Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    W UK nie kapia dzieci w szpitalu. My z zalecen poloznej kapalismy jak kikut pepkowy odpadl. Czyli w 13 dobie zycia - w domku juz :)
    --
    • CommentAuthorpaulinka84
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    W Uk kapia jesli rodzisz pierwsze dziecko i chcesz,zeby bylo wykapane. Ale jest to kapiel w intymnych warunkach i rodzice sa wtedy przy dziecku, taka instrukcja obslugi-) Na pewno zalezy od szpitala.
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    madziauk: Czyli w 13 dobie zycia - w domku juz :)

    no ja właśnie czytałam gdzieś czy oglądałam - nie pamiętam już - że najlepiej jest wytrzeć noworodka po porodzie, maź pozostawić, lekko wmasować w skórkę, nie kąpać i dopiero po 2 tygodniach wykąpać po raz pierwszy :) Super Madziu, zazdroszczę, że dano Wam taką możliwość :)
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    My wykąpaliśmy w 5-6 dobie, choć chciałam jeszcze poczekać, ale przylazła położna zajrzała pod paszkę i stwierdziła, że "nie domyliśmy i się odparzy"- do głowy jej nie przyszło, że jeszcze nie kąpana :tongue: no i rodzice się na nas dziwnie patrzyli :wink: W każdym razie, zadowolona byłam, ze skórą nie było żadnych problemów, zero oliwek i innych mazideł. Kąpaliśmy w ciepełku, w naszym wiaderku, we dwoje- cała rodzina w szoku, bo przecież młodzi rodzice nie potrafią i się boją kąpać, się woła mamy, teściowe, ciotki itd. :bigsmile:

    Wypisać się ze szpitala na żądanie? Dobre sobie :devil: Zleci się tłum lekarzy, pielęgniarek i pewnie jeszcze salowe i będą straszyć co to będzie i co się w domu nie stanie. Ja w 3 dobie jak nie było pewności czy wyjdziemy, bo mała mi żółknąć zaczęła, zostałam postraszona, że wyjdziemy i wrócimy, ale nie na położnictwo tyko na pediatrię a tam na pewno złapiemy milion chorób od innych dzieci. Nie do przejścia- pierwszy poród, presja, huśtawka hormonów i takie teksty....A w szpitalu miałam mega doła, płakałam cały czas, jak tylko mąż mi z oczu znikał, byłam wyczerpana, bo nie mogłam tam spać...eh. Za drugim razem może i bym się wypisała.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 28th 2014 zmieniony
     permalink
    paulinka84: W Uk kapia jesli rodzisz pierwsze dziecko i chcesz,zeby bylo wykapane.

