Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    tak w poniedziale jedziemy z mężem do Ustronia Morskiego na 8 dni
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    suuuper ja dopiero będę miała urolp od 11/09 mam nadzieję, że jeszcze słońce będzie świeciło :smile:
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 25th 2006 zmieniony
     permalink
    ja wracam do pracy 11.09. :swingin::swingin:
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    o, fajnie. Muszę już uciekać, Izba wzywa, papa
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    asia 77 dzieki czytalam latwy do zrobienia mam pytanie a tobie lekarz nie polecil zrobienie laparoskopi ? bo mi muwi ze nie ma sensu jak sie juz bylo wciazy czy ma racje nie wiem
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    ewka, nie mialam robionych jeszcze zadnych badan. we wrzesniu chce isc do lekarza i wowczas okaze sie jakie badaniazleci mi lekarz
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    ok daj znac co ci poleci jestem ciekawa ide spac dobranoc
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    dobranoc kobitki do juterka papapapapa
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    Jagoda - o jakiego meila ci chodziło!:bigsmile:
    Mówisz o informacji od Damazego? Jeżeli tak to już mam dostęp do programu! Jest super! Naprawdę!:bigsmile::bigsmile:
    --
    • CommentAuthorBurleska
    • CommentTimeAug 25th 2006
     permalink
    zuza, nawet gdy chcę się zarejestrować http://www.dzidzia.fora.pl/index.php/
    to też "wyrzuca" pierwszą stronę , jedynie udało mi się wyżalić w "Wielkiej Księdze Gości"
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Witam kochaniutkie!!! Zrobiłam wczoraj Quik Vie i sa dwie kreski.Jedna jasniejsza ale wcale nie jakas tam blada. No nie moge uwierzyc?! Tak sie ciesze ze mi słów brak...Pierwszy cykl staran i juz..chyba! Bede Mamusia, bede Mamusia
    :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    :rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling::rolling:
    :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    :jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping::jumping:
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    kasik gratuluje!!!!! nadzieja we mnie wstapila, ze moze ja tez kiedys zobacze krechy:) ogromnie sie ciesze!!!:clap::clap::cheer::cheer::jumping::jumping::jumping:
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    ojej juz myslałam ze sama tu jestem! Wiesz mam tyle watpliwosci a zarazem tak sie ciesze ze mi sie łzy cisna do oczu ze szczescia.
    • CommentAuthorolka78
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik gratulacje z całego serca , widzicie dziewczyny, jak się postaramy i "zmolestujemy' naszych mężusió to też będziemy się cieszyć

    :cheer:
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Dziewczyny ja naprawde myslałam ze juz po tym cyklu..2 dni temu zrobiłam test i był ujemny.Fakt ze test jakis taki nie firmowy i ze zrobiłam go popoludniu.A dzis rano sa 2 kreseczki..moje dwie kreseczki:bigsmile:
    Zobaczycie ze sie Wam uda..trzeba w to wierzyc ..no i działac:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    to moze to, ze ja tez zrobilam test i wyszla 1 to nic nie znaczy?:) bo jeszcze kilka dni do @:) kasik, wspaniale :crazy: mąż juz wie?:rolling:
  1.  permalink
    Kasik26 Wielkie Gratulacje Bardzo sie ciesze .Teraz zarazki rzyucaj na nas.
    Kasia pewnie z ejak zrobilas i nie wszyly 2 kreseczki to o niczymnie swiadczy. Zawsze trzeba czkac do terminu@ a pozniej robic test. Najbardziej wiarygodny podobo jest 10 dni po terminie oczekiwanej@. zycze Ci abys zobaczyla te upragnione krechy oczywiscie 2
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    dziekuje magdelenkakol:kissing: od razu mi sie lepiej zrobilo:) ale ja jestem taka strasznie niecierpliwa!
  2.  permalink
    Wiesz ja tez ale naprawde zawsze lepiej poczekac do teminu @ i dopiero pozniej testowac. :crush:
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    to juz sie nie bede teraz wyrywala, tylko poczekam do tego 3 wrzesnia:):heartsabove:
  3.  permalink
    Czekaj cierpliwie
    Buziaki ja zmykam.
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    dzieki, ja tez zmykam:)
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 - GRATULACJE :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::clap::clap::clap::clap::clap::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 GRATULUJĘ Szczęsciarko;):peace:
    Ja tez pierwszy cykl starań i mam nadzieję,zę 19.09.2006 @ nie przyjdzie!:jumping: Jeszcze raz WIELKIE GRATULACJONE:clap:
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    faza musi mieć przynajmniej 10 dni- nie wlicza się w nia pierwszego dnia @ to już jest nowy cykl. Ja mam 13 dni i lekarze mówią, ze jest ok. Jeśli twoja faza lutealna będzie trwała 18 dni to spokojnie mozesz robić teścik. Jeśli chcesz wydłużyć fazę to powinnaść łykać magnez z wit. b6. Mnie bardzo ładnie wydłużył w zeszłym roku do 15 dni. Tylko nie przesadzaj z ilością tabletek, bo magnez zmniejsza śluz. Ja w tym cyklu biorę 2 tabletki rano.
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 a masz swój szczęsliwy wykresik na 28 dni? Bo ja nie mogę Cie znaleźć . I napisz może jakie miałaś wczesne objawy upragnionej ciaży - ale to w poście o objawach , żeby nie zaśmiecac wątku. I jescze raz - GRATULACJE !!!!!!!!!!!
