Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 22nd 2016
     permalink
    Malisiek: anusol

    Cóż za finezyjna nazwa :wink:
    A na zaparcia "Wysralin Forte" :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeJan 22nd 2016
     permalink
    Lecia mnie wystarczyla masc, miałam masakrę po drugim porodzie, az wstydzilam się ginekologow na obchodzie - na szczescie szybko przeszło. Hemoroidy wyszly z wysilku przy porodzie, normalka. Ta masc to jakis procto coś tam.
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJan 23rd 2016
     permalink
    Ja tuż po drugim porodzie używałam maści Proctohemolan- pomogła, ale jednorazowo.
    Po jakimś czasie problem powrócił, znowu użyłam maści i jakoś odpukać jest spokój póki co.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 23rd 2016
     permalink
    dziewczyny wezcie sobie skierowanie od rodzinnego, idzicie do proktologa. hemoroidy po ciazy sa typowe, zaden to wstyd.
    ja uzywalam proktohemolan, masc, dodatkowo kazal mi zazywac dosustnie DiH bodajze, bez recepty, ale cos tam na krazenie pomaga.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 23rd 2016
     permalink
    Livia:flowers: "Wysralin forte" made my day!
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJan 23rd 2016
     permalink
    czyli sama masc powinna pomoc, dzieki dziewczyny
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJan 23rd 2016
     permalink
    Lecia, ja mam taki przepis:
    Diosminex Max 2x1 tabl. przez 10 dni, potem, 1x1 tabl. przez 20 dni,
    Posterisan H i Hemorectal (przemiennie) 1 x wieczorem - to są czopki,
    Maść Aesculan 3-4 x dziennie (ok. 2-3 tuby).
    Zapisz się do proktologa, dobrze, żeby Ci zrobił rektoskopię. Żylaki nawracają, niestety :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJan 24th 2016 zmieniony
     permalink
    Obe, to twój " przepis" powoduje, ze nie powracają? Bo jeśli nie to nie rozumiem jaki jest sens szprycowania się przez miesiąc taka ilością różnorodnych lekow😟
    Zwykle pare dni stosowania maści pomaga...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Peppermill, jaki ma sens? A no taki, że wyleczysz cały stan zapalny a nie tylko zamaskujesz objawy zewnętrzne. A żylaki są upierdliwe i jak raz się przytrafią to zawsze mogą powrócić. Ważne tylko jak często i z jakim natężeniem :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Frances wracam do Twojego pytania. Chodzi Ci o derma rollery? My jak mieliśmy firmę kosmetyczną to dużo tego sprzedawałam sąsiadce kosmetyczce. Ona stosowała u siebie i u rodziny na blizny, rozstępy, zmarszczki i różne takie. Ważne żeby długość kupić małą, max. 0,5 mm bo te są do użytku domowego. i jakiś kwas albo serum w zależności od problemu. podobno efekty są spoko. ja nie używałam, bo karmię ciągle.
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Dziekuje karoolka. Chyba sie skusze. Nie mam blizn ani rozstepow, ale zmarszczki na czole:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Lecia mnie na upierdliwego jednego hemoroida pomogły tylko i wyłącznie ćwiczenia :) Żadne maści czy czopki-te pomagały tylko na chwilę, a po Skalpelu hemor się schował i już nigdy nie wrócił. Także ja polecam właśnie ruