Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    myszorka mówi się trudno i żyje się dalej! :crazy: będę urozmaicała te wszystki kupione ciuszki różowymi :))

    Moje smaki na razie powinny wskazywać, że to będzie i chłopak i dziewczynka hahhha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    a to info jakie otrzymałam drogą mailową do zestawu mebli PLATAN - TEAK http://www.gluck.com.pl/index.php?a=platan

    Zestaw meblowy PLATAN (istnieje możliwość dowolnego doboru poszczególnych mebli):
    Łóżeczko Platan 120 x 60 cm
    618 zł*
    Łóżeczko Platan z szufladą 120 x 60 cm
    698 zł*
    Komoda Platan
    898 zł*
    Szafa Platan
    1378 zł*
    Szafka 5 szuflad Platan
    948 zł*
    Kuferek na zabawki Platan
    468 zł*
    Stolik nocny Platan
    228 zł*
    Przewijak na łóżeczko
    138 zł*
    Łóżeczko pojedyncze 90 x 200 cm
    518 zł*
    Łóżeczko piętrowe 90 x 200 cm
    938 zł*
    *brutto

    Cenowy szooook :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    ha ha ha - na to co bym chciała kupić musiałabym przeznaczyć 2.600 ale mam ubaw hahahah
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Ladybird76 - to prawda ceny są zabujcze, ale i jakość np. pościeli GLUCK nieporównywalnie dobra w porównaniu z innymi producentami, a to przecierz polski produceny tylko nazwisko prezesa niemieckie!
    Ja nie kupowałam tam mebli, ale poprosiłam stolarza o zrobienie takich samych ja Platan - sosna tylko z twardszego drewna olchowego (jasnego) wyglądają tak samo, ale były sporo tańsze np. łóżeczko z szufladą 400 zł, komoda z przewijakiem 550 zł , szafa 950 zł, półka z uchwytem na przybornik 60 zł i do tego jeszcze mam witrynę - na dole szuflady , a na górze półki za matową szybą 650 zł. Połowę tych mebli już miałam wcześniej , jakieś 2 lata temu- jak się urządzaliśmy, a teraz zamawiałam tylko łóżeczko i przewijak.
    Skusiłam się jednak na pościel i pozostałe dodatki tj.przewijak, przybornik, rożek i śpiworek - NARAZIE z firmy GLUCK, Nowość Panorama Donald ( zielona z żółtą kaczuszką) jest boska i z wyglądu i jakościowo - POLECAM!!!
    :bigsmile::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    IWUŚ szkoda, że cena taka oszałamiająca - meble mi się bardzo podobają aż jestem wściekła wrrrr praktycznie Ja bym wiele z tego nie potrzebowała max 3 mebelki ale cenowo tak jak napisałam buuu. Może kiedyś wybiorę się do Bielska zobaczyć osobiście abo w moim mieście gdzieś wypatrzę! Na razie wzdycham!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Lady a ja smiem twierdzic ze to co kupujesz jest unisex bo i dla chlopca i dla dziewczynki spokojnie sie nada :)
    a co do mebli - no to owszem ladne ale do duzych pomieszczen, w takich 'kuciamentach' jak my mamy to po prostu by sie nie pomiescily... chyba zaczne grac w totka zeby miec kase na wlasny domek :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Aniu u mnie to co bym chciała to się zmieści jeszcze :)) ale chcieć to nie zawsze móc!!!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    a jakos jesio nic nie kupowlam dla mojego malenstwa :) moze to dlatego ze mam w garazu wielkie a wrecz ogromne skrzynie ubran po mnie jeszcze ale w wiekszosci po mojej malej siostrze choc znajac zycie pefnie bede sobie kupowac jak juz małenstwo bedzie :))
    a co do tej firmy gluck to rzeczywiscie rzeczy są cudowne i te posciele i wogole :) bylam ostatnio w Viki taka hurtownia w zabrzu tam jest masa tych rzeczy z tej firmy :) cudne normalnie :) ceny tez sa cudne :))ale pomarzyc mozna :))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    kfiatuszu adresik proszę hurtowni zabrzańskiej :)) tez pomarzę :)) a raczej się powkurzam jak zobaczę ceny!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    hmmm qrka adres jaki to byl?? zaraz poszukam :) ale narazie powiem ci ze to jest obok urzedu pracy w zabrzu moze sie orientujesz :) a obok urzedu na tej samej ulicy est jakis oddzial politechniki :) zaraz sprawdze :) adres :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    ooo mam :) nie ma za duzo na tej stronce le jest adres i jak wyglada ;))


