Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    dobra ulepszylam to rozwiazanie z gra, wejdzcie sobie na www.sukcesnet.com/~bregula/gra.exe i automatycznie otworzy sie okno do pobrania, plik jest samorozpakowujacy, wiec winrara nie potrzeba, jak bedzie folder to kliknijcie na taka mordke, ale tam jest moja zapisana gra wiec stworzcie sobie nowego uzytkownika, powodzenia, to jest gra luxor, jutro udostepnie zume
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    cysia zapraszamy gorąco:bigsmile::swingin::swingin:
    jeśli masz ochote wpisz się nanaszą tabelke....:thumbup:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Zuza - oj oj oj . A może przetłumaczymy sobie "weteranke " na "doświadczoną" , a w czym to niech kazda według uznania sobie dopisze. :peace:
    -- gg 6155390
  1.  permalink
    zuza ja tez mam 31 a jakos strao sie nie czuje.
    --
    • CommentAuthorcysia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Nie bardzo wiem,jak się na tę tabelkę wpisać.Dzięki za miłe powitanie. Nie napisałam,że jestem stara:shocked:,Boże broń! A wiek zaawansowany przesuwa się wraz z moimi kolejnymi urodzinami.Tak więc nie martwcie się,bo stare przysłowie pszczół mówi,że każdy ma tyle lat,na ile się czuje. Co prawda czasem zdarza mi się mieć ich ponad sto,ale zwykle w wakacje jestem nastolatką,a w roku szkolnym dwudziestką:cool:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    podaj dane takie jak do tabeli to wpisze cie na nią:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorcysia
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Dobra,ale nie podam imienia.
    cysia-cysia----33- ok.50-15.09.06-Piła
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    mona, grzeczna dziewczynka jesli ten cykl zakonczysz to monitoring od nastepengo:wink:
    mloda_zonka, alez juz nie jestes sama zobacz ile nas jest, i kazda kazda doskonale rozumie
    dlatego glowa do gory:bigsmile: cysia czyzby czeslawa? eh ty ty witam cie serdecznie
    pozdrowionka laseczki, bedzie git
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    cysia a to czemu imienia nie...??? Nie podoba ci się...? każde imię jest ładne na swój sposób....:wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny dopiero dzis sie zorientowalam jak to jest z tym programem 28 dni tj.czyatnie wiaodmosci na priv, dodawanie przyjaciółek, itd ale mam jeden problem z tabelka pokazuje mi daty ktore sa uzupełnione a te dni jeszcze nie nadeszły, czy ktos tez tak ma?? czy ktos sobie pobrał gre?
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka to usuń te informacje i bę¶dzie pokazywało tylko e dni które były :smile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oczekujaca czy mozesz wejsc na mój cykl i zobacz jak to u mnie wyglada oki?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    chyba za długo się cieszyłam brakiem mdłości dziś zaczeło się znowu:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    myszorka ja bym zrobiła test na twoim miejscu...:bigsmile:
    a te maraton......uffff ....maz to przezył.....:shocked:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    z testem poczekam jeszcze do wtorku, bo w zeszlym tygodniu byl negatywny, a jak juz zrobie to z krwi
    a jaki marato twój mąż przezyl?
