Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    Jeszcze jest kilka dziewczyn zaciążonych "online" ale zaraz jak się o ciąży dowiedziały to dziwnie wyparowały, pewnie siedzą i zachwycają się brzuszkami ;)
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    zapewne masz rację :bigsmile:
    Jednak mysle że ważne na tym forum sa ciąże tych dziewczyn które czekały na ten cud, podzieliły sie z nami swoimi troskami a za jakiś czas sie doczekały a to daje nam siły...aby sie nie poddawać...i kasik26 jest tego przykładem:thumbup:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeAug 26th 2006
     permalink
    kasik26, hura super wiesci:) gratuluje spontana i II krech;)
    --
  1.  permalink
    Kasik26 gratuluję! I życzę żeby maluch zdrowo rósł w Twoim brzuszku :cheer:
    Mam nadzieję że jeszcze załapałam się na jakieś fluidki :swingin: :swingin: :swingin:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Zuza, a budzika nie masz? Czekasz 5-8 minut i masz wynik rtęciowym.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    e tam za długo, rano każda minuta snu jest na wagę złota :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    ok poprosze o wpisanie mnie na listę ;)
    agnieszka_............agnieszka_..........Agnieszka..........23.........3...........??...........Warszawa
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    ja tez uprzejmie proszę o wpisanie mnie na listę
    mysozrka........ania.........25.........1.........?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    mialo byc myszorka sorki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    prosze o miasto
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    siemianowice
    --
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Kasik26 :thumbup: moje najszczersze gratulacje !!!!!! strasznie się cieszę razem z Tobą, dbaj o maleństwo i rozsyłaj szczęśliwe fluidki :crazy:
    •  
      CommentAuthornotes_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Witam Panie !
    • CommentAuthorAsia77
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    hello kobitki. jestem juz spakowana :jumping: jutro rano wyjeżdżamy z mężem na tydzień nad morze :jumping: jesli nie bedzie pogody to trudno, ale najwazniejsze ze bedziemy sami i sobie odpoczniemy :peace: bede za Wami bardzo tesnila, ale jak wroce to mam nadzieję, ze szybko nadrobie wszystkie newsy :crazy: Pozdrawiam Was bardzo gorąco i do zobaczenia za tydzien w poniedziałek :swingin::swingin::swingin:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Asiu77 miłego wypoczynku , odpoczywaj i ciesz sie wspólnie spedzpnymi chwilami . Pozdrawiam.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Asia77 życzę dobrego wypoczynku i pogody i zrelaksuj się:peace:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    Ja powiem szczerze , ze mierze rteciowym , mam nastawione budzenie na 7.00 , następnie wkladam termometr do ust i zasypiam , a za 5 minut telefon z funkcją drzemki mnie budzi , wyciagam sprawdzam wynik , zapamietuje i śpie dalej. :bigsmile:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    to ja tez zycze dobrej pogody a ja mam urlop w grudnie na swieta to przyjade na karpia
  2.  permalink
    Witam w poniedzialkowy ranek. mam nadzieje ze ten tydzien przyniesie dobre wiesci o nowych zafasolkowanych .
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    czesc wszystkim ja tez mam taka nadzieje, jak nie dostane @ na co bardzo liczę i jak nie przejdą mi moje dolegliwości to powtórze test, mam nadzieje ze tym razem będzie pozytywny
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 27th 2006
     permalink
    mam pytanie jak to jest z tą temperaturą i cyklem u kobiet które brały tabletki czy da się jakoś cały cykl obserwować żeby on był w miarę czytelny bo ostatni miałam 40 dniowy,
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    asia77, udanego wypoczynku! jak pogody nie bedzie, to chociaz bedziecie mieli duzo jodu:) myszorka, ja po odstawieniu mialam juz calkiem niezly wykresik. a kiedy testujesz?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Kasia u mnie sprawa wyglada tak :tabsy odstawilam 9 czerwca, 12 czerwca przyszedl normalny okres, koleny przyszedl po 40 dniach, od 1 sierpnia staramy się z o dzidzię, nie wiem kiedy teraz okresu dostanę, myśle że jak coś to koło 5 wrzesnia, od tygodnia mam mdłości przez cały dzień, czuję się jakbym budzik połknęła tak mi coś tam w środku tyka, 23 sierpnia robiłam bobo-test wyszedł negatywny, jeżeli nie przejda mi mdłości w piatek powtorze test ale zrobie quick view, jezeli wyjdzie negatywny to ide do lekarza ale tego pierwszego kontaktu, temperature mierze od piatku bo dopiero wtedy znalazlam to forum, tempke mam 36,9 szczerze nie wiem jak to powinno wygladac i czy po tak długim braniu tabletek (7 lat) bedzie to wiarygodne mierzenie tempki
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    U mnie w III fazie temp. stanęła na poziomie 36,9 st i ani rusz. Raz tylko mialam 37 st po obolałej nocy, bo mnie zawiało. Ciekawe.
