Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    u góry są zakładki forum, 28 dni, wiki i to własnie ta wchodzisz tam i jest starajace sie...tam jest tabelka.
    Jesli chcesz to podaj swoje dane zgodnie z tabelka to wprowadzę za ciebie:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    dziewczyny , a czy wy też odczuwacie kłucie jajników przed zblizajacą sie @ ?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Na razie nie ma zaproszeń. Trzeba czekać na oficjalne otwarcie 28dni.
    --
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    MYSZORKA a jednak cie do padlam na 28 :crazy::cheer: a moze to nie ty ??:neutral: odezwij sie ??
    a no pewnie wszystkie dowiemy sie wszystkiego w swoim czasie ??
    :thumbup:ale super ze oficjalne otwarcie tusz tusz i to w tak szczegolny dla mnie dzien :):swingin: bo 1.09 ur. sie moj syn kuba:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Rosa z jakiego forum mnnie znasz?
    nie wiem czemu mnie dopadlas czy na jakis temat gdzies pisalysmy?
    --
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka chyba mnie zle zrozumialas :) znam cie z tego forum :)
    a jesli chodzi o moja wypowiedz : ze cie dopadlam to juz wyjasniam chodzilo mi o to ze dodalam cie jako moja przyjaciolka na 28 :) tylko niejestem pewna czy myszorka na 28 i na forum to ta sama osoba :)
    :peace: teraz mnie kumasz ??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    aha tak teraz tak, jestem juz na 28 bo dostalam haslo i login od Damazego, ale musze uzupelnic tam moja tabelke i dziekuję za dodanie mnie do twojego grona
    --
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    OCZEKUJACA to mnie tez wpisz ewaewa...31...2 cykl po poronieniu...23.10 ... Italia
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ewa chyba 23.09 ??? a jaki masz login na 28dni ??? masz juz konto ???:shocked:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
  1.  permalink
    oczekująca1 moja następna @ to 19.09 mam nadzieje że nie :cool:
  2.  permalink
    solaris dzieki za powitanie
    nie nie robiliśmy zadnyc testów nasienia ja mam zrobioną prolaktynę, tsh i t4?jakoś tak
    wszystko w normie dlatego nie wiem co się dzieje
    to niby nie trwa (te nasze starania) długo ale wiadomo że to jest denerwujące jest mi ciężko bo czuje się nipełnowartościową kobietą
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    młoda żonka:hugging: ja sie balam, czy wszstko bedzie ok u meza, bo pali jak szewc, dlatego od razu go wygonilam na seminogram i wiem teraz, ze po prostu nie trafiamy, bo wszytko jest ok:) i naprawde nie masz sie co czuc niepelnowartosciowa, bo na wszystkie z nas przyjdzie pora:):kiss:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Cześć Dziewczyny to ja Mag tyle że musiałam sobie dodać jedno g bo zapomniałam hasła. skleroza wiem bilobil kupię sobie na gwiazdkę
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    z całego serca gratuluję Kasik26! Szczęsliwego fasolkowania. Powiem wam że mimo to że jej gratuluje nurtuje mnie myśl dlaczego nie ja? Tyle miesięcy starań tyle nadzieji a tu nic! Wszystkie kumpele rodzina mają swoje parki a ja amy wszystkie! Gdzie tu sprawiedliwość. W takich momentach brakuje mi wiary.... W dodatku nie będę miała inseminacji w tym miesiącu bo mój ginek sobie remontuje gabine, no poprostu paranoja. Do myśli że nie będę miała drugiego dziecka nie mogę się przyzwyczajć. Jak mam żyć .? :cry:
    --
    • CommentAuthormadzik
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Pomyśl sobie że inni nie mają ani jednego dziecka, a dzisiaj do mnie przyszła @ więc ja mam kolejny miesiąć "mam z głowy" i nie załamuję się :swingin::thumbup::tooth:
    • CommentAuthormadzik
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oczekująca 1 ja ma do ciebie prośbę możesz zmienić moje dane w tabelce bo nie chce coś namieszać a widze że ty się tym zajmujesz, cykl staran jest 5 a nie 3 i następna @ 29,09,06 dzisiaj sie to zmieniło, kolejny miesiąc "nieudany" dziękuję:cheer::clap:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ok.przykro mi że przyszła @:sad:
    Ale następnym razem to napewno sie uda.
    Nowa tabelka jest w zakładce wiki28
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Myśle o tym i dlatego pytam gdzie sprawiedliwość! Ale nic to dzień handry jutro bedzie lepiej :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny, Magg nie mozesz sie załamywać to źle wpływa na cere :wink:
    zresztą żadna z nas nie może, musimy być silne, troszkę wiary i optymizmu i nie myślcie jak roboty że zrobić dzidziusia i czekać, tak nie można, potem Wasza druga połówka powie że jest reproduktorem, a wy będziecie ciągle myślały przyjdzie @ czy nie przyjdzie, uwierzcie w siebie, pomyślcie o tym co można w domu zmienić, kwiatki przesadzcie, skierujcie mysli na coś innego, ja tez tak robie, to nic ze wypatruje oczy w monitor bo gram w gry, ale nie mysle o tym czy juz sie tam cos kula czy nie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    No właśnie może kwiatki poprzsadzam :bigsmile: Myszorka wiesz że to łatwo sie mówi ! Ale to fakt trochę optymizmu, trochę mi przeszło ....
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    hihi, to ja tez sie kwiatkami zajme:) niedlugo zalozymy watek "zajmujemy sie kwaitkami i myslimy tylko o tym, gdzie je umiescic":bigsmile:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka dobrze mówisz tylko jak ktoś sie stara o dziecko 2 lata to nie jest już tak łatwo ty dopiero 1 cykl wieć jeszcze nie wiesz co to znaczzy...:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    dziewczyny ja wiem że łatwo się mówi, sama w ubiegłym tygodniu miałam takiego doła jak Wieśka stodoła, ale nie dajmy sie zwariowac, bo potem do innych trzeba sie bedzie lekarzy umawiac, a jak to mawia moja druga połówka pieprz wszystko zyj na klopsa, jednym słowem co ma być to będzie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    wiecie ostatnio znajoma powiedziała że jest w ciąży po 7 latach starań, w brzuszki ma 2 fasolki, kolejna parka też sie długa naczekała bo aż 5 lat ale się doczekała, nie wiem jak wy ale ja jestem wierząca i myślę że Bóg wie kiedy komu dać życie, może my myślimy że to ten właściwy moment, ale tam u góry chyba to wiedzą najlepiej, przecież każdy z nas ma swoją kartę zapisaną konkretnymi mającymi nastąpic zdarzeniami
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak to ja poproszę tę kartkę :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka, ja tez mysle, ze Bozia da nam dzidzi wtedy, kiedy uzna to za odpowiedni moment, tylko czemu tak zwleka??? Ja mam teraz humor beznadziejny. Raz jestem pelna optymizmu, a raz juz nie moge, caly czas sie zastanawiam, czemu ktos, kto tak bardzo pragnie dziecka nie moze go miec, a ten, co go nie chce, to ma:( i takie glupie sprzeczne uczucia we mnie sie bija:(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oczekujaca ja wiem ze to mój 1 cykl staran i chyba dlatego zbyt pewnie do tego podeszlam bo sie naczytalam ze jest najlepiej jak sie tabsy skonczy brac itd, a tu co brzuch mnie boli jakbym 5 lat okresu nie miala, a ja tylko patrze czy jest juz czy nie ma,jestem troche rozczarowana, bo se mysle jak to sie mogło stać mnie, ja taka pewna siebie, że jak sie na coś uprze to musi to byc, ale stwierdziłam że to skrzywienie mam po 5 latach studiów i egzaminach że wiedziałam że jak sie nauczę to musze zdac, tu chyba tak samo podeszłam a niestety efekty już nie są takie same
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Magg, Kasia i oczekujaca:grouphug: zróbcie sobie budyn albo kisiel idzicie do fryzjera (ale dobrego), kosmetyczki albo kupcie sobie jakis odlotowy ciuch na poprawe humoru, tylko się proszę nie załamywać
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    dzięki myszorka...wiem co masz na mysli..ja szczerze teraz już mam takie myśli że nic na siłę bo i tak co maa być co będzie...chodze do lekarza, robie badania no bo po to jest medycyna żeby pomagać...ale jak nie wychodzi to trudno...:cry:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ok...z innej beczki...:bigsmile:
    kolejna osobą która czeka na @ jest aliccee mam nadzieję że sie nie doczeka...:smile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    jasne ze medycyna ma pomagac, wiecie na doły jest najlepszy taki jeden, może to dziecinne,ale ja mam misia Pimboli, może go znacie? on jest taki słodki że nie sposób się nie usmiechnac. Jak jestem bardzo smutna to go przytule i jest lepiej.
