Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Czerwinka, możesz zamowic z Ewy Bień przez internet znając swoj rozmiar, a jesli chodzi o sieciowki to mnie pasuje bikini wiązane na sznureczki, bo wtedy mozesz kupic duzy rozmiar a sznurki sciagnac tak jak chcesz, chociaz cycki mi wychodzą nawet z tego rozmoaru L i moze to ciut wulgarnie wygląda... Ale za to wybor jest duzy w takich strojach kąpielowych. Z tych "sznurkowych" kostiumow polecam firmę ROXY, na pewno ta firma jest w Fashion House w sklepie Quicksilvera, mają śliczne wzory, a jak nie tam to jest w FH jeszcze stoisko z Freya, ale nie powiem Ci gdzie, w kazdym razie mojego rozmiaru tam nie bylo (wprawdzie kupowalam zimą), bo to outlet, wiec mozna nie trafic...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    czerwinka: Teo a jestes w stanie dotrzec do ich zdjęcia np. Ze slubu lub terazniejszego ?


    E nie, nie...
    Poza tym oni mają sześcioro dzieci, artystycznych lekko dusz, więc bankowo coś pokombinują w tym temacie.

    Kwiaty i wino mówicie ?
    No, ale w sumie kwiaty to tylko dla kobietki są, wino raczej też.
    Chyba, że kwiaty [dla ciotki] i jakiś łiskacz [dla wujka]?
    Ja pierdziu, nie cierpię kupować prezentów :confused:


    FRAG mniej mnie, to prawda bo.........................całe dnie spędzam przy komputerze :cool:
    Tylko zaś robię zupełnie inne rzeczy, prace kończę pisać w sensie a że się wkopałam i wzięłam na siebie ciut za wiele, to teraz są takie efekty.
    No, ale już bliżej jak dalej także ten :wink:



    ELFIKA współczuję.
    Wy to macie przygody ostatnio.... :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Czerwinka, wczoraj widziała, że Triumph w wersji Sloggi też ma możliwość połączenia majtek i góry, widziałam stanik na 38 f, o taki:

    http://www.e-bielizna.pl/sloggi-swim-pink-summer-ctow-big.html
    --
  1.  permalink
    Teo, pewnie jakaś whisky czy koniak będzie dla mężczyzny lepszy. Faktycznie walnęłam z winem, bo ostatnio same kobiety mają uroczystości u mnie w rodzinie. Jeśli o whisky chodzi, to ja radziłabym się dowiedzieć czy wujek lubi perfumowane alkohole. Whisky jest specyficzna. Mój tata np dostał 4 lata temu, skosztował i nie leży mu, więc pewnie już zdążyła zwietrzeć, za to koniak bardzo lubi (swoją drogą gdybyś się zdecydowała na koniak to mogę Ci polecić naprawdę dobry, tzn nie super drogi, ale też nie tani, bo za około 110-140zł, ale wszyscy obdarowani nim panowie byli zadowoleni, więc chyba trafia w gusta męskie).

