Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 17th 2013
     permalink
    alicjo pierwszy lepszy link znalazłam ich jest sporo, mam jeszcze kilka w obserwowanych
    tu zielona

    Treść doklejona: 17.09.13 22:46
    tu

    tu

    tu
    --
  1.  permalink
    Kasia dzięki wielkie! Będę zaraz licytować:))
    -- [img]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 17th 2013
     permalink
  2.  permalink
    poki co zalicytowalam ta pomaranczowa.mam 1.70 cm wzrostu, a eM 1.83 wiec moze bedzie ok. zobaczymy. jesli ktos mnie przebije, to bede probowala z ta niebieska:) jeszcze raz dzieki Kasiu za pomoc!!!
    -- [img]
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Alicjo, u nas podobne wzrosty mój i męża i motaliśmy właśnie w bawełniane Natibaby 5,2m. Zresztą teraz ją sprzedaję, gdyby któraś była zainteresowana :bigsmile:.
    Tutaj link do ogłoszenia na tablicy i poniżej zdjęcie mojego zieloniucha.
    Faktycznie - 3 pasy i różne krawędzie były nieocenione w nauce wiązania na początku, szkoda mi się z nią rozstawać, ale opętał mnie szmatan i czuję potrzebę zmian :devil:
    chusta
    --
    •  
      CommentAuthormagda19800
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    aravls: opętał mnie szmatan i czuję potrzebę zmian

    oj, jak ja cię rozumiem... muszę jedną bawełnę sprzedać, żeby wełenkę kupić.:shamed:
    mąż już się pogodził z moim szaleństwem, tylko obiecałam sobie że nie wydam na szmaty więcej niż 1000 w sumie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Magda, co masz na sprzedanie? Szukam bawełny 4,6, najlepiej nati. Gdyby natka aravis była w tej długości, już bym ja czapnęła :bigsmile:
    Aravisku, opętał Cię szmatan powiadasz? :devil::bigsmile:
    Widzę, że jest nas więcej, magda także :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Magda19800 pokaż czego tam chcesz się pozbyć:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda19800
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    mam hoppediz dehli
    ale fotki nie umiem wstawić:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    szmatan ... to jest wredny gość :wink:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Ja akurat szukam czegoś innego ale Magda może wrzuć chustę na tutejszy bazarek, chyba tu czasem dziewczyny szukają swojej pierwszej chusty.
    --
    •  
      CommentAuthormagda19800
    • CommentTimeOct 1st 2013 zmieniony
     permalink
    wrzucałam już i niestety nikt nie chciał, a fajna szmatka, mi kolorki nie podeszły no i szukam czegoś na zimę z wełną a hopek jest dość cienki
    [URL=http://www.fotosik.pl][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeNov 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Cześć Dziewczyny, będę w tym tygodniu wystawiała na allegro moje dwie chusty: hoppediz tkany 0,7 na 4,7 (kolor timbuktu) i nati kółkową (bawełna z bambusem) w kolorze głębokiej malinowej czerwieni. Będę też wystawiała do sprzedaży nosidło podaegi z torbą do kompletu. Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana, to dajcie znak, podeślę Wam link.
    Hopp jest dość mięsisty i ciężki, na zimę w sam raz. Ja mam jeszcze elastyka i nosidło, i nati tkaną, więc stwierdziłam, że czas przestać już tezauryzować te chusty na potęgę;)
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeNov 15th 2013
     permalink
    Chusta kółkowa - moje ostatnie odkrycie:thumbup: W wiązanej teraz noszę tylko po domu a kółkową zakładam na swoją zimową kurtkę i jest cudnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Dziś była pierwsza próba motania, chyba udana, bo już w trakcie wiązania chusty młody usnął i spał godzinę a jak w tym czasie zrobiłam obiad, opróżniłam i załadowałam zmywarkę, przebudzał się czasem ,ale zaraz w kimę uderzał. Nie wiem czy dobrze zawiązałam chustę, tzn czy przy głowie dobrze dociągnęłam bałam się ,że się udusi, więc trochę luzu więcej zostawiłam, nawet zrobiłam zdjęcie komórką, ale tak nie wyraźne, że nie ma sensu wrzucić. Jutro jak zawiążę chustę to mąż zrobi zdjęceę aparatem i ocenicie co mam poprawić w wiązaniu.
    Ps wiązałam na kangurka
    --
    •  
      CommentAuthormagda19800
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    ja też ostatnio kółkową próbuję :)
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    Kachaw, kangurka?!:shocked::bigsmile: Sama nigdy się za to wiązanie nie zabrałam. Szacun.
    My też nareszcie się chustujemy :bigsmile: Mały zadowolony :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    nana tylko tych wiazań się uczyłam na warsztatach kangurek i kieszonka, kiszonka lepiej mi wychodzi a ty nosisz młodego w kieszonce??
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    kachaw: tylko tych wiazań się uczyłam na warsztatach

