Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Hyde a widziałam tylko pierwsze zdjęcie.... i te z fioletowa ściana... Łazienka śliczna. Masz lustro i lampę nad umywalka?

    Wrzuć jeszcze dolna...

    Treść doklejona: 05.04.14 15:12
    Ania i zdrady mi co masz za kratke Wentylacyjna? Ładnie wygląda a te marketów jakieś takie tandetne
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2014 zmieniony
     permalink
    mam lustro i kinkieciki ale wlasnie sprawdzilam i nie mam zadnej foty na ktorej by byly - lustro wiszace ale bez zadnych ramek, gladkie a kinkieciki komplet od plafonu wiszacego

    kratki wentylacyjnej nie polecam, kupe kasy kosztowala bo wybralam z jakas opcja z hydrostatem czy cos takieno no i nie do konca zdaje egzamin - wlacza sie dopiero jak jest odpowiedni stopien zaparowania i musi byc wlaczone wtedy swiatlo a wiadomo wentylator nie tylko po kapieli sie przydaje ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Hyde ładnie. Czy do wentylatorów miałaś doprowadzony prąd?
    Widzę, że inwestował w Roca Gap?! U mnie tylko będzie umywalka i nie do końca wiem u kogo wyląduje...

    Czego powstała ciebie ta wnęka gdzie jest kosz ?

    Co do kolorów to Ja jestem raczej z tych spokojnych dlatego u mnie łazienki będą mdłe i nudne

    Treść doklejona: 05.04.14 20:09
    Ania z czego masz białe cokoły Zrobione?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Ladybird76: Czy do wentylatorów miałaś doprowadzony prąd?

    tak, od razu nam elektrycy prad wyprowadzili

    Ladybird76: Widzę, że inwestował w Roca Gap?! U mnie tylko będzie umywalka i nie do końca wiem u kogo wyląduje...

    podobal mi sie ksztalt serii, mozliwosc wyboru wielkosci umywalek no i co tu ukrywac cena :wink:

    Ladybird76: Czego powstała ciebie ta wnęka gdzie jest kosz ?

    Wneka jest miedzy sciana a kominem; w planie byla jest i pewnie jeszcze dlugo bedzie szafka ktorej cena jest poza zasiegiem (chce polki zaslaniane roleta metalowa) takze na razie jest tam pusto a kosz ostatecznie i tak tam nie stoi tylko kolo sedesu ;)

    Ladybird76: Co do kolorów to Ja jestem raczej z tych spokojnych dlatego u mnie łazienki będą mdłe i nudne

    to jedyne mocne akcenty u nas w domu, dol jest w szarosciach i bielach a sypialnie sa pastelowe

    Ladybird76: Ania z czego masz białe cokoły Zrobione?

    z mdf'u, robil je stolarz ten ktory robil schody, takie cokoly mamy w lazienkach, kuchni i przy schodach
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Hyde ciekawe łazienki :bigsmile:

    u nas jednak po wstępnych rozmowach z dziewczyną, która ma zrobić projekty szykują się zmiany...póki co zmienił się całkowicie układ w dużej łazience a płytki nadal do końca nie wybrane
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Moja górna łazienka będzie w takich kolorach i dekorach.


    Projekt wygląda mniej więcej tak



    Nie daje mi spokoju ten dekor za wanna i nie wiem czy nie zostawić tylko tej części gdzie będzie kran a reszty nie dawać.
    Dekor jest z aluminium i boję się, że będzie się coś z nim działo jak np będą tam ustawione szampony etc.... Maz uważa, że nie ale Ja nie mam pewności.

    Treść doklejona: 05.04.14 21:26
    Hyde o prądzie przy wentylatora nawet nie pomyślałam i chyba szkoda....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    ja bym w ogole odpuscila ten dekor za wanna i wanne maxymalnie dosunela do sciany
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Wybrałam wczoraj w końcu gres do kotłowni na podłogę. Troszkę było z nim problemu bo ten z kolekcji płytek zupełnie się nie nadawał...





