwnie tę wiarę dawałam lekarzom, dlatego się niesamowicie sparzyłam, ale masz rację, czay wiara, czy taka ala medytacja pomagają, tylko że czasem ciężko się do tego skupić i odpowiednio wyciszyć :S
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Efiaa: Powtarzalna modlitwa niemal transowa pozwoliła mi się wyciszyć i poukładać sobie różne życiowe sprawy.

    a to prawda. Chodzę na trening uwagi do psychologa i Ona mówiła, ze modlitwa pozwala się wyciszyć, być tu i teraz... każdy ma swoje metody :) Gratuluję Efiaa :)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Sucharek, a czy Ty zrobiłaś cokolwiek w kierunku diagnostyki tężyczki?
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Tak,jak byłam u endo zrobiła mi niby próbę,mam napisane test tezyczki ujemny,popukala po policzki i tyle.Pójdę jeszcze do neurologa i poproszę jeszcze raz o taką próbę.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 27th 2014
     permalink
    Tzn. miałaś robioną próbę tężyczkową/ischemiczną/badanie EMG czy tylko Cię popukała po policzku? Bo jeśli tylko to drugie, to cóż... usiąść i zapłakać. Dla mnie jesteś przypadkiem ewidentnym, a jeśli się nie mylę, to Ci NIC nie pomoże, dopóki nie zaczniesz tężyczki leczyć (co już Ci zresztą kiedyś pisałam). Poziom D3 i i wspomniana próba (badanie, a nie pukanie po policzku/uchu/pośladku/czymkolwiek). Swoją drogą- mi "próba" przez pukanie w policzek też wyszła ujemna, a wylądowałam wtedy na SOR z drętwieniem połowy ciała.
    Takie badanie wykonuje neurolog a nie endokrynolog.

    http://www.emg-neurolog.pl/tezyczka.pdf
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Pukanie po policzku to na tężyczkę jawną i tym się endokrynolodzy zajmują, bo tu szwankują przytarczyce, a na utajoną to tylko emg. Ale Azniee serio, no Toruńskiej najchętniej ołtarzyk bym zrobiła, to, jak się czuję po tej witaminie D to jest po prostu cud i jeszcze tarczyca się ogarnęła!
    .
    odnośnie tarczycy...miałam mieć dzisiaj badanie, pierwszy raz na NFZ i po prostu nigdy więcej ;/ Przyjechałam punkt 8 i trzeba było czekać, bo pan miał robione EKG, przez 20 minut, potem im zemdlał, a potem czekaliśmy 40 minut na pogotowie. Zanim go zabrali,zanim co, już było po 9, a taki dziadek wrednie wepchal sie przede mną, ale jak trwało to już 25 minut, to już poszłam stamtąd wściekła na maksa! Bo mi to powinno zająć max 5 minut, a byłam tam 2 godziny!;/ A się śpieszyłam ogólnie, jakby ktoś nie wiedział :devil: to mi wyszło... Ogólnie poszłam, bo stwierdziłam,że badanie, które jest czułe na brak snu, na godzinę pobrania, nie może wyjść wiarygodnie, jeśli od 2 godzin tam siedze i tak jestem wkur...iona,że poprostu masakra. Badanie robie w sobotę, prywatnie ;P
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 28th 2014 zmieniony
     permalink
    azniee: Tzn. miałaś robioną próbę tężyczkową/ischemiczną/badanie EMG czy tylko Cię popukała po policzku? Bo jeśli tylko to drugie, to cóż... usiąść i zapłakać. Dla mnie jesteś przypadkiem ewidentnym, a jeśli się nie mylę, to Ci NIC nie pomoże, dopóki nie zaczniesz tężyczki leczyć (co już Ci zresztą kiedyś pisałam). Poziom D3 i i wspomniana próba (badanie, a nie pukanie po policzku/uchu/pośladku/czymkolwiek). Swoją drogą- mi "próba" przez pukanie w policzek też wyszła ujemna, a wylądowałam wtedy na SOR z drętwieniem połowy ciała.
    Takie badanie wykonuje neurolog a nie endokrynolog.


