Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Salinos współczuję bardzo szpitala. Wiem ze pobyt tam daje człowiekowi do wiwatu.

    Lekarze mają rację. Łucja da sobie spokojnie rade nawet gdyby miała urodzić się teraz.

    Zaciskaj nogi kochana,zaciskaj,choćby te dwa tyg wytrzymać.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Salinos, współczuję bardzo. Dobrze włąśnie że to już taki etap że maluszek spokojnie sobie poradzi tylko szkoda was że tyle się nameczyć musicie :(
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    anairda1986: Zależy mi na porodzie trochę na moich warunkach,z poszanowaniem moich praw.

    Napisz plan porodu - teraz zdecydowana większość oddziałów go respektuje. Jakby co, to będzie też podkładką do ewentualnych zażaleń.
    •  
      CommentAuthorartystka80
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Tak dla mnie tez najważniejsza w szpitalu jest opieka neonatologa. To chyba taki standard szpitali z 3 stopniem referencyjności, że badają dziecko
    od stóp do głów. Ja rodziłam w CZMP i też komplet badań dostałam do ręki. Wiem że ten szpital ma różne opinie, ja akurat mam pozytywne doświadczenia.
    Na wiosnę ma być tam otwarty oddział "naprotechnologiczny", również dla kobiet w ciąży. Dostali takie wytyczne z ministerstwa. Ciekawa jestem czy rozkręci się do końca lipca.

    Moje dziecko zmieniło płeć :) Od 13 tyg- po usg połówkowym było chłopcem, teraz w 17 jest dziewczynką.
    Czekam do usg połówkowego.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 10th 2016 zmieniony
     permalink
    Lista szpitali z podziałem na stopnie referencyjności jakby ktoś szukał.

    Ja będę rodzić w szpitalu z III stopniem.
    .
    .
    Jutro mam wizytę u gina - ciekawe co u mojego Gagatka...
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Artystka a to dobre. Choć słyszałam, że takie pomyłki się zdarzają. U mnie 3 niezależnych lekarzy potwierdziło, że będzie dziewczynka, więc grubo bym się zdziwiła gdyby okazała się chłopcem. Fakt wszystko może się zdarzyć.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Sewila: U mnie 3 niezależnych lekarzy potwierdziło, że będzie dziewczynka, więc grubo bym się zdziwiła gdyby okazała się chłopcem.

    W przyjaciółkach mam dziewczynę, która w ciąży miała wiele USG, robionych przez kilku lekarzy i cały czas mówili, że córka. ALE ! W 38 tc siusiak się pojawił - i zamiast Zosi urodził się Aleksander :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMuriah
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Salinos a Dominikę urodziłaś w którym tygodniu?
    ---
    U mnie jakoś jajka nigdy nie znikają :bigsmile:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    bo dziwczynka to nie brak jajek i siuraka tylko OBECNOSC WARG SROMOWYCH!!!
    -- ;
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    marion: ALE ! W 38 tc siusiak się pojawił - i zamiast Zosi urodził się Aleksander

    z ciekawości... robiła usg 3d?
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Artystka-to raczej nie standard,pierworodna urodzona w szpitalu z III stopniem,a nawet morfologi robionej nie miała.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
  2.  permalink
    Marion w szpitalu gdzie od początku planowałam rodzić plan jest dawany na IP. Jedna strona,pytania tak,nie itp.


    Planuję jutro stworzyć takowy plan w tym kreatorze.
    Jutro się dowiem co z tą szyjka. Na dodatek w poniedziałek muszę jechać do notariusza bo sprzedaje mieszkanie. Mąż nie chce mnie zawieźć bo boi się ze zacznę mu rodzić w aucie...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Muriah Dominikę urodziłam w 37 tc + 6 dni.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    A propos" zmiany" płci to Kuleczka z naszego forum wie coś na ten temat. Jej Mateuszek przez cała ciąże był dziewczynka...
    --
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    A USG 3d ma jakieś znaczenie w ocenie płci? Jak tak to ja jestem spokojna hahaha
    --
  3.  permalink
    Corka mojej kolezanki tez urodzila sie chlopcem hi hi. Z Magdusi zostal Jacek :) Ona miala usg te 3 na nfz.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    ja mam na pewno dziewczynke. widzialo ja 4 ginekologow na 4 roznych USG.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: ja mam na pewno dziewczynke. widzialo ja 4 ginekologow na 4 roznych USG.