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 25.05.14 21:52</span>
    elfika, współczuję wypadku. Szkoda samochodu, ale ważne że Wam się nic poważnego nie stało. Wiem co to znaczy przeczucie wypadku, swoją drogą paskudne uczucie... Wiesz że coś się stanie, a jechać musisz. Miałam tak kilka razy zanim jeszcze zrobiłam prawko (moja mama nie jest zbyt dobrym kierowcą). U nas na szczęście to były tylko stłuczki i auto dało się wyklepać lub po prostu kupić nową część. Ale za to mamy nieprzyjemnie doświadczenia z firmą UNIQA po ostatniej stłuczce - kobieta mamie wjechała w tył. Zaniżyli wartość szkody, byli na oględzinach najpierw w domu, potem u mechanika, wycenili części zamienne mimo że przed wypadkiem były oryginalne tłumacząc się tym że samochód z przodu był malowany po innej stłuczce i w związku z tym auto nie ma 100% oryginalnego lakieru. Moi rodzice niestety odpuścili sprawę i woleli dołożyć z własnej kieszeni.
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeMay 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Teorka, a nie ma mozliwosci zlozenia się na coś fajnego z resztą rodziny? Jeden prezent a jakiś konkretny, np. jakis voucher na pobyt weekendowy w jakims fajnym romantycznym miejscu...? Mogliby uczcic swoją rocznicę w spa na przyklad. Albo bilety na jakis koncert artysty ich pokolenia? Cos co mogliby zapamiętac
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    Dziekuje Dziewczyny: ) Pochwale się jak coś zakupie i będę mogła sie w tym pokazac :)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 25th 2014
     permalink
    czerwinka - brafitterka na dzikiej, coś na pewno dobierze albo da wskazówkę gdzie szukać.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeMay 26th 2014
     permalink
    Czerwi wejdź na peachfield.pl maja sklep stacjonarny na Kasprowicza, choć mieli zmieniać lokalizacje.
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeMay 27th 2014
     permalink
    Dziewczyny, czy któraś z was jest z wykształcenia prawnikiem i zna się na prawie karnym? Dajcie znać, potrzebuję konsultacji, a w zasadzie odpowiedzi na kilka pytań.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeMay 29th 2014
     permalink
    Tak się zastanawiam...w wyszukiwarce nie mogę znaleźć, a myślę, że przydałby się nam wątek o naszych kosmetycznych KWC. Co myślicie? :) ja mam sporo kosmetyków, dużo testuje, próbuje, ogólnie mąż powinien postarać się dla mnie o zakaz wstępu do rossmana...:devil:

    Chciałam np. napisać, że zawsze oddalałam się na kilometr od pólki z samoopalaczami. Efekt u koleżanek wydawał mi się sztuczny i te plamy, zapach...no ale powiedziałam sobie, że w końcu tego lata będę czekoladką :wink: chodzę na solarium (oczywiście z głową tylko po to, żeby efekt słonkowej opalenizny był fajniejszy i szybszy) no ale wracając do sedna...coś mnie pchnęło do półki z tymi samoopalaczami. Oglądałam, czytałam jakby to conajmniej miało pomóc uniknąć wpadek samoopalaczowych, no i wybrałam kolastyne w spray'u. Efekt mnie zadowolił bardzo i zaskoczył....bo
    1. Nie brudzi ubrań
    2. Nie śmierdzę jak spalona krewetka
    3. Nie mam plam
    4. Opalenizna nie jest duża (pewnie będzie po dzisiejszej drugiej aplikacji).
    5. Fajna konsystencja
    6. Zapach, Zapach, Zapach - podoba mi się:cool:
    7.CENA, CENA, CENA - no rewelacyjna wprost :wink:

    Przed nałożeniem zrobiłam sobie peeling (polecam koniecznie) no ale ja oszczędna matka Polka zrobiłam sobie domowy, o !;) co by mąż mi już za uchem nie jęczał.
    CUkier, kawa, oliwka dla dzieci :bigsmile:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
  2.  permalink
    Cześć dziewczyny,możecie polecić tel. kom. samsung jest ich tyle nie wiem który wybrać?Dzięki za pomoc
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
  3.  permalink
    możecie)
    galaxy S5 :) Ja jestem b zadowolona
    •  
      CommentAuthorCaffe_latte
    • CommentTimeMay 31st 2014 zmieniony
     permalink
    Szczyta kuowalas czy bralas w abonamencie? Jesli w abonamencie to ile Cie wychodzi miesiecznie o w jakiej sieci? Bede zmieniac od stycznia i strasznie sie na niego napalilam
  4.  permalink
    Ja dla córki chcę kupić
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
  5.  permalink
    A w jakim wieku córka? Lubi gadżety czy raczej ma dystans i nie przywiązuje wagi do takich rzeczy?
  6.  permalink
    10 lat nie nie przywiązuje ,marzy o białym :)
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMay 31st 2014
     permalink
    Moim zdaniem telefon za takie ogromne pieniądze dla 10latki to jednak trochę przesada- choćby dlatego, że jest opcja, że po prostu jej upadnie, zgubi się, zaleje, itp. No i inna kwestia- jak wyobrażasz sobie używanie przez nią takiego telefonu? Ja powiem szczerze, że dla mnie trzymanie w rękach i używanie samsunga s3 to już był "wyczyn" bo te telefony są na prawdę duże- nierzadko za duże na niejedną kobiecą dłoń, a co dopiero do ręki małej dziewczynki... S5tki w rękach nie miałam, ale podejrzewam, że jest jeszcze większy i jakoś nie wyobrażam go sobie w dziecięcych łapkach.
    Kupiłabym telefon jakiś poręczniejszy- samsung young np jest nieco mniejszy i jak na potrzeby 10latki spokojnie wystarczy.
    --
  7.  permalink
    Ja ze swojej strony mogę polecić Samsung Galaxy S Advance. Fajny, 4calowy ekran, nie zawiesza się. Nie narzekam. Może obudowa mogłaby być trwalsza (ta ramka srebrna obdziera się z czasem) ale generalnie jest ok. Całkiem ładne zdjęcia wychodzą. Raz był w serwisie, bo "zawilgociłam" go zabierając do łazienki podczas kąpieli, ale nawet na gwarancji mi naprawili (wtedy przestał działać głos). Myślę że dla 10latki będzie jak najbardziej ok. Jeśli o cenę chodzi, to na allegro kosztuje około 600zł.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 1st 2014
     permalink
    Ja mam na swoim koncie kilka samsungów i najbardziej trwały okazała sie u nas Avila i obecnie jako 5cio letni telefon albo już i 6cio służy Synowi - tel był po roku w serwisie bo padł dotyk ale to była jedyna usterka, spadł milion razy, zaliczył śmigusa w wannie kilka razy topiony był przez deszcz czy klozet - działał i jest cały choć poobdzierany już
    kolejny to Ace2 który mam ja i jest super. Nie mam czego zarzucić telefonikowi zdjęcia robi lepsze niż kompakt nikona, ma sporo funkcji, gry w które grają Smyki na nim smigają bez żadnego ale
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeJun 1st 2014
     permalink
    Dziewczyny czy zamawiala moze ktoras z Was domki przez Casamundos?
    Wybieramy sie nad balaton i szukamy domku letniskowego.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthormamoniksa
    • CommentTimeJun 2nd 2014
     permalink
    Nie pomogę z domkami niestety...

    Znów mam do Was pytanie.... mój mąż ma możliwość wyjechać do pracy (na wykończenia) do Niemczech, do Lipska. Wiecie może jak tam są traktowani Polacy? Może któraś z Was ma jakieś doświadczenie z tym miastem? (Nie chodzi o warunki pracy, bo te znamy, tylko tak ogólnie).
    Jeszcze jest opcja wyjazdu do Francji, ale dopiero dziś wieczorem będę wiedziała gdzie. Wtedy też bym zapytała, jak wygląda w tym kraju i konkretnym mieście. Być może będziemy musieli podjąć decyzję czy Niemcy, czy Francja.... Wiadomo, warunki zatrudnienia będą miały kluczowe znaczenie, ale ważne dla nas jest też podejście obcokrajowców do Polaków w danym miejscu, no kwestia bezpieczeństwa przede wszystkim. No i mój mąż zna tylko średnio język angielski, więc kwestia językowa jakby nie "pomaga".
    Będę wdzięczna za jakieś info....
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 2nd 2014
     permalink
    Mamoniksa, ja mieszkam mniej wiecej godzine od Lipska. W Lipsku sporo Polakow jest, dziala tez Polonia (podobno). Niemcy generalnie sa przyzwyczajeni do obcokrajowcow, zwlaszcza w wiekszych miastach. Ja nie spotkalam sie jeszcze z rasistowskim podejsciem, znam dobrze jezyk, mieszkam tu juz pare lat, mam znajomych Niemcow tez. Na wioskach i w malych miastach to to moze wygladac inaczej, NPD (To pro-nazistowska partia) ma tu kilka procent poparcia i pare burd bylo. Znalam u nas jednego idiote, z wytatuowana swastyka na ogolonej glowie... Ja sie jednak nie boje, to naprawde marginalne przypadki. Zyje sie tu naprawde raczej spokojnie.