    http://www.diddl.de/appgen/index.php?cl=depesche&cp=marketplace&cmd=articles
    miś Pimboli "Gute Nacht"
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Aliccee - trzymam kciuki .

    Ja jak mam doła to przytulam sie do mojego psiaka Miśka . on jest taki słodki , wie , ze jest mi źle , poliże , da sie pogłaskać . Po za tym , robię sobie kąpiele i czytam fajne ksiązki to mi pomaga .
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oczekujaca tak pomylilam sie 23.09@ popraw jak mozesz jeszcze sie nie logowalam a to tez na pierwszej stronie?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    U fryzjera już byłam, kąpiel też teraz jest piwo i pizza ... ale dokładnie po paru miesiącach starań ten dół jakby głębszy...
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ok ewa już poprawiam..:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    uu pizza mniam mniam, jak sie pomysły skonczyły, to zawsze można myslec na co by tu zaczac oszczedzac nowy tv, auto, wczasy albo cos innego albo sobie zainstalowac gre luxor albo zuma i grac:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka co to luxor albo zuma...???
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    No właśnie co to ?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    a takie fajne gierki trzeba zbijac kulki kolorowe, swietne tylko ze wciaga, zarazilam tym kobiete po 50, jak ktos chce moge na maila poslac
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oki ja chce
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Ja też bym chciała. wysłałam Ci na priva adres mojego meila.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ja też marta.sep@poczta.onet.pl:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    poczytajcie sobie na www.grylogiczne.pl Magg jak chcesz to podaj mail to posle:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    mag.raf@neostrada.pl
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    aha czy macie winrara?bo jest potrzebny do rozpakowania
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    macie, macie dziękować
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ide obejrzeć jakiś film narazie :smile:
    --
    • CommentAuthorcysia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Cześć kobiałki!:wink:
    Jestem chyba weteranką jeśli chodzi o wiek,bo mam już 33 lata i chyba tylko jedna niewiasta ma więcej. Piszę to,żeby pocieszyć wszystkie młodsze koleżanki,że nawet w tak zaawansowanym wieku nie tracimy nadziei.Przybyłam na wątek z okolic Piły.Właściwie mieszkam na Naszym Bocianie,ale-jeśli pozwolicie-i Was będę podczytywać. Mój problem to hiperprolaktynemia i słabe żołnierzyki męża. O dzidziusia staramy się od ponad 4 lat. Pozdrawiam Was ciepło:smile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Pozdrawiam serdecznie "weterankę". Zaglądaj do nas jest fajnie!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    cysia ja w poniedziałek kończę 31 a jak czytam o Tobie że ty taka " weteranka" to mi słabo to już w tym wieku to stare jesteśmy, już nam blizej do emerytury niż do dziecka co ? :shocked:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.