    Ewa mam podobnie..różni lekarze, różne aparaty usg...ale nachodzą mnie czasem myśli co by było jakby mała okazała się chlopcem;) 100% pewności będzie raczej po porodzie...wszystko może się zdarzyć bo kazdy z tych lekarzy mógł się mylić:p
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Agata, mi pokazywal na foto wargi sromowe. Nawet je mam wydrukowane, to zdjecie.
    U mnie akurat jakby byl chlopak drugi to luz blus, ciuszki mam zarowno niebieskie, jak i zielne, pare rozowych, biale. Moje niemowle bedzie nosilo to co jest, nie tylko dziewczece. Jakby byl chlopak to by tez rozowe nosil, nie mam z tym problemu. Mpj Piotrek by sie bardzo cieszyl bo on wolalby brata a i latwiej by bylo pod wzgledem pielegnacji, ubran, problemow - bo juz raz to przechodzilam.
    Ja z moim pragmatyzmem to uwazam ze lepiej miec dzieci tej samej plci. ze wzgledow ekonomicznych.
    Ale oczywiscie ciesze sie, ze bedzie marta, nie to, ze mam jakies prefernecje i jak ta plec albo ta to bede kochala mniej czy cos.
    Ale widze, ze ludzie "zazdroszcza", ze tzw PARKA )(to okreslenie wkurza mnie niemilosiernie). Wiekszosc chyba jednak marzy przezyc jak to byc mama chlopca, i jak to byc mama dziwczynki. Mnie to obojetne.
    -- ;
  4.  permalink
    Ja też mam dziewczynkę. Co rusz pokazuje te pipulinke,ekshibicjonistka jedna :-). Chociaż jakby był drugi syn,nie płakałabym,serio.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    eveke: z ciekawości... robiła usg 3d?

    Nie mam pojęcia. Nie pamiętam.
    anairda1986: Marion w szpitalu gdzie od początku planowałam rodzić plan jest dawany na IP. Jedna strona,pytania tak,nie itp.

    Ja rodziłam w 2010 r. i na IP nic mi nie dali (Poznań), dobrze więc że napisałam swój - na podstawie kreatora ze strony fundacji "Rodzić po ludzku". Wtedy jeszcze takiego szału na plany nie było - ale respektowali, bo z kilkoma rzeczami przechodzili i pytali czy aby na pewno taka jest moja decyzja.
    Ewasmerf: ja mam na pewno dziewczynke. widzialo ja 4 ginekologow na 4 roznych USG.

    U mnie 2 lekarzy robiło USG (jeden prowadzący robi to co miesiąc, drugi podczas USG 3D) - potwierdzili płeć. Z resztą ja sama widzę, że to jajka, więc innej opcji nie ma.
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    No to u mnie zazdrość jest bo będę miała córkę...szwagierka odkąd wie to praktycznie się do mnie nie oddzywa (jakby to moja wina była:p ). Ona właśnie ma dwóch synów a tak bardzo chciała mieć tą wspomnianą parkę.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    ja przezylam kilka takich sytacji. pamietam jak kolega gadal wszystkim wszem i wobec, ze prawdziwy facet to bedzie mial syna, bla bla, i mu sie dziwczynka urodzila. nie musze mowic jak sie "cieszyL" z poczatku,
    sasiad tez ma jedna dziwczynke i teraz druga i malo sie z drugim nie pobil (bo tamtem ma chlopca), ale nie wiem o co dokladnie poszlo.
    wczoraj z inna sasiadka gadalam, ktorej sie drugi chlopiec wlasnie urodzil to widzialam taka lekka zazdrosc na twarzy, ze ja bede miala teraz dziewczynke.
    kompletnie tego nie pojmuje. dziecko jak dziecko, co za roznica jaka plec.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: Ja z moim pragmatyzmem to uwazam ze lepiej miec dzieci tej samej plci. ze wzgledow ekonomicznych.

    To racja.
    Poza tym chłopaki są chyba mniej wymagający pod względem ubrań, kosmetyków itp.

