Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeMay 10th 2012
     permalink
    Haha ja wczoraj zaliczałam drugą "18-tkę" i też piekło jak diabli ale dałam radę. Tyle że już troszkę przyspieszyłam tempa.

    Treść doklejona: 12.05.12 22:05
    Kaja gdzie twoje porównanie ?????
    •  
      CommentAuthortoudi153
    • CommentTimeMay 13th 2012
     permalink
    ja tez niedlugo zaczynam A6w:) juz raz robiłam ale doszłam do 16 dnia bo mialam badania i musiałam przestac cwiczyc a pozniej ciezko mi bylo sie zmobilizowac:):):)
  1.  permalink
    Ja kiedyś przeszłam całą a6w + 1h jazdy na rowerze dziennie i zdziałało to cuda! Sama byłam zaskoczona parząc na zdjęcia przed i po;) więc trzymam za Was wszystkie kciuki;)
  2.  permalink
    Hej dziewczyny,
    chciałabym dołączyć ale nie wiem czy już mogę... Jestem po CC i chyba za wcześnie jeszcze na takie ćwiczenia choć lekarz powiedział mi, że powoli mogę już robić brzuszki...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 13th 2012
     permalink
    katarzynah, stanowczo za wcześnie. Ćwiczenia te są bardzo, bardzo męczące dla mięśni, nie tylko brzucha, ale także kręgosłupa, ponadto angażują mięsień prosty, a po porodzie, w dodatku CC to byłoby dla brzucha zbyt dużym obciążeniem. No i nie wiem, czy karmisz piersią, czy nie, ale często się zdarzają zakwasy, szczególnie w pierwszych dniach- mogą one zmienić smak mleka.
    Jeśli miałabyś już zacząć ćwiczenia to na pewno nie szóstkę, bo to jakby skok na zbyt głęboką wodę.
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeMay 16th 2012
     permalink
    Ja chwilowo muszę odpuścić ćwiczenia ponieważ zobaczyłam II kreseczki na teście ciążowym. Po moich przejściach ćwiczenia żadnego typu nie wchodzą narazie w rachubę.
    Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę wytrwałości.
    A oto porównanie z ostatnim dniem ćwiczeń tj 1, 16, 33 (ostatni)
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeMay 16th 2012
     permalink
    Vitronia, ładny postęp :smile:
    Tak myślę,czy się skusić na te ćwiczonka :devil: Na razie robię zabójcze 8min na pośladki 3x dziennie. Ledwo siadam :wink:
    Czy te A6W wykonuje się 1x dziennie przez te określone dni ? Czy można kilka razy dziennie ?
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeMay 18th 2012
     permalink
    Jeden raz dziennie.
    •  
      CommentAuthorandzia28
    • CommentTimeMay 18th 2012
     permalink
    Vitronia, gratuluję:)
    Hussy, można rozdzielać serie i robić po jednej 3x dziennie:)
    •  
      CommentAuthorvitani_82
    • CommentTimeMay 19th 2012 zmieniony
     permalink
    vitronia: Ja chwilowo muszę odpuścić ćwiczenia ponieważ zobaczyłam II kreseczki na teście ciążowym.


    GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeMay 20th 2012
     permalink
    Dziękuję :)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 25th 2012
     permalink
    Za Waszą przyczyną mój M podjął się A6W, skończył wczoraj, równie 42 dni, bez dnia przerwy :bigsmile:
    Faktycznie, tłuszczyku całkowicie się nie pozbył, ale czuć że mięśnie ma teraz bardzo mocne.
    Ubyło Mu 4 cm na wysokości pępka.
    Teraz zamierza kilka razy w tyg robić sobie serię po 10 powtórzeń. To nie za mało?
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeMay 25th 2012
     permalink
    Mónikha ja bym robiła połówkę przynajmniej ale niech robi ile chce byle mu wytrwałości nie brakło.
    .
    Jeśli o mnie chodzi to niedługo znowu zacznę szóstkę właśnie moja ciążowa przygoda się skończyła :(
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 25th 2012
     permalink
    vitronia: właśnie moja ciążowa przygoda się skończyła :(

    współczuję ! :sad:
    -- Mama M & N & W
  3.  permalink
    czyta...czytam... i mam chęć dołączyć...;P

