Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Hussy: potrafię dosłownie co chwilę chodzić do wc..


    mnie sie zdarzyło parę razy, że robiłam siku, wstawałam i od razu czułam że znowu mi się chce :bigsmile: na szczęście takie ekstremalne przypadki miałam tylko kilka razy :bigsmile: mąż mi zaproponował pampersa :devil: :devil::devil:
    eeehhh taki z niego żartowniś...

    no a podczas stosunku? dajecie radę? bo ja czasami ledwo, parę razy musiałam prosić o przerwę :devil::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    anula36: mąż mi zaproponował pampersa

    ja mam taki problem ze śluzem - jest go masa, wkładkę zmieniam kilka razy, i mój R. to samo - zaproponował pampersa :bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    cześc dziewczyny i ja do was dołączę:) termin według OM mam 8.03.2012 a według usg 29.02.2012:) dzidzia od samego początku jest o tydzień większa:)
    co do serca to też je słyszę i czuję a ciśnienie też mam niskie!
    --
    •  
      CommentAuthoraguncia
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    jesli cisnienie w ciazy jest nizsze niz przed ciaza, to jest to calkiem normalne. ja pare miesiecy temu leczylam sie na nadcisnienie i normalne bylo, ze mialam 140/90 lub wiecej. teraz zwykle mam w granicach 105/65... ciaza okazala sie w moim przypadku lekarstwem! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    mi się w sumie dużo nie zmieniło przed ciążą chyba miałam nawet niższe niż teraz więc chyba dla mnie ciąża też jest lekarstwem na ciśnienie:D:D:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    dziewczyny bo nie wiem czy już pytałam, czy nie więc zapytam raz jeszcze...
    bo że dziecko będąc w brzuchu słyszy to wiadomo..
    ale czy ono umie już rozpoznawać głosy ?

    pytam bo Ninka ZA KAŻDYM JEDNYM RAZEM kiedy odezwie się do niej mój mąż ożywia się w ciągu kilku - kilkunastu sekund
    zawsze
    nie było jeszcze razu, żeby nie zaczęła kopać i się ruszać po tym jak Mateo leżąc koło mnie zaczął ją wołać..

    wg mnie to czysty przypadek a on twierdzi, że ona rozpoznaje jego głos [fakt, że ma bardzo niski tembr i taki hmm wiele osób mówi, że radiowy bo taki mocny i w ogóle....] i się tak kłócimy już od miesiąca :devil:

    ja myślicie ? dziecko może już reagować na poszczególne głosy ?
    dodam tylko , że jak ja do niej przemawiam to jej nie rusza zupełnie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    TEORKA: ale czy ono umie już rozpoznawać głosy ?

    Tak. Rozpoznaje Twój głos, Twojego męża, Twoje bicie serca, burczenie w brzuchu :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Teo, rozpoznaje, rozpoznaje:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Mateo,może być przeszczęśliwy, bo nasz Wojtuś jak tylko mój M zaczynał gadać do brzucha, totalnie zamierał w bezruchu... Ożywiał się dopiero jak M odchodził od nas:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Podobno to prawda, tez o tym czytałam, że dziecko rozpoznaje głosy które często słyszy.
    Tak też jest po porodzie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Potwierdzam, że dziecko rozpoznaje głosy. Zwłaszcza rodziców i swojego rodzeństwa. Dlatego warto do niego jak najwięcej mówić, śpiewać itd. Jeśli masz jakąś muzykę, którą lubisz i przy której Mała się wycisza, prawdopodobnie z powodzeniem wykorzystasz ją po narodzinach. Dzieci potrafią zapamiętać ulubione melodie :)
    --
  1.  permalink
    Czesc Dziewczyny!
    Bylam dzisiaj na becie,pod wieczor maja byc wyniki.Nie wiem o co chodiz,ale jak nie mysle o ciazy i zachowuje sie roznymi czynnosciami to brzuch w ogole nie boli i krwawienie ustalo...:neutral:Nie wiem czy to przez to ze taka nerwowa bylam i mimo ze lezalam to i tak bolalo?!W kazdym badz razie ciagle sobie czegos szukam zeby tylko nie myslec....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    czyli jednak Mateo miał rację ? :wink:
    ale skoro tak jest jak piszecie to jak się Mała urodzi to mąż będzie miał plaster na ustach 24 h na dobę
    bo jeśli ona na jego głos reaguje zawsze w jeden sposób [budzi się i szaleje] to słabo by nam to dziecko spało heheheh :wink::wink::wink:


    ROXY trzymam kciuki za wynik bety !
    ale kuknęłam do Ciebie - temperatura bardzo ładna, pnie się do góry .... :smile:
    --
  2.  permalink
    TEORKA: ROXY trzymam kciuki za wynik bety !ale kuknęłam do Ciebie - temperatura bardzo ładna, pnie się do góry ....