    Ja w obecnej ciąży miałam mikro nadzieję na dziewczynkę, ale bardziej dla teściów - stety-niestety będą mieć 6-go wnuka :bigsmile: Jeszcze nadzieja w ostatnim najmłodszym synu - jest po ślubie 2,5 roku, ale żonka zaczęła robić karierę i temat dzieci poszedł na bok. Szkoda, bo szwagier chce. Poza tym ona ma już 35 lat i nim się zdecyduje, to parę lat minie i może już tak łatwo nie być ze staraniami.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    i jeszcze zawsze ten tekst - super, bedziesz miala PARKE. z ta parka to mam ochote do gardla skoczyc. co to w ogole za myslenie - parke? ze maja chodzic ze soba kiedys? pare stworzyc czy jak?
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: pamietam jak kolega gadal wszystkim wszem i wobec, ze prawdziwy facet to bedzie mial syna, bla bla, i mu sie dziwczynka urodzila

    Płeć dziecka, jak wiadomo, zależy od plemników, więc tacy "prawdziwi faceci" mogą mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    wg mnie z chlopakami latwiej:
    1. z ubraniami (choc nudniej)
    2. z pielegnacja okolic intymnych (nie musialam nigdy kuoy z siuraka wygrzebywac, czy w przod czy w tyl zawsze ok)
    3. z zapaleniami cewki moczowej - nam sie nie zdarzylo, a u dziecwzynek dosc czesta przypadlosc - niektore nawet na basen nie moga chodzic
    4. dlugie wlosy - dla mnie stres z rozczesywaniem (wem, wiem, sa szczotki) i zaplataniem cudow (bede musiala sie nauczyc dobierancow itd)
    -- ;
    • CommentAuthorkaamii
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    O właśnie Ewa tez nie wiem o co chodzi z tą parka. Jak mówię, ze będę miała drugą dziewczynkę to zawsze pytający użala się, ze szkoda bo fajna bylaby parka :/
    Jeśli patrzeć na dzieci to chyba lepiej żeby były jednej płci szczególnie jeśli mała różnica wieku. Bo wspólne zabawy i zainteresowania.
    Ja nie ubolewam, ale nie wiem czy nie skuszę się na jeszcze jedną próbę, żeby właśnie doświadczyć bycia mamusia synusia. ;)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: i jeszcze zawsze ten tekst - super, bedziesz miala PARKE. z ta parka to mam ochote do gardla skoczyc. co to w ogole za myslenie - parke? ze maja chodzic ze soba kiedys? pare stworzyc czy jak?

    U mnie mamy w przedszkolu pytają co rusz, czy teraz będzie córka - jak mówię, że drugi syn, to od razu jest takie współczujące "ooooooo...". I od razu dopowiedzenie: "to następnym razem". Ciulowe takie gadanie...:confused:
    Ewasmerf: wg mnie z chlopakami latwiej:
    1. z ubraniami (choc nudniej)

    Eeee :bigsmile:
    Na dziewczynki teraz głównie na wieszakach sklepowych tylko róże, fiolety i czerwienie. A dla chłopaków cała gama kolorów - zielony, czerwony, niebieski, szary, beżowy, żółty, czarny itd. Ja nie narzekam.
    Widzę też jak fajnie szwagierki swoich synów ubierają (w wieku 7, 11, 14 i 18 lat - a po tym najmłodszym mój starszak czasem coś dostanie), to uważam, że odzież jest super i kłopotu żadnego nie ma i nie będzie.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    moze i roze fiolety i czerwienie, ale plaszczyki, jakies narzutki, swtereki rozpinane, sukienki, spodniczki, nawet sandalki sa tak roznorodne za masakra. a dla chlopca zwykle proste.. no ja nie wiem, ale mi sie wydaje ze dla chlopca to ciagle to samo, t-shirt, bluzka, spodnie
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja mam jeszcze przemyślenia takie, iż plusem posiadania w domu samych samów jest to, że żadna inna kobieta za parę lat nie przyćmi mojego blasku, hłe hłe :devil: :shades: Nikt mi też nie będzie ciuchów, butów ani kosmetyków podbierał :tooth:
    Natomiast minusem jest to, że u nas w wc już zawsze klapa i deska od sedesu będą podniesione do góry :jumping:
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Marion - jako mama dziewczynki powiem Ci, że tak nie jest. Tzn. oczywiście, są wymienione przez Ciebie kolory, ale nie jest żadną trudnością kupienie brązów/czerni/popieli, no co komu w duszy gra.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    marion: że żadna inna kobieta za parę lat nie przyćmi mojego blasku, hłe hł

    buhaha. synowa przycmi;-P albo nawet dwie;-P zes wymyslila, hłehłe
    z corka to sie tak nie ptrzy chyba, ale to sie musza doswiadczone mamuski wypwoeidziec.
    mi sie wydaje ze dziecku to zyczysz zeby byla piekniejsza od ciebie i nie masz z tego powodu zadnych smutkow czy kompleksow.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: buhaha. synowa przycmi;-P albo nawet dwie;-P zes wymyslila, hłehłe

