Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Moya a nie ćwiczyłaś zaraz po zjedzeniu albo bardzo głodna?
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    ssylwiaa: Moya a nie ćwiczyłaś zaraz po zjedzeniu


    no dzis rano wlasnie zaraz po sniadaniu. Myslisz, ze to od tego ? W jakim odstepie czasu powinno sie cwiczyc po jedzeniu ?
    --
  2.  permalink
    Ja zazwyczaj ćwiczę minimum 45minut po posiłku bo później robi mi się dziwnie na żołądku, nie nudności ale odczuwam właśnie takie pieczenie/kłucie.
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    jeśli opuści się jakiś dzień to powinno zacząć się wszystko od początku, czyli od 1. dnia, a ból w okolicach żeber i mostka to prawdopodobnie po prostu wynik ćwiczenia mięśnia prostego brzucha, co nie zmienia faktu, że po jedzeniu powinno się trochę odczekać zanim przystąpi się do ćwiczeń ;)
    -- ;
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    bąbelasek: jeśli opuści się jakiś dzień to powinno zacząć się wszystko od początku, czyli od 1. dnia

    :shocked: No coś Ty!
    Przecież jest też plan z przerwami. Trzeba robić dalej.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthornikoll
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Ja zawsze ćwiczę przed śniadaniem.
    Kilka dni temu też czytałam, że lepiej jest ćwiczyć rano przed jedzeniem, bo wtedy organizm spala to co już jest odłożone i nie korzysta z energii którą daje mu posiłek.

    Treść doklejona: 18.09.12 19:23
    Ja już odliczam dni do końca - zostało mi jeszcze 12. Strasznie kiepsko, że te ćwiczenia ciągle dłuższe są, ale mam nadzieję, że dotrwam - będzie to mój wielki sukces, bo ja to taki raczej słomiany zapał mam.
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    nikoll: lepiej jest ćwiczyć rano przed jedzeniem


    Ja z kolei wlasnie doczytalam, iz nie nalezy cwiczyc na czczo. zalecane sa cwiczenia godzine po lekkim sniadaniu lub 2 godz; po posilku.
    Info ze strony chodakowskiej
    --
    •  
      CommentAuthorsstokrotkaa
    • CommentTimeSep 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Kiedyś słyszałam że dobrze jest ćwiczyć na czczo, jednak podobno wcale tak nie jest, różne źródła różnie mówią. Ja wypróbowałam już różne momenty ćwiczeń. Najkorzystniejsze są dla mnie ćwiczenia godzinę po posiłku. I fizycznie i psychicznie dobrze się czuję a centymetry lecą w dół;)
    Tutaj znalazłam informacje nt. godzin ćwiczenia: http://dobrydietetyk.pl/forum/cwiczenia-na-czczo/490/
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    jaca_randa: :shocked: No coś Ty!
    Przecież jest też plan z przerwami. Trzeba robić dalej.


    Ale plan z przerwami też ma określony harmonogram i albo robi się z przerwami określonego dnia albo bez. Na wielu stronach wspomina się o tym, że po opuszczeniu jakiegoś dnia powinno zacząć się wszystko od nowa.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Tym sposobem można nigdy nie dojść do końca, bo zawsze coś może wypaść.
    --
    •  
      CommentAuthorfeel
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Hm ja znam taką wersję, że raz w tygodniu jest dopuszczalny jeden dzień przerwy. Po tym dniu robi się to co się ominęło.
    •  
      CommentAuthorsstokrotkaa
    • CommentTimeSep 19th 2012 zmieniony
     permalink
    Bąbelasek plan może i taki jest, ale każdy normalny człowiek a nawet trener fitness (bo akurat mam w rodzinie i osobiście z nim rozmawiałam) powie Ci że JEDEN dzień przerwy, oczywiście niezbyt często nie zaszkodzi. Różne sytuacje się zdarzają (brak wolnego czasu, ale taki naprawdę usprawiedliwiony czy np. wysoka gorączka) i chyba czasem lepiej odpuścić niż zrobić sobie krzywdę. Poza tym nie każdy ćwiczy zawsze o tej samej godzinie. Niektórzy np. jednego dnia o 6rano, a drugiego o 22, bo nie mają wolnego dnia i np pracują na zmiany. Więc przerwa nie zawsze jest 48h jeśli ktoś opuści dzień ćwiczeń, więc nie róbmy tragedii i nie zniechęcajmy dziewczyn. Gdyby ktoś powiedział mi że mam ćwiczyć od nowa, bo zrobiłam przerwę np. 26dnia to bym się tym totalnie załamała i na pewno nie wróciła do ćwiczeń.
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 19th 2012
     permalink
    Ja nikogo nie chcę zniechęcać, przytaczam zasady tego treningu, jeśli ktoś nie chce ćwiczyć zgodnie z zasadami to będzie ćwiczył po swojemu i w czym problem? :tongue:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    Hop hooop? Ktos moze startuje aktualnie z a6w? Bo ja od jutra i szukam partnerki do dopingu ;)
    Zapewne nie dojde do konca bo to za duzo czasu zajmuje, ale nawet jak dojde do polowy to tez juz cos i zawsze to cos daje. brzuch po ciazy, chociaz waze teraz 5kg mniej niz przed ciaza, to jednak jest luzny i trzeba go wziac w obroty.
    Jutro z rana cykam fotki i sie obmierzam, i ruszam z koksem :)
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    Ja też ja też :bigsmile:, też cyknę foty, żeby mieć porównanie, tzn mam nadzieję, że będzie co porównywać :devil:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    ja doszłam aż do 8 powtórzeń i poległam :cry:
    --
  3.  permalink
    jutro się mierzę, cykam foty i startuję, jestem ciekawa czy rzeczywiście jakoś poprawi to mięśnie brzucha :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 29th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja tez :))) Na razie foty zostawię dla siebie, ale jak będą rezultaty to się pochwalę, a co ;)))

