Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 13th 2015
     permalink
    Tak, Lady, na faze druga zupełnie okay.
    .
    Ulcia, nie pomogę, bo tez szukałam i nic sensownego nie widziałam. TEO chyba cos ma, albo mi sie pomyliło.
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Ja też chętnie bym skorzystała z takowej tabeli, bo przymierzam się do II fazy- tak, żeby tylko zobaczyć, jak to wygląda, jak się będę czuła, czy coś mi ubędzie, a po zakończeniu KP zacznę ją od I fazy już tak na poważnie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Ja teraz jestem na fazie III i nic mi nie przybywa. Waga cały czas pomiędzy 56,5 a 57,8. I nawet juz sporo sobie podjadam słodyczy etc. Ale pilnuje, zeby nie jesc po południu węglowodanów z mąki no i zupenie odwykłam od jakichś tłustych sosów etc.
    Muszę sie tylko ogarnąć troche, bo ostatnio jem monotonnie, nie chce mi sie gotować obiadów dla samej siebie, na dworze zimno i nie chce mi sie po warzywa chodzić.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Dziewczyny a myślicie, że mogę sb zrobić wysokobiałkową? Jakoś nie potrafię tego ogarnąć.
    Ja też raczej na III fazie i nic mi się nie dzieje. Chociaż planuję wrócić do II, bo jednak celu nie osiągnęłam :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Ja to chyba od poniedzialku przeprosze sie z 1 faza co by wreszcie pozbyc sie tych ostatnich 1,5-2 kilo...tez mi sie nie chce gotowac.
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Mkd to moze wyzwanie? Ja tez bym wskoczyla na 1 faze jako ze juz koniec z kp
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Ja wyzwania lubie :)
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Dołączyłabym:)
    Od kiedy?
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    Brombap od poniedzialku. Ja sie nastawiam psychiczinie i szukac bede przepisow. Chce 3 kg zrzucic ostatecznie ..
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeOct 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja też bym chętnie wróciła do 1 fazy, głównie ze względu na cerę. Jeśli można, to do Was dołączę.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 14th 2015
     permalink
    No to jestesmy umowione. Ja od poniedzialku, bo jutro mam babskie z browniem a w weekend jeszcze imieniny. Musze tak zrobic by nie zostalo za duzo na pon. Co przytyje do weekendu zrzuce z wami na 1 fazie :).
    --
  1.  permalink
    Ja powoli będę się przymierzać ograniczając węgle (teraz 2xdziennie - śniadanie+obiad). Postaram się od jutra zmniejszać obiadową porcję. No i owoce...Ostatnio wciągam przynajmniej 2 kiwi dziennie...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 14.10.15 20:45</span>
    Znalazłam coś takiego na pierwszą fazę. Może któraś z Was skorzysta, ja się pewnie będę wspomagać :)
    http://radkowiecki.is.evil.pl/dieta.html
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Mkd ,Cafe late i Brombap..dzis poniedzialek i umowiony poczatek fazy 1. Ja wylamuje sie,bo wyglada ma to,ze jak Bog pozwoli,predzej dojde do 58kg niz 51:wink:
    W piatek pokazaly sie 2 kreseczki na tescie w pierwszym cyklu po porodzie:bigsmile: . Startuje z waga 52.5 kg. Trzymam kciuki za Was .powodzenia
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Lady gratki, trzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Wooooow lady gratuluje, dobrze licze ze bedzie 18 mc miedzy dziecmi?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Lady, zaszalałaś:)
    Gratuluję!
    A ja zaczynam od jutra - dziś babskie spotkanie po latach, i raczej nie dietetyczne:)
    Ale czuję się usprawiedliwiona
    --
  2.  permalink
    brombap, zatem czekamy na Ciebie niecierpliwie :)
    mkd zaczęłaś dziś?
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Zaczelam od obiadu bo na sniadanie musialam skonczyc ciasta z wczorajszych imienin (tez sie czuje rozgrzeszona) ja to chyba w stricte 1faze u siebie juz nie wierze, ale chyba juz mi wszystko jedno ktora to byla faza byle schudnac ;).