    Mozliwe. U nas w St Thomas nie kapia ;) Pytali sie tylko czy chce by dziecko lekko wytarli i owineli zanim mi podadza, czy chce dostac od razu nagie ;) Mialam cc na cito, wiec synusia dostalam dopiero w rece jak mnie podniesli na sali operacyjnej do pozycji polezacej i od tamtej pory juz byl ze mna non stop przez kolejne 2 dni w szpitalu :) Cesarke mialam w piatek rano, w niedziele wychodzilismy do domciu :)
    --
    • CommentAuthorpaulinka84
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Madziauk u mnie podobnie, cesarka na cito, 16 porod, 18 juz w domu. Synek byl caly czas ze mna, Maz osobiscie go przywiozl na sale po porodzie. Przy kapaniu bylam obecna i polozna po prostu nam pokazywala jako,ze bylo to nasze pierwsze dziecko. Z drugim to nawet juz nie pytali o nic-)
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    mi nikt nic nie pokazal... :( aaa nie przepraszam pani od noworodkow zapytala po 2 dniach czy nie chcialabym sama sprobowac przewinąć małej.. oczywiscie sie zgodzilam i pani mnie instruowała:D
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Ja jeszcze przed porodem poinformowalam polozna zeby nie myc malej tylko delikatnie wetrzec maz plodowa.Pierwsza kapiel po dwoch tygodniach ale nie codziennie tylko 2-3 razy w tygodniu.Normalnie wycieralam ja myjka zamoczona w wodzie i oliwce.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    a tak w ogole to dzis moja mala zamiast pampresa chciala majtki i tak postanowilam ze skoro sama chce to nie dam jej pampersa i juz dwa razy siku w majtki zrobila ale tez raz na nocnik i raz do ubikacji:) takze mysle ze moze jakos to pojdzie... chcialam zaczekac do lata ale w lato bedzie maluszek wiec Maja sie nie skupi nad nauka sikania tylko bedzie zafascynowana dzidziusiem:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    a ja spieszę donieść, ze u nas będzie mały Adaś :bigsmile::bigsmile:
    Dzisiaj na usg się baaardzo wyraźnie ukazał, że jest chłopcem, więc można dopisać przy okazji do listy. Poza tym wszystko dobrze. Duży, zdrowy chłop :)
    --
    •  
      CommentAuthorbiri
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Witam, witam ;))
    my dziś mieliśmy USG i ogólnie wszystko ok
    CRL- 69mm NT- 0,9mm
    pani doktor powiedziała, że nie ma do czego sie doczepić.
    Trofoblast na ścianie tylnej bez cech oddzielania,
    Prawidłowy zarys kończyńczyn.
    Prawidłowy zarys twarzoczaszki,
    Nawet przez brzuch dało się zbadać tętno które wyniosło coś 136.
    Przyłącze pępowiny prawidłowe.
    Ale dzidziuś był niegrzeczny- za bardzo nie chciał współpracować. najpierw chyba spał bo nie ruszał się więc pani doktor musiała go trochę podrażnić żeby się ruszył… ale za to później jak zaczął mały zbójnik wariować to znów był problem z pomiarami ale wszystko się udało i w końcu mam fotke… i to jaką hehhe – z wyciągniętym językiem ;p
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    My meldujemy się po wizycie. nasza córeczka zrobiła nam niespodziankę – siedzi już na główce i czeka spokojnie (albo i niespokojnie, bo wierci się… ;)) na przyjście na świat. poza tym – lekarz stwierdził, że to grubasek :) Ogólnie jest duża, z wymiarów 30 tyg i 6 dni. Kolejna niespodzianka – Pan dr widział włoski na główce :) nie wiem, jak można zobaczyć to na usg, ale skoro dr mówi, że są to mu wierzę :) szyjka spoko, 32 mm, twarda. Moje twardnienia są normą w tym okresie ciąży. za dwa tygodnie mamy usg na lepszym sprzęcie, na pewno podejrzymy córę na 3D/4D :) dostałam już żelazo, bo hemoglobinka leci pomału w dół. oby ominęły mnie skutki uboczne :/
    wyprawka właściwie skompletowana, teraz czeka mnie pranie, prasowanie, pakowanie.. ale to na spokojnie :)
    Miłego dnia Mamusie :)
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    hej,dziewczyny.poki co boje sie ciagle do Was oficjalie dopisacpoczekam az uwierze ,ze wszystko jest jak powinno.
    a w miedzy czasie mam pytanie- otoz w sobote plamilam na brazowo,myslalam ze to po wspolzyciu ale wczoraj wieczorem znowu sie t wydarzylo.
    jutro mam wizyte w szpitalu ale mieszkam w uk wiec zrobia usg i tyle.moja lekarka prywatnie ma dzis zapelniony grafik ale czekam na tel moze cos sie wykabiuje.
    nie wiem czy nie zabardzo schizuje. w sobte dalam sobie czas ale dzis juz sie strasznie martwie.
    czy ktoras tak miala w 1 trymestrze? ja mialam tak z synkiem w ciazy ale dostalam w pl klinice zapobiegawczo progesteron i jakos spokojniejsza bylam..
    • CommentAuthorendzi91
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    hej mialam tak przez jakis tydzien kolo 7 tyg biore luteine i jest narazie ok...
    -- p:
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeApr 29th 2014 zmieniony
     permalink
    hejka, my po piątkowej wizycie i wsio ok:) Moje dolegliwości związane z puchnięciem i drętwieniem kończyn normalne na tym etapie, mam zakaz spacerowania w gorącą pogodę. Nareszcie zakupiłam kiecke na niedzielną komunię, w której wyglądam dobrze:) a poza tymi dobrymi wiadomościami, to jakiś dół mnie trzyma od kilku dni, jakas spanikowana i zdenerwowana chodzę, nawet z m się posprzeczałam...chyba już się obawiam co do porodu:neutral:sama siebie nie poznaje wiec nie będę tu zanudzać i odezwę się jak mi się polepszy...

    p.s. wkłady poporodowe Hartmanna kupujecie midi czy maxi?