    Jeśli chłopaki będą się umawiać z jakimiś mega turbo lachonami, to uprzykrzę tym lafiryndom życie na maxa :tooth::tooth::tooth:
    Ewasmerf: mi sie wydaje ze dziecku to zyczysz zeby byla piekniejsza od ciebie i nie masz z tego powodu zadnych smutkow czy kompleksow.

    No jasne, ale czasami wpływu na to nie mamy. Dlatego trzeba tak wychować dzieci, by nie miały kompleksów, nawet jeśli w kolejce po piękno byli na szarym końcu.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    marion, nie znam magtki, ktora uwaza ze ma brzydkie dziecko.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: marion, nie znam magtki, ktora uwaza ze ma brzydkie dziecko.

    To już znasz :tooth:

    A tak serio, to dla mnie mój syn jest oczywiście ładny, choć ma odstające uszy - na razie problemu z tym nie ma, ale jak pójdzie do szkoły, to pewnie się zacznie. I tu mnie czeka wielka praca, bo syn bardzo uczuciowy i będzie bankowo reagował bardzo emocjonalnie na wyzwiska.
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    dziewczyny jak ja WAM zazdroszcze dnoszonej ciąży. oczywiście gratuluję WAM!
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    dziewczyny, wczoraj mialam lekki bol jak na miesiaczke w podbrzuszu. polozylam sie i przeszlo.
    dzis z rana tez mnie tak bolalo, ale polozylam sie, zasnelam i przeszlo.
    co to? zblizajacy sie porod? dziecko sie wstawia? normalne toto, czy mam sie denerwowac ze cos niedotlenione czy cos?
    wiecie, wczesniej tez mialam czasem, ale na chwile i duzo lzejszy a teraz to ten bol jak na @ byl juz taki konkretniejszy i dluzszy.
    wczoraj w ogole mialam skurcze i to bolesne juz, ale nieregularne i przeszly.
    obym do 18 wytrzymala, bo wtedy mam u gina wizyte i w najgorszym wypadku mnie 19 na stol wezmie

    Treść doklejona: 11.02.16 11:54
    marion, a mnie sie u chlopcow BARDZO podobaja odstajace uszy. zboczona jestem jakas, ale naprawde lubie i uwazam ze sa ciekawi i pociagajacy. zebys nie wpadla na pomysl operacji;-P
    a na serio to mozesz nawet dziecku operacje zrobic, to taki lekki zabieg jest, kolezanka w podstawowce miala.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Uwaga, uwaga!

    Cytuję spod wykresu Gosia21777 :

    godz. 11:19 - dziewczynki,odeszly mi wody,jade do szpitala

    Kciuki!
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    salinois, zaraz sama donosisz, jeszcze chwila, wytrzymaj, lez!!!
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: marion, a mnie sie u chlopcow BARDZO podobaja odstajace uszy. zboczona jestem jakas, ale naprawde lubie i uwazam ze sa ciekawi i pociagajacy. zebys nie wpadla na pomysl operacji;-P

    Ooo :shocked::bigsmile:
    Wiem, że operacja lajtowa - jakby co, jeśli sytuacja będzie patowa, to oczywiście pykniemy.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf: wg mnie z chlopakami latwiej:


    Dlatego ja dwóch chłopców chciałam :D

    Dla mnie to też dziwne określenie, bo przecież parka/para to dwa takie same przedmioty, czyli przekładając to na ludzi powinno być dwóch chłopców bądź dwie dziewczynki?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    _Fragile_:
    Dla mnie to też dziwne określenie, bo przecież parka/para to dwa takie same przedmioty, czyli przekładając to na ludzi powinno być dwóch chłopców bądź dwie dziewczynki?

