Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    Czemu to Cię dziwi? Odkładające na 28dni współżyją naturalnie bez żadnych "zabezpieczeń" i nie zachodzą w nieplanowane ciąże.
    Może po prostu jesteś nadal niepłodna?
    --
    • CommentAuthor200laura
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    nie mialam zabezpieczen... tylko byłam u ginekolog która leczniczo mi na 1 miesiąc przepisała tabletki.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    One Cię wyleczyły?
    --
    • CommentAuthor200laura
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    tak, teraz od 2 miesiecy jestem na czysto. Bez żadnych zabezpieczeń ponownie,,,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    Jaką chorobę one wyleczyły?
    --
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeNov 24th 2011 zmieniony
     permalink
    Amazonka czy Ty wszędzie musisz wtrącić swoje złośliwości?
    --
    •  
      CommentAuthordoti86
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    hej dziewczyny, co myslicie na temat allegrowych testów??
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    A o jakich konkretnie mowa, bo jest ich sporo i ceny też są różne? Ja jakoś nie ma zaufania do tych tanich.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    jeju dziewczyny , mi rece opadają skoro ktoś rzekomo sie stara o dziecko a zadaje tak głupie pytania, sory ale albo jestesmy dorośli i chcemy począć dziecko, co jest OGROMNĄ odpowiedzialnością, albo jesteśmy dzieciuchami i zadajemy głupie pytania, tylko błagam nie bierzmy sie za poczęcie dziecka...
    No sorki, bez urazy , ale naprawde mi ręce opadają.
    Dziewczyno poobserwuj sie, poczytaj, dowiedz o płodności cokolwiek... no nie mogę...
    ja jak niewiele wiedziałam na początku to czytałam, drążyłam jakies mądre artykuły , ale nie robiłam z siebie głupa, no bądźmy dorośli, tak jak piszemy tak odbierają nas inni.

    Dziewczyny co do testów allegrowych to uważajcie! Dzis własnie mąż mi mówił , że była afera , bo gościu znalazł sporą ilość testów na śmietniku i opychał je na allegro, ktoś to zgłosił , bo daty waznosci były dziwnie zamazane... Uwazajcie na te tanie allegrowe testy, w końcu z czegos cena sie bierze, a pozniej wychodza fałszywe pozytywy.
    --
    •  
      CommentAuthordoti86
    • CommentTimeNov 24th 2011
     permalink
    oo kurde no to faktycznie..
    dlatego ja zawsze patrze na date waznosci.. chodzi mi dokładnie o paskowe.. bo na aukcji pisze niby ze wykonac je najlepiej dzien po terminie spodziewanej @ bo przed nic nie wykryją chocbys była w ciąży... zrobiłam dzis taki test i zastanawiam sie czy moge byc pewna wyniku- wyszedł negatywny.. no nic mam jeszcze strunieniowe wiec poczekam jeszcze i zrobie ten :)
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    ja kupiłam testy ciążowe na allegro ale od sprawdzonego dostawcy - też tanie i na aukcji była podana data ważności i jak też przyszły to też widziałam dokładnie datę ważności więc to zależy na kogo się trafi...
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeNov 25th 2011
     permalink
    Z pewnością. Nie uważam, że każdy kto sprzedaje na Allegro ma złe intencje, jednak warto do zakupów podchodzić z pewną ostrożnością.
    *Łezunia* nie miałam jeszcze okazji Ci pogratulować, co niniejszym czynię. Spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania! :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeNov 25th 2011 zmieniony
     permalink
    Kokieteria dziękuję :) bardzo miło mi się zrobiło i się uśmiechnęłam od ucha do ucha :) jeszcze raz dziękuję...