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    justyn-rz: p.s. wkłady poporodowe Hartmanna kupujecie midi czy maxi?

    wziełam midi:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Kakai, jak samopoczucie? Jak brzucho?
    Ja na myśl, że to już niedługo jestem niesamowicie podekscytowana i nie wierzę, że ciążą praktycznie już zleciała :)))
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewa1406: Kakai, jak samopoczucie? Jak brzucho?
    Ja na myśl, że to już niedługo jestem niesamowicie podekscytowana i nie wierzę, że ciążą praktycznie już zleciała :)))
    --

    ja tez nie dowierzam w zasadzie za pare dni moze sie juz rodzic u nas..WOW, samopoczucie ogolnie spoko, jestem bardzo senna ostatnio, chyba musze wczesniej chodzic spac, no i pozostale doklegliwosci takie na lajcie, wiesz klucie w szyjce, napieranie na nia, dzis mega skurcz w łydce, jakos sie kulam chcialabym byc po z tym ze ten poród mi nie po dordze:tongue: no i zastrzyki mi daja popalic, wczoraj tak bolał ze sie popłakałam :sad: a Ty jak sie trzymasz? keidy masz wizytę?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 29th 2014 zmieniony
     permalink
    To wróciłam od mojego gina
    Na tarczycę dostałam euthyrox 75
    Na cukier w moczu skierowanie na krzywą cukrową
    Łożysko jest na skraju przodowania i wg lekarza przodować nie będzie, więc mam się zupełnie nie stresować :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    a my postanowilismy z mezem ze jutro umowie sie na USG prywatnie na poczatek maja bo nie wytrzymamy do 3 czerwca (wtedy mam z nfz termin)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Ja wizytę mam 9 maja dopiero.
    Zaczęłam nie wyrabiać fizycznie: wstać z kanapy to koszmar, a z łózka to już w ogóle :cry: Noce coraz gorsze - niewygodnie, nie ma jak się przewrócić na drugi bok bezboleśnie...
    A mała daje czadu prawie cały czas, co już na prawdę nie jest zbyt przyjemne, bo boli :cry::cry::cry:
    Niech już będzie po fotach 5 maja i wtedy chyba pól doby będę latała po schodach, a drugie pół molestowała męża :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Wizyte to ja tez mam w maju ale bez usg... ale ciekawi jestemy ile wazy i jak wyglada nasza dzidzia i czy na pewno jest dziewczynka heheh
    Ewa wspolczuje
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    No ja jutro rano ide na usg zobaczyć czy dzidzius się pojawił l
    Trzymajcie kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Kasia kciuki!!

    Ewa to ja sypiam dobrze, bez przerw i bólu, jestem wciaz na wysokich obrotach, jedynie doskwiera mi to gmeranie w szyjce, ja mam wizytę 13.05:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorWredi_
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Dziewczyny jak poprawiacie swoja hemoglobine? oprocz tabletek oczywiscie
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 29th 2014
     permalink
    Wredi_: Dziewczyny jak poprawiacie swoja hemoglobine? oprocz tabletek oczywiscie

    rooibos i buraki:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Kakai, PENNY a wiecie (pewnie wiecie) czy euthoryx trzeba połknąć przed krzywą cukrową czy można dopiero po?