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    hmmm, ja bralam cos kolo 2 lat, ale nie mialam takiej wysokiej. mierz dalej, jak nie spadnie do czasu dostania @ to wtedy zrob test. 23 to jeszcze za wczesnie, jesli masz dostac 5, tak mi sie wydaje... ale zycze Ci z calego serca, zeby to byl dzidzius!!!!!!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mam nadzieje ze sytuacja sie wyjasni, bo te moje mdłości sa okropne, dzieki za info :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    HELLO:swingin:
    mysle ze do mnie @ przyjdzie szybciej niz 5.09 bo mnie tak brzucho boli jakbym juz miala @
    i jeszcze mnie pogoda dobija :( pozdrawiam was wszystkie :):rainbow:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Hej , ja tez cały czas czekam na @ , brzuchol już mnie boli jak na @ od 4 dni i na razie jej nie widac , ale już nie robie sobie nadziei w tym cyklu .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    dziewczyny troche wiary w siebie, ja sobie tłumaczę że jak mam być w ciąży to będę, bo myślę że troche to zalezy od tego u góry :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    myszorka , tam na górze od marca jest też mój tato , wiec myśle że trochę sie za mna wstawi w tej sprawie . :bigsmile:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona przykro mi, ale jak mawia mój mąż wszystko przyjdzie w swoim czasie,ja jestem wierząca i mam nadzieje ze będzie dobrze,Tobie też życze powodzenia
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    Dziekuje myszorka , ja takze trzymam za Ciebie kciuki.
    Myszorku , czy Ty masz swój wykresik na 28 dni? Chciałam Cie dodać do moich przyjaciółek ale nie mogę znaleźć.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona niestety mnie nie ma na 28 dni, ale od 1 wrzesnia ma ruszyc program oficjalnie, ale wielkie dzieki
    --
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    kupilam test w aptece w italii kosztuje 23 euro na 5 dni zobacze czy warto bo nigdy go nie robilam wydaje sie banalnie prosty jest identyczny jak ciazowy
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    ewa - sprawdź na allegro.pl - całkiem możliwe, że testy owulacyjne wraz z wysyłką poza kraj taniej Cię wyniosą niż te 23 euro
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    dziewczyny co to jest boli mnie podbrzusze, mam brzuch wydety, nie wiem czy to jajniki, jeszcze mnie z lewej strony kłuje, czy któraś też tak ma?
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    A który to dzień cyklu i na kiedy objawy (temperatura i śluz) wskazywały na owulację?
    To mogą być wzdęcia, dzieje się tak zarwno w ciąży jak i spokojnie bez ciąży. Ja tak zawsze mam przed miesiączką.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    tzn ja nie wiem ktory to dzien cyklu bo bralam tabletki, ale wg mnie koło 5 wrzesnia powinnam dostac okresu, no chyba ze to inna okolicznosc z ktorej bym sie bardzo cieszyla, ale czy nql masz mdłości przed okresem, bo ja juz od tygodnia sie z nimi borykam
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    temperatura moja to od 3 dni 36,9, wg mnie owulacja byla kolo 15 sierpnia
    --
    • CommentAuthorolka78
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    myszorka, nie chcę ci robić nadziei, ale to może być fasolka :beard:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    robilam w srode bobo-test i wyszedl negatywny:confused:
    jak mi mdłości nie przejda do piatku to robie drugi test, chyba ze matka natura mnie wczesniej odwiedzi:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    no to standardowo - zaciskamy kciuki :D
    Dziewczyny, ja przez Was nie mam już 2 kciuków od długiego czasu... fasolkujcie szybciej bo, cholera, tak się pisać nie da :updown:
    A który to dzień cyklu albo ile dni po owulacji?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    ok nql postaram sie i mysle ze reszta kobitek tez, a jak nie to mojego znowu do łóżka zaciagne:twosome:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    po owulacji to chyba 13 dzien, moze to dla niektorych dziwne, ale bralam 7 lat tabletki i nie znam sowjego organizmu
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    To wcale nie jest dziwne, ja też brałam tabletki około 7 lat i dopiero po przerwaniu zaczęłam obserwować swój organizm ;)
    A co do testu - no, jutro test już powinien wykazać (tylko koniecznie z porannego moczu). :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    nql a jaki test mam zrobic?masz jakis godny polecenia
    --
  3.  permalink
    Myszorka podobno najlepszy jest Quick
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    ok sprobuje ale chyba poczekam jeszcze troszke
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Myszorka , trzymam mocno kciuki oby to było to:)Mnie też boli podbrzusze od kilku dni , mam dreszcze , ból głowy , biały sluz , bolące piersi , ale cały czas sie boje , ze sie nakręcam. Ja powinnam dostać @ w niedziele . Więc jak nie dostane to moze razem zatestujemy , jak wytrzymasz do poniedziałku :bigsmile:?
    -- gg 6155390
  4.  permalink
    Dziewczyny podobno bialy sluz i do tego duze ilosci dobrze wroza. KLciuki zaciskam bardzo mocno
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.