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    ja sie troche podlamalam, bo mi tempka spadla drastycznie no i znowu bawimy sie od poczatku:cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    ojejku kasia nie załamuj sie uszy do góry:smile:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Kasiu nie załamuj sie mi dzisiaj tez tempka spadła drastycznie . I ciekawa jestem czy dziewczyny wytrzymają ze mna nastepny cykl. Kasiu główka do góry , jesteśmy razem. Wrzesień to taki piękny miesiac , może on nam bedzie sprzyjał.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    masz rację najlepszy jest beta...:bigsmile:
    maraton nie mój tylko twój...:bigsmile: w wykresie tyle serduszek to jeszcze nigdzie nie widziałam....:smile: trenowaliście
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    o jaaaa , myszorka , tyle serduszek to ja też nie widziałam , moze bym je miała ale na poczatku małżeństwa . a tu już zbliza sie 10 lat od kiedy jestesmy razem . :bigsmile:
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    do cysi tu ewa jatez mam juz 31 lat i nie mam dzidziusia a staram sie od 3 lat i raz poronila i ktos mi powie a czemu wczesniej nie prubowalas bo nie bylam dojrzala do roli matki i nie mialam meza a pozatym czuje sie i wyglodam na 20 i szlak mnie trafia ze muj rozum nie szedl w parze z zegarem biologicznym ale i takmam nadzieje
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    moj maz to jak stwierdzil maszynka do robienia dzidziusia, ale cieszy sie bo jestem teraz bardziej chetna niz w poprzednich miesiacach :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a czy stosujecie jakies konkretne pozycje sprzyjajace bo podobno od tyłu jest najlepiej i po stosunku nogi do góry:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Dziewczyny zerknełam na tabelkę ii trzymam kciuki za........:wink:
    Kasię, blask_gwaizdy, aliccee, monę, Martę77 i Amazonkę......:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Cześć dziewczyny ! Nie wiem myszorka co te dziewczyny się tak dziwią - trzymaj tak dalej, trzeba próbować jak najwięcej razy :thumbup:
    ewa - masz rację, nie ważne ile masz lat, ważne jak się czujesz, wyglądasz, zachowujesz itd.Poza tym, żeby mieć maleństwo trzeba dorosnąć. Nie tylko biologicznie, ale i psychicznie! To nie lalka, tylko żywa osóbka! Trzymam kciuki żeby jak najszybciej się udało.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Oczekująca, u mnie duzo musiałoby się zmienić, abym zaczęła starania.
    Wczoraj miałam koszmar. Śniły mi się moje (3) wykresy ładnie opisujące czas płodności i niepłodności, czytelne. Mimo że faza lutealna miała 12-13 dni, byłam w ciąży, bo widziałam w jakimś badaniu obrazowym małą plamkę. Te wykresy i ta plamka - totalne nieporozumienie, byłam wstrząśnięta i zszokowana.
    Po obudzeniu dopiero mi ulżyło.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    przytulanko jest fajne i nie mam problemow z zasypianiem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Amazonka ty to masz sny:shocked:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a mnie sie ostatnio sniło że robiłam test i wyszedł ujemny, to trzeba sie ostro wziac do pracy, musze tez zaopatrzyc sie w wiesiołek bo po tabsach to tak sucho i w ogóle podczas brania ich to miałam problemy przy stosunkach a teraz jak nie biore to jest lepiej zreszta widac na wykresiku:bigsmile: czy miałyście tez tak??
    --
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Oczekująca1, dzieki za kciuki! I ja za nas tzn. za siebie i moją kochaną drugą połówkę, też te kciuki trzymam:thumbup: Wczoraj wieczorem nagle poleciała mi ciuuuuurkiem krew z nosa i zrobiło mi się słabo, do omdlenia. Pot mnie całą zalał, szybko nogi do góry , okna w domu zostały chyba wszystkie otwarte i po kilku minutach przeszło. Oczywiście do sytuacji dodałam komentarz, że to nic takiego, bo może w ciąży jestem? Ale podchodzę do tego spokojnie... Mam oczywiście nadzieję , że @ nie nadejdzie, ale z drugiej strony wiem, że może nadejśc. Jestem optymistką, więc nawet jak przyjdzie @ nie poddam się !!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Marta77 i tak trzymac :peace:
    --
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Myszorka, u mnie pierwszy miesiąc po tabsach i wszystko ok. Żadnych problemów przy stosunkach. Natomiast podczas brania tabsów zdecydownanie mniej mi się chciało przytulać.