    ja hemoglobinę mam piękną bo 12,6 - nie wiem czy to zasługa rooibosu (piję codziennie do śniadania) czy taka moja uroda, że ciężko mi wpaść w anemię (żadnych witamin nie biorę)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Ja tez witamin nie biorę, tylko żelazo.
    Dziś robiłam morfologie, wiec zobaczymy czy nadal ok.
    --
    •  
      CommentAuthorbiri
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Ja nigdy zadnego lekarstwa nie lykalam.przed zadnymi badaniami z krwi i moczu.
    Eutyrox tez nie biore przed badaniami bo chce miec pewnosc ze nic na nie nie wplynelo.
    Kochana nic sie nke stanie jak wezmiesz to lekarstwo pozniej, a jesli bys lyknela euthyrox po jedzeniu a nie przed to nie znaczy ze cos stracilas... on tylko troche bedzie gorzej sie wchlanial poza tym dziala tak czy siak tak moja endo mowi
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Witam się w ostatni dzień kwietnia. Odebrałam wyniki, krzywa wyszła super, wynik po 2 godz. 116. Morfologia trochę różna ale zobaczymy czy coś lekarz na to powie. W tej ciąży witamin nie biorę, jakoś mi nie po drodze.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    sardynko ja tak samo jak biri, nie biore nic przed badaniami:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    hej dziewczyny:)
    dzięki za kciuki przydały się;)
    maluszek jest 0.42mm co odpowiada dokładnie 6t1d
    pęcherzyk ma 1.72cm też 6t1d
    ciałko żółte dalej jest na 6tyd
    więc wszystko jak w zegarku:) pani serduszko puściła na chwilę żeby się upewnić że ta małą plamka to na 100% dzidziuś
    także teraz wizyta za 3 dyg a w czasie robienie badań
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    kasiakuzniki to bardzo dobre wiadomości :-)
    Gratulacje, teraz tylko bardzo dbać o siebie musisz i czekać na kolejne dobre wieści na kolejnych wizytach i tak przez następne miesiące :-)
    --
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    kasiakuzniki - super, ze maluszek ma się dobrze :) niech teraz sobie rośnie :)

    U nas dzisiaj mało ruchów :( wiem, ze to nie czas na regularne harce albo niepokoje ale jednak mnie to dołuje :(
    --
    •  
      CommentAuthorKatekMuc
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Osinku bo jak czuje się te ruchy tak regularnie to tak człowiek się bezpieczniej czuje i wie ,że wszystko ok. Ale przyjdzie czas ,że będziemy czuły regularnie :) także głowa do góry i nie martw sie :) Ależ tu dziś cicho chyba wszystkie się szykują na majówkę :)
    --
    • CommentAuthorMagdzikk10
    • CommentTimeApr 30th 2014 zmieniony
     permalink
    No dziewczyny ja już siedzę na l4 do końca, powiem Wam że ledwo co się ruszam, a to dopiero 24tydz normalnie mnie bolą pachwiny, miednica że szok :( nawet do sklepów już nie chodzę bo po przejściu kawałka zaczynam chodzić jak słoń :( nasila mi się wieczorem jeżeli cały dzień coś robię, lekarz stwierdził że to ewidentnie organizm się przemęcza i że powinnam odpoczywać już a ja mam całe mieszkanie 50m2 do spakowania bo się przeprowadzamy :( więc majówka na podłodze i żmudne "owijanie w sreberka " ...... 9 maja wizyta z wynikami badań mam zrobić glukozę, nie boję się smaku bo o dziwo mi smakuje heh piłam już dwa razy przed ciążą więc myślę że źle nie będzie ale o wynik się boję, przeczuwam że nie będzie zbyt dobry w szczególności że poprzednie przed ciąży nigdy dobre nie były.... w ogóle mały rośnie sobie zdrowo, nadrobiliśmy tydzień do przodu można powiedzieć :) wariuje sobie w brzuszku najczęściej wieczorem, tatusia już pobił hheh jak głowę przyłożył do brzuszka :)
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeApr 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Katek - racja :) ja się bardzo szybko przyzwyczaiłam, że czuję i potem jak kilka godzin nie czuję to panikuję. Chociaż wiem, że jeszcze nie ma o co. Na szczęście maluszek wieczorem trochę dał o sobie znać :)

    My jutro też jedziemy na majówkę, nad jezioro :)
    Udanej majówki wszystkim mamusiom i ciężarnym :)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeApr 30th 2014
     permalink
    Katek, Osinek z tymi ruchami maluszka to chyba tak jest, dla mnie też "najgorsze", "najtrudniejsze" były te tygodnie ok 20-24, kiedy już zaczynałam czuć córeczkę, ale nieregularnie i po chwilach radości znowu miałam okres oczekiwania i myślenia "no co Ty tam robisz? jesteś tam? wszystko w porządku?"
    Teraz już jestem spokojna, w którymś momencie leci to lawinowo, regularne ruchy w środku, "za chwile będzie" czuł tatuś ruchy jak przyłoży rękę, a za kolejny "moment" zaczyna brzuch falować!
    Także cierpliwości!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    Anka80: kasiakuzniki to bardzo dobre wiadomości :-)
    Anka80: kasiakuzniki - super, ze maluszek ma się dobrze :) niech teraz sobie rośnie :)

