Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    mona jak nie dostane @ 5 wrzesnia to w srode polece rano na test z krwi takze tydzien jeszcze daje sobie czasu
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    no tak czemu nie....:wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    Nie mam porównania, jak jest na tabletkach - jestem czysta, ale u mnie jak na razie jest boleśnie i sucho, choć ochotę mam. Cóż...
    A ten sen, to może przebija się brak pewności wynikający z mojego niedoświadczenia?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    kolezanka zrobila i tez wyszedl czerowny :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    No niestety ja nie jestem w ciąży (niebieski), ale ubaw miałam nieziemski :wink: Za to mój małżonek jest w ciąży (czerwony), więc tak czy inaczej fasolka u nas w domku będzie :crazy:

    A co do samopoczucia, niestety odczuwam bóle brzucha od kilku dni (takie chwilowe w okolicy jajnika), a chwilami boli mnie dół brzucha :sad: Poza tym mam za sobą bezsenną noc, w tej chwili zmęczenie i stan podgorączkowy dają się we znaki :cry: Za to poczucie humoru jak zawsze na wysokim poziomie :tooth:

    Pozdrawiam :bigsmile: :swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    A co to jest duży palec lewej ręki? Tzn kciuk czy ten serdeczny? :)
    Z określenienm "duży palec" spotkałam się tylko w odniesieniu do palców u stopy ;)
  1.  permalink
    Dziewczyny ten ekranowy test jest super ja juz prawie 9 miesiecy jestem w ciazy tylko jakos brzucha nie widac.:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    o, a ja na lewej ręce nie jestem, a na prawej jestem:):bigsmile:
  2.  permalink
    Hahaha Oj to ty moze bedziesz miala takie prawe dziecko.Mam pytanie czy Wy tez takie senne dzisiaj jestescie?
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    taaaaak, ja tez jestem spiaca i głód mnie dopadł przed @!:devil: zrobiłam sobie z tego wszystkiego kluski na parze:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    mnie dzisiaj akurat rozpiera energia , posprzatałam mieszkanko , zrobiłam bigos - mniam mniam , teraz chwilka przerwy i zabieram sie do wyszywania torebki . Całuski .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    mona no no wyszywanie torebki...a z czego wyszywasz...???:wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    wyszywam sobie starą torebke koralikami - robie z byle czego wieczorowa torebeczke na wesele.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    bardzo orginalny pomysł..będzie jedyna w swoim rodzaju...orginalna...:bigsmile:
    Twoje wnuki wstawią ją kiedys do muzeum..:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a ja sie pochwale, ze robie na szydelku ubranka dla coreczki mojej kuzynki:) takiej malutkiej najslodszej julci!:):bigsmile:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    super Kasiu , ja tez umiem na szydełku robic drobiazgi , na razie zrobilam sobie kilka bluzeczek i torebek ( torebki nawet sprzedałam ) . teraz na razie nie mam weny , jak wróci to znowu chwyce i zaczne dziergać , no a jak dowiem sie że fasolinka zagościła pod moim serduszkiem , to napewno zaczne dziergac ubranka i buciki dla maluszka.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    no wlasnie, ja sie ostatnio jakos wypalilam i nie mam pomyslow :confused: teraz sie chce nauczyc robic na drutach:) mona, zdolna z Ciebie dziewuszka!:clap::crazy:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny wróciłam do świata żywych, bo dzisiejszy dzien to jest okropny, ale tabletka zadziałała i mogę już coś działać, ja niestety nie umiem robić na drutach, ale lubie jakies kompozycje robic, ostatnio wazon ze starej puszki zrobilam a co u Was słychać?
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    dobrze myszorka, ze juz sie lepiej czujesz :) ja wlasnie uciekam, bo musze troche posprzatac po domku. do jutra! milego wieczorku!
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Myszorku - jeszcze Cie mecza te mdłości?
    Kasiu - dziękuje , ty także jestes zdolniacha , jak robisz ubranka dla maluszka . Obyś jak najszybciej robiła juz dla swojego.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    mona juz sie cieszylam rano ze mam spokój i chyba za głośno się cieszyłam bo wróciły, takich trzęsawek dostałam że mój chciał ze mną do lekarza iść, ale wziełam tabletke na głowę troche poleżałam i przeszło, zobaczymy co będzie jutro, brzcu mnie pobolewa jak na @ , non stop z lusterkiem siedze w wc, ale nic tylko biały śluz widzę,a co u Ciebie słychać?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a u mnie tempka spadła drastycznie , brzuszek troche pobolał , ale mineło i też ciagle latam do wc , bo czuje "mokto" a tu tylko śluz . No i czekam na @ . A Tobie zyczę żeby nie przyszła .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    ja Tobie też życzę zeby nie przyszła, mam nadzieje ze mój sen że robiłam test i wyszedł negatywny sie nie sprawdzi:smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    a czy ktos sobie pobrał grę o której wczoraj pisałam?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    mnie sie ostatnio sniło , że moja siostra ( o 11 lat młodsza) pokazała mi swój pozytywny test ciążowy , a ja na nią wsiadłam , jak mogłaś mi to zrobić , to ja powinnam byc pierwsza w ciąży :bigsmile:Jak o tym siostrze napisałam , to mi odpisała , zebym więcej pod żadnym pozorem nie sniła tak , że mam snić , że to ja jestem w ciąży a nie ona ( ma 18 lat) . Dodam jeszcze że mój młodszy brat ma już córke 8 letnią . Myszorka , a ja trzymam kciuki , zeby twój sen okazał sie przewrotny i na jawie zobaczyła II krechy.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    o kurczę ale masz sny, mnie też kiedyś śniła siostra ale już nie żyła i przyszła mnie odwiedzić i była cała zielona jakby zaczęła się psuc, zgroza
    --
  3.  permalink
    no nic, mój cykl też stracony; ale nie zamartwiam się :) spróbuję w następnym
    a sny to macie okropne, brrr :confused:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    blasku , a dlaczego myslisz , że skonczony tempke masz andal wysoko a plamienie nie swiadczy zawsze o @ .
    -- gg 6155390
  4.  permalink
    ale mam tak zawsze że jak zaczynam plamienie to za 1 dzień lub dwa @ przychodzi i temperaurka mi spada dzień przed okresem lub w tym samym dniu
    :sad:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    blask - to w takim razie , we wrześniu dalej bedziemy sobie podpatrywac wykresiki i wspierac się . :hugging:
    -- gg 6155390
  5.  permalink
    ale wiecie nudności i tak mnie dzisiaj jeszcze męczyły, myślę że te objawy to nie psychika, raczej znowu coś się nie udało
  6.  permalink
    jasne, ważne że jesteśmy tu razem i możemy się wspierać :grouphug:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    blask gwiazdy a czy zawsze masz nudnosci czy tylko teraz, bo ja nigdy wczesniej nie mialam a teraz mnie meczą
    --
  7.  permalink
    nie, miałam tylko w cyklu majowym, czerwcowym i w tym, myślę że jajeczko owszem było, ale jednak nie znalazło sobie u mnie miejsca
  8.  permalink
    w maju natomiast byłam pewna że jestem w ciąży ale później przez przeszło 2 dni miałam bardzo silne bóle podbrzusza i poroniłam :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    aha bo mnie sie to pierwszy raz zdarza a tym bardziej ze staramy sie o dzidzie, to mnie to zaskoczyło
    --
  9.  permalink
    myślę że tam w górze zdecydowali kiedy mi dać to szczęście, widocznie jeszcze mam poczekać :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    przykro mi a czy robiłaś test? bo ja tez miałam wczoraj silne bóle, ale test robiłam tydzien temu
    --
  10.  permalink
    poczekaj po prostu i zrób sobie teścik za parę dni bo może Tobie się udało :bigsmile: oczywiście trzymam kciuki! :thumbup: :thumbup:
  11.  permalink
    robiłam teścik w maju, ale to było w trakcie tych bóli 10 DPO i wyszedł ujemny, później już nie robiłam, nie chciałam się stresować, chyba lepiej poczekać czy miesiączka przyjdzie
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    trochę żałuję że mam tak wrażliwy organizm bo jakby tak nie było to nic bym nie wiedziała i tyle nie myślała co się stało, jak się stało i wogóle
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    po co sie denerwowac lepiej zrobic test szyblo nawet po dniu opoznienia testy teraz sa bardzo doklADne mi wyszedl po zytywny przy 1 ciazy ktora poronilam po 1 dniu opoznienia
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    u mnie problem jest tego rodzaju że dokładnie nie wiem kiedy dostanę okres, bo ostatnio czekałam 40 dni, teraz myśle że jak coś to około 5 wrzesnia, ale jak zrobie test to taki z krwi, jakoś tak mało zaufania mam do tych sikanych
    --
    •  
      CommentAuthorblask_gwiazdy
    • CommentTimeAug 30th 2006 zmieniony
     permalink
    ewa owszem są dokładne, dlatego wolę nie robić wcześniej testu żeby znowu nie mieć złych myśli jak mi wyjdzie najpierw pozytyw a później negatyw, wtedy naprawdę jest strasznie
  12.  permalink
    myszorka a fazę lutealną to ile masz dni?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    szczerze to nie wiem co to jest, jestem dwa miesiace bez tabletek a wczesniej to mnie nic nie interesowalo bo wszystko zawsze bylo jak w zegarku, możesz mi wyjasnic?
    --
  13.  permalink
    faza lutealna zaczyna się pierwszego dnia po owulacji i trwa ok 15 dni, czyli do następnego cyklu
  14.  permalink
    nie wiemy jak jest u Ciebie, ale piszą wszem i wobec że jeśli faza lutealna trwa powyżej 18 dni to jest to wysokie prawdopodobieństwo ciąży, dlatego pytałam :bigsmile:
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    dziewczyny a gdzie mozna zobaczyc przykladowy dobry wykres bo ja nowa w te klocki i chcialam zobaczyc jak ma wyglodac poprawny
  15.  permalink
    hm... może zobacz u ngl albo solaris, one już od ładnych kilku lat prowadzą wykresy i obserwacje :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.