    Chyba aż :wink: Zniechęciła mnie skutecznie do kangurka pani na warsztatach. Nagadała, że pracochłonny i pokazała tylko poglądowo. Ćwiczyliśmy kieszonkę.
    Możliwe, że dlatego nigdysię do niego nie zabrałam.
    Nosimy się w kieszonce, a jak mały podrośnie i zacznie trzymać głowę, będziemy wiązać 2x :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda19800
    • CommentTimeDec 5th 2013
     permalink
    kurczę, ja kangurka nawet nie próbowałam, jakiś za trudny mi się zdaje. Najlepiej nam w kieszonce, na plecy czasem wrzucam ale jakoś się boję...
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 5th 2013
     permalink
    Kachaw czekamy na zdjęcie :) kangurek ponoć najlepszy dla maleństwa.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 5th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny jutro przyjdzie do mnie ta dziewczyna, u której byłam na warsztatach, sprawdzi w realu co robię źle, a na pewno źle dociągam przy głowie, boję się, że go uduszę, kieszonka sprawniej mi wychodzi, jak tylko wprowadzi poprawki to mąż zrobi zdjęcia i wrzucę obiecuję :peace:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.12.13 15:52</span>
    Dobra była dziś u mnie Ania, popatrzyła, oceniła, że nawet dobrze mi idą oba wiązania, ale wiadomo trening czyni mistrza.
    Wrzucam zdjęcia kangurka, oceńcie co robię źle




    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 06.12.13 22:25</span>
    Wiecie co Miniek ma potówki na szyjce i za uchem, na 100% po noszeniu w chuście, w domu mamy chłodno, młody ubrany tylko w bodziak i są potówki a chusta normalna bawełna :confused: chyba będę mu musiała ubierać krótki rękawek.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 7th 2013
     permalink
    Ale duży Dominiś :wink:
    Nie znam kangurka, jednak nie pasuje mi jakoś to, że chusta biegnie po kolankach małego i do węzła.Nie powinna być podkolanami?
    Ladna szmatka :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeDec 7th 2013
     permalink
    podziwiam chustomamy, dla mnie to wyczyn zawiazac chuste i umiescic dziecko
    Kasiu- fajnie to wyglada, wzruszajaco taki mały kangurek przytulony! ciekawe co powiedza doswiadczone uzytkowniczki
    nie moge sie zdecydowac, a to bondolino, a to kieszonka chusta...i tak czas leci
    ciagle cos wazniejszego mi wypada, ale fajnie by bylo nosic, im szybciej tym lepiej!
    moja corcia juz rozglada sie po swiecie wiec pozycje z glowka schowana odpadaja
    ale glowki nie trzyma stabilnie
    zastanawiam sie nad takimi prozaicznymi czynnosciami (nie smiejcie sie.:)
    jak isc do toalety np w chuscie- jestem sama poza domem...toaleta publiczna, czy w kawiarni
    nie mam komu dac dziecka do potrzymania, w wozku wiadomo...a tak?? jak sobie radzicie??

    no i fajnie byc blisko z dzieckiem, ale sa momenty ze fajnie je na chwilke odlozyc do wozka jak spi, np gdy chce zmierzyc ubranie w sklepie
    =
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 7th 2013
     permalink
    Dorit, a mei tai nie chcesz? Jak co to mam do sprzedania. Moja mloda odmowila współpracy :cry:
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeDec 7th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja sprzedam chustę lennylamb bambusowa tkaną stan JAK NOWA
    nowa kosztuje 237 zł TUTAJ OPIS .
    Ja sprzedam za 160 już z wysyłką.
    POLECAM! kontakt: sklep@juniorkowo.pl bo tutaj nie zaglądam codziennie

    --
  3.  permalink
    a ja kupię używaną chustę little frog 4,60m
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 7th 2013
     permalink
    Nana w kangurku na pewno materiał na nóżkach ma być, no ostatnio widzę że przyśpieszył i rośnie, co mu coś próbuję włożyć to za małe
    wrzucam filmik do kangurka
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=4TSUepSSBgA&feature=youtu.be"> kangurek


