Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Madzinko, ja mam antracytowe ale jeszcze nie przetestowane w sprzątaniu, bo u nas jest etap tynków i wylewek. Nie żałuję jak na razie - bardzo mi się podobają i mają jedną podstawową zaletę - nie narzucają wnętrzu kolorystyki (podobnie, jak białe). Wcześniej chciałam mieć kolor winchester ale wyleczyłam się z niego, bo trudno jest dobrać drewno na podłogi.
    Co do wanny wolnostojącej - lada moment będę zamawiać- albo Poolspa albo Marcooni.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    a duze macie lazienki? wanny wolnostojace to mi sie z pokojem kapielowym kojarza :)

    ja zaluje ze posluchalam meza i wzielismy 150 podczas gdy spokojnie 180 by weszla. przynajmniej bym sie mogla na legalu wyciagnac :)

    Aneta nam znajomy sprzedawca bardzo polecal poolspa ale niestety mimo porzadnego rabatu nie bylo nas na taka wanne stac
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    MrsHyde: a duze macie lazienki? wanny wolnostojace to mi sie z pokojem kapielowym kojarza :)

    ja zaluje ze posluchalam meza i wzielismy 150 podczas gdy spokojnie 180 by weszla. przynajmniej bym sie mogla na legalu wyciagnac :)

    Aneta nam znajomy sprzedawca bardzo polecal poolspa ale niestety mimo porzadnego rabatu nie bylo nas na taka wanne stac
    --


    Duża łazienka ma dokladnie 10 m2.
    Mnie się Poolspa bardzo podoba ale jest dużo droższa od Marcooni, nie wiem, czy starczy nam kasy:confused: Na Muratorze jest wątek o wannach wolnostojących i Marcooni jest polecane - niektórzy mają je już po kilka lat i ponoć nic się z nimi nie dzieje, nie żółkną. Chyba zaryzykuję..
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Madzia zamawiałam w okna Oknoplastu w Rudzie Śląskiej -Wirek.... jestem zadowolona z okien jak i z ekipy montującej. Nie miałam żadnych niespodzianek. Moje okna są w kolorze orzechowym i nie żałuję tego koloru. Pięknie się prezentuje i dobór innych kolorów nie stanowi problemu. Znajoma mam Winchester i tez zauważyła, że do nich wszystkie kolorki pasują...

    Kupiłam dzisiaj dwie kabiny prysznicowe półokrągła i kwadratowa Radaway a do nich brodziki polimat i wannę aquaform linea 170x80... :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    oj tam, do zlotego debu tez wszystko pasuje ;)

    Aneta, myslalam ze taka lazienka do wolnostojacej to co najmniej 2x tak musi byc. Nie moge doczekac sie fot z realizacji!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Macie któraś z was ubikacje cersanit President?
  1.  permalink
    macie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Szczypcie to co możesz o niej więcej Napisać? Twoja Opinia?
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Ladybird76: adzia zamawiałam w okna Oknoplastu w Rudzie Śląskiej -Wirek....

    Czy to na ulicy Teatralnej? Dzięki, przejdziemy się tam, niedaleko mieszkamy ;).

    Dzięki za odpowiedzi dotyczące wanny. U nas po pododze pewnie kilkanaście m2 będzie. Miejsce na wannę jest, tylko się boję kosztów, bo sama wanna to jedno, ale potem bateria drugie tyle...
    -- [url=http://lilypie.com][/url
  2.  permalink
    Lady- ja jestem zadowolona. No ale powiem Ci tak
    - dla mnie kibel jak kibel. Zwykły i prosty tak jak lubie. Z tej samej serii mam bidet i tez jest okej
    Ale wiesz- na mnie dizajn sedesu nie robi wrazenia, wiec nie wiem czy jestem odpowiednią osoba do wyrazania opinii :)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    MrsHyde: Aneta, myslalam ze taka lazienka do wolnostojacej to co najmniej 2x tak musi byc. Nie moge doczekac sie fot z realizacji!!!

    Sama jestem ciekawa, jak wyjdzie;)

    Obfocę i Ci prześlę, bankowo. Łazienki będą się robić od czerwca do sierpnia (jedna ekipa od wykończeniówki) ale jak tylko będzie co cyknąć, dam znać.

    Przycisnęłam ślubnego i mamy prawie skończoną listę kibli, umywalek, wanien, ścianek, drzwi do kabiny i baterii. 2 tygodnie dziubania - raz mi się nawet baterie śniły:confused: W przyszłym tygodniu zamawiam.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014 zmieniony
     permalink
    Szczypta jest to typowa ubikacja lejowa czy hmmm brudzi się.... no wiesz ?
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Ladybird76: Szczypta jest to typowa ubikacja lękowa czy hmmm brudzi się.... no wiesz ?