    Dosłownie popukała mnie po policzku:shocked:
    Właśnie chcę iść do neurologa,aby wykonać ten test.Biorę witaminę D3,ale tylko 1 dziennie(1000 m.j)

    I zastanawiam się czy brać ten aciprex?jak myślicie?
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    *
    sucharek83: Dosłownie popukała mnie po policzku
    Właśnie chcę iść do neurologa,aby wykonać ten test.Biorę witaminę D3,ale tylko 1 dziennie(1000 m.j)

    Musisz mieć zrobioną próbę EMG, żeby cokolwiek stwierdzić. Dobrze, że bierzesz D3, ale przy takiej dawce niedobór trzeba by uzupełniać latami, jeszcze zależy ile wynosi poziom. MsFuggy była na dawce chyba 4500 dziennie, jeśli dobrze kojarzę, ja mam teraz 3000. No i do tego trzeba brać końskie dawki magnezu, żeby jakoś opanować objawy.
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    azniee: Musisz mieć zrobioną próbę EMG


    Pójdę do neurologa i niech działa.:bigsmile:

    Treść doklejona: 28.03.14 12:50
    Mało przed chwilą nie zemdlałam,jakaś masakra tak mi sie w głowie kreci,już nie wiem co mi jest:cry::cry::cry::cry:
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Przede wszystkim idź na badanie EMG, nie każdy neurolog Ci pomoże w teżyczce, wydaje mi się, że to mało znane schorzenie. Chodzi o to, żebyś nie trafiła na kogoś kto nie bardzo się tym zajmuje i zleci Ci 100 badań pod kątem innych chorób, a tego nie sprawdzi. Patrzyłam we Wrocławiu na neurologów na znanym lekarzu i nie widać tam kogoś kto by się szczycił wiedzą na ten temat, jest jakaś opinia pacjentki na profilu Artura Szymańskiego, możesz sprawdzić. Ewentualne leczenie nie wymaga nawet lekarza, jeśli masz niski poziom D3, to internista Ci może przepisać jakiś preparat na receptę, jak Devikap.

    Weźże się wreszcie za siebie :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    azniee: Weźże się wreszcie za siebie



    Kochana ja od roku nic innego nie robie,ciągle tylko lekarze,badania itp,im najłatwiej jest powiedzieć to tylko nerwica.Nie wiem dlaczego nie biorą pod uwage że z moim zdrowiem zaczęło się dziać źle po antybiotykach które dostałam na zatoki które okazały się zdrowe.
    Gdyby mi nie zależało nic bym nie robiła,a mam dla kogo żyć mam 2 wspaniałe córki i nie chcę aby patrzyły na mnie jak ja cierpię i nie umiem sobie z tym poradzić,walczę choc nie jest to łatwe.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    noo a antybiotyki niesamowicie wypłukują zwłaszcza magnez właśnie no, Azniee ma racje z tężyczką
    •  
      CommentAuthorzoja13
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Witam dziewczyny. Podczytuję Was i tak sobie myślę, że może mi pomożecie. Wydaje mi się, że coś ze mną nie tak.
    Mianowice nic mnie nie cieszy, nawet jak dzieje się coś dobrego to i tak myślę, ze to bez sensu a po co i na co i tak wszystko jest do d... Najgorsze jest to, ze to nie trwa m-c czy dwa m-c. Czuję się tak od 1,5 roku i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dodatkowo od zawsze trzęsą mi się ręce i jakiś czas (dość długi) mam zawroty głowy- nie duże ale jednak są. Dodatkowo czuję się zdołowana, nawet jak chce się z czegoś cieszyć to i tak czuję w środku smutek. Jestem strasznie zmęczona i rozdrażniona. z nikim nie chce mi się gadać. Jak mam zły sen to wstaję tak wystraszona i znerwicowana i utrzymuje się to przez cały dzień. Kiedyś byłam u neurologa i powiedział, że wszystko ok. Ale jakoś mu nie wierzę. Kiedyś tak samo mówili ginekolodzy, ze taka się urodziłam (straszne bóle okresowe) i co okazało się, ze mam endometriozę III stopnia. Już kiedyś leczyłam się u psychologa (na zasadzie rozmów) nie powiem pomogło ale drżenie rąk i niepokój wewnętrzny i tak nie zniknął. Zastanawiam się aby iść do psychiatry ale obecnie przygotowuję się do in vitro i nie chcę aby dawała mi jakieś leki. Już sama nie wiem czy to moje wymysły czy może faktycznie coś jest nie tak. Będę bardzo wdzięczna za jakąś podpowiedź z waszej strony co o tym myślicie. Dziękuję i pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Sucharek, ja wiem, że robisz badania, ale o tężyczce pisałam Ci 3 m-ce temu i jesteśmy na tym samym etapie co wtedy :wink: Wiem, że to nie jest moja sprawa, ale jak czytam Twoje posty i widzę, jak błądzisz po lekarzach, to mam ochotę Ci sprzedać kopa w zadek, żebyś wreszcie ogarnęła TEN temat :wink: MsFuggy ma rację, antybiotyki wypieprzają magnez w kosmos, sama się o tym dowiedziałam tydzień temu- a się dziwiłam, czemu mi się pogorszyło w święta BN- a tu pach, tuż przed brałam.