    Ogólnie to popełniłem wielki błąd sugerując się fuga zastosowana w sklepie bo jest beżowa i z tego powodu jakoś mi się nie za bardzo podoba. Mogłam dać jasniutka szara to kafle oddałyby swój kolor.

    Treść doklejona: 05.04.14 21:35
    Hyde nie dostane wanny do ściany bo mam niska ścianę kolankowa i im bliżej ściany tym wchodzenie i wychodzenie byłoby utrudnione. Dekor może usunę zza wanny a zostawię tylko tam gdzie będzie kran....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    no wg mnie troche dziwnie wyglada ten kawalek zachodzacy na sufit
    a moze sama polka za wanna bez tej czesci pionowej i wtedy bateria by wychodzila z polki a nie ze sciany? czyli zamiast baterii nasciannej dac stojaca baterie nawannowa. na twoim etapie jeszcze taka zmiane z kranami idzie spokojnie zrobic
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    A może dekor na obudowie wanny?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 5th 2014
     permalink
    Ten kawałek na wizualizacji wygląda dziwnie choć jak same widzicie na zdjęciu mozaika jest dopasowana kolorystycznie do gresu (to kafle gresowe). Z mozaiki w tamtych okolicach nie zrezygnuje a jedynie musze ja rozplanować odpowiednio tzn zostawić na tym słupku czy nie. Obudowa wanny będzie taka sama jak pozostała łazienka... za dużo by mi było tej mozaiki na obudowie...

    Treść doklejona: 06.04.14 00:23
    Pomysł wyszedł z tego miejsca


    Treść doklejona: 07.04.14 20:01
    Moja kotłownia powoli się kończy bo w końcu dobrałam gres na podłogę
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Ladybird76 - piękna łazienka - z jakiej kolekcji są płytki - Tubądzin ?
    My wybraliśmy elegance z Tubądzina plus paradyż by my way w kolorze wenge ... niestety wydaje mi się, że będzie bardzo ciemno ....

    szukam właśnie jasnych szarości ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2014
     permalink
    Maxiulka chodzi ci o Wizualizacje łazienki jaka będę Miała? Płytki kupione w max flizie a na ich opakowaniu pisze: ceramika końskie.... Jutro chłopacy poleca z ich układaniem a w środę będzie dopiero wanna i zmieniłam koncepcję bo kostki dekor nie będzie z tyłu wanny a tylko na słupku gdzie będzie bateria.

    Dzisiaj przyszły baterie i są piękne ehhh :) Nie mogę się doczekać jak będą założone...
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Lady a Ty kładziesz płytki bez wygrzania domu?
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja sie pochwale, ze w koncu powoli zaczyna u nas wygladac jak w domu, a nie jak swiezo po przeprowadzce :) Znaczy sie firanki mamy i lampy juz prawie wszedzie ;)

    /skasowalam/

    Generalnie jeszcze brakuje troche do pelnego urzadzenia sie, ale powoli ale do przodu. Sporo czasu zajelo mi znalezienie zaslon gotowcow na takie duze okno, i zeby mialy 3 metry dlugosci. W koncu znalazlam i zszylam dwa zestawy, bo jeden nie starczyl.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Jak przytulnie! Świetnie Wam idzie YPolly:)

    Jadę na budowę zawieźć poprawki dla hydraulików. Mam nadzieję, że prace idą sprawnie.
    --
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    lady, ja też mam ubikację cersanit president już od ok.8 lat-nie chlapie jak "coś" wpada, ale do czyszczenia potrzebna jest szczotka taka wydłużona, bo te popularne okrągłe nie domywają boków dna
    No i 3 razy w tym czasie miałam problem, bo zawieszka zapachowa (nie pamiętam jakiej firmy) wpadła i zatkała odpływ-ale jak jest mężczyzna w domu to sobie poradzi-ja potrzebuję telefonu do kogoś, kto potrafi zdjąć muszlę ;)
    pewnie rozwiązaniem byłoby kupić inną zawieszkę-z szerokim wieszaczkiem, żeby objęła cały brzeg muszli
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    maxiulka: My wybraliśmy elegance z Tubądzina plus paradyż by my way w kolorze wenge

    a ktore z kolekcji elegance wzieliscie? my mamy w lazience tubadzin elegant nature (jasne na scianie, szare na podlodze) a w drugiej modern square tez tubadzina. elegant nature szare byly za ciemne na sciane i tylko na podlodze dalismy a modern square mamy na 2 scianach lazienki takiej bez okna