    No właśnie ! :bigsmile:

    A wiecie, że dawniej z tymi kolorami dla niemowlaków było odwrotnie? Dla chłopców był róż, a dla dziewczynek błękit. Wynikało to z religii - Matka Boska na obrazach/figurkach ma zazwyczaj błękitne szaty, a Jezus (szczególnie na obrazach z rozpostartymi rękoma i podpisem "Jezu u fam Tobie") ma szaty niby białe, ale lekko wpadające w róż.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    wiemy wiemy.
    stad ja ubieram w co mam, prawdziwi faceci rozu sie nie boja. a i dziewczynki w chlopiecych ciuszkach obleca;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: prawdziwi faceci rozu sie nie boja

    Mój ma teraz fazę, że róż to "dziewczyński kolor", ale minie mu bankowo. Czerwone czy fioletowe nosi bez problemu. A ulubiony kolor to pomarańczowy - nawet jak byliśmy w zeszłym roku u dentysty i miał wybrać kolor plomby spośród kilku kolorowych przeznaczonych dla dzieci, to wybrał pomarańczową :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewasmerf ja mam takie bóle od jakiegoś czasu, czasem mnie budzą w nocy więc nawet jak leżę. Zaraz mam wizytę to zobaczymy czy szyjka się skróciła a jeśli nie to co to może być. W ciąży z Ignasiem takie bóle miałam dopiero tuż przed porodem więc troszkę mnie to zastanawia :/ ale trwa to już jakieś 2 tyg a mały w brzuch więc może to normalny objaw końcówki ciąży a przecież każda inna podobno 😀 jakby były bardzo silne i nie przechodziły to oczywiście nie zwlekaj do 18tego.
    --
    •  
      CommentAuthorMuriah
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Salinos to i może tym razem się uda do 37 wytrzymać. Tego Ci życzę.
    ---
    Mnie "parka" kojarzy się ze zwierzątkami. Jakieś papużki czy chomiczki hehe
    Jak ja mówię, że będzie trzeci syn, to przeważnie ludzie się śmieją, ale mi to nie przeszkadza, bo to w sumie trochę śmieszne jest :tongue:
    A co do synowych, to może w tym czasie już mi będzie walić jak wyglądam. Z resztą nie najmłodsza pewnie już będę, jeśli synowie będą tak wcześniej jak tatuś brać się za ożenek.
    ---
    Marion u mnie też pomarańczowy odwiecznie na topie. Co prawda Dominik kiedyś próbował zmienić ulubiony kolor, bo zainspirował się kuzynką i kuzynem, którzy lubią niebieski, ale wytrzymał jeden dzień i przyznał, że jednak najbardziej podoba mu się pomarańcz. Prawdziwa miłość.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorKamisia_Le
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    U mnie też o pomyłce co do płci mowy nie ma bo 3 doktorków powiedziało że chłopak :) a na ostatnim USG (we wtorek 9 lutego) bardzo wyraźnie było widać że jajka wyszły już z ukrycia i są na wierzchu :)
    --
  5.  permalink
    Ja tez sie ciesze, ze drugi syn. Beda miec wspolny pokoj, podobne zabawki i moze takze zainteresowania. Duzo ubranek mi podpasuje a to ekonomicznie przeciez. Oczywiscie wieszkosc mi "wspolczula", ze nie corka, ale ja sie nie widze z tymi kucykami i warkoczykami. Sama wole taki sportowy styl i te kiecki mnie przerazaja he he. Trzeciego na pewno nie bedzie ;)
    Dziadki zawiedzione bo trzeci wnuk, ale sie odkulo bo rodzice maja 3 corki ;). Jeszcze ma dwie siostry, moze ktoras sie skusi na coreczke :)
    Gosia - 3mamy kciuki :)
    A mnie dzisiaj tak jakby spojenie lonowe bolalo. W nocy jak wstalam na siku to bol jakby mi ktos kopa zapodal i na miescie bylam z rana to przy chodzeniu tez.. Narazie przeszlo, ale jak cos to przejade sie wczesniej do lekarza bo wizyte mam dopiero nastepny piatek.
    --
    •  
      CommentAuthortejsha
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    ja wam powiem, że jak zaszłam w pierwszą ciążę to marzyłam o synu .... mam syna :) jestem z tego powodu najszczęśliwsza na świecie ... teraz co będzie to będzie najważniejsze żeby zdrowe , chociaż w skrycie chyba też bym synka chciała ... :wink: mama dwóch facetów to jest coś :) czasem wyobrażam sobie jak by to z córką było ,, uranka o wiele bardziej podobają mi się dla chłopaków - nie wiem , tak mam :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.