    -- gg 6155390
    • CommentAuthoraneczka
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    A ja to chyba mam bezowualcyjne cykle bo tremeratura cały cykl jest taka sama przed @ i po @:cry: Coś czuje że moje problemy z hormonami nie skończą się na wysokiej prolaktynie:cry:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    SUPER Kasik26!!!:clap::clap::clap:
    Nie ma co - SZCZĘŚCIARA Z CIEBIE!:cheer::cheer:
    Zobaczyć dwie kreseczki to marzenie każdej z nas! A ty dzisiaj dałaś nam dawkę nowej nadzieji! Dzięki i trzymamy kciuki za pełne powodzenie! :swingin::swingin:
    --
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 SUPERNOCKO WIELKIE GRATULACJE POPROSIMY O FLUIDKI :crazy::swingin::swingin::thumbup::tooth:
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    a ja jednak spytam w aptece o testy bo owulacje wiem ze mam ok 14 dnia mierzylam tem ale nie lubie mierzyc a ten test trzeba zaczac robic wczesniej? jeszcze go nie kupilam i nie wiem sprubuje tak bo raz juz poronilam to chyb manm ovulacje
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 wielkie gratulacje :clap::clap::clap: No i nie zapomnij o rozrzucaniu zarazków poprzez łącza :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 ale szczęściara z ciebie, dbaj o siebie i maluszka i zarażaj nas wszystkie :bigsmile: :clap::cheer::swingin:
    I udostępnij nam ten szczęśliwy wykresik
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Aneczka...głowa do góry..u mnie ejst podbnie..chyba od 2 miesiecy dopero mam owlucaje... i to cięzko ja przechodzę... do tego pęcherzyki nei chca pekac..ale jestem optymistką.. Kuracja trwa..zobaczymy... teraz było ciut lepiej, ale za wczesnie...no ale co tam..pomierzymy, pobadamy.... :peace:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    mam pytanie do dziewczyn które brały tabletki anty, ile dni czekałyście na @ po odstawieniu tabsów?
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Jak dobrze pamiętam pierwsza @ pojawiła się u mnie po czterdzietu-paru dniach.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    to tak jak u mnie, ten okres zaraz po odstawieniu tzn po skonczonym opakowaniu przyszedl normalny, ale na kolejny czekałam 40 dni, teraz tez nie wiem kiedy przyjdzie bo ostatnia@ była 27 lipca a od 1 sierpnia staramy sie o dzidzie, jak na razie czuje sie okropnie, bo od 5 dni mam przez caly dzien mdłości, już myslałam że to jest TO ale w środe zrobilam test i byl negatywny, troszke bolą mnie piersi i jajniki, ale nie wiem czy to nie na okres, niestety powrót organizmu do normalnosci po tabletkach chyba jeszcze troche potrwa,
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasiik 26 - poprostu REWELACJA!!!
    Ściskam bardzo mocno - śle gratulacyjnego buziaka:kissing:
    --
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    No dziewczynki na poczatku dzieki za wszystkie gratulacje.Zrobiłam hcg i mam 617 czyli końcóka 3 tygodnia:bigsmile:
    Wykresiku nie mam i przyznam sie ze te nasze starania były tak zupełnie w ciemno.Nie mierzyłam temp, nie zdążyłam zrobic testu owu i wogóle raczej to było tak ,,na gorąco"
    Buziaki wielkie dla Was i zycze kazdej z Was by zobaczyła te dwie kreseczki.Ja juz wiem co oznacza płakać ze szczescia:bigsmile:
    Przesyłam fluidki (choc nie bardzo wiem jak to sie robi;)xxxxxxxxxx
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    A i prosze mnie wpisac do tabelki przyszłe mamusie:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 łapię Twoje fluidki mam nadzieje ze sie zarażę :peace:
    • CommentAuthorkasik26
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    prosze łapac jak sie skoncza to znów wysle:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    po pierwsze gratuluje naj naj najserdeczniej kaisu26:crazy::cheer::clap::swingin:
    tak tak wysylaj fluidy :jumping:ja tez lapie :):):)
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    hej , ja juz blizej kompa siedzieć nie moge , wiec myśle , ze coś udało mi sie złapać . :jumping::swingin:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    a do mierzenia tem jaki termometr jest lepszy taki zwykly czy elektroniczny moze?
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    a do mierzena tem lepszy jest termometr tradycyjny czy elektroniczny?
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    moim zdanie elektorniczny, bo pomiar jest duzo szybciej.ja uzywam elektroniczny :wink:
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    a to ja pytalam zaczne znuw mierzyc odbilam se wykres na ksero nie cierpie tych pomiaruw ale sprubuje juz nie pamietam jak sie je czyta ale se przypomne mierzylam rok temu przed ciaza i kupie termometr elekyroniczny
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    ja używam elektronicznego, po pierwsze dokładniejszy, a po drugie szybko mierzy sygnalizując pipaniem, jak mierzyłam rtęciowym to nie wiedziałam czy już czy jeszcze trzymac a tu zapipa i wszystko wiem.:bigsmile::boogie:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    kasik26 gratulacje :swingin::swingin::swingin::clap::clap::clap::cheer::cheer::cheer:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Kasik26 jesteś nasza pierwszą mamusią...:crazy::jumping::swingin::thumbup:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.