    :wink:
    --
  3.  permalink
    Ewa więc przestań myśleć i będzie dobrze zresztą inaczej być nie może:) ja też jak miałam w tej ciąży plamienia dwa dni ryczałam w trzeci powiedziałam sobie że nic nie przeskocze jedyne co moge to leżec i się nie denerwowac a co ma być to bedzie:) i uspokoiłam się a one odeszły:) mam nadzieję że nie wróca ani Tobie ani mnie:) trzymam kciuki:)
    --
    •  
      CommentAuthoranaa86
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Anula36 jako że jesteśmy na tym samym etapie, to mogę potwierdzic, że ja mam wszystkie objawy identyczne. Pewnie to przypadek, ale też często miewam uczucie, że słyszę swoje serce zwłaszcza jak leżę to już w ogóle mam wrażenie, że wszystko w środku mi się rusza. Ja jestem w tym momencie upocona jak świnka, a brzuch zimniutki, także to chyba norma na tym etapie, a przynajmniej nic dziwnego :tongue::tongue:
    Jeśli zaś chodzi o kopniaczki, to owszem czuje je bardzo wyraźnie ale nie cały czas. Mały ma określone pory i w dzień jest cichutki jak myszka. Harce zaczynają się w nocy około 22 i rano przed wstaniem z łóżka. Mogę nawet powiedzieć, że jest punktualny jak szwajcarski zegarek :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Tak jak Talinka mówiła wysoki puls to norma w ciąży
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Roxy trzymam kciuki!!! :)

    Teorka, coś jest z tym rozpoznawaniem głosu - jak Marcin przykłada rękę to tradycyjnie Franko się uspokaja, ale jak do niego mówi, szczególnie z bliskiej odległości, to szeleje, że głowa mała :bigsmile:

    Witam kojne mamuśki
    :bigsmile:

    Dziewczyny, tak tylko nieśmiało wtrącę, że jakby co to możecie wywalić tę moją datę z usg z listy, bo jakoś tak nieładnie się wybija, tylko ja ją podałam i to niepotrzebnie :wink:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    wklejam aktualną

    bladykot 9.09.2011 (dziewczynka)
    natusia90 17.09.2011 (chłopiec)
    cerisecerise 27.09.2011 (chłopiec)
    venika 29.09.2011 (dziewczynka)
    aneta01 30.09.2011 (chłopiec)
    katy222 02.10.2011 (chłopiec)
    nightingale_84 4.10.2011 (chłopiec)
    Lily26 15.10.2011 (chłopiec)
    iwcia1 18.10.2011 (chłopiec)
    marlenazajac 19.10.2011 (chłopiec)
    myszerej 20.10.2011 (chłopiec)
    TEORKA 25.10.2011 (dziewczynka)
    zuzolcia 11.11.2011 (dziewczynka)
    Annalena 18.11.2011 (dziewczynka)
    iwrowe 19.11.2011 (dziewczynka)
    lecia_28 22.11.2011 (chłopiec)
    zabkaa25 25.11.2011 (z USG 20.11.2011) (chłopiec)
    Paaula82 26.11.2011 (chłopiec)
    asik27 27.11.2011 (dziewczynka)
    2mycha1 29.11.2011 (dziewczynka)
    wydra86 30.11.2011 (dziewczynka)
    mareza 9.12.2011 (dziewczynka i chłopiec)
    Sbakuma 18.12.2011 (chłopiec)
    Talinka 23.12.2011 (dziewczynka)
    Carottka 28.12.2011 (chłopiec)
    bellybaby 28.12.2011 (dziewczynka)
    sara32 29.12.2011 (chłopiec)
    Hussy 09.01.2012 dziewczynka
    Equidna 09.01.2012 (chłopiec)
    Coma 11.01.2012 (dziewczynka)
    LilianaLaura 19.01.2012 (chłopiec)
    anaa86 27.01.2012 (chłopiec)
    Anula36 30.01.2012 (dziewczynka)
    MyAngel 03.02.2012
    kamiis 06.02.2012
    Viicki 13.02.2012
    ewer 14.02.2012
    aguncia 18.02.2012
    lalik 22.02.2012
    biri 02.03.2012
    kasiakuzniki 08.03.2012
    beliar_xl 17.03.2012
    mariamateria 19.03.2012
    katarzynah1987 24.03.2012
    ewelinda29 05.04.2012
    karinazosia 15.05.2012
    majka098
    Karolina91
    londynka2303
    Love_line
    poohasia
    Romeda22
    marta_885
    nina7187
    patpatpat
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  4.  permalink
    Teo, moja zawsze mojego eM bezbłędnie rozpoznawała. Powiem Ci coś jeszcze lepszego- pod koniec ciąży (czyli u mnie ok 34tc) jak leżałam sobie na łóżku w sypialni, to młoda potrafiła usłyszeć jak eM buty ściąga (bo zawsze upuszcza je na podłogę) i jak odkręca wodę w łazience (ok 5m od sypialni). Już wtedy się budziła, a jak eM się z nią witał, to szalała na całego :)