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Mkd dokladnie bedzie 18 mcy jak w morde strzelil. Bo z obserwacji cyklu wynika ze 18 czerwca dzidzia powinna byc z nami :heart:
    Za tydz wykluczenie ektopowej. Dzis endometrium 20 mm to jak na 15 dfl slicznie. 2 beta bedzie za 2do4 dni. Takze poki co stres ale i wiara ,ze bedzie dobrze.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.10.15 15:16</span>
    Aha a dzis mialam super badanie usg z ginekologicznym trzymajac Maxa na sobie. Nie mialam z kim zostawic a moja prywatna lekarka z godz na godz mnie przyjela lol
  3.  permalink
    A ja umieram z "pragnienia". Na życzenie mojego A. zrobiłam kluski na parze z owocami. A mi pozostaje chuda polędwiczka z pieczarkami... Dam radę, dam radę, dam radę...
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    ladybird27: wynika ze 18 czerwca dzidzia powinna byc z nami

    O! jak cudownie - w dniu moich urodzin :wink: :devil:
    Gratki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Dziewczęta jeżeli pozwolicie to się dołączam. Dziś zaczęłam I fazę. Czas doprowadzić się do stanu używalności. LadyBird gratulacje. Teraz trochę o mnie, o paranojo jestem z zawodu dietetykiem, ale nie ma co szewc bez butów chodzi i z ciekawości stwierdziłam, że jakąś dietę wypróbuję. Jestem mamą 2,5 letniego Maksa, przez 1,5 roku staraliśmy się o bąbla nr. 2 i nie zwracałam uwagi na dodatkowe kg z myślą, że zgubie po drugim dziecku. Drugie dziecko nie nadeszło, natomiast dodatkowe kg tak. Mam czas do stycznia (termin HSG) by zagubić 7-10 kg.
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeOct 19th 2015 zmieniony
     permalink
    Sewila, o paranojo, ja swojego czasu chciałam iść na dietetykę :wink:
    Fajnie że jesteś :) Powodzenia!!
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Caffe latte ja poszłam a pracy nie ma w zawodzie w moim mieście i pracuje gdzie indziej i co mi po wyższym wykształceniu hahaha :) No i nie dziękuję, by nie zapeszyć :p
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 19th 2015
     permalink
    Sewila chyba masz najlepsza motywacje z nas wszystkich.
    --
  4.  permalink
    I jak tam dziewczyny dziś Wasze SB? Ja poza bólem głowy całkiem ok.
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 20th 2015
     permalink
    Ja ogólnie ok, choć moja inwencja twórcza jest wyczerpana. Gorzej, że jak jestem teraz w domu z młodym, to cały czas myślę o jedzeniu.
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 20th 2015
     permalink
    Ja sie rozlozylam wiec miod byl grany...chyba zaczne od nastepnego poniedzialku..
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 20th 2015
     permalink
    Teraz jest chyba słaby okres na zaczynanie diety, bo jest przesilenie i organizm jest zmęczony i chce magazynować.
    Widze po sobie, ze latem, jak sie było duzo poza domem, to wręcz był problem, zeby te 5 posiłków zjeść, a i podjadać nie było czego nie raz.
    A w domu jak sie siedzi to wiadomo :/
    No ale nie łamcie sie, dziewczyny, bo warto!
    Zaraz Wam do galerii po porodowej wrzucę foty z ważnej imprezy na poczatku diety i z ważnej imprezy z ostatniej soboty, coby Was zmotywować, ze SB działa i warto sie pomęczyć.
  5.  permalink
    Dawaj Magda, czekam z niecierpliwością :) Każda motywacja ważna!!
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 20th 2015
     permalink
    Ech to ja zdjęć nie zobaczę
    --
  6.  permalink
    Dziewczyny, możecie polecić jakąś fetę o obniżonej zawartości tłuszczu? Chcę jutro zrobić sałatkę z piersi z indyka, mixu sałat, papryki, pomidorów i właśnie fety. Obeszłam dziś tesco, biedronkę, real. Nigdzie nie znalazłam... A może na opakowaniach nie pisze lekki/light 0%? Nawet mozarelli bez tłuszczu ustrzelić nie mogę :(
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Caffe faty light nie widziałam ale mozzarela jest light w realu, tesco
    --
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Ja kiedyś z fetą Light się spotkałam, ale to było dawno, chyba w Polo. Ale jadło się ją jak gumę.
    --
  7.  permalink
    Dzięki kachaw, chyba ślepa jestem... Widziałam mozarelle, ale nie light. Może to dlatego, że w realu ciągłe zmiany, bo przejął go auchan, a tesco mam małe... Poszukam jeszcze jutro.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeOct 21st 2015
     permalink
    Caffe, Mlekovita robi fetę Favita z 12% tłuszczu :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 22nd 2015
     permalink
    Caffe, ja stosowałam zwykłą fetę.
