Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeJun 30th 2015 zmieniony
     permalink
    A obczajcie dziewczyny klapki scholla, kupiłam "scholl sun" do szpitala na porodówkę, rewelacyjnie mi się w nich chodziło w szpitalu, teraz po domu czy ogródku super wygodne i na plażę nie wstydziłabym się w nich wyjść.

    Ja lubię crocsy, ale u dzieciaków, czy u faceta, dla siebie mi nie pasują wizualnie...
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeJun 30th 2015 zmieniony
     permalink
    U nas TkMaxx jest porządny, tzn. daleko mu do lumpeksu;) choć z ubrań kupiłam tam tylko z dwie rzeczy dla siebie, więcej dla Marcelinki ale też raczej z jakiś akcesoriów i bardzo fajną torbę do wózka.
    Za to mój mąż tylko tam kupuje skarpety i gatki.
    Ale prawda, że w UK są wiele lepsze, zwłaszcza ten dział do domu, tylko trzeba jeszcze się znać na "dobrych" markach, żeby wyłapywać okazje.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    A ja nie wiem co Wy macie za Lidly, bo u nas pełna kulturka i jeszcze dzisiaj Mateo pojechał i mi kieckę dokupił, bez problemu żadnego :shocked::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Co do "plastikowych butów" to ja takowe posiadam nawet aktualnie, mimo iż cena bynajmniej plastikowa nie była...
    To najwygodniejsze buty jakie mam, nic nie obciera, nie odparza, nic się z nimi nie dzieje i są śliczne. Melisski :)
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Ano właśnie tez się nad meliskami zastanawiam. Może się skuszę jak odzyskam swój rozmiar stóp :) tylko nie wiedziałam czy nogi w nich się nie obcieraja.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Ja tk maxx kocham tylko fakt, trzeba znać marki żeby docenić ich cenę. Ostatnio wyczaiłam nóż do pizzy joseph joseph za 15 zł, a normalnie on 75 zł kosztuje; torbę z benettona za 130 zamiast 320. Zawsze jak tam jestem to z czymś wychodzę ;)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    We Wrocławskich to tylko z gatunku "wszystko dla domu" jestem w stanie coś znaleźć. Z ciuchów to chyba tylko szlafrok wyhaczylam...nic innego nie umiem mimo kilku prób hmm... :cool:
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Ja też uwielbiam tkmaxx, zawsze coś kupię. Mam np kilka par firmowych butów typu gabor za śmieszną cenę. Do domu też kupuję. I dla dziecka , i dla męża :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Luczynka! Aaaaa! Tez mi sie podobalo w TKMaxie w Liverpoolu:wink: zdeeeeecydiwanie nie lumpeks:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Teo jak to możliwe, jak u nas będą te sukienki od 2 lipca ?:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 30th 2015
     permalink
    Poważka ?
    Kurcze to nie wiem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJul 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Czasami wykładają towar wcześniej. W "moim" Lidlu tak się często zdarza.
    I są całe kosze crocsów :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Że się tak wetne z innym tematem..
    Wczoraj wieczorem pękła mi ciaza pozamaciczna i zrobili mi laparotomię.Jestem ubozsza o jeden jajowod,bogatsza o jedno cięcie i szczesliwa, że ten koszmar się kończy...
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Boże Suszka, współczuję :( Dlaczego tak długo czekali z tym zabiegiem?
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Suszka, wspolczuje Ci tych przezyc... A jak sie fizycznie czujesz? Mam nadzieje, ze chociaz za bardzi Cie nie boli...
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Suszka, przykro mi...
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Rany, przecież kilka dni temu już miałaś mieć zabieg :-(
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Ja nie mogę, Suszka - ja myślałam, że Ty już PO jesteś. Dlaczego czekali !?!?!
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Kasia Wam opisze.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Trzymaj sie Suszko :grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    suszka przykro i mi :sad:

    A co do lidla to my mamy blisko do jednego z województwa śląskiego i do jednego z małopolskiego. I chyba oferta handlowa zależy od województwa/rejonu? Bo to co jest w naszym to w tym drugim jest później i na odwrót.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeJul 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, sytuacja Agi byla mocno skomplikowana.
    Najpierw niespodziewana ciaza, potem plamienie przy prawidłowo rosnącej becie. W koncu padła diagnoza ciazy pozamacicznej i skierowanie do szpitala. Tam byl plan na farmakologiczne usunięcie ciazy(byla mała i pewnie chciano uniknac bardziej radykalnych rozwiązań).
    Jednak na jednym z pierwszych badan USG, zostało uwidocznione cos bod blizna CC. Nie bylo wiadomo, czy to krwiak, śluz, czy moze drugi pęcherzyk ciążowy. Do tego beta, ktorej wczesniej przyrost byl juz na poziomie 40%, wskoczyła znowu na ponad 60%. W zwiazku z tym wstrzymano sie z decyzja o zastrzykach.
    W niedziele na USG znaleziono w macicy kolejny pęcherzyk, ktory dostrzegło trzech lekarzy. I znowu padlo pytanie, czy to aby nie druga ciaza. Znowu wstrzymana decyzja o zastrzykach.
    W poniedziałek na badaniu potwierdzono obecność pęcherzyka, ale tez niestety uwidoczniono bice serca w ciazy, ktora byla usytuowana w jajowodzie. To oznaczało konieczność laparoskopii. Nie bylo wiadomo, kiedy mialaby sie odbyć. Wczoraj rano na USG, znow potwierdzono pęcherzyk, ale jest byl caly czas tej samej wielkosci, wiec jesli to nawet byla ciaza, to z dużym prawdopodobieństwem mozna przypuszczac, ze obumarła. Wyznaczono termin laparoskopii na dzisiejszy poranek.
    Wczoraj wieczorem dostalam od Agi smsa, ze za godzinę operacja usunięcia jajowodu, bo pękła ciaza pozamaciczna...
    Nooooo... Same rozumiecie, ze bylo, delikatnie mowiac nerwowo.
    Ja sie ciesze, ze juz po wszystkim.

    I dawno nie ucieszyłam sie z żadnego smsa jak z tego, ktory Aga wysłała mi dzis rano, ze zyje i ze czuje sie calkiem niezle...:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    O matko... Suszka, bardzo mi przykro, ze przez to wszystko przechodzilas :(((Ale z drugiej strony ciesze sie, ze z Toba jest w porzadku....
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Suszko, ale przejscia :(( Trzymaj sie tam!
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Kurcze, ale jazda!
    Trzymaj się Suszka.
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    O matko, co za koszmar. Współczuję nerwów i życzę szybkiego powrotu do formy psychicznej i fizycznej.
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Suszka trzymaj się. Takie są procedury, że najpierw w szpitalu badają przyrost bety u mnie też nie od razu wykonano zabieg. Ciąże są mikro mikro często na usg nic nie widać. U mnie lekarze widzieli coś w lewym jaowodzie a podczas laparoskopii okazało się że ciąża była w prawym. Ach ciężkie to chwile...:cry: Suszka wracaj szybko do formy, buziak
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Frag, juz dawno mialam zapytac, jak Twoja alergia? nie dobija cie ten brak deszczu ??
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Hydzia, alergia się skończyła ostrym zapaleniem oskrzeli, wylądowałam na antybiotyku :((( Ale od miesiąca jestem na Claritinie i nie powiem, jest dobrze :) Chociaż deszcz by się przydał, bo kicham zawzięcie, ale i tak to pikuś w porównaniu z resztą ;)

    Treść doklejona: 01.07.15 19:41
    A! I trafiłam na mega fajną lekarkę przez przypadek. Jak usłyszała, że karmię i alergia to od razu mi przepisała leki! Pierwsza internistka no...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Frag no bo za pozno widac wzielas te leki stad zap.oskrzeli
    u mnie w przypadku alergii przy zap.oskrzeli to zawsze inhalacje z pulmicortu i jeszcze jakiegos dziadostwa ale bez antybiotyku