    Ladybird76: Dzisiaj przyszły baterie i są piękne ehhh :)

    to jakie wybralas ze takie piekne? chyba nie masz wyjscia jak nam pokazac :wink:

    Ypolly - a ja sie nie zalapalam :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Hydzia nie podpuszczaj:) dla mnie piękne bo nowe i nie mają 20 lat:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    no nie podpuszczam, serio chcialabym zobaczyc
    moze ja nie umiem myslec w takich kategoriach albo pieknych baterii jeszcze nie widzialam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Hydzia dla mnie wszystko piękne co jest nowe.... ostatnio takie rzeczy kupowałam 20 lat temu a więc teraz to co dla jednych tandetne dla mnie piękne i taki są te zwykłe, najzwyklejsze baterie :)

    Hansgrohe focus


    Kludi bozz



    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    nie widzu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Kurcze Ja też...
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    teraz ok:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 8th 2014 zmieniony
     permalink
    Umywalki

    Cersanit caspia dwie różne





    Roca gap
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 8th 2014
     permalink
    Dziewczyny, jak dobrze wyliczyc ile tapety potrzebuje? Chcialabym wytapetowac po jednej scianie w pokoju i w salonie. Ile ma byc zapasu?
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Hyde, wrzuce wkrotce znowu, bo za pare dni kuchnia sie "skonczy" :)) W koncu! :)

    Lady takie normalne baterie raczej z mody nie wychodza a Hansgrohe dobra firma. Ja wiec bym brala te pierwsze. A co do pieknosci to hm, ja np dlugo poszukiwalam akcesoriow lazienkowych (uchwyt do papieru toaletowego i do recznikow), bo niby ladnie wygladaja, a jak sie dotknie, to tani plastik pokryty chromem. W koncu znalazlam masywne (mosiezne chromowane) akcesoria w dobrej cenie w serii z firmy Grohe.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Ypolly to są baterie, które już mam kupione:) praktycznie trzy łazienki juz są wyposażone. Jadę jeszcze odebrać kabelek z cersanit i pozostaną mi jeszcze takie pierożki jak uchwyty na papier etc...
  1.  permalink
    pierożki :tooth:
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    No Grohe i Kludi to dobre firmy :) my też planujemy baterie z tych dwóch firm :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Ladybird piękne te baterie, dzięki za podpowiedź :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Maryla :)

    Szczypta?
  2.  permalink
    no co? :) Pierożki to Twoje określenie :cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Ladybird76: więc teraz to co dla jednych tandetne dla mnie piękne i taki są te zwykłe, najzwyklejsze baterie

    bys kobieto nie grzeszyla piszac o hansgrohe czy kludi tandeta ;)

    marylove: Ladybird piękne te baterie, dzięki za podpowiedź :)

    zernij jeszcze na PAFFONI
    tez ladne a nie powalaja cena ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    Hydzia ale dla mnie to jak mercedes po seicento z jakiego się przesiadłam :) dlatego też uważam je za piękne i popadam w zachwyt :)

    Treść doklejona: 09.04.14 22:42
    Szczypta hehehe śmieszne :p :tongue:
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    na te umywalki już jesteś zdecydowana?
    my takie chcieliśmy, ale gdzieś M użył i ocenił, że tych bocznych pionowych ścian się nie da myć-bo strumień tam nie sięga... wzięliśmy cersanit como (nowość ze stycznia 2014)-i fajna szafka do niego pasuje (Melar)