    Dorit jeśli chodzi o skorzystanie z toalety, to nie ma z tym problemu, próbowałam. A wiadomi jak będę jechała na zakupy to wózek a jak po córkę do przedszkola czy po chleb to chusta jaj znalazł. Jak się człowiek wprawi w wiązaniu, to takie motanie trwa parę minut. Ja sama zastanawiam się co na lato, albo lekka chusta z bambusem, albo właśnie mei tai, bo je wiążę się ekspresowo.
    Ale musze powiedzieć, że młody ma potówki na szyjce, chyba po wczorajszym noszeniu, nosiłam go po domu godzinkę, spał sobie smacznie. Przemywam nadmanganianem potasu, ale szkoda mi go bo go swędzi :sad:, nie wiem czemu w domu mamy chłodno, ubrany był tylko w pajaca. Wyleczę potówki i może krócej będę nosić.
    Ale jeszcze wam powiem co zauwazyłam, nosić pozwolił a wręcz zalecił lekarz, który robił usg bioderek i widzę że teraz młody częściej sobie sam nóżki na żabkę układa i łatwiej mu te nóżki ułożyć do żabki jak np leży sobie na przewijaczku, a przedtem jak mu te nóżki układałam to oporował.
    Czekam nadal na uwagi dot wiązania
    Monteniu a wklej zdjęcie swojego mei tai i z jakiego jest materiału, szukam na lato i jaki rozmiar, w lecie młody będzie 9,10 m-cy, ale mogę kupić na wiosnę dopiero, bo teraz wydatki na święta kasę pochłoną
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 8th 2013
     permalink
    Kachaw a jak Twojego kangurka ocenił(a) doradca? powinnaś mieć skrzydełka na ramionach i wtedy nie byłoby luzu przy szyi, no i chyba za dużo tam materiału, może stąd te potówki.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 8th 2013
     permalink
    Marylove skrzydełka na ramionach miałam, ale je wywinęłam do góry, tak doradziła doradca bo wtedy jest większy zasięg ruchu ręką, a jeśli chodzi o ten materiał, to jest naciągnięty, ale jest go sporo, nie umiem go aż tak schować pod pupę dziecka, powiedziała, żę przy głowie mogę ten materiał wywinąć, a naciągnięte jest na tyle, żę kręgosłup i głowa młodego są stabilne a potówki mogą być nie od tego bo ma też na głowie :sad: jeśli chodzi o wiązanie, jego technikę to nie miała większych uwag, mam ćwiczyć, aby za każdym razem wychodziło lepiej, no i moja chusta wymaga porządnego złamania, niby kupiłam używaną, ale ona nie była używana, no może raz, jest jak nowa, muszę zapleść z niej warkocz.
    No cóż teraz robię przerwę, wyleczę mu potówki i znów zacznę wiązać ale nie na dłużej niż 20, 30 minut,
    Dzięki za uwagi :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 11th 2013
     permalink
    Kachaw a co to za chusta?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 16th 2013
     permalink
    Marylove natibaby islandia
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    Kachaw a co oprócz używania robisz żeby ją złamać? moje chusty wiecznie w warkocze powiązane, i kurcze oczekuję spektakularnych efektów a ich nie widzę :) chociaż i tak w miarę miękkie są. Pewnie powinnam ich po prostu częściej używać a używam głównie pożyczonych :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    no właśnie nic nie robię, muszę ten warkocz zapleść, jak masz możliwość zrób córce hamak, ponoć najlepiej łamie chustę jak się dzieć pohuśta
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    Tez kupiłam chuste
    natibaby,uzywaną.mam nadzieje ze jest złamana.
    myślicie ze człowiek jest w stanie sam sie nauczyc wiązań?nie mam jak pojechać na warsztaty.boje sie ze sama jak zawiąże to zrobiie krzywde malej :neutral:
    no i nie wiem jak wiązać.na kieszonkę mówicie że prościej?

    Treść doklejona: 18.12.13 20:32
    Kasia slodko Dominikowi w tym wiązaniu :bigsmile::bigsmile: i jaki on juz duzy chłopczyk jest!
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    uś: myślicie ze człowiek jest w stanie sam sie nauczyc wiązań?