    A jutro Krzyś będzie donoszony. Jeśli jeszcze jakimś cudem waga wyjdzie mu >2500g, to już nie będzie uznany za wcześniaka :crazy:
    A ja dziś zmierzyłam sobie brzuszek- nic dziwnego,że mnie skóra swędzi, jeszcze 2cm i wyjdzie mi metr w obwodzie!!! :crazy: Ktoś tu mówił, że mam mały brzuszek?:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    cerisecerise: A ja dziś zmierzyłam sobie brzuszek- nic dziwnego,że mnie skóra swędzi, jeszcze 2cm i wyjdzie mi metr w obwodzie!!! Ktoś tu mówił, że mam mały brzuszek?

    No bo to mikrus :bigsmile: Ja w tej chwili mam 124cm :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    cerisecerise: A ja dziś zmierzyłam sobie brzuszek- nic dziwnego,że mnie skóra swędzi, jeszcze 2cm i wyjdzie mi metr w obwodzie!!! :crazy: Ktoś tu mówił, że mam mały brzuszek?:devil:

    no wiesz, ja jestem w 7 miesiącu i mam 99cm. Myślę tez, że TEO albo inna ciężaróweczka tez Cię z łatwośca przebiją, Ceri, więc sorry, ale zdania nie zmienimy :)
  5.  permalink
    No tak Talinka, ale Ty jesteś jakieś 20cm ode mnie wyższa jeśli dobrze kojarzę :wink:
    --
  6.  permalink
    Annalena- ale ja się dopiero rozkręcam :bigsmile: Pogadamy jak będę w 42tc :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    :bigsmile::bigsmile:
    --
  7.  permalink
    No mnie ostatnio też masakrycznie swędziała skóra i od razu się zmierzyłam, to urósł brzuch z 95 do 97cm! Jestem ciekawa czy do 100 dobije? :neutral:

    No to Ceri byle do jutra, a skurcze dalej masz? Czy juz zupełnie ustały?
    -- // //
  8.  permalink
    Night, dalej mam... Szczególnie jak zacznę kasłać, to potem przez dwie godziny mam takie skurcze, że lepiej do mnie nie podchodzić... Nie daję rady ani siedzieć, ani leżeć, muszę chodzić. Ale przechodzą po ok godzinie. Zdaję sobie jednak sprawę, że pewnego pięknego dnia nie przejdą i zacznę rodzić :wink:
    A tak mi się nie chce... Mogłabym tylko spać i spać. No i po chorobie kiepsko jeszcze się czuję, ciągle mi słabo się robi, więc negocjuję z Krzysiem, żeby co najmniej do 05.10 posiedział :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Annalena: no wiesz, ja jestem w 7 miesiącu i mam 99cm. Myślę tez, że TEO albo inna ciężaróweczka tez Cię z łatwośca przebiją,


    proszę uprzejmie - 115 cm w obwodzie :devil::devil::devil::devil:



    cerisecerise: Teo, moja zawsze mojego eM bezbłędnie rozpoznawała. Powiem Ci coś jeszcze lepszego- pod koniec ciąży (czyli u mnie ok 34tc) jak leżałam sobie na łóżku w sypialni, to młoda potrafiła usłyszeć jak eM buty ściąga (bo zawsze upuszcza je na podłogę) i jak odkręca wodę w łazience (ok 5m od sypialni). Już wtedy się budziła, a jak eM się z nią witał, to szalała na całego :)


    fajnie wiedzieć :smile:
    zadzwoniłam do Mateo, żeby mu powiedzieć, że jednak miał rację a on skwitował krótko - "no przecież wiem o tym, że Ninka mnie poznaje, nie musisz mi tego mówić"
    heheh :smile:
    :devil:
    --
  9.  permalink
    A zobaczysz - jak się Ninka urodzi, to będzie jeszcze "gorzej" :wink: Ja doceniam, że mój eM jest "wczuwającym się" tatusiem i podziwiam więź, jaka łączy go z Małą, ale kilka razy dostałam szału - bo jak tatuś wybiera coś dla swojej księżniczki, to wybiera tydzień- bo musi być naj, naj, naj. eM do dziś woli ze mną kupować ubranka, bo musi upewnić się, że jakoś odpowiednia i małej będzie wygodnie :wink: Nie mówię już o większych zakupach.
    A i dziewczynki szybko doceniają przywilej bycia "księżniczką tatusia" i wykorzystują to jak mogą :smile: Jak mała miała 3 miesiące i eM musiał później zostać w pracy, więc spóźnił się na kąpiel, to całe osiedle słyszało jaka krzywda dziecku się dzieje, bo mamusia ją kąpie. I darła się bitą godzinę, dopóki tatuś nie wrócił :smile: Do czwartego miesiąca praktycznie każdy weekend spędzała śpiąc na klacie tatusia- właściwie 90% ich zdjęć z tego okresu to mała śpiąca na klacie tatusia :wink:
    --
  10.  permalink
    Hej dziewczyny,
    właśnie wróciłam z biblioteki oraz z redakcji jednej ze stacji radiowych, z torbą kosmetyków, które wygrałam w jednym z konkursów prowadzonych przez tą stację. Fakt, jeden kremik do twarzy to 55+ więc będzie prezent dla mojej mamy. :-)

    W bibliotece wypożyczyłam kilka pozycji nt ciąży, ojcostwa, itp. W jednej z książek znalazłam informację odnośnie jak dzidzia w brzusiu odczuwa usg, otóż - tu cytuję - "Ostatnie doniesienia naukowców mówią, że maluch podczas badania słyszy hałas porównywalny z odgłosem startującego samolotu! Jeśli nawet nie jest to szkodliwe to na pewno nieprzyjemne. Korzystaj z usg z umiarem i rozwagą."

    I generalnie znalazła się z tej książce informacja o tym, że polscy lekarze zgodnie twierdzą, że podczas ciąży wystarczą 3 badania usg: 12 tyg, 22 tyg oraz 32 tyg. Jak dobrze pamiętam, to niektóre z Was nawet o tym pisały.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    już po wizycie i zakończyla sie ona krwawo :( tylko dlaczego akurat wedy kiedy ja mialam ubrane biale spodnie
    (dobrze, ze na oddziale mamy jeszcze jakieś lumpy dla "żurkow" )

    teraz spokoj

    szyjka 1,5cm, rozwarcie na opuszek, niby tydzien temu bylo na 1 palec, dziś bolalo mnie badanie, wiec moze dokladniej pogrzebał, czop nadal siedzi.
    ogólnie obydwoje stawiamy na ten tydzień, w sobotę moj gin ma dyzur i chcialby mnie zobaczyc na porodówce.

    aż zmierzyłam się w obwodzie i mam 114cm
    --
  11.  permalink
    No to trzymamy kciuki, żeby się rozkręciło w tym tygodniu :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    cerisecerise: A zobaczysz - jak się Ninka urodzi, to będzie jeszcze "gorzej" :wink: Ja doceniam, że mój eM jest "wczuwającym się" tatusiem i podziwiam więź, jaka łączy go z Małą, ale kilka razy dostałam szału - bo jak tatuś wybiera coś dla swojej księżniczki, to wybiera tydzień- bo musi być naj, naj, naj. eM do dziś woli ze mną kupować ubranka, bo musi upewnić się, że jakoś odpowiednia i małej będzie wygodnie :wink: Nie mówię już o większych zakupach.
    A i dziewczynki szybko doceniają przywilej bycia "księżniczką tatusia" i wykorzystują to jak mogą :smile: Jak mała miała 3 miesiące i eM musiał później zostać w pracy, więc spóźnił się na kąpiel, to całe osiedle słyszało jaka krzywda dziecku się dzieje, bo mamusia ją kąpie. I darła się bitą godzinę, dopóki tatuś nie wrócił :smile: Do czwartego miesiąca praktycznie każdy weekend spędzała śpiąc na klacie tatusia- właściwie 90% ich zdjęć z tego okresu to mała śpiąca na klacie tatusia :wink:


    no tego się troszkę obawiam :smile:
    ale z drugiej strony CERI wiele moich koleżanek narzeka, że ich mąż/chłopak/partner w ogóle się nie angażują...
    nie interesuje ich to, że dziecko się rusza i można je poczuć przykładając rękę, jak trzeba coś kupić to mówią "wybierz sama, ja się nie znam" itp itd
    i chyba lepiej mieć takich [nawet za bardzo] zaangażowanych jak Twój mąż czy mój niż takich co się nie interesują wcale...
    fakt fajnie by było to wypośrodkować ale skoro nasi mężowie nie za bardzo potrafią to jednak taka skrajność chyba lepsza nie ? :wink:




    bladykot: szyjka 1,5cm, rozwarcie na opuszek, niby tydzien temu bylo na 1 palec, dziś bolalo mnie badanie, wiec moze dokladniej pogrzebał, czop nadal siedzi.
    ogólnie obydwoje stawiamy na ten tydzień, w sobotę moj gin ma dyzur i chcialby mnie zobaczyc na porodówce.


    może po tym grzebaniu czop odejdzie i akcja ruszy ! :wink:


    katarzynah1987: "Ostatnie doniesienia naukowców mówią, że maluch podczas badania słyszy hałas porównywalny z odgłosem startującego samolotu! Jeśli nawet nie jest to szkodliwe to na pewno nieprzyjemne. Korzystaj z usg z umiarem i rozwagą."


    ja w to nie wierzę :wink:
    bo Ninka przesypia zawsze każde USG więc raczej startującego samolotu nie słyszy :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Bladykocie przed Tobą finał!! Życzę spokojnego rozwiązania :bigsmile:
    -- [url
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    no więc i ja się zmierzyłam. Wyszło równe 100. Nie wiem sama czy się cieszyć czy płakać :wink:

    Bladykocie, powodzenia! Chyba masz już dość czekania, co?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    myszerej: Wyszło równe 100. Nie wiem sama czy się cieszyć czy płakać :wink:


    cieszyć :wink:
    zawsze mogło wyjść 115 albo więcej :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    myszerej: Chyba masz już dość czekania, co?


    nie, teraz jestem spokojna. gorzej było jak skończyłam 37tc, wtedy to już chciałam. niby od początku nastawiałam się na termin wg szczytu śluzu czyli 9.09 (w końcu po coś prowadzimy te obserwacje).

    aaaa mała wazy 3660g, wg pomiarów wychodzi wcześniejsza ciąża, więc może będzie ciężka ale drobna.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    TEORKA: zawsze mogło wyjść 115 albo więcej

    Ano wlaśnie - np. 124 jak u mnie :bigsmile:
    --
  12.  permalink
    baldykocie coż trzymamy kciuki za szczęśliwe powitanie "niuniusi" po tej stronie brzuszka:)
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeSep 5th 2011 zmieniony
     permalink
    Uprzejmie donoszę, że moja "piłka" ma 95 cm w obwodzie:shocked: Magiczne 30 cm rozrostu zostało przekroczone..
    --
    Czy Wam też śnią się takie głupoty? Od kilku dni codziennie śni mi się poród - raz jest to piękne przeżycie, innym razem sen jest maksymalnie oderwany od rzeczywistości. Dzisiaj śniło mi się, że na ślubie kolegi (żonatego od paru ładnych lat) odeszły mi wody, a potem urodziłam jaszczurkę:shocked::shocked:
    Ja już chcę koniec września, bo niedługo zwariuję!:cry:
    --
    Bladykocie to już końcówka, oby jak najszybciej:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    aneta01: Dzisiaj śniło mi się, że na ślubie kolegi (żonatego od paru ładnych lat) odeszły mi wody, a potem urodziłam jaszczurkę:shocked::shocked:


    sorki Anecia ale rozbawiłaś mnie strasznie, spadłam z krzesła i wstać nie mogę :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::devil:

    mi się poród mój śni, w różnych wersjach ale raczej takich dziwnych snów jak Twój nie mam hehe
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    TEORKA: sorki Anecia ale rozbawiłaś mnie strasznie, spadłam z krzesła i wstać nie mogę