    Zoja- zaraz wyjdzie, że mam obsesję, ale trudno :wink: U Ciebie pierwsze do sprawdzenia to tarczyca, drugie- to samo co u Sucharek- witamina D3. To też mogą być objawy niedoboru magnezu, wynikającego z niedoboru wapnia, wynikającego z niskiego poziomu D3. Zresztą, większość leków "na nerwy" bez recepty opiera się na magnezie, więc to żadna wiedza tajemna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    taak, jak neurolog się dowiedziała,że właśnie mam brać antybiotyk to natychmiast magnez z 800 wrzuciła na 1300 i się wystraszyła straaasznie!
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014 zmieniony
     permalink
    to ile Ty bierzesz tabletek, żeby tyle było? bo chodzi o jony mg, tak? ja biorę 6x110, może to mało? :>
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    wiesz co, biorę 2 tabletki doppelherza (800j) i plusz który maa 475 :)
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 28th 2014 zmieniony
     permalink
    Hahahha własnie poczułam tego kopa w zadek:bigsmile:
    A tak na serio,to jak się dowiedziałam o tej tężyce to poszłam od razu do endo,ona stwierdziła że na pewno jej nie mam,potem się dowiedziałam że nie endo tylko neurolog,już dziś zadzwoniłam do pzu aby mnie umówili i wyszukali takiego neurologa który specjalizuje się w tej właśnie tężyce,czekam aż mnie umówią.Także działam a tyłek mnie boli od tego kopniaka hahahh
    A co do magnezu biorę go od zawsze w dużych ilościach tak jak kardiolog kazała 6 tabletek dziennie,do tego potas,kwas foliowy,wit D3
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Co do PZU to umówią Cię do neurologa "jaki im wpadnie w ręce", wyszukiwać specjalisty od tężyczki na pewno nie będą :wink:
    Nie wiedziałam, że bierzesz magnez, a jaki? Ciekawe ile masz tej d3.
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Umówili mnie do prof. Bernadeta Miodońska,magne B6,do tego potas ale na recepte jakiś.Szukaja mi specjalistów jestem ich strasznym klientem hahah,więc muszą.Wit D3 okażę się jak zrobię badanie.
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Sucharek, ja znam osobiście tych ludzi i ich wytyczne :wink: Zresztą, to ubezpieczenie też posiadam. Zawsze szukam sobie lekarza sama i sprawdzam czy placówka w jakiej przyjmuje obsługuje PZU. Nikt nie będzie dzwonił po lekarzach i pytał "czy pani się zna na tężyczce bardziej czy mniej?" :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorzoja13
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Azniee biorę magnez 500 (nie wiem czy to wystarczające ) tabletki ziołowe uspokajające nie działają, a tarczyce mam ok- robiłam wyniki niedawno. Dodatkowo jak się zdenerwuje to momentalnie boli mnie głowa i ściska mi gardło, ostatnio miałam nawet problem z przelykaniem. Musze się chyba zebrać i iść do tego lekarza- choć nie mam ochoty...
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 28th 2014
     permalink
    Jeśli chodzi o tężyczkę to podstawą jest wit. D3, bo bez niej zachwiana jest gospodarka magnezowo-wapniowa, czyli po prostu nie wchłaniają się. Jak ktoś ma podejrzenia w tym kierunku, to trzeba oznaczyć poziom D3 (przy czym norma od 30 powinna być traktowana jako norma dla niemowląt, a dla dorosłych wynosić min. 50).
    A co magnezu, to najlepiej przyswajalny jest w związkach organicznych, jak np. cytrynian, mleczan.

