Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJul 24th 2018
     permalink
    Elfiko... ja nie spożywam produktów mlecznych, cukru, glutenu i nawet na kilka mies odstawiłam mięso, a problemy skórne występowały bez najmniejszej różnicy. Miałam i świąd, i alergie na wszystkie podpaski, proszki do prania, dodatkowo jakieś schorzenia typu łupież gilberta i rożnego typu dziwne wysypki na ramieniach lub łydkach. Wszystko zniknęło, włącznie z alergiami i suchą skórą.
    •  
      CommentAuthorIwonkaLA
    • CommentTimeJul 25th 2018
     permalink
    U mnie zmiany łuszczycowe obejmują wyłącznie (na ten moment) kilka płatów na skórze głowy.
    Poza tym, moja skóra głowy źle reaguje na wysokie temperatury, i w lato bardziej wypadają mi włosy oraz mam uczucie „bólu” skory głowy po dłuższym nasłonecznieniu.
    Kiedyś chodziłam do solarium.
    Ale w pewnym momencie zaczęłam tam słabnąć, tak z dnia na dzień i już nie mogę korzystać.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 25th 2018
     permalink
    Adrianna, hmm to dość nietypowo.. i fajnie, że pomogło tylko na dłuższą metę jest to mocno niezdrowe :/ a odrobaczałaś się i oczyszczałaś?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJul 26th 2018
     permalink
    Tak, odrobaczalam preparatem od pani dr, a potem suplementowalam takie ziołowe tabletki dodatkowo. Oczyszczam się regularnie i zasadniczo nie znam przyczyny problemu. Pamietam tez, ze miałam koleżankę w pracy , która przez hashimoto miała mega alergie, tez potrafiła się wybudzić w srodku nocy i zdejmować poszewki , bo wszystko ja swedzialo. Ona miała jakaś kuracje retinolem, albo pomyliłam nazwy. W każdym razie po tym musiała bardzo natłuszczać skore, bo byla sucha. Wiec w tym przypadku to chyba nie pomoze.. może olej kokosowy byłby na dłuższa mete lekko pomagający? Ma dosyć dobre właściwości regenerujące skore i jest łagodny
    •  
      CommentAuthorkermitka82
    • CommentTimeJul 27th 2018
     permalink
    Hej. dziewczyny spotkałyście się z czymś takim, że po zmianie dawki eutoryxu spóźnia się okres.???
    Wcześniej miałam dawkę 37,5 od 1,5 miesiąca 50 a w 2dni tyg.75..do tej pory miałam okresy równo trwające 28dni...aż do teraz spóźnia się już 6 dni...
    test ciążowy zrobiony - negatywny

gdzieś słyszałam że może tak być...
    -- •••
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeJul 27th 2018
     permalink
    nie, nie spotkałam się z czymś takim. a dawki miałam zmieniane już pare razy po ustabilizowaniu cykli po porodzie.
    -- [/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.