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Dziś z ciekawości stanęłam na wagę, a tam 61,5 z 65 :)
    --
  8.  permalink
    Sewila, gratulacje!!
    Ja chwilowo się nie ważę (ani przed dietą, ani po pierwszej fazie). Jakoś lepiej mi z tym. Za to czuję że brzuch bardziej płaski i spodnie lżej wchodzą. W sumie na kg mi aż tak nie zależy, ale lepiej się człowiek czuje...
    Dziś pierwsza kawa od początku diety (poza jedną inką). Pół nocy nie spałam ze względu na imprezę u sąsiadów. Zasnęłam o 4:30-5, a za godzinę jadę na uczelnię. Żyć nie umierać! Jedna łyżeczka kawy rozpuszczalnej i odrobina mleka (bez nie wypiję). Mam nadzieję, że nie zaszkodzą...
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Caffe latte ja piję jedną dziennie z mlekiem, bo od herbaty nie jestem wstanie zacząć dnia
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Sewila super wynik, po jakim czasie? U mnie nagle waga zaczela spadac i jest mi z tym doskonale. Co ciekawe spada po weglach.
    --
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 24th 2015
     permalink
    Jeden tydzień. Dziś się złamałam i na imprezie wypiłam jeden kieliszek wina
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Sewila super wynik, gratki
    Mkd może poskręciłaś metabolizm i dlatego waga poszła.
    U mnie nadal etap utrzymywania wagi, ale ostatnio, nie wiem czy przez przesilenie jesienne, czy nagły spadek motywacji do ćwiczeń, kuleje i dieta (pozwalam sobie prawie codziennie na słodkie ) i ćwiczenia, nie mogę się zmobilizować, chodzę spać z synem o 20, nie jestem w stanie potem wstać, przebudzam się o 1 w nocy, biorę prysznic i znów do łóżka, normalnie koszmar, ale waga nadal między 52-53 kg się utrzymuje, dziś obiecałam sobie poćwiczyć. jeszcze ostatnio byłam 2 tyg chpora, zatoki, co chciałam ćwiczyć to się nie dało takie ćiśnienie w okolicach czoła
    --
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Kachaw 52 to ja ważyłam na studiach :) Mnie najbarddziej będzie satysfakcjonować wynik 55-57
    --
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeOct 25th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja właśnie ogarniam kolację, a właściwie obiad, bo dopiero wróciłam z uczelni. Kurczak z pomidorem (chyba można pomidora?) i odrobiną fety. Znalazłam 10% z arla apetina.
    Generalnie czuję się mniejsza, ciekawe jaki jest stan faktyczny, na pewno brzuszek znów idealnie płaski :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Sewila no widzisz a ja na studiach ważyłam 55 kg, dopiero po czasie zdałam sobie sprawę co to znaczy zdrowow jeść i się ruszać, chociaż pływałam na studiach i to dużo, ale woadomo nie dojadało się, jak już to wieczorem, do tego piwko czy alkohol i kg było więcej niż teraz, teraz w takiej odsłonie czuję się o wiele lepiej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    A ja mam ochotę zacząć tę dietę jutro, ale trochę obawiam się tej pierwszej fazy, zwłaszcza śniadania mnie niepokoją. Zawsze zaczynam dzień od węglowodanów.
    A gdyby od razu robić drugą fazę to jest szansa na schudnięcie? :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Melodie ja właśnie miałam problem z pierwszą fazą bo nie mogę jeść jajek, robi mi się niedobrze i boli mnie żołądek, jeśli libisz jajka to problem śniadań masz z głowy: omlety, sadzone, babeczki warzywne, jajecznica itp ja no robiłam sobie np chudy twaród, chudą wędlinę z warzywami, awokado by mnie trzymało i kilka godzin dawałam radę, ale nie powiem było mi ciężko
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeOct 25th 2015
     permalink
    Jajka lubię, ale jajecznica np zawsze z pieczywem, sama mi nie przejdzie. Omlet jeszcze jako tako. No i ileż można jeść jajka? :) Słabo to widzę, jak już na wstępie czuję się zniechęcona, no ale zobaczę jutro. Może sobie ją zmodyfikuję trochę pod siebie, dużo nie mam do zgubienia.
    •  
      CommentAuthorSewila
    • CommentTimeOct 26th 2015
     permalink
    Melodie aż tak węgle nie są ograniczone. Można przecież wszystkie warzywa o najniższym Ig, więc do jajecznicy proponuje sałatkę z pomidorów, cebuli i jogurt naturalnego
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.