    Treść doklejona: 29.09.12 21:24
    Eee, dziewczyny, ja czegoś nie łapię, jakoś mało tego jest. Np. pierwsze ćwiczenie - unoszę nogę, wytrzymuję 3 sek, potem drugą nogę, 3 sek i ile razy wykonuję to ćwiczenie? Bo "ilość powtórzeń" w pierwszym dniu to 6, czyli co? 6 razy lewa, 6 razy prawa i już przechodzę już do kolejnego ćwiczenia? :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    The_Fragile, tak, dokladnie tak ma byc. Pierwszy dzien po prostu jest wstepem, dlatego taki lajtowy sie wydaje :smile:
    Na tym watku doszlam z cwiczeniami jakos do polowy (nie pamietam dokladnie). I niestety musze potwierdzic to, co mi wtedy gadal moj chlopak- ze a6w tluszczu sie nie spali :tongue:. Owszem, w pepku troche mi zeszlo, ale po 18 dniu sie zatrzymalo i brzuch wygladal wciaz tak samo. Ale jesli tluszczyku nie posiadacie, a chcecie jedynie poprawic miesnie- mysle, ze bd okej :wink: I wedlug mnie nawet nie trzeba robic do konca- po 20 dniach mniej wiecej osiagniecie wyglad taki jak sie ma po calosci. Przez te kolejne 20 dni zwieksza sie jedynie sila miesni, ale w wygladzie brzuszka roznicy juz nie ma (jest gdzies o tym filmik na yt)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    Ok dołączam do Was, czas wziac się za brzuch, bo zawsze miałam płaski, a teraz galareta a mięśni nie ma:cry:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    Lexia, dzięki! Dopiero zauważyłam, że pod koniec to są 24 powtórzenia :DDD Ja tłuszczyk mam, ale na to mam basen i rolki, więc chciałabym "szóstką" jeszcze dokopać ;)
    --
  4.  permalink
    The_Fragile: Eee, dziewczyny, ja czegoś nie łapię, jakoś mało tego jest. Np. pierwsze ćwiczenie - unoszę nogę, wytrzymuję 3 sek, potem drugą nogę, 3 sek i ile razy wykonuję to ćwiczenie? Bo "ilość powtórzeń" w pierwszym dniu to 6, czyli co? 6 razy lewa, 6 razy prawa i już przechodzę już do kolejnego ćwiczenia? :shocked:

    Ja ćwiczyłam z tym filmikiem łatwiej mi było się połapać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 29th 2012
     permalink
    O, Ceri, bardzo dziękuję. Ja nie potrafię ćwiczyć z "obrazków", wolę zobaczyć jak to się robi na filmie :D
    --
  5.  permalink
    No właśnie ja z opisu nie do końca łapałam jak to ma iść, zresztą z tym filmikiem jakoś raźniej mi było :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Lexia: I niestety musze potwierdzic to, co mi wtedy gadal moj chlopak- ze a6w tluszczu sie nie spali :tongue:.

    no no. ja też to wiem. zresztą jak się poczyta trochę i poogląda foty - nawet tutaj, na forum - to widac, że sie nie chudnie, tylko rzeźbi. Ale mi właśńie o to chodzi.
    Bo chociaż schudłam 5kg i w obwodach porządnie poleciało, w brzuchu też, to... on sie teraz wydaje większy niz 5 kg temu! :shocked:
    dlatego mi zależy teraz na wzmocnieniu męśni brzucha, bo to była zawsze moja najsłabsza strona.
    Treść doklejona: 30.09.12 12:48
    Dobra, ja po pierwszym podejściu. Niestety mam tak beznadziejne mięśnie, że nie byłam w stanie poprawnie wykonac ćwiczenia 6.
    Jak sądzicie, w atkiej sytuacji nie byłoby sensowne robić dzień 1. do momentu, az będzie się w stanie wykonać dokładnie wszystkie ćwiczenia? bo takie nieudolne wykonanie to przeciez nie działa wtedy jak należy, nie?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Magdalena, ja bym chyba powtarzała, albo chociaż to jedno ćwiczenie dopóki nie będzie dobrze...