    dobre dobre mam nadzieję że wszystko już będzie dobrze!
    -
    a z ruchami to różnie Milka też była oszczędna...leniuszek później więcej się przeciągała niż kopała
    --
    •  
      CommentAuthorbiri
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    A ja w pierwszej ciazy nie wiedzialam co tobregularne ruchy bo moja corcia tez bardzo spokojna byla... i dla mnie wystarczylo ze kiedys tam sie poruszyla w ciagu dnia... a juz na pewno nie liczylam ruchow a i moj lekarz tez mi nie kazal tego robic. Ona czesto dostawala czkawki i stad wiedzialam ze jest i ma sie ok... ;)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    No to u mnie wlasnie tak jest, maly jedynie sie przeciaga albo ma czkawke za to Jas jak trzaskal po zebrach to myslalam ze padne:smile:
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    Moja Maja tez tak kopala ze zebra mnie bolaly a teraz jest w miare spokojnie
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    A my dzisiaj mamy studniówkę:crazy: Coraz bliżej porodu. ciuszki mam już praktycznie skompletowane część po Ludwisiu część dokupiłam. Więc oprócz zakupu wózka zostały tylko drobiazgi. A no i większą szafę robię bo z ubrankami się nie mieszczę od dwójki:P
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    W ciąży z Miśkiem też nie czułam ruchów regularnie aż do porodu..czasem to aż dziwnie mi było bo ktg pokazywało ruchy a ja nic nie czułam :p mam za to wrażenie, że Gajka bardziej aktywna od brata ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    sardynka85: że Gajka bardziej aktywna od brata ;)


    :heartbounce::heartsabove::rainbow:
    Cudne imię wybraliście dla Córci !
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    Teo dzięki :) też nam się strasznie podoba :)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeMay 1st 2014 zmieniony
     permalink
    a co do liczenia ruchow to ja tego nie robilam w pierwszej ciazy i lekarka tez tego nie wymagala... a teraz czasem licze czasem nie zalezy czy jestem zajeta czy nie... A i musze sie wam pochwalic ze moja corka uczy sie siusiu i kupke na nocnik i mamy dzis 4 dzien bylo kilka wpadek ale to sie zdarza na poczatku:)
    za to dzis rano pampers suchutki (bo na noc jej zakladam) a wczoraj bylismy na zakupach i o zasnela nam w drodze do sklepu i nie posikala sie:) i na zakupach tez takze male sukcesy :D:D:D
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    dawno się nie odzywałam :smile: u nas wszystko dobrze, test obciążenia glukozą nic nie wykazał, uff, chociaż nie wiem, czy by mi się jakaś dieta nie przydała ... Munio siedzi tyłkiem w dół, na razie mam się nie martwić i nie robię tego :wink: ale mnie wkurza bo rusza tymi girasami i mi po pęcherzu kopie a to troszkę boli ...

    spisałam listę potrzebnych rzeczy i powoli uzupełniam, bo większość mam :wink:
    i to tyle u nas
    pozdrawiam Was serdecznie
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthorjustyn-rz
    • CommentTimeMay 1st 2014
     permalink
    kasiakuzniki wspaniałe newsy! oby tak dalej!!!

    Co do ruchów,to mó synio już czasem bolesne kopniaki mi funduje, ale i tak mam wrazenie ze delikatniejszy jest niż jego starszy brat! Z Mikołajem na tym etapie pamiętam miałam już nieprzespane noce z powodu bólu bioder od spania na bokach.Póki co spię bardzo dobrze, aczkolwiek musi być otwarte okno w nocy, bo bardzo się pocę w przeciwnym razie. No i tez prawie codziennie czuję, ze maluch ma czkawkę, czego u Mikołajka w ogóle nie odczuwałam.

    Dziewczyny możecie polecić jakiś krem/specyfik na brzuch po ciąży? Na razie myślę o kupnie musteli, ale może polecicie cos lepszego?

    Udanej majówki:bigsmile:

    Suwaczek z babyboom.plSuwaczek z babyboom.pl
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeMay 1st 2014 zmieniony
     permalink
    Melduje ze spakowalam torbe do szpitala!!:swingin:

    Justyn-rz polecam Elancyl:smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.