Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2019
     permalink
    Stacjonarnie nie mam
    Po długim weekendzie Zagadam z połozna z naszej przychodni bo wiem ze ona pomagała mamom w motaniu
    A powiedzcie, które motanie najmniej obciąża kręgosłup? Mam problem z szyjnym i lędźwiowym (plus ucisk na kość ogonowa). Zamotałam małego dzisiaj i fajnie ręce wolne to mogłam przez godzinę trochę zrobić (od razu zasnął) ale kręgosłup jak bolał od noszenia wcześniej tak i teraz :/
    Motałam wczoraj na sucho lalkę a dzisiaj juz małego oglądając instruktaż na YouTube
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeMay 3rd 2019
     permalink
    Lepiej plecy odciążał chyba podwójny x, le to dla mnie trudne i dla starszego dziecka. Myślę, że dobrze zamotana kieszonka też nie powinna doskwierać, ale trzeba dobrze poły porozkładać...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 3rd 2019
     permalink
    jestem farciarą, jest szansa że położna jutro do mnie wpadnie i pokaże jak wiązać
    teraz zamotałam po raz kolejny (3minuty i młody zasnął) i już i łatwiej mi szło i tak nie ciągnie w plecach. Pewnie wszystko kwestia wprawy będzie i żeby mnie ktoś kto chustował skorygował i poinstruował


    ps. mój chłop coś tam dźwągał, że jak to trudno się wiąże, że to przecież nic wielkiego... obejrzał tutka na youtube odnośnie 2x i próbował się z lalką zamotać i na koniec stwierdził "a idź w cholerę, ja to poczekam aż dorośnie do nosidła" :rolling::rolling::rolling:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.