    Treść doklejona: 01.06.12 09:14
    ....ale widzę, że chyba wszystkie już skończyły serie z A6W...(?) ;P
    w każdym razie ja wczoraj zaczęłam...;D
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    Zaczęłam od nowa. Dzisiaj 3 dzień więc walczę. Myślałam że będzie łatwiej ale się myliłam. :(
  4.  permalink
    mi niestety się nie udało...za dużo rzeczy i stresu na głowie... jak się trochę to wszystko unormuje - zacznę od początku...
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    To ja się witam- dzisiaj 4. dzień. W zeszłym roku miałam podejście, dałam radę chyba z 12 dni, potem się wszystko "rozjechało", teraz mam motywację bo ślub za 3 miesiące.

    Macie poza A6W jakieś dobre ćwiczenia na uda i biodra, szczególnie na wewnętrzną partię ud?
    --
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Nie wiem jeszcze, czy działają, ale uważam, że świetne są treningi z Mel B na youtube. Znajdziesz i trening nóg (10 min) i trening cardio (15 min), który wg mnie bardzo fajny jest na dolne partie ciała.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Dzisiaj narzeczony zrobił mi fotki brzucha, będę miała na ewentualne porównanie później.
    Muszę przyznać że po 3 seriach czuję się o wiele gorzej niż na przełomie 2 i 3 dnia kiedy z powodu bólu mięśni nawet nogi wysoko podnieść nie mogłam :)

    Acha, i robię tak, że tam gdzie osobno podnosi się nogi, to robię tyle podniesień pojedynczej nogi, ile ma być powtórzeń, czyli obecnie 6 podniesień prawą, 6 lewą. To dobrze czy za dużo wreszcie? Ciekawe czy to jakoś wesprze moje ćwiczenia :)
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    MsMartina: Acha, i robię tak, że tam gdzie osobno podnosi się nogi, to robię tyle podniesień pojedynczej nogi, ile ma być powtórzeń, czyli obecnie 6 podniesień prawą, 6 lewą. To dobrze czy za dużo wreszcie? Ciekawe czy to jakoś wesprze moje ćwiczenia :)

    Chyba nie rozumiem przecież tak własnie maja byc wykonywane te cwiczenia. Jak poszperasz to na jednej z pierwszych stron forum któraś dziewczyna wrzuciła link na youtube gdzie dziewczyna robi te ćwiczenia.
    .
    U mnie 8 dzień póki co i poiem wam że te 2 czy 3 tygodnie przerwy (niby tylko) a ja ledwo co się mogłam zmusić do 2 serii. Porażka.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Czyżby drugi dzień to dzień przełomowy?