    http://www.babyland.pl/
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    kfiatuszku dziękuję serdecznie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 9th 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku wiem gdzie to mniej więcej jest :)) Zabrze też odrobinkę znam bo pracowałam tam jakiś czas :)
    Wybiorę się w wolnej chwili pooglądać co ciekawego mają :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2007 zmieniony
     permalink
    http://www.allegro.pl/item164881051_azurowa_wyprawka_56_w_pudeleczku_2_czapeczki.html wyprawka glupia nie jest ale ja akurat na prezent nie chcialabym takowej dostac ze wzgledu na malutki rozmiar :)

    ale taki komplecik to juz jest cos :)
    http://www.allegro.pl/item163432592_mega_wyprawka_warto_ja_miec_nowa_62.html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 9th 2007 zmieniony
     permalink
    Aniu qrde Ja wszystko na 62 kupuję poza tym co mąż na 56 kupił !

    a co do tego 1 linka! Takie kompleciki śliczne są w SMYKU! tylko, że jeden kolor np białe a oblamówka jest albo tez biala albo niebieska tak jak na kaftanikach, które zamieściłam na fotkach powyżej :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    a tu cos dla dziewczyn ktore maja wklesle brodawki no i ewentualnie warto miec bo maluch moze pokasac i beda sutki bolec
    http://www.allegro.pl/item164345801_silikonowe_oslonki_do_karmienia_piersia_premium.html

    http://www.allegro.pl/item164807182_jak_zyskac_silikonowe_oslonki_piersi_avent.html

    kolezanki mialy AVENT i bardzo sobie chwalily, trzeba tylko uwazac bo jak dziecko sie przyzwyczai do oslonki to czasami bez niej pozniej nie chce ciagac cyca
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    a taki typ bodziakow odradzam http://www.allegro.pl/item161299905_body_rozpinane_na_calej_dlugosci_56_jakosc_i.html
    nim zapniesz malenstwo to minie czasu ze ho ho zwlaszcza ze z kazdym dniem maluch bedzie bardziej ruchliwy a im starszy tym bedzie to trudniejsze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    Wczoraj sie zastanawiałam jak Ja bedę to maleństwo ubierała a w szczególności jak Ja rączki będę wkładała w te rękawki jeśli dziecię takie maleńkie :))

    Qrde z córą nie było gadki wszystko grało i hulało więc i teraz chyba będzie dobrze :)) Sama wszystko robiłam i nie pozwalałam nic sobie pokażywać! No może teściowa mi sama wykąpała dziecko bo chciała pokazać ale byłam pamiętam wściekła - potem już sama to wszystko robiłam!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    Lady a moja mama sie obrazila jak jej nie pozwolilismy przyjsc na 1 pluskanko malej i stwierdzilismy ze damy sobie rade... polozne to sie pamietam pytaly w szpitalu skad ja mam taka wprawe z maluszkami i ze sobie radze z karmieniem przewijaniem etc i nie chcialy wierzyc ze z takim malcem to ja pierwszy raz mam doswiadczenie... samo jakos to przyszlo :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    Instynkt macierzyński sam podpowie co robić.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    w instynkt nie wątpię ale teraz są chwile zwątpienia po tak długiej przerwie, poza tym szczeniacki wiek robi swoje :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 9th 2007
     permalink
    u mnie mojej mamie sie udzielił szałzakupow dzieciecych ubranek :D dzisiaj znowu przyniosla z reala sliczne pajacyki z takiego qrka welurek to jest ?? taki polarek prawie milutki :) malutkie takie białe z niebieskimi dodatkami :) sliczniunsie :) takiemisiaczki są slodkie na nim :))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    a moja teściowa kupiła jakieś buciki z tym, że te jedne to na noworodka a te drugie to na 4 miesięczniaka hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    a ja kupowala nic na razie nie bede bo poczekam na wiesci o plci, wtedy sis w stanach zacznie dzialac :) ona ma juz nawet jakeis pieluchy dla mnie kupione tylko szuka rzeczy zeby paczke dopakowac... jak to dobrze miec taka rodzinke co pomoze!!!

