Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    myszorka -0 zdania są podzielone - quick viev, bobo test, clear blue - to są najczęściej używane, ja osobiście używam testów zakupionych na allegro u p. Ewy Analityk
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    ja tez mam bialy sluz troche taki ciagnący,mona poczekam chyba że wczesniej oszaleje i zrobie test albo przyjdzie @, trzymam kciuki za wszystkie mające nadzieję
    --
  1.  permalink
    Myszorka czekaj i nie spiesz sie z tym testem.A co do testu ten jest dobry na ktorym zoabczymy piekne II
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    jasne te sa najlepsze :bigsmile:
    moze zrobie w piatek bo drugiego pełnego tygodnia mdłości i budzika w brzuchu nie wytrzymam
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    własnie dostałam komentarz od ngL , że prawdopodobnie ( na 90%) ten cykl był bezowulacyjny . Więc myszorka nie ogladaj sie za mną , rób test , moje objawy są nakręcane przez psychike :cry:. Trzymam za Ciebie kciuki .
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona nie smuć się, tak na prawdę przebycie owulacji może potwierdzić tylko monitoring, zdarzają się (rzadko, ale jednak) sytuacje, kiedy występuje owulacja bez skoku. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, czasem zmianami zachodzącymi w naszym organiźmie, zmiany te nie muszą być dla nas odczuwalne czy zauważalne.
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    rozumiem , dziekuje ci bardzo ngL . A może wiesz o czym może świadczyć ból i obrzmienie piersi pojawiające sie także w tym cyklu i innych równiez , mniej wiecej od połowy cyklu 14-15dc ?
    -- gg 6155390
  2.  permalink
    Mona nie smuc sie. :kissing:
    --
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona a ty ile juz prubujesz jak moge spytac
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona - myślę, że bóle o których piszesz to sprawa hormonalna, na tym się niestety nie znam, myślę że powinnaś zapytać się o to fachowca w dziedzinie hormonalnej, czy po prostu ginekologa przy wizycie. Z tego co słuyszałam - może mieć to związek z progesteronem wydzielanym po owulacji (ja mam tak jak Ty - silne bóle piersi, wrażliwość sutków i bóle jak przy @, czasem nie mogę chodzić albo siedzieć w konkretnej pozycji).
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Dziękuje dziewczyny za wsparcie . No nic , zostałam sprowadzona na ziemie , boli ale to i chyba lepiej niż miałabym sie jeszcze łudzić do niedzieli . Popłacze troche i mi przejdzie . Chociaz przyznam sie , że strasznie sie boje , iż okaze sie że to nie tylko ten bedzie bezowulacyjny ale pozostałe równiez .
    -- gg 6155390
  3.  permalink
    Mona nie martw sie. Slonko mi lekarz na wizycie oznajmil ze nie kazdy cykl musi byc owulacyjny. A taki bol piersi od 14dc wlasnie mialam 2 cykle temu. Dobrze by bylo gdybys zrobila oznacznie hormonow.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona - nie wolno Ci tak myśleć, niby dlaczego pozostałe miałyby też być bezowulacyjne? Nie wolno tak myśleć, bo się załamiesz. A wiedz, że obsesyjne myślenie o cyklu utrudnia zajście. Rozluźnij się, natychmiast! :smile:
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    a ja tez mam takie bule i ponoc zdrowa jestem a zrobione mam wszystkie badania i sa ok u mnie problem ze nie ma problemu i niezachodze to jest wkurzajace
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    ewa podrzucam link do testów owulacyjnych. Dziś jest promocja w tym sklepie i masz pakiet 12 testów owulacyjnych + 2 ciążowe w cenie 35 zł. Sprawdziłam, że wysyłka zagraniczne to koszt 20 zł:
    http://sklep.starania.pl/default.asp?s=94&id_sklepu=43&id_dzialu=-2&st=0&c=10&vw=1&srch=&o=0&dsc=0&id_towaru=127397&szablon=towar
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Powiedzcie czy testy owulacyjne sie czymś różnią ? są różne ceny , czym się kierować przy zakupie ?:confused:
    --
  4.  permalink
    Zuza ja kupowalam w aptece raz kupilam bobo plan i zaplacilam 56 zl.Pozniej kupilam jakis inny i zaplacilam 21 zl. Jeden i drugi kupiony w aptece. ten piewszy mial pojemniczek na mocz i pipetke i kazy byl w plastikowej obudowie. Ten drugi byl tylko kawalek paska bez obudowy i pojemniczka. Mysle ze roznica byla tylko w tej oprawie i cenie.