    Lady, lękowa? Piszesz z telefonu?;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    aneta01: Lady, lękowa? Piszesz z telefonu?;)


    hahaha no właśnie zastanawiałam się co to za ubikacja lękowa :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Tak na teatralnej, firma Perfekt. Pracuje tam Ania moja kumpela ze szkoły. Super ma wiedzę o tych oknach i ciesze się, że do niej trafiłam. Chcesz możesz powołać się na mnie...

    Treść doklejona: 02.04.14 21:48
    Hihihi z tabletu pisze wiec nie nabijać się :p
  3.  permalink
    Pytasz, czy kupa zostaje? :) Raczej nie ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    Szczypta jak zwał tak zwał ale co to mi chodzilo-doslownie:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    nie wiem z jakiej firmy znajomi kupli kibelek ale ostatnio tekst roku ich syna padl ze kupa za kazdym razem po tylku chlapie; jak zagailam kolezanke to faktycznie mowi ze czesto gesto tylek woda ochlapany
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2014
     permalink
    To są uroki lejowych muszli a nie z półką.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    te z polka ciezko kupic, moja mama chciala i niestety jak juz znalazla to kibel prawie tysiaka kosztowal :/
    z nasza roca gap najwiekszy problem ma Krzys, bo ma za maly tyleczek i nie sada po calosci wiec sie mu brudzi scianka i przez to marudzi ze wiecznie ze szczota musi dzialac ;)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Hyde, jesteś zadowolona z Roca? Na dole będę miała Meridian..
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Hyde co ty gadasz, że tych z półką Mało? Ciagle takie widuje w sklepach. Castorama, praktiker tez maja
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Aneta tak, jestesmy zadowoleni, zarowno w bidecie jak i umywalce moj flakonik z perfumami ladowal juz "niekconco" kilka razy i dalej (tfu tfu tfu) cale. wszystko byloby fajnie gdyby deski tak nie zolkly. niestety kolor sie zmienil paskudnie mimo systematycznego czyszczenia i nie idzie tego niczym odmyc. przyjdzie wiec za jakis czas zmienic na nowe.


    Lady no u nas lokalnie w ogole nie ma takich kibelkow - tylko na zamowienie, a do najblizszego Casto czy Praktikera od nas 150km takze wiesz tam to nawet mama nie szuka


    a jeszcze a propos wyboru kibelkow - warto sobie na wybranym po prostu USIASC
    bardzo podobal mi sie jeden (juz nie pamietam jaka nazwa) ale jak usiadlam to stwierdzilam ze to jakas porazka taki niewygodny, tak samo jak myslelismy o nano do malej lazienki ale stwierdzilismy ze to dla krasnali dobre a nie dla ludzi pokaznych rozmiarow ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Hyde nano jest wygodne bo siedziałam a co do kibelków to nie na każdym można siedzieć -niestety.... poza tym dupa się do wszystkiego przyzwyczai jak zaistnieje potrzeba:)

    Wykończył mnie dzisiaj wodociągi za nadzór nad wodą i kanalizacja bo skasowano mnie 774 zlote choć za kanalizację miało nic nie byc bo wpisałam się do tesciowej :(
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    przychodze z pytaniem czy posiada któraś z was taką kabinę z wanną?



    kosztuje prawie 2tys i jestem ciekawa czy nie utopię pięniędzy w błoto
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    ja bym sprawdzila przede wszystkim producenta ale po cenie to mi wyglada to na chinszczyzne
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    no bo to chyba może być chińszczyzna właśnie....
    kurde zależy mi na zabudowanej kabinie ale z wanną własnie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    mozna kupic wanne z parawanem na stale, musialabys poszukac ale na bank takie widzialam w sklepach "lazienkowych"
    tyle ze wtedy nie masz tych dysz do masazu i deszczownicy
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    MrsHyde: tyle ze wtedy nie masz tych dysz do masazu i deszczownicy
    dla mnie to własnie zbędny wydatek.wolałabym bez tego ale by zestaw był porządny