    Nie wiem, jak człowiek, mama na pewno :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    Uśku gdybyś była z opola to ta dziewczyna przyjeżdża też do domu i za 120zł robi takie szkolenie, ja mimo iż byłam na warsztatach i uczyłam się wiązań, to się okazało, że w praktyce, nie czułam się pewnie czy dobrze wiążę i ta Ania przyszła do mnie już za darmo, ja przy niej wiązałam a ona dawała mi wskazówki, ale jej syn chodzi do przedszkola blisko mojego mieszkania, więc dla niej to nie był problem
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    nana81: Nie wiem, jak człowiek, mama na pewno
    haahahaha mama moze wszystko :wink:
    kachaw: Uśku gdybyś była z opola to ta dziewczyna przyjeżdża też do domu i za 120zł robi takie szkolenie,
    ja planowałam jechac do niej na warsztaty ale nie sądziłam ze moje dziecko wypełni mi każdą sekunde.wisi mi na cycku całe dnie,nie ma opcji by sie z nią wybrać narazie...są to conajmniej 3-4h poza domem :neutral:
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeDec 18th 2013
     permalink
    Kachaw, jeśli masz problem z zebraniem materiału pod pupą, możesz założyć spodenki dziecku na gumce i chustę od środka włożyć za pasek :wink: im bardziej tam włożona chusta, tym lepiej się przy kolankach układa.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Uśku warsztaty są w zdrowej rodzinie, tam jest pokoik z przebierakiem i fotelem, możesz przyjechać prędzej i nakarmić małą.
    Dzięki cestmoi wypróbuję następnym razem, ale wiecie teraz lekko się cykam czy znów młody nie będzie miał potówek, może jak będę chciała go ponosić to ubiorę mu krótki rękawek, przedtem był tylko w bodziaku i półśpioszkach, muszę wyleczyć do końca buzię i te potówki na karczku i będziemy się motać ale tak na 10 15 minut, wtedy przesadziłam był w chuście 1.5 godz po karmieniu, położna mówiła, że to że był po karmieniu też mogło sprawić że szybciej się zgrzał.
    A wiecie, że moja córka ma przytulankę lwiątko i wzięła je do przedszkola a do tego taką ma chustkę trójkątną przełożyła sobie przez szyję i mówi że też nosi swoje lwiątko :tooth:

    Treść doklejona: 18.12.13 22:57
    tu jest fajny filmik jak zapleść chustę w warkocz by ją łamać
    warkocz z chusty
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Kachaw Ania z Opola?? Ania Z.??? ooo to moja znajoma:) też mi pomagała, na żywo i internetowo :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 19th 2013
     permalink
    tak
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 19th 2013
     permalink
    Niby fajnie,nakarmić można,przewinac.ale trasa mnie przeraża.
    pomyślimy

    Treść doklejona: 19.12.13 14:56
    O przyszła moja chusta.mam tez instrukcje i chcialam zapytać was co myślicie o wiazaniu na kolyske.na początek chyba najprostsze
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Czekam aż ocenicie fachowym okiem co gdzie poprawić


    to był nasz pierwszy raz więc domyślam sie ze pełno błędów popelnilam
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 22nd 2013
     permalink
    Uśku ja tylko ci napisałam pod wykresem, że zwróciłam uwagę na stópki Kamilki muszą być na jednym poziomie, a tak to nie czuję się kompetentna by coś doradzić, sama się uczę, ale szmatkę masz uroczą
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeDec 22nd 2013
     permalink
    Słabo na ramionach dociągnięte mi się wydaje, po pewnym czasie może Ci opaść materiał. Plecki bardziej symetrycznie, co się wiąże ze stópkami i pewnie też kolankami. Z profilu by można było jeszcze zdjątko zrobić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 22nd 2013
     permalink
    Wszelkie uwagi biorę do serca i bede juro naprawiać błędy :-) dziękuję za uwagi :-D
    Kasia szmatka to NatiBaby ;-)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 23rd 2013
     permalink
    Dzięki :-) jak wspomnialam to był pierwszy raz.nie wiedziałam jak tam wsadzić młodą więc ani o nóżkach nie pomyślałam :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeDec 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Kachaw, dlaczego uważasz, że 1,5h w chuście to przesada? Pomysl, jak noszą indianki czy kobiety afrykańskie.
    Uś, kolanko małej nie powinno być pod chusta,możesz uszkodzić jej nóżke mocnym dociagnieciem. Pola, która okrywa małą powinna tworzyć majty chustowe. Wsun pod pupke K.a między Was jak najwięcej chusty, żeby dupka wpadła. Uloz nóżki corci na sobie tak, by kolanka były wyżej od dupci. Jak już to ogarniesz, dociagnij. Jak na pierwszy raz nieźle okiełznas szmatę.
    Ales Ty chuda kobito :P
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 26th 2013
     permalink
    Nana słońce ty moje!dopiero po twoim poscie spojrzalam w instrukcje i zauważyłam ten błąd.głupia ja.

    no jak dobrze ze was mam :-D

    ps.ja nie chuda,to aparat przeklamal hehehe
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.