    zbieram sie wlasnie na zakupki - glownie spozywcze ale chce sie rozejrzec i w sklepie dzieckowym, wpadniemy do 2 (w miescie sa 3 hehehe) zeby zobaczyc ceny i wybor wozkow rozkow etc... biore malo kasy zeby sie chociaz na nic nie skusic hihihihi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    AniaM Ja to wózek mam upatrzony na necie firmy implast z kolekcji 2007 - są śliczniutkie :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007 zmieniony
     permalink
    Ladybird tez mi sie bardzo podobaja te wozeczki ale kosztuja minimum 500zl wiecej niz jestesmy w stanie wydac na wozek :(
    te co ogladalam dzisiaj to porazka - TAKO i deltim wazace doslownie tone albo Xlander za 1300 (promocja) czy Jane na promocji lutowej 1999 :devil:

    tutaj ten xlander
    http://www.allegro.pl/item163803899_wielofunkcyjny_wozek_x_lander_x3.html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007 zmieniony
     permalink
    a taki fotelik wypatrzylismy dzisiaj - w sklepie u nas 259zl a na allegro bez wysylki 30zl drozej!!!

    http://img444.imageshack.us/my.php?image=fotelikvu5.jpg

    kupimy jak nam kase w prezencie dadza ze szkoly i jeszcze na cos starczy :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    Ja to jeszcze o fotelikach nie myślę Będzie kasiorka to zacznę się główkować! na razie ważne, że wózki mi się podobają i mebelki gluck :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    Ja też jeszcze nic nie kupuję ...
    Chyba czekam na płeć...
    Albo strasznie się boję i nie chcę zapeszać..
    Chyba się boje...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    Magg Ja kupuję raz na jakiś czas :)) jak to Ania pisze unisexy :))

    o płci może się dowiem na 3d :)) będzie mi łatwiej podejmować decyzje :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    Magg ja tez nic nie kupuje ale przeszlam sie zobaczyc cenowo jak sprawy wygladaja, no i niestety wybor kiepski, a ten fotelik na zywca jest bardzo fajny no i ladnie profilowany, w realu wyglada znacznie ciekawiej niz na fotce i w sumie cena tez ok. Jesli idzie o wozek to czeka nas wyjazd do hurtowni do innego miasta (ok 85km lub 130 jesli do wawy) bo u nas zerowy wybor praktycznie. Planujemy wszystkie zakupy na maj. Teraz trzeba kase zbierac ladnie :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    buszowalam sobie na allegro i takie rozwiazanie mnie zaskoczylo.. baaa rozlozylo na lopatki wrecz :wink:
    http://www.allegro.pl/item163668446_absolutna_nowosc_fisher_price_wozek_dla_rodzenstwa.html
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    super, nie widziałam takiego cuda :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    Zuzka ciekawe czemu pomyslalam o Was jak go zobaczylam hehehe
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2007
     permalink
  1.  permalink
    Dla mnie chyba za bardzo kosmiczny - jestem tradycjonalistką z tym względzie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    Aga no dla mnie tez za odlotowy, maz mowi ze sprezyna to amortyzator ale ja sobie juz wizje ulozylam jak dziecko sprezynuje gora dol na kazdym wyboju :wink:
    a tak mowiac szczerze - to jakos nie moge wynalezc wozka ktory mnie i wersja spacerowa i gleboka by zachwycil. Xlander i Implasty (4kolowe z tej wlasnie nowej serii) mi sie podobaja ale coooz... pomarzyc to ja sobie moge
  2.  permalink
    A moze przemyślisz Jedo Bartatinę? To naprawdę fajny wózek i ponoć jeden z lżejszych na rynku( do spacerówki z pewnością mozna się przyczepić, ale ja nie widziałam jeszcze naprawdę dobrej spacerówki od wózka wielofunkcyjnego)
    Ja jestem przeciwniczką wywalania worka kasy na wózek. Wolę wpłacic dziecku te pieniądze np. na fundusz inwestycyjny.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    Aga ta bartatina moze i ma ladna gondole ale spacerowka niestety zupelnie mi nie lezy. Poza tym przeogromny minus za brak przekladanej raczki - montowanie w obydwu kierunkach do mnie nie przemawia bo jak bedzie wiatr np to przeciez nie stane i nie przemontuje :confused: waga to taka jakiej szukam - 14kg
    ja biore pod uwage wozeczki do 800zl no na maxa 900,ale i tak na fundusz nie bede wplacala bo nie mam z czego a chce zeby tego co dostaniemy z PZU starczylo i na wozek i na inne rzeczy dla maluszka