    Treść doklejona: 03.04.14 23:22
    a no i kurcze taki tylko parawanik odpada.wanna musi być cała zabudowana :confused:
    a ze znanych PL firm to mają tylko parawany widzę
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2014
     permalink
    Us sorki ale dla mnie to chińska tandeta.... ta ciemna pleksia szybko "brudzi" od wody - zostają ślady... od mojej chory narzeczony ma podobną na mieszkaniu stad moje zdanie na jej temat. Wanna i szklany parawan Ja bym w to zainwestowała...
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Też mi się wydaje, że na taki bajer jest za tanie...u nas sama osłona prysznica kosztuje coś ok 1,5 k
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Mnie też się to bardzo nie podoba, raz, że wygląda jak dla mnie tandetnie, jak statek kosmiczny, po co komu radio zabudowane w prysznicu. Też bym wybrała normalną wanne i do tego ładną osłonę prysznicową, ewentualnie wannę z głębszym brodzikiem.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    uś ja mam podobna kabine prysznicowa z głębokim brodzikiem , mam ja już 6 lat i tak:

    - przy montażu od razu powymieniajcie uszczelki bo te chińskie sa do dupy ( uszczelki od spodu na tych częściach montażowych)
    - po 5 latach siadło radio
    - szyby - no widać na nich ze się osadza osad, ale wystarczy je 2x w tygodniu spsikac preparatem do kabin zostawić na 10 min przetrzeć spłukać i już jest ok
    - te masazery po tylu latach działają bez zarzutu

    generalnie ja jestem zadowolona a i jeśli masz tam telefon to on jest do podłączenia kabla od stacjonarnego ;) wiec lekka kicha :)

    Treść doklejona: 04.04.14 09:45
    madzinka83: po co komu radio zabudowane w prysznicu

    pewnie zbędny wyadatek , ale jak ja wstaje o 4,45 i zawsze rano biore prysznic to lubie jak cos mi gra czy spiewa podczas tych 25 minut w łoazience :) trochę się rozbudzam;) ostatnio cos się z nim już stało i nie bardzo odbiera musze meza pogonić żeby je zobaczyl :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Wczoraj zamówiłam w końcu pozostałe wyposażenie do łazienki.... nie pozostaje mi nic innego jak czekać na info, ze dotarło.... a w domku póki co jedna łazienka gotowa:)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Ladybird76: Wczoraj zamówiłam w końcu pozostałe wyposażenie do łazienki.... nie pozostaje mi nic innego jak czekać na info, ze dotarło.... a w domku póki co jedna łazienka gotowa:)
    --


    Pochwal się - masz nowe fotki?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Aneta jak porobie fotki to na pw wysle. Dzisiaj jadę odebrać moje szarości do górnej łazienki.
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    To czekam:)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Zazdroszcze Wam tych wyborow w lazience. U nas bedzie juz gotowa od dewelopera.

    Rozgaszczam sie na watku :) Bo juz wymienilismy kontrakty i teraz czekamy na nasze male mieszkanko ( wykonczeniowka).

    Zostana nam podlogi do polozenia (oprocz lazienki), sciany beda malowane na bialo, wiec tez bym chciala dodac im koloru + moze tapety na jedna ze scian.
    Jakie farby zmywalne (bodajze to sa latexowe) polecacie? Chcialabym zmywalne, by w razie w umyc sciane :).

    Dziewczyny, czy ktoras z Was zamawiala cos z PIXERS? Pytam, bo sie zastanawiam czy warto. Moze po prostu znalezc tepete na jedna sciane w salonie i jedna u synka? Mieszkanko kupilismy 2 pokojowe, wiec male. Ale blisko centrum (poczatek 2 strefy) i cicha i spokojna lokalizacja.

    Od razu chcialam Was zapytac, czy ktoras posiada i uzytkuje sofe z IKEI , dokladnie taka : LINK DO SOFY
    Jezeli tak to jakie sa Wasze opinie na ten temat? Bedzie ona stala u Karolka w pokoju, tak by jak goscie przyjada mogli sie na niej przespac.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeApr 4th 2014 zmieniony
     permalink
    Madzia z farb zmywalnych polecam Dulux Endurance. Jest zupelnie matowy, wcale nie widac ze "jest od zadan specjalnych" a zmywa sie doskonale. Ja mam prawie caly dom w roznych jego kolorach pomalowany z uwagi na Henia :)

    A jakbys nie znalazla koloru ktory Cie interesuje to jest jeszcze rownie dobry Crown EasyClean.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Matylda - dzieki wielkie. Te drugie farby tez zmywalne? :) Poza tym to jak sie mieszka w domku? ps. Moze sie spotkamy jak bedziesz miala czas np. po swietach (moj synek teraz przeziebiony). Pisalam na watku emigrantek, ale nikt sie nie odezwal. Teraz pogoda fajna bedzie. Przynajmiej powinna ;)
    --
  4.  permalink
    Ta druga tez zmywalna. Jakosciowo i cenowo zblizone do siebie, ale kolorystyka lekko inna.
    Co do mieszkania, to wszytsko swietnie. Spokoj, cisza. Jestem na etapie rozpakowywania ostatnich kartonow.jakos dlugo mi to idzie. Caly czas nie mam tez wybranego stolu i kanapy, zyjemy wiec na starych meblach. A co najgorsze, jak juz znalazlam sobie komode (w Ikei) ktora by mi idealnie pasowala do salonu to sie okazalo ze jest wykupiona w calym UK. W polsce mozna kupic w UK nie :/ czekam, moze jakas dostawa bedzie.