    Ja też po 1 sesyjce, na razie lajtowo, ale ja przyzwyczajona do brzuszków... Zobaczymy co będzie dalej. A Ty i tak masz bardzo ładny brzuch.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    też dzisiaj zaliczyłam szosteczke :)
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Ja dzis zaliczylam szosty dzien a6w. Zrobilam zaraz po tym, jak wrocilam z godzinnego biegu, wiec niedziela na sportowo :-) Powiem wam, ze coraz latwiej idzie, tylko te piate cwiczenie daje naprawde w kosc.

    Z efektow: Od poniedzialku zjechalo 1 cm w talii i 1cm w biodrach, ale waga taka sama. Troche sobie za duzo pofolgowalam ze slodyczami, wiec musze sie znow zmobilizowac i nie podjadac, to efekty beda lepsze, mam nadzieje.

    Treść doklejona: 30.09.12 17:19
    Magdalena, nie jest zle, ale ciekawa jestem, jaki efekt bedzie po :-) Ja mam dosc podobny brzuch na ta chwile.
    --
  6.  permalink
    Magdalena: że sie nie chudnie, tylko rzeźbi. Ale mi właśńie o to chodzi.

    ja mam właśnie nadzieję, że nie zleci dużo w obwodzie (no chyba, że w tyłku i udach :cool:), a tylko brzuszek przestanie być galaretowaty. Na tym mi najbardziej zależy.
    Więc już się pomierzyłam, obfociłam i zaliczyłam pierwszy dzień :bigsmile: oby mój zapał nie zmniejszył się do jutra :smile:

    Magda, ja bym robiła całość, a to szóste po prostu najlepiej jak możesz i tyle. Efekt może będzie ciut słabszy, no ale to tylko jedno ćwiczenie z sześciu, które jest gorzej wykonane-ale jest :smile:

    To co? Czekamy jeszcze na Jem i Mkd? Czy jeszcze któraś się zgłaszała, bo już nie pamiętam?

    Treść doklejona: 30.09.12 18:04
    Magdalena: wrzucam fotki, na których widac tego mojego niechlubnego flaka.
    Krzyś na widok zdjęcia zrobił "toto uuuuuuaaaaaaa" i zaczął bić brawo :tooth: więc źle nie jest, nie? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Witam się, ja również jestem po 1 dniu a6w. Też robię je razem z Panią z youtube'a :wink: Tylko jeszcze foty brzucha musze wykonać :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  7.  permalink
    penny: Też robię je razem z Panią z youtube'a :wink:

    Słuchajcie, ja też robiłam "z Panią z youtube'a", szóste ćwiczenie, trzeba te 3 sek przytrzymać nogi. Chyba trzecie powtórzenie, wydaje mi się, że te nogi już strasznie długo trzymam, ledwo wyrabiam, no ale laska też trzyma, to ja razem z nią. Myślę sobie "Choroba, pod koniec to już się masakrycznie dłuży". I co? I filmik mi się zawiesił :crazy: Gdybym się nie skapnęła, to bym w nieskończoność te nogi trzymała uniesione, czekając aż laska skończy powtórzenie :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Ja nie miałam możliwości oglądania ćwiczących lasek, więc tak nie ćwiczyłam :tongue: Ale za to zapuszczałam muzykę i ćwiczyłam w jej rytm, podśpiewywałam sobie pod nosem i nie skupiałam aż tak na bolących mięśniach.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki! :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Ja na razie z youtubem, bo mi sie mieszaja te cwiczenia. Ale pozniej to juz z muzyka, bo wtedy, tak jak Lexia piszesz, nie skupiamy sie na bólu.
    --
    No i gdzie Jem i Mkd?
    niedmeldowaly sie :smile: :devil:

    I co, tylko ja wyskoczylam z fotami brzucha a reszta sie pochowała? :devil:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Melduje wykonanie zadania :bigsmile: 1 dzień jest taki fajny i szybki :bigsmile:
  8.  permalink
    Magdalena: tylko ja wyskoczylam z fotami brzucha a reszta sie pochowała? :devil:

    no mi zawsze piszecie, że mam się schować :fierce: :wink:
    --
  9.  permalink
    Jem, Ty paskudo, potrafisz człowieka podkurwić na wieczór :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    co się czepiasz :wink: słabe foty, ciemno już i syn musiał mi pomóc bo przed lustrem to totalnie cienko wychodziło
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    No nieźle nieźle Jem :devil: A powiedz czy Ty też miałaś kolczyk w pępku, czy mnie się wydaje :) ? Bo mam coś podobnego po ciąży, z tymże u mnie jeszcze to miejsce trochę ściemniało :(
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Tak miałam kolczyk i mam po nim paskudną bliznę :devil: Kiedyś ją usunę, bo to drobne powierzchowne cięcie i po niej ale póki co jakos się przyzwyczaiłam do jej obecności :wink:
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    no, Jem, dzięki za dołączenie do galerii :wink:
    masz malo tłuszczyku, to myślę, że będzie u Ciebie pięknie widac efekty.
    btw, ja spcjalnie robiłam w świetle oświetlającym z góry, bo wtedy widać "całą prawdę" o moim brzuchu :wink: :devil:
    cerisecerise:
    no mi zawsze piszecie, że mam się schować :fierce: :wink:

    ja tak nie pisałam :bigsmile:
    no ale widziałam na zywca, że brzuch masz płaski.
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeSep 30th 2012 zmieniony
     permalink
    Magdalena: no ale widziałam na zywca, że brzuch masz płaski.

    ale taka galareta, że jak usiądę, to mi się wylewa na uda :confused:

    wrzucę na chwilkę. Przy okazji widać, że kreska na brzuchu rok po porodzie jest taka jak była :cry: już chyba kurna ją pokocham, bo co zrobić, jak nie zapowiada się, żeby zniknęła
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Ja postaram się jutro zrobić lepsze foty, żeby było widać potem różnicę.
    Ale u mnie to raczej nie będzie to spektakularne, w życiu jeszcze nie wypracowałam sobie fajnych mięśni na brzuchu, taki miękki typ :wink:
  10.  permalink
    jem: w życiu jeszcze nie wypracowałam sobie fajnych mięśni na brzuchu, taki miękki typ :wink:

    zawsze jest ten pierwszy raz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    Ceri chudzielcu, żebra ci widać :bigsmile:
  11.  permalink
    No :confused: bo ja to zawsze chudnę od góry :sad: i tylko u góry :sad:
    No i dlatego napisałam, że startuję z A6W, bo nie chcę schuść, tylko sobie mięśnie zrobić, bo galareta na razie.
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeSep 30th 2012 zmieniony
     permalink
    ceri a próbowałaś kremu wybielajacego na tą kreskę ???
    Strasznie Ci te żebra odstają....jesteś za chuda!!
    --
  12.  permalink
    Aga19782: ceri a próbowałaś kremu wybielajacego na tą kreskę ???

    nie, i w sumie nie pomyślałam nawet o tym. Dzięki za podpowiedź! A testowałaś może jakiś?
    Aga19782: jesteś za chuda!!

    nie, to taka budowa i tyle. Ja zawsze górę miałam 2 rozmiary mniejszą niż dół, jak chudnę to u góry.
    Chciałabym mieć bardziej proporcjonalną budowę, ale cholernie ciężko coś z tym zrobić. W sensie np. wyszczuplić tylko dół.
    Jak teraz chudłam, to poleciało mi 14cm w tali, 11cm w brzuchu, a w tyłku całe 4 cm. I nawet jak ćwiczę na stepperze to chudnę w cyckach a nie w udach :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 30th 2012
     permalink
    jem: Ja postaram się jutro zrobić lepsze foty, żeby było widać potem różnicę.

    zrób sobie w niskich majtkach, wtedy fajnie cąły brzuch widac i dolne partie.

    Ceeeeriiiii!!!!!!! ja nie widziaqwszy foty. wrzuć jeszcze na chwilę, plis.
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeSep 30th 2012 zmieniony
     permalink
    ceri ja co prawda nie miałam takich problemów ale mój eM jak kilka lat temu przeszedł ospę to zostały mu takie brzydkie czarne miejscami plamy.Wtedy dermatolog zapisał mu Pharmaceris W Albucin i bardzo pomógł w dość krótkim czasie.
    Co do figury to w takim razie faktycznie masz spore różnice....Jak z ciuchami jest ???Sukienkę ciężko dobrać pewnie ??
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 1st 2012
     permalink
    Drugi dzień za mną, moje mięśnie brzucha są w fatalnym stanie :neutral:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.