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    dziekuje oczekujaca:), ale wlasnie dzis, juz pisalam, spadla mi tempka z 36,90 do 36, 48, tek, ze we wrzesiniu znowu do dziela! moje slonko powiedzialo, ze tym razem sie berdziej postaramy:) troche mi juz przeszla zalamka, bo jak zmierzylam tempke, to myslalam, ze sie termonetr zepsul i probowalam ze 20 min a tu caly czas tyle samo wychodzilo...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Marta77 - trzymaj się ! Krwe z nosa!!! - oby to nie było nic poważnego! Czy wcześniej zdażało ci się coś takiego?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    ja jestem juz dwa miesiace po tabsach ale wczesniej podczas brania to ból przy stosunku był okropny szczególnie po @, teraz jest lepiej zdecydowanie i tez nie chcialo mi sie wtedy przytulac
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    To normalne! U mnie było podobnie! Brałam tabsy przez 6 lat , jak przestałam to nabrałam więcej ochoty na przytulanko i wogóle to jest przyjemniej! :wink:
    Tzw. zmniejszone libido - podczas brania.
    --
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    krew z nosa .. juz nie pamietam, kiedy ostatnio mi leciała.. dodam, ze jestem alergikiem i mam częste problemy z zapchanym nosem, albo wysuszoną śluzówką. Omdlenie zdarzyło mi się raz w życiu, jakies 2 lata temu, w nocy obudził mnie okropny ból w prawym barku, wstałam , poszłam do łazienki , załatwiłam się , wyszłam z łazienki i padłam jak mucha. Byłam u lekarzy , badania, nikt nic nie stwierdził, az dopiero pewna pani dr ginekolog , (jakies pare miesięcy temu ) po wysłuchaniu mojej opowieści , stwierdziła, że miałam tą dolegliwość związaną z jajeczkowaniem. Jakoś to nazwała, ale nie pamiętam jak...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Gdyby przytrafiło ci się omdlenie jeszcze raz i ten krwotok, to proponuję szybką wizytę u lekarza! Z takimi "przypadkami" nie ma żartów! To się nie zdarza ot tak! Ale na wyrost też się nie przejmuj! :wink:
    --
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Dzięki wielkie IWA za troskę! Napewno pójdę do lekarza, jeśłi coś takiego się powtórzy. Dbam o siebie i nie lekceważę dziwnych objawów zw. ze zdrowiem. Ale mam nadziję, że bedzie ok :bigsmile:
    • CommentAuthorcysia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Ewa,ja sobie czasem wyrzucałam,że tak późno zaczęliśmy się starać,ale to w moim przypadku strasznie głupie,bo zaraz po ślubie próbowaliśmy.:bigsmile:Nie chcieliśmy "wpadki",może szkoda:shocked:
    Imienia swojego nie lubię,ale nie podaję go,bo mnie wszyscy tu znają.
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    tu są wszyscy z róznych stron kraju a nawet Europy.....:bigsmile:
    A ja cie nie znam....:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    http://emagia.narod.ru/index.htm

    Instrukcja obsługi.
    1. przyłóż do zielonego kwadratu na ekranie duży palec lewej ręki.
    2. Potrzymaj 1-2 min.
    3. Jeśli kwadrat zmieni kolor na czerwony - jesteś w ciąży, jeżeli na niebieski - nie jesteś.

    Mi wyszedł niebieski :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a mi wyszedł czerwony
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    hahahaha udane jesteście .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    jak sie dzis czujecie, bo ja okropnie głowa mnie boli, uszy, gardło, w środku mi się wszystko trzęsie i mam wrazenie ze zaraz sie przewróce:sad:
    --
    • CommentAuthorMarta77_
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    ja się czuję dobrze, mam dobry humor, nic nie boli :jumping:
    I takiego samopoczucia i Tobie Myszorka życzę !
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    myszorka bo jesteś już w ciąży jak wyszedł ci czerwony .....:bigsmile::crazy:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    dzieki mam nadzieje ze mi przejdzie, ale jak na razie to jest strasznie, dobrze ze jeszcze tylko 2 godzinki i do domku, tylko ze leje na dworze i jak ja wroce:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Myszorka - trzymam mocno kciuki . Kiedy testujesz kolejny raz?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    fajnie oczekujaca ale bardziej ufam temu co na papierze, zaraz poprosze kolezanke zeby sobie tez zrobila taki test, a mozna do tego samego monitora palec przylozyc?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.