    Mi się skrycie marzy to że gdy u mnie będzie widać efekty to i narzeczony zacznie ćwiczyć :)
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeJun 16th 2012
     permalink
    Ja bym powiedziała że 3 dzień jest przełomowy bo zaczyna się 3 serie.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 17th 2012 zmieniony
     permalink
    Dzisiaj zaczęłam ósemki... jak sobie pomyślę że na koniec jest po 24 powtórzenia to od razu mnie mięśnie bolą :P Ale cieszę się że na razie mi wychodzi :)
    --
    •  
      CommentAuthorvitronia
    • CommentTimeJul 3rd 2012
     permalink
    Ja niestety odpuściłam bo brzuch dawał się ostro we znaki. Chyba muszę chwilkę odpocząć po ostatnim i dopiero zacznę od nowa. No cóż a byłam już tak blisko :(
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeAug 26th 2012
     permalink
    Po dwumiesięcznej przerwie właśnie zaczęłam drugi raz a6w :) Teraz przede mną 6 tygodni ćwiczeń, a później rozważam siłownię... Wcześniej myślałam o aerobiku, ale trochę poczytałam, trochę posłuchałam i większość twierdzi, że lepszym rozwiązaniem jest siłownia. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia?
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 26th 2012
     permalink
    Trening siłowy spala większą ilość kalori i buduje więcej mięśni spalając tłuszcz.Na pewno jest bardziej wyczerpujący.
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeAug 26th 2012
     permalink
    ale jeśli jest bardziej skuteczny to dla mnie będzie większa motywacja :wink: Muszę spróbować, bo w sumie nigdy nie byłam na siłowni... Chyba też jest ważne żeby był tam ktoś, jakiś pracownik - instruktor, jakkolwiek taka osoba się nazywa, która podpowie co robić na tej siłowni :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeAug 26th 2012
     permalink
    Tak koniecznie na początku z instruktorem który podpowie Ci jakie masz robić ćwiczenia i jak z powtórzeniami.Potem juz sama będziesz wiedziałą co i jak:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 12th 2012
     permalink
    dziewczyny, ja tez wracam od dzis do cwiczen. Ostatnim razem poleglam po kilku dniach :shamed:, tym razem mam zamiar dotrwac do konca :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKaja
    • CommentTimeSep 14th 2012
     permalink
    ja chyba też zrobię szóstkę jeszcze raz....
    w sumie nie było tak źle, tylko brak efektów mnie dobił :/
    -- http://kajapisze.pl
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 14th 2012
     permalink
    Na filmach ilustrujących ćwiczenia widać, że model - kulturysta unosi 1 nogę, a drugiej nie trzyma na ziemi, tylko cały czas lekko uniesioną, zatem ćwiczenia stają się dużo trudniejsze.
    Bez tak wysokiego poziomu trudności nie ma efektów?
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 14th 2012
     permalink
    Ćwiczenia z nogami uniesionymi cały czas w powietrzu nie są o wiele trudniejsze (sama teraz robię od nowa, czyli drugi raz "szóstki", właśnie z uniesionymi nogami, to jakby o poziom wyżej, dla tych, którzy ukończyli już 42dniową sesję) , efekty mogą być bardziej widoczne. Jednak dla początkujących zdecydowanie polecane są ćwiczenia z nogami opartymi o podłoże. To zdanie mojego trenera.
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 14th 2012
     permalink
    Ja robię drugi raz bez uniesionych nóg i efekty widać. Do ćwiczeń zalecany jest dodatkowy ruch, np. jazda rowerem, bieganie, itp... Odpowiednia dieta. To na pewno ma duży wpływ.
    -- ;
    •  
      CommentAuthornikoll
    • CommentTimeSep 15th 2012
     permalink
    Hej dziewczyny! Ja właśnie jestem w 27 dniu A6W i mam nadzieję, że dotrwam do końca. Same ćwiczenia nie są ciężkie tylko ten czas, który trzeba im poświęcić...
    Powiedzcie mi czy miałyście zakwasy po tych ćwiczeniach? Bo ja nie miałam ani razu i wydaje mi się to bardzo dziwne, bo normalnie jak zaczynam jakąś serię ćwiczeń na brzuch, to przez pierwsze 2 dni czuć trochę mięśnie, a tu nic...

    Pozdrawiam!
    --
    •  
      CommentAuthorsstokrotkaa
    • CommentTimeSep 15th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam Was;)
    Ja już kiedyś przeżyłam przygodę z a6w - skończyłam całą, mięśnie super się wzmocniły. Później zaczęłam jeszcze raz, ale musiałam przerwać ze względu na kontuzję nogi (nie z powodu a6w).
    A teraz się zawzięłam! Z wagi jestem zadowolona (pomiędzy 54 a 56kg przy 172cm wzrostu, ale mam mały biust, więc nie jest to niedowaga - potwierdzone przez dietetyka, bo pomiary zawartości wody, tłuszczu itd. są ok.) jednak mój brzuch i uda to masakra i też nie chodzi tutaj o obwód, tylko o mało napiętą skórę i prawie niewidoczne mięśnie. Co prawda na poprawę napięcia skóry znam fajny i skuteczne kosmetyk, ale teraz szkoda mi na niego pieniędzy, więc od dzisiaj biorę się za a6w. Będę zdawać relacje na bieżąco;)
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 15th 2012
     permalink
    nikoll: Powiedzcie mi czy miałyście zakwasy po tych ćwiczeniach?