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Ja zamówiłam na allegro po 1,99 zł za sztuke , w promocyjnej cenie wakacyjnej . Jeszcze nie doszły , cały czas czekam. W aptece patrzyłam i cena też była ponad 50 zł.
    Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy , dziekuje że jesteście ze mną :kissing:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona, nic sie nie martw, bedzie dobrze sloneczko:crush: mi gina powiedziala, ze jak piersi bola, to normalne, bo tak ma byc, to sie ucieszylam, ba zawsze mnie bola w drugiej polowie, glowa do gory!:)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    No właśnie, porównując z Alegro to w aptece strasznie drogo, czy jak kupowałyście z Alegro byłyscie zadowolone , czy one są wiarygodne ? i kiedy się przytulac jak test będzie dodatni czy jeszcze odczekać ( bo jeśli test wyprzedza owulacje o dzień to może odczekać dzień i dopiero ? :kissing:
    --
  5.  permalink
    Zuza chyba w ten dzien co test dodatni.Wiesz jajeczko zyje znacznie krocej niz plemniczki i mozecie nie zdazyc.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    zuza ja non stop kupiuję w Allegro ciążowe i jeszcze nie zdazyło mi się, bym miała wadliwy test (bez kreski testowej)a tym z Apteki już mi się zdarzyło raz. Wejdź na forum starania.pl - tam się wypowiadają dziewczyny na temat tych testów owulacyjnych z allegro. To strona babki, która na allegro sprzedaje testy ciążowe i owulacyjne
    A i przytulać się gdy teścik ma słabiutką drugą krechę - to znaczy, że za jakiś czas nastąpi owulacja (1 - 2 doby)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny chwilke mnie nie bylo, mona nie zalamuj się będzie dobrze, pamiętaj wiara czyni cuda, miłość góry przenosi:peace:
    --
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    ngL OOO dzieki za te linki a tam widze ze sa ziola na zwiekszenie plodnosci buuuu? to moze tez kupic czy jakS bzdurka
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    Nie wiem, ziółek nie stosowałąm. Czytałam na forum (odnośnik do niego jest w sklepie) jak dziewczyny się wypowiadały.. niektóre ponoć są rewelacyjne, na inną wcale nie zadziałały, musiałabyś pośledzić wątki. Ja na razie łykam tylko wiesiołek i kwas foliowy a łącząc z lekami przeciwhistaminowymi to wychodzi tego troszkę dziennie, więc w najbliższej przyszłości nie zamierzam łykać niczego więcej, jeśli nie zajdzie taka konieczność :)
  6.  permalink
    ngL wiem ze wiesiolek dobrze wplywa na alergie. mojej corce lekarka zalecala przy Azs
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    Jestem tak ostrym przypadkiem, że wiesiołek nic tu nie zdziała. Hormony działają powolnie i to w dużych dawkach, najlepiej oczywiście hydrocortison w zastrzyku ale na szczęście już nie muszę go brać. Od trzech lat stosuję go w maści. Od około dwóch lat nie mam na szczęście nawrotów.
    Wiesiołek jak myślę, pomaga przy stanach, kiedy reakcja nie jest zbyt silna (pomijam, że można być uczulonym na wiesiołek.. ale to nie ten temat więc kończę, bo mnie zbesztają za offtop :smile: )
  7.  permalink
    witam dzoewczynki proszę o wpisanie mnie na listę
    młoda_żonka........agata.....23........5...........kalisz
    cieszę się że w końcu mogę z kimś o moich (naszych) staraniach może nie są to długie starania ale dosyć intensywne ja już od 2 lat nie biore tabsów liczyłam po cichu na jakąś wpadke :bigsmile:a tu nic i teraz zaczeliśmy tak na serio
    pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorsolaris
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    mona:shocked:doprowadzam cie do porzadku i po lapkach dostniesz za dolowanie sie, wiesz, ze podly humor to typowe w II fazie cyklu? jak mozesz pisac, ze kolejne cykle tez beda bezowulacyjne? jak nie masz pewnosc ze ten aktualny jest? tylko monitoring cyklu u DOSWIADCZONEGO gina daje odpowiedz czy byl dominujacy pecherzyk i czy pekl i czy zostalo po nim cialko zolte...ale to musi byc fachowiec a nie jakos mlodzik co ci powie "pani sie wyluzuje i nie mysli wciaz o ciazy prosze przyjsc po 3 latach nieudanych prob":angry:
    tak wiec czekamy dalej na kolejne tempki-badz dzielna i bez paniki prosze:wink:aha testy z allegro od ewy analityk sa bardzo dobre jesli w tym cyklu nie wyjdzie to urzyjesz je w nastepnym one pomoga uchwycic moment owulacji wiec bedziesz mimo tempki i sluzu itp.jeszcze miala jedna dodatkowa bron...
    to sie tez tyczy reszty dziewczyn, organizm to nie maszyna dajcie mu czas...zufajcie

    mloda_zonka, witam cie i takze proponuje zaczac uzywac testy owulacyjne, by trafic w odpowiedni moment:wink: czy maz ju zrobil badanie nasienia? ale takie w klinice leczenia nieplodnosci ?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 28th 2006 zmieniony
     permalink
    **Solaris** i inne dziewczyny - przepraszam , rzeczywiscie spanikowałam . Nerwy troche pusciły , napięcie tez popłakałam sobie trochę i przynajmniej mnie puściło . Obiecuje , że postaram sie więcej nie panikowac i być grzeczna . :peace:. A myśle , że zaden mi nie powie , ze mam przyjsc po 3 latach , jesli popatrzy na mój wiek -29 lata i staz w małżeństwie - ponad 9 lat .
    Ale mi sie dostało i od Was i od MM ( on też mi powiedział grzecznie ale dobitnie , że mam przestać sie martwić , bo to do niczego nie prowadzi i w następnym cyklu do gina na kompleksową obserwacje cyklu i hormonów . Dziekuję że jesteście ze mną :kissing:
    **Młoda_żonka** - witamy w naszych kręgach .:bigsmile::bigsmile:
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    czesc dziewczyny w ten "piękny poranek", wczoraj umierałam z powodu bólu podbrzusza dzis jest troche lepiej, zobaczymy czy mdłości mnie dopoadną, jeszcze tydzień temu byłam strasznie zdołowana że sie nie uda, ale dzis juz tak nie mysle, bo jak nie teraz to nastepnym razem i nastepnym az do skutku, trzymajcie się cieplutko:rasta:
    --
  8.  permalink
    Witam i ja. Myszorka badzo dobre nastawienie masz. Jak nie teraz to w nastepnym. W koncu musi sie udac.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 28th 2006
     permalink
    nie ma sie co przejmować, bo nie mam zamiaru co @ płakać że przyszła, po prostu trzeba się cieszyć sobą, spędzać razem z M każdą chwilę (nawet przy sprzątaniu piwnicy) i wierzyć się uda :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    ewa zapraszam do naszej tabelki :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    mam pytanie czy korzystacie z solarium starajac sie o dzidzie?
    --
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    w taką pogode to aż sie chce is ci wygrzac w solarium , ja też planuje bo za tydzień czeka mnie weselisko w rodzinie . Mysle , ze przy staraniu sie nie ma przeciwskazan , oczywiście w racjonalnych dawkach . Nie zalecałabym w czasie @ a także w ciąży. Ale moze niech inne dziewczyny też sie wypowiedza.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorRosa
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oooj dziwczyny !?
    myszorka mam podobne objawy co do ciebie ?? ale sie nie nakrecam ??
    bo dzisiejszej nocy umieralam z bolu brzucha i bylam pewna ze dostalam @ a tu echo ... ale mam dostac dopiero 5 ??
    wiec te moje bole i mdlosci sa powodem zatrucia :( :(:(
    sama niewiem ....