    ja mam juz 2 swoje typy
    na chwile obecna na 95% gotowa jestem kupic - http://www.allegro.pl/item160859588__hauck_wielofunkcyjny_ontario_2007_3_gratisy.html

    ten widzialam wczoraj w sklepie i byl 'nieglupi' ale bym musiala go lepiej poogladac, model jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item164871404_ekskluzywne_polskie_wozki_na_paskach_mega_gratis_.html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    Ania chyba ten pierwszy bo w 2 wydaje mi się że nie ma żadnej podstawki pod nóżki dla dziecka w spacerówce. Albo ślepa jestem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    Magg dlatego wlasnie mowie ze temu drugiemu musze sie lepiej przypatrzec :) chociaz te cos plastkikowe na tej fotce troche jak podnozek wyglada ale co na zywca pomacane to moje :)
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    no dokładnie. pomacane :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    no qrcze z tymi wozkami wielofunkcjonalnymi to jest najwiekszyb problem :) jak mnie sie gondolka podoba to znowu spacerowka jest jakas taka dziwna a znowu jak spacerowka fajna to gondolka jest nie taka jakbym chciała :( i tak w kołko :) chcialabym tez taki z dopinanym fotelikiem ale to tez kasy idzie troche :) ale moge sobie troszke drozszy kupic bo kupuje na spelke z moja mama ale ciezko mi podjac jaka kolkiek decyjze bo zawsze sie do czegos doczepiam :D a to to zle a to to niedobrze.. ehhh naszczescie mam jeszcze troche czasu :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku - znajomi maja mikrus alu i sobie chwala. cena calkiem przyzwoita ale u mnie dyskwalifikacja za brak przekladanej raczki tutaj masz fotki dosc dokladne

    http://www.allegro.pl/item165181955_wozek_mikrus_alu_sprint_fotel_gratis_wysylka_0.html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    tez nad nim myslalam ale spacerowka mi nie podchodzi troche jest jakby za bardzo kwadratowa :) no i na zywo to troche wyglada smiesznie bo na dole jest taki masywny a na gorze taki malutki :P ehh trudno mi dogodzic :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2007
     permalink
    kfiatuszku to zupelnie tak jak mi :bigsmile:
    mi sie baaaardzo podoba BOLDER 4 z nowej kolekcji implast2007 ale moze to byc tez tylko wizualnie a normalnie stwierdzilabym ze jest bleeeee. A co do gondoli - jestes pewna ze jej potrzebujesz??? w sumie termin letni wiec niewiele z niej pozytku a na zime bejbik juz w niej nie usiedzi
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.