    Na pewno wszedzie jest tak, ze jezeli nie znacie dobrze jezyka, to raczej bedziecie z dystansem traktowani, warto sie wiec uczyc jezyka. W Volkshochschule organizowane sa kursy dla obcokrajowcow za male pieniadze. A Twoj maz jaka branza konkretnie?
    --
  8.  permalink
    dzięki za pomoc
    -- ❤️Martusia2004 Aniulka2011 Dorotka2013 Marcinek2017❤️
    •  
      CommentAuthormamoniksa
    • CommentTimeJun 3rd 2014
     permalink
    YPolly dziękuję bardzo za odzew, za te wszystkie informacje :) Mąż ma na razie wyjechać sam - do wykończeń wnętrz. Ja znam trochę niemiecki, ale nie mamy planów docelowo wyjechać do Niemiec.

    Już wiem, gdzie byłby wyjazd do Francji - LYON. Coś ktoś wie? Jakie jest podejście do Polaków w tym francuskim mieście? Dla mnie Francja jest abstrakcją. Potrafię tylko zapytać: Parlez-vous anglais? :) No ale to też mąż jedzie sam.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 12th 2014
     permalink
    Dziewczyny, co się dzieje z arbuzami w tym roku? Na razie kupiłam Biedronkowe i z Almy i nie pachną, to raz, a dwa, że sa paskudne w smaku, chemią jadą i sa po prostu ble... Pewnie najlepsze są na bazarkach, ale tam wstępu z moją szaloną dwójką nie mam :( Złapałyście gdzies dobre arbuzy?
    --
    •  
      CommentAuthorsu_seu
    • CommentTimeJun 12th 2014
     permalink
    Hej Wam!
    Czy któraś z Was może wie gdzie w centrum Wawy jest sklep indyjski (odzieżowy)?
    •  
      CommentAuthorAnula85
    • CommentTimeJun 12th 2014
     permalink
    Cześć takie sklepy odzieżowe są dwa z tego co kojarzę na Nowym świecie w za Uniwerkiem.
    --
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJun 12th 2014
     permalink
    sklep indyjski jest koło ul. kopernika, między UW a KFC, ale nie wiem, czy sprzedają tam ubrania, chyba same takie figurki.
    •  
      CommentAuthorsu_seu
    • CommentTimeJun 12th 2014
     permalink
    ooo dzięki!!! N.Ś. mnie urządza :)
    To ja dorzucę taki, do którego nie dojdę niestety jutro i nie pamiętam ulicy, ale na Starówce jest jeden taki mikro, ale fajny (tzn był kiedyś)
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeJun 13th 2014
     permalink
    The_Fragile: Złapałyście gdzies dobre arbuzy?

    Wczoraj w Tesco :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 13th 2014
     permalink
    _K_i_n_g_a_: Wczoraj w Tesco


    O, dzięki! Potrzebuję na gwałt pachnącego arbuza ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeJun 13th 2014
     permalink
    The_Fragile: Potrzebuję na gwałt pachnącego arbuza ;)))

    Na gwałt to Ci się marchewka albo ogórek jaki bardziej przyda :rolling:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 13th 2014
     permalink
    elfika: Jak Wam minal piatek 13go? Bo mi zajebiscie:wink:
    Dostalam prace!
    Bez znajomosci:wink: po raz pierwszy wlazlam oknem kiedy mi drzwi zamkneli. I to w zawodzie!
    I'm so happy:cool::bigsmile:

    Gratulacje!

    U mnie kiepsko, siostrzenica od wczoraj w szpitalu :( Takze martwie sie strasznie.
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeJun 13th 2014
     permalink
    Madziuuk wszystkie wpisy dotyczące odstąpienia czy sprzedaży leków są niezgodne z regulaminem. Jeśli tylko trafiamy na taki wpis jest on od usuwany.
    Pozdrawiam
    M.
    •  
      CommentAuthor~adrianna
    • CommentTimeJun 15th 2014
     permalink
    Witajcie, czy jest może na 28dni parę kobietek wyznających Buddyzm? Mam parę pytań, chętnie porozmawiam na priv :)
    •  
      CommentAuthormamoniksa
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Hej, ja znów mam pytanie. Zakupiłam plastry lecznicze ITAMI i na ulotce jest napisane żeby stosować 2x na dobę, rano i wieczorem. Czy ktoś może wie ile czasu ma być jednorazowo przyklejony ten plaster???
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Jak dla mnie ten plaster zdejmujesz do mycia i zmieniasz na nowy.
    --
    •  
      CommentAuthormamoniksa
    • CommentTimeJun 18th 2014
     permalink
    Dziękuję :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    To będzie chyba wątek porad - dziewczyny, rehabilitant powiedział, żeby mi mąż masował kark bańkami chińskimi i na allegro znalazłam dwa rodzaje:

    takie

    i takie gumowe

    I teraz nie wiem, których używać.. Czy to nie ma znaczenia?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    wez gumowe. te pierwsze chyba sa do "stawiania" baniek a nie do masazu.
    -- ;
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    The_Fragile, do masażu zdecydowanie gumowe... Chodziłam na akupunkturę, spec wspomagał się też masażem bańkami chińskimi - używał indentycznych jak te z drugiego linka. Stawiał mi też takie stateczne choć szklane (chodziło o pozbycie się infekcji), ale nimi nie ruszysz.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 20th 2014
     permalink
    Dzięki dziewczyny!!!
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeJun 21st 2014
     permalink
    Dziewczyny,mam pytanie. Znajoma ma syna rok i pięć miesięcy,teraz jest w ciąży (drugi miesiąc) ma umowę o pracę do końca tego roku. No i chciała się dowiedzieć czy ta umowa będzie przedłużona skoro jest znów w ciąży,czy po prostu skończy się w grudniu tego roku i nie będzie jej należne już nic ?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 21st 2014
     permalink
    kiedys bylo ze umowy na czas okreslony przedluzaly sie do dnia porodu. ale byc moze sie cos zmienilo.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    Laski po ile sa u was czeresnie?? Ja jeszcze w tym roku nie jadlam bo ciagle
    W szoku cenowym jestem. sezon sie zaraz konczy a u nas po 12zl/kg
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    Dzięki za wsYskie rady w sprawie kostiumu :) został zakupuony 70 g ;) Dalia:) posiada takie namioty ;) do najtansych nie nalezy ale lezy jak ulał :)
    ...
    Czeresnie w Nidzicy kolo mojej działki po 14 zl ....truskawki po 8 !!
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    u nas we wrocku na swiebodzkim czeresnie dzis miedzy 6-10 zl (te ladniejsze drozsze), jakgody po 7 zl za maly sloik. ogorki udalo mi sie kupic po 4 zl/kg. truskawki po 4,50-5,5, bob 3,5-5,50. duza rozbieznosc jest.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    Ja mam czereśnie za darmo od babci z drzewa ale france robaczywe jak nie wiem :confused:
    W każdej jednej wielka biała glista, fuj ble.
    Nie wiem może dlatego, że właśnie z drzewa, niepryskane, bez chemii etc ? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 22nd 2014
     permalink
    TEORKA: Ja mam czereśnie za darmo od babci z drzewa ale france robaczywe jak nie wiem :confused:
    W każdej jednej wielka biała glista, fuj ble.
    Nie wiem może dlatego, że właśnie z drzewa, niepryskane, bez chemii etc ? :wink:


    Czeresnie eko z mieskiem gratis ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2014
     permalink
    Ja czeresnie od lat 'przebieram' przed jedzeniem. Tak samo jak sliwki mirabelki nim z nich kompotugotuje


    Ewa no to u nas tfuskawki podobnie ale bobem mnie zaskoczylam. U mnie na rynku po 11zl byl ale raki juz podstarzaly wiec odpuscilam bo mlody najlepszy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.