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    hej dziewczynki :*
    na początku chciałam wszystkim powiedzieć, że trzeba myśleć pozytywnie :grouphug:
    bo wiadomo, że takie dołowanie też może przynieść nie takie efekty jak potrzeba ;)
    głowa do góry! na pewno niedługo wszystkie przeniesiemy się do 'przyszłych mamuś' :)

    a teraz mam pytanie- jak zaznaczać na wykresie przytulańsko? :shamed:
    powiedzmy, że np. przytulaliśmy się 22.08 w nocy- i jak mam to teraz zaznaczyć? (jako 22- wieczorem, czy 23 rano?)
    wiem, że to głupie pytanie ale tak jakoś mnie męczy ;)

    pozdrawiam Was ciepło,
    Aga
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    rosa co to będzie to juz sama nie wiem, ale jakoś tak humorek mi dzis dopisuje i nie wiem czemu, @ może też przyjdzie 5, ale kto ją tam wie, może mamy fasolki, wszystko sie okaże w swoim czasie, ale trzymajmy kciuki za nas wszystkie, jak tam się mówi w kupie siła (kupa to zbiór ludzików pozytywnie nakręconych) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    22 wieczorem...:bigsmile: moim zdaniem
    Rano to rano np: 6.00
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    myszorka - zgadza sie trzymamy wszystkie kciuki

    agnieszka - ja zaznaczam jako wieczorem , też z reguły przytulańsko u mnie jest późnym wieczorem a nawet w nocy . Jesli w nocy , to zaznaczam na wykresiku poprzedni dzień i wieczór.
    -- gg 6155390
    • CommentAuthorjusta_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    hejka laski:)
    • CommentAuthorjusta_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    oczekujaca to ty juz na stale sie z kafe wynioslas tak? i nawet mnie nie poinformujesz:cry:
    • CommentAuthorjusta_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    jak tam weekend? ja dop zaczynam robotke..jeszcze 4 dni i weekend:bigsmile:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    o justa miło cie widzieć..nie nie na kafe tez jestem ale tutaj tez przebywam....weekend ok polatałam troche po sklepach...ia co u ciebie....:bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    hej justa - nie musisz za każdym razem na nowo pisać posta jedno po drugim , masz opcje na górze swojej wypowiedzi zmień i edytujesz swój post . U mnie dziś pogoda do bani :cry: a musze tyle spraw pozałatwiać - koszmar. No ja nie pracuje siedze w domku z psiakiem , a wczoraj sie dowiedziałam że MM bedzie do soboty pracował od rana 7.00 do 23.OO - dobrze że to nie czas starań i prztulańska - bo kiepsko bym to widziała . :crazy:.
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    Dziękuję Wam serdecznie :hugging:
    • CommentAuthorjusta_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    witam, witam, mona dzieki..oczekujaca babo! mam cie...weekend no tak nawet ok znalezlismy tym razem kilka grzybkow:bigsmile: pojezdzilismy ciut po wybrzezu anglii i tak zlecialo..wczoraj caly dzien sprzatanie, pranie i takie tam ogolnie ok..kurna chyba zaczne ten olej z wiesiolka stosowac lub siemie lniane nie wiem co lepsze wiecie cosik?? tu pogoda w miare ale jest chlodno...nic nie kumam z tymi waszymi czasami przytulansk..macie jakies wykresy czy cos? gdzie mam wlezc? :hugging:
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    od 1 wrzesnia 28dni maja byc do ogólnego dostepu, jak na razie mozna wysłać prośbe o zaproszenie do Damazego (na forum jest taki temacik) i po otrzymaniu zaproszenia możesz robić wykresiki (temperatura, sluż itd). Polecam fajne jest :bigsmile:
    Ja wole olej z wiesiolka bo siemie mi nie podchodzi....:sad:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    • CommentAuthorewa_
    • CommentTimeAug 29th 2006
     permalink
    nie widze tej tabelki pytalam w aptece o siemi lnu i nie ma dziwny kraj na swieta bede w polsce to sie zaopatrze we wszystko a jak jest wiesiolek po wlosku nie wie ktos bo nie mam slownika hihi
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.