    A poziom wit. D3 można oznaczyć w każdym labie, ostatnio w przyszpitalnym robiłam za 35zł.

    Objawy tężyczki, stąd http://forum.gazeta.pl/forum/w,24712,144724172,144724172,Tezyczka_dzieki_Natder_Objawy_.html:
    Objawy psychiczne:

    1) wzmożona pobudliwość
    2) psychoza wytwórcza
    3) duszność spoczynkowa
    4) hiperwentylacja z charakterystycznym ziewaniem
    5) niepokój
    6) lęk i napady paniki
    7) obniżenie nastroju
    zaburzenia snu (nadmierna senność/bezsenność)
    9) ogólne osłabienie
    10) stałe uczucie zmęczenia
    11) napadowe zasłabnięcia wraz z uczuciem mającego nastąpić omdlenia
    12) trudności w koncentracji
    13) zaburzenia pamięci
    14) problemy z mową: zacinanie się, osłabienie siły głosu.
    15) drażliwość

    Objawy narządowe

    16) kurczę mięśni - przeważnie łydek i stóp
    17) drętwienie i mrowienie kończyn
    18) bóle i zawroty głowy z migrenami, bóle opasujące wokół głowy
    19) nadmierna potliwość
    20) ziębnięcie i sinienie kończyn
    21) kłucie i pobolewania w okolicy serca
    22) uczucie ucisku w uszach
    23) bóle w klatce piersiowej
    24) drżenie rąk i całego ciała
    25) objawy pozapiramidowe (sztywnienie mięśni, niepokój psychoruchowy, mimowolne skurcze)
    26) kula w gardle
    27) bóle brzucha i mdłości
    28) biegunki
    29) drętwienia twarzy i języka

    inne:

    30) obajwy pseudoalergiczne: katar sienny, skurcz oskrzeli, podwyższony poziom histaminy w testach skórnych (+++) Nasilenie ataków astmy;
    31) zasadowica oddechowa
    32) wydłużenie odcinka QT na EKG
    33) współistnienie z zespołem Barlowa (prolaps mitralny)
    34) nietolerancja wysiłku, zadyszka spoczynkowa
    35) objaw Raynauda
    36) hipoglikemia czynnościowa
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    No to zajebiś......zawroty głowy tak się nasiliły że znó nie jestem w stanie dojść sama do toalety,wczoraj mało nie zemdlałam,nie wiem co jest,do tego boję się wziąć leku na te skutki uboczne,no masakra jakaś
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    sucharek,tak myślę,co dobre na zawroty i tak szczerze, weź tabliczkę czekolady i smacznego, nic bardziej nie pomoże, a wiem, że jak koleżanka dzień przed okresem ZAWSZE mdeleje, to ją czekoladą z tego jakoś uratowalam :D
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    Wziełam ten aciprex i nie było tak źle jak myślałam,ale nadal nie czuję się dobrze,w poniedziałek na badania poproszę od razu o witaminę D3 nie robią.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    btw. przed próbą tężyczkową, chyba na 2-3 dni trzeba odstawić magnez. Azniee popraw mnie,jeśli pomyliłam się w dniach
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    3, masz rację :)
    magnez jest też polecany na PMS i bolesne miesiączki
    --
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    No dziś nie wzięłam magnezu
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeMar 29th 2014
     permalink
    Azniee, a B6 na obniżenie prolaktyny, wszystko razem świetnie odwraca skutki wysokiej prolaktyny (od wycieku...zanikania okresu..rozregulowania cykli itp) także ja to bym ołtarzyk zrobiła, bo mi straaasnie pomógł w kryzysie:D:devil:
    •  
      CommentAuthorsucharek83
    • CommentTimeMar 30th 2014
     permalink
    Drugi dzień biorę ten aciprex i nie jest tak źle do tego xanax,czuję sie w miarę mam nadzieję że za 2 tyg bedę jak "NOWY BÓG"i bedę tryskać energią:bigsmile:jutro na badania ,potem neurolog,ciekawie co powie

    Treść doklejona: 31.03.14 15:44
    Byłam u neurologa mam skierowanie na eeg,emg,teraz się trzeba umówić i iść.Dostałam jakieś leki ziołowe na zawroty.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.