    Ps. a ja nie mówię że wszyscy są dobrzy, często czytam opinie o sprzedawcy jak się wywiązuje ze swoich zobowiązań itd itd...
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeNov 27th 2011
     permalink
    Ale tu cisza nastała....
    Czyżby wszystkie "staraczki" aż tak bardzo były zajęte staraniami? :wink:
    --
  1.  permalink
    No chyba tak :bigsmile:
    -- ............
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 27th 2011
     permalink
    wszystkie "pracują" :))
    --
    •  
      CommentAuthorgosiacz1ek
    • CommentTimeNov 27th 2011
     permalink
    oby praca przyniosła efekty:wink:
    • CommentAuthor200laura
    • CommentTimeNov 28th 2011
     permalink
    Oby.. :)
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    W niedziele dostałam krwawienie, byłam w szpitalu i gin powiedział po usg że ciaży nie ma,
  2.  permalink
    Co??Jak to???
    Przykro mi:(Trzymaj sie Kochana:*
    Najpierw Smieska teraz Ty;(
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    techniczne strasznie mi przykro :( k**** dlaczego :(
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    techniczne przykro mi :(
    --
    •  
      CommentAuthortechniczne
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Wiecie co nie rozumiem tego wszystkiego ponieważ test wyszedł pozytywne, krew także potwierdziła ciążę na usg fasolka miała 2mm a gin u którego byłam potwierdził ciążę, on także przyjmuje w szpitalu jak się zgłosiłam w niedziele do szpitala to zostawili mnie już tam , w poniedziałek mój gin zrobił usg i mówi ze ciąży nie było, załamałam się po prostu. K.....jak daje się kasę im to widza ciąże itd....wkur.....się na niego . Okropnie się czuję
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    Ale jak mógł stwierdzic , że ciąży nie było? bez sensu to wszystko...
    a to usg robił po krwawieniu? przeciez jak dostałas krwawienie to juz mogłaś poronić wiec chłopina nic nie zobaczył, wiesz test sikany to jeszcze , ale beta nie kłamała na pewno, u człowieka z nikąd nie wytwarza sie hormon ciążowy...

    Może idź jeszcze do kogoś jutro, prywatnie...
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeNov 29th 2011
     permalink
    *Techniczne* bardzo, bardzo mi przykro:sad:
    --
    • CommentAuthor200laura
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Techniczne, z całego serducha Ci współczuję, na pewno fatalnie się czujesz. Ale wiem, że silna jesteś i dasz radę.
    Kochane, a ja mam takie pytanie. Bo zawsze jest regułą, że gdy temperatura się utrzyma pow 37 st. to może być ciąża. Ale u mnie zawsze tak było, że przez cały cykl miałam niską... I tu moje pytanie czy gdybym rzeczywiście zaszła w ciążę temp by wzrosła czy była niska?
    •  
      CommentAuthorkitek1981
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Techniczne, bardzo mi przykro :hugging: pewnie to krwawienie, to było poronienie, skoro i sikaniec, krew i gin potwierdzili ciążę :sad:
    trzymaj się jakoś, bo na pewno nie jest Ci łatwo!

    200laura, ja np nie miałam temp powyżej 37stopni, a w ciąży jestem już w 30tc, ważne żeby temp była powyżej linii podstawowej, ja miałam ją na poziomie niecałych 36,3, a najwyższą miałam 36,7, więc jak sama widzisz może tak być :)

    trzymam kciuki za wszystkie staraczki, aby na święta i sylwestra pojawiło się pełno plusików, a jak nie wtedy to po tym świątecznym okresie :thumbup:
    --
  3.  permalink
    No ja mam nadzieję,że wszystkim nam się uda zaciążyć w tym cyklu.Już jedna zaliczyła NOANGEL78:)Ciekawa jestem która następna?!:)POWODZIENIA WSZYSTKIM!!!
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    200laura, regułą jest, że PTC w ciąży utrzymuje się na poziomie wyższym przez przynajmniej 18 dni, ale niekoniecznie jest to 37 st.
    Są ciąże na poziomie wyższym 36,60-36,80 st.