    Treść doklejona: 09.04.14 22:48
    a co do liczenia tapet to nam w sklepie policzyli-podałam wymiary ściany i już-bo to oni wiedzą, czy trzeba wzór dopasowywać, czy nie
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 9th 2014
     permalink
    gracjanna: a co do liczenia tapet to nam w sklepie policzyli-podałam wymiary ściany i już-bo to oni wiedzą, czy trzeba wzór dopasowywać, czy nie


    No tak w sklepie licza. Ja chce zamowic przez internet tapete na jedna sciane do pokoju synka.
    Wyliczylam na kalkulatorach online, ze powinnam kupic 3 rolki. Chcialam zapytac i potwierdzic jak to u Was bylo liczone?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Lady chyba ta druga kabina to taka sama jak nasza :wink:
    a tam gdzie szersze paski to dekor jakis bedzie ?


    MadziaUk - na rolce z reguly jest napisane ile przesuniecia jest potrzeba, mysle ze jak wyslalabys zapytanie do sklepu internetowego to oni tez podpowiedza ile kupowac. No i jak przyjdzie juz ta tapeta to koniecznie sprawdz czy ta sama seria, moga sie roznic odcieniem i wysokoscia nadruku (my tapete kupilismy 2 lata temu, jedna polozylismy i rownie szybko zerwalismy a tej na dopasowywanie w ogole nie rozpieczetowalismy i rolki czekaja na kiedys tam)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    MrsHyde - chyba napisze do nich wlasnie. Bede zamawiac ja z EU, wiec do UK mam nadzieje dojdzie niedlugo. Szukalam dystrybutora tu na miejscu, ale maja tylko inne dodatki do domu z tej firmy. A ja akurat na jedna sciane sobie do Karolka upatrzylam tapete i tylko ta mi sie podoba ;) Dzieki za porady.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Hyde to jest dekor


    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Laydibird - my właśnie zastanawialiśmy się nad Waszymi kafelkami tzn, Końskie to jest chyba seria Amsterdam tak ? a nad tubędzin - Elegance. Po Twoich zdjęciach wiemy już dokładnie co wybierzemy : )
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    madziauk: ja akurat na jedna sciane sobie do Karolka upatrzylam tapete i tylko ta mi sie podoba ;)
    pokaż jaka!
    ja też będę na dniach tapetować moim bliźniakom jedną ścianę.pozostałę będą piomalowane farbą (biel plus szara)

    Treść doklejona: 10.04.14 19:36



    taka tylko nie w żółci tylko turkusie.No i tylko te graffiti
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Uś - ja taka sobie upatrzylam (mietowa plus off white). Reszta scian w jasniejszym odcieniu miety badz off white - jeszcze ostateczna decyzja do kolory scian zapadnie ;). Teraz szukam czegos do salonu tez tylko na jedna sciane ;)

    mieta tapeta
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Maxiulka co Wybraliście?
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Lady cudne szarości :).
    Mrs Hyde fajne te baterie i cena faktycznie nie powala. Zapisałam sobie. A wiesz może, jak z ich jakością?
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Madzinka te ostatnie to gres loft tech z max fliza
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    madzinka83: Mrs Hyde fajne te baterie i cena faktycznie nie powala. Zapisałam sobie. A wiesz może, jak z ich jakością?


    mamy wszystkie baterie z tej firmy lacznie z kuchenna. Polecil je nam znajomy ze sklepu 'lazienkowego' no i jak na razie 2 lata uzytkowania i nic sie nie dzieje. baterie produkowane we wloszech (deante i kfa to niestety teraz juz chinsczyzna). sa dosc masywne, metalowe, maja perlatory
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Trafiłam na kuchenna paffoni ale ponad 500 kosztuje ehhh jak dla mnie za dużo :(
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    madziauk: ja taka sobie upatrzylam (mietowa plus off white)
    o fajna!ja lubie "nie dzieciowe" aranżacje :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    no niestety te kuchenne ogolnie sa drogie i my za nasza w sumie jeszcze drozej placilismy. no ale byly tez i drozsze takze jak sie Lady rozejrzysz to stwierdzisz ze ta cena do przelkniecia jeszcze
    niestety tak to jest jak sie czegos w konkretnym stylu szuka zeby "dopelnic" calosci
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.