    Co do spotkania, to chetnie, ale po swietach jedziemy z Heniem do PL na cale 3 tygodnie i wracamy dopiero 17 maja (a wtedy to juz bede pewnie jak wieloryb sie toczyc)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Matylda - z Ikea czesto tak jest, mi sie podobala taka mebloscianka biala z przesuwnymi drzwiami, ale w UK tez nie ma dostepnej. W Polsce tez nie. Tylko w IRL ja znalazlam. Moze jeszcze beda w UK. Podoba mi sie, bo mozna zasunac sobie np. TV i go nie widziec.

    ps. My znowu do Polski lecimy na komunie 9 marca, a pozniej 19 na wczasy.
    --
  5.  permalink
    Dziewczyny powiedzcie czy szpachla ma jakiś termin przydatności?. Dzisiaj szwagierka mi powiedziała, że ona mi rozrabiała szpachlę, która była kupiona 6 lat temu....Czy to również mógł byc powód, że farba z nią odpadała...?Czy to jednak wina tego iż na płytach gipsowych nie było podkładu?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Lady to na co w koncu sie zdecydowalas ? wrzuc tutaj foty chociaz na troche, od innych chcesz to i ty pokazuj :)

    Cobraczku - moim zdaniem przeterminowana szpachla mogal byc problemem, a jak jeszcze byla wczesniej otwarta i tak lezala to juz w ogole. Nam tylko raz sie zdarzyl problem z farba - kilka lat temu byl to rozowy dulux. Odlazila platami. Jak potem znalazlam na forach to z tym kolorem mnostwo osob mial ten sam problem i ponoc nawet mozna bylo to reklamowac. 2lata temu malowalismy duluxem i bylo wsyzstko ok
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Madziauk, ja ok. 2 tyg temu kupiłam tą kanapę z ikei . Jest fajna, mała, zgrabna , też dla gości. Ale jeszcze nikt na niej nie spał więc nie wiem czy wygodna (za miesiąc będę wiedziała :wink:).
    Generalnie uwielbiam meble z ikei, fajny design, przystępne ceny, użytkowo też super.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    Hyde a Ja to jeszcze cos nie cos wstawiam :) Pochwal się swoją górna łazienka bo nigdy jej nie pokazywałaś.

    Moje łazienki ogólnie będą nudne. Górna w samych szarościach i tylko szarościach i cała prawie w jednym odcieniu. Dolna chyba będzie biało czarna lub granitowa - nie wiem do końca co będzie i jak będzie.

    Treść doklejona: 04.04.14 22:43
    Łazienka mamy wykafelkowana.... teraz trzeba ja ozdobic/wyposażyć

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 4th 2014
     permalink
    mamakasi: Madziauk, ja ok. 2 tyg temu kupiłam tą kanapę z ikei . Jest fajna, mała, zgrabna , też dla gości. Ale jeszcze nikt na niej nie spał więc nie wiem czy wygodna (za miesiąc będę wiedziała :wink:).
    Super, ja tez lubie meble z Ikei ;) w takim razie czekam na opinie za miesiac.
    Choc my juz w sumie jestesmy na nia zdecydowani, bo podoba nam sie wizualnie i cena jest dobra. Pewnie podjade do sklepu i przetestuje na zywo ;)
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Lady, to moje łazienki będą nudniejsze;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2014 zmieniony
     permalink
    oj Lady lazienke widzialas bo ci pokazywalam kiedys przy skosie nad wanna ile mamy ;)

    ale dobra, zeby nie bylo, na chwile wrzuce foty gornej lazienki ale takie jeszcze z czasu zaraz po wprowadzce - chociaz w sumie nic sie nie zmienilo - no i u mnie nie ma czym sie chwalic, jest bardzo prosto a plytek niezbedna ilosc (i tak, nie mam plytek przy umywalce i nie zaluje decyzji!!)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Hyde, nadal bardzo mi się podoba - lubię takie rozwiązania,szczególnie kiedy płytki nie są wszędzie:smile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.