    Dowiedz się więcej:
    Temperatura przed porodem
    Znaczenie pomiaru PTC w ciąży
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    ehh jeszcze kilka dni do terminu @ a Ty juz sobie karte ciąży założyłas? ciąża widmo rozumiem jak na razie...
    popracuj troszkę nad ortografią, bo ciężko sie czyta te posty i nie musisz sie powtarzać, jak ktos bedzie miał ochotę to Ci odpisze.
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    eveke: ehh jeszcze kilka dni do terminu @ a Ty juz sobie karte ciąży założyłas? ciąża widmo rozumiem jak na razie...
    Też to widziałam i dla mnie to jest chore.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    łał
    myślałam, że już mnie nic na 28 dni nie zaskoczy
    a jednak ! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Moze czegos nie wiemy? Np. zatestowala kolezanka i nie pochwalila sie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    YPolly: Moze czegos nie wiemy? Np. zatestowala kolezanka i nie pochwalila sie :wink:


    to po co pyta co sądzimy o wykresie i czy jest szansa na ciążę ? :)
    gdyby zatestowała to chyba by nie pytała obcych bab :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Przeciez pisze, ze ma prezent na Mikolaja... :tongue: Dobra dobra, wyglupiam sie :wink: To mniej wiecej tak jak poczytuje w watku o poczatkowych objawach ciazy, tylko dziewczyna jeszcze mocniej nakrecona, albo jak ta, ktorej dziecko 7 dni po owulacji puka i kopie... :wink: No ale moze akurat jej sie uda, to ma karte od poczatku... :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Tu jest czasem zabawniej,niż np.na Kwejku :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    dziewczyny idac tym tropem zakładajmy karty ciąży już dzień po owulacji :D
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    A ja, ponieważ za jakiś rok chcemy postarać się o rodzeństwo dla Witka, założę kartę już teraz:cool: A co! :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorDiabeł
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    u mnie mierzenie w ustach jest wiarygodne i miarodajne - ale zawsze staram się mierzyć pod językiem, koniecznie z zamkniętymi ustami i zawsze po tej samej stronie.
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeNov 30th 2011
     permalink
    Witam serdecznie i dołączam do grona staraczek :)
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  4.  permalink
    Też mierzę w ustach i mam wiarygodne temp. Zaznaczę, że śpię z zamkniętą buzią i temp. mierzę pod językiem. Zauważyłam też, że np. jak mam katar i oddycham przez buzię to temp. mam niższe, a jak się odezwę przed mierzeniem to wyższe. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormłoda21
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    idiotki zazdoscicie bo estem w ciąży dziś test zrobiłam potwierdziło sie bede mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ztego sie ciesze u gina tez byłam przed godziną i to potwierdził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5.  permalink
    młoda21: idiotki zazdoscicie bo estem w ciąży dziś test zrobiłam potwierdziło sie bede mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i ztego sie ciesze u gina tez byłam przed godziną i to potwierdził!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    yyy
    Czy według Ciebie słowo "idiotki" występuje zamiennie ze słowem koleżanki? A moze ze słowem"witam" lub "dzien dobry"?
    :shocked:
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Poza tym brawo za zdolność logicznego myślenia- zazdrościmy Ci czegoś (od kilku dni, jak wynika ze wcześniejszych postów), o czym poinformowałaś nas dopiero przed kilkoma minutami?:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Koleżanki już z nami nie ma... Cóż, widać nie odnalazła się wśród nas idiotek, zazdrośnic itd...
    Swoją drogą najwyraźniej w powietrzu krąży wirus Trolus Pospolitus.
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Oj i taka piekna karte ciazy skasowala? :tongue::tongue::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorłóśćń
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Yyyyyy gin potwierdził ciąże przed spodziewaną @ ??? eeee ona była u wróżki nie u gina :clap::clap::clap::clap:nie jest w ciąży dlatego sie wyniosła :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeDec 1st 2011 zmieniony
     permalink
    Nie wierzę w to co widzę :)
    Ale muszę się tym podzielić...

    Plus!
    -- serce przestało bić.
  6.  permalink
    GRATULACJE!!
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 1st 2011
     permalink
    Gratulacje :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.