    Ja dzis mam po wczorajszej serii. Ale lekkie, po prostu czuje , ze cwiczylam. Nie przeszkadzaja mi w niczym :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Dziewczynom początkującym jak ja polecam ćwiczenia z tą kobietą;) Jakoś lepiej mi się robiło ten pierwszy dzień z nią niż ostatnim razem kiedy zaczynałam;) I ten timer, który ona ma jest fajny;)
    wprowadzenie (super pokazane i wytłumaczone ćwiczenia):
    http://www.youtube.com/watch?v=VxhX_wcr3GQ
    dzień pierwszy:
    http://www.youtube.com/watch?v=mBHSM8qmmx8&feature=relmfu
    •  
      CommentAuthornikoll
    • CommentTimeSep 15th 2012
     permalink
    Ja mam swojego trenera ;) A tak naprawdę, to mój M ściągnął na tableta taki programik o nazwie "Caynax A6W" i wystarczy włączyć, a ćwiczenia się same robią ;) Głos mówi co ma się robić ;) Zaczyna się tak "Pierwsza seria, Pierwsze ćwiczenie, Start 1,2,3 Przerwa, Start 1,2,3 Przerwa.... Koniec ćwiczenia (tutaj następuje 10 sekund przerwy) Drugie ćwiczenie Start 1,2,3..." Gdyby nie ten programik, to już dawno bym zaprzestała ćwiczeń, a tak włączam i nawet nie muszę nic liczyć, oglądam se telewizor i o niczym nie myślę - do tego jestem pewna, że każde powtórzenie trwa 3 sekundy. Naprawdę Wam polecam.
    --
  6.  permalink
    Nikoll fajnie brzmi;) muszę sprawdzić;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    Miałam zakwasy 2-3. dnia, potem już nie. Tydzień później ćwiczenia robiły się jakieś lekkie.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    A zrobiłaś całość?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    Niet. Dziś 11. dzień.
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    To potem będzie gorzej :wink: Ciężko zaczęło się jak dla mnie robić koło 18 dnia. Ćwiczenia zaczynają zajmować coraz więcej i więcej czasu...
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    melduje, ze ja na razie sie trzymam :devil: mowicie, ze im dalej w las, tym gorzej ?:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 17th 2012
     permalink
    dokładnie tak jak mówicie, ten czas jest najgorszy, jak gdzieś wychodzę w tygodniu to muszę nieziemsko kombinować, żeby zrobić ćwiczenia ;)
    -- ;
  7.  permalink
    Poprzednim razem kryzys miałam jakoś w połowie. Teraz dopiero 3ci dzień, szczerze to największe zakwasy miałam po pierwszym dniu, ale to też dlatego że oprócz a6w ćwiczę też różne ćwiczenia na nogi, głównie na urządzeniu leg magic i to była mieszanka wybuchowa! W niedzielę w klęknęłam w Kościele - myślałam że nie wstanę! Dziś już jest ok;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Co zrobić, jeśli z powodu braku czasu opuści się jakiś dzień ćwiczeń? Po prostu kontynuować jak w planie czy powtórzyć poprzedni dzień?
    --
  8.  permalink
    Amazonka - kiedy poprzedni raz robiłam i zdarzyło się tak, to następnego dnia robiłam ten opuszczony dzień i tak w kółko - czyli jakby wg. planu - po prostu pominęłam dzień kalendarzowy, ale nie dzień z a6w.
    Sama mam dziś ten problem - pierwszy dzień @ i kiedy próbuję zrobić to strasznie kręci mi się w głowie. Sama nie wiem czy sobie dziś nie dać z tym spokoju, spróbuję jeszcze wieczorem...
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeSep 18th 2012
     permalink
    Mam pytanie. Po cwiczeniach, szczegolnie po ostatnim, strasznie mnie piecze ?boli? pod zebrami i jakby przy mostku. normalne to jest ? bo to chyba za wysoko jak na miesnie brzucha.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.