    Teo, gdybym Ci opowiedziała, jakie inne rzeczy mi się śnią, pewnie urodziłabyś zaraz ze śmiechu:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    aneta01: Teo, gdybym Ci opowiedziała, jakie inne rzeczy mi się śnią, pewnie urodziłabyś zaraz ze śmiechu:wink:


    to poczekaj :wink:
    opowiesz mi za jakieś 6 tygodni okej ? :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Powstrzymam się:wink::devil:
    --
  13.  permalink
    Mi się też porody śnią-moje, innych osób, ale porodu Anetki nie przebiję :bigsmile:

    Teo, też myślę, że lepszy tatuś skrajnie zaangażowany niż skrajnie olewający. Wiesz, z perspektywy roku widzę jak dużo małej dała/daje taka fantastyczna relacja z tatusiem. I to taka samonapędzająca się machina- im bardziej tata się wczuwa, tym bardziej mała to docenia, im bardziej mała to docenia, tym bardziej tata się wczuwa, itd :wink:
    Czasem sobie na nich ponarzekam, że nie mam do nich siły, ale wiesz, to takie gadanie. Uważam mojego męża za najlepszego tatę pod słońcem. Nie jest idealny, wiadomo. Ale nie musi być idealny- wystarcza, że jest jaki jest. Fantastyczny.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    cerisecerise: Teo, też myślę, że lepszy tatuś skrajnie zaangażowany niż skrajnie olewający. Wiesz, z perspektywy roku widzę jak dużo małej dała/daje taka fantastyczna relacja z tatusiem. I to taka samonapędzająca się machina- im bardziej tata się wczuwa, tym bardziej mała to docenia, im bardziej mała to docenia, tym bardziej tata się wczuwa, itd :wink:
    Czasem sobie na nich ponarzekam, że nie mam do nich siły, ale wiesz, to takie gadanie. Uważam mojego męża za najlepszego tatę pod słońcem. Nie jest idealny, wiadomo. Ale nie musi być idealny- wystarcza, że jest jaki jest. Fantastyczny.


    mam nadzieję, że i ja za rok będę mogła tak samo napisać :wink::smile:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    co do dziwnych snów to śniło mi się że wczoraj śnieg spadł :-)
    a dziś mi się śniło że jechałam tramwajem i tak jechałam że do Paryża zajechałam :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Apropo ideałów - mam coś o matkach - ku pokrzepieniu serc :bigsmile:

    Zawsze ma czas dla dziecka, nigdy nie bywa zmęczona. Wszystko wie, o niczym nie zapomina, nie popełnia błędów. Idealna matka ma tylko jedną malutką wadę: nie istnieje.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    Mi się ostatnio koszmar śnił, to się bałam do wc iść :bigsmile:
    --
  14.  permalink
    A czytałyście kiedyś ten felieton Chylińskiej? :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeSep 5th 2011
     permalink
    mareza: co do dziwnych snów to śniło mi się że wczoraj śnieg spadł :-)


    no mnie się śniło że padał śnieg dwa dni temu :shocked: az musiałam sprawdzić w swojej karcie :shocked:
    znaczy nie dwa dni temu padał, tylko dwa dni temu mi się śniło... :bigsmile:

    anaa86 - mnie też z rana kopie :bigsmile: i wieczorem, jak już się wdrapię do sypialni i tak się zmacham... i kładę się cichutko... łapię oddech, zaczynam odlot... aż tu nagle! :devil: i po spaniu :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    ale wczoraj na meczu politycy i gwiazdy tvn tak mnie dziwnie ciągnęła... chyba nie lubi piłki :bigsmile:
    ale już na tańcu z gwiazdami :boogie::boogie::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjako
    • CommentTimeSep 5th 2011 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: A czytałyście kiedyś ten felieton Chylińskiej?

    Ale klasa!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.