    ja niestety zdycham, masakra jak zle znosze w tym roku; sobotnie grillowanie jeszcze w poniedzialek bylo znac na gebie a dawke lekow dwukrotnie przekroczylam; w sobote idziemy na ognicho wiec juz sie zastanawiam czym sie nafaszerowac zeby przetrwac
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    No za późno, za późno, sama mi powiedziała, że dlaczego ja się tak męczyłam...
    .
    To Ty masz chyba mega silną tą alergię :(((
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    silna alergia na pylki traw, drzew i zboza; do tego astma i byc moze wlasnie przez astme duzo ciezej mi sie dycha
    nie pomaga odczulanie (z przerwami na ciaze i karmienie jestem odczulana roznymi specyfikami od 30lat)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Pewnie przez astmę, ja miałam jako dziecko i wspominam to koszmarnie :(((
    .
    Hydzia, a próbowałaś akupunktury? Ja miałam jako maluch właśnie, wtedy otworzono pierwszy tego typu ośrodek, pamiętam, że prof. Garnuszewski mnie nakłuwał i momentalnie po wbiciu igieł przestałam "rzęzić". Co ciekawsze, moją mamę odesłano z poradni alergologicznej, bo zastrzyki odczulające przestały na mnie działać. Po roku akupunktury miałam spokój i mam do dzisiaj - przynajmniej z astmą.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    u mnie lokalnie nic takiego nie ma i zaden z alergologow nigdy niczego takiego nie proponowal (jako dziecko bylam odczulana w CZD, potem nastolatka w szpit.klinicznym w bialymstoku teraz u siebie) , no i nie weim czy bym sie odwazyla, na sama mysl o jakimkolwiek ukluciu robii mi sie miekko; wiesz ja potrafie odjechac nawet przy pobieraniu krwi ;)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Ja też nie przepadam, ale to akurat nie boli tak jak przy pobieraniu, to jest takie bardziej "pstryknięcie", bo te igły są mega, ale to mega cienkie... Ja się zastanawiam, czy kogoś nie znaleźć jeszcze, bo z tą alergią by się przydało powalczyć :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    ja sie po tylu latach dopiero przywyczailoam do iniekcji przy odczulaniu (igielka cieniutka i ok 1cm ma) takze ze mnie ciezki przypadek
    moj maz sie smial ze mnie bo balam przed pojsciem na tatuaz nawet :D twierdzil ze siie do mnie nie przyna jak fikne :P juz sobie wyobrazam co bedzie jak pojde na plecach robic hehehe
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Eeee, jak Ty przez tatuowanie przeszłaś to aku to pikuś ;))) Pikuś pikusiów ;)
    .
    A co robiłaś? I co na plecach?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    robilam malutki, linie zycia na zewn.strnie stopy, pokazywalam przeciez juz dawno :P
    na plecach to na razie tajemnica, termin mezu mi ustalil na pierwszy mozliwy, 4 lipca.... 2016
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015 zmieniony
     permalink
    Aaa pamiętam! Myślałam wtedy, że to Krzyśkowy zapis z ktg :D
    .
    O jaaa... Ale czasem warto czekać na takie rzeczy :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    mysle ze u kogos innego termin bym znalazla wczesniej (i pewnei nawet u siebie w miescie), pewnie i mniej bym zaplacila ale wiem tez ze Lukasz zrobi to jak trzeba - zeby nie bylo duze a oddawalo wszystko co trzeba :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Ja też wolę zaczekać a mieć u dobrego artysty (no bo to jednak artysta), niż spaprać za miesiąc u kogoś innego... Jakby nie patrzeć to na całe życie ;) To mnie zaciekawiłas bardzo :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    moj maz niestety jeden ma u lokalnego zrobiony i spitolony, w kwietniu bedzie mial cover-up ale pomyslow ma tyle ze nie moze sie na nic zdecydowac takze dobrze ze ma tyle czasu przed soba :tooth:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Ja miałam też jeden kiepski, na moje szczęście malutki, więc cover-up fajnie przykrył. A widoczny ma, czy nie bardzo? Bo jak nie bardzo to pół biedy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    ma idealnie pod rekawem - tu gdzie ramie przechodzi w reke na tej "galce" takiej
    do pracy zawsze w koszulach smiga wiec nawet jak zalozy jakas bawelniana koszulke z kroszym rekawkiem to nie widac (baaaa moja mama sie przez 2lata nie zjazyla ze on w ogole tatuaz ma hehehe) takze musi byc niezle rozneglizowany podwrokowo zeby to wyczaic

    Treść doklejona: 01.07.15 23:19
    swoja droga ja przed mama dalej sie urkywam,cala rodzina, szefostwo i wsyzscy znajomi widzieli a ona dalej nieswiadoma :) w urodziny Krzysia smigalam w trampkach!!! zeby tylko nie zauwazyla i jazdy nie zrobila bo gdyby widziala to by mi zyc nie dala
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    Ja zrobiłam sobie tatuaż na stopie kilka lat temu, jak noszę balerinki to fajny taki trochę indyjski wzór wychodzi, nie muszę mówić, że na stopie bolało jak sam skurw.... ale nie żałuję, jak ktoś zobaczy to mówi oj szalało się za młodu, cóż odpowiadam, że nie za młodu
    Chcę jeszcze jeden na łopatce, ciąglę myślę nad wzorem:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    ja wiem co ja chcę... na biodrze chcę łowickie wzory, kwiaty, oczywiście w kolorze... Ale dobrze wiem, że porządny taki to kosztuje słono, więc wolę nie mieć wcale niż spartolić :P Taki wzór jest dla mnie idealny... :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2015
     permalink
    kacha to pewnie jakis wiekszy masz bo ja przy moim malo co poczulam
    u mnie i w balerinach i szpilkach widac caly ale na szczescie w robocie nawet te co bardziej nawiexzone kplezanki nie gadaja

    MrsCreme nie siem jak dizy bys ch iala alw kolezanka za kolorowy zaplavila tysiaka
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 2nd 2015
     permalink
    Hydzia, no to nieźle jak się udało ukryć tak długo!
    .
    Kachaw też słyszałam , ze na stopie bardzo boli...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2015
     permalink
    tjaaa, gorzej bedzie teraz w upaly hehhehe

    Frag przez ciebie mi sie snilo wbijanis igiel w.... powieki i nos. poszlam we snie na zabieg przez alergie i kazali powiedziec co mi dokucza i na stojaco mi igly wbijali a ostatnia miala byc taka gruba wielkia miedzy oczy... zemdlalam we snie a w realu sie az obudzilam z przedazenia :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJul 2nd 2015
     permalink
    Ło Jezu, przepraszam! :))))) na szczęście w aku chyba się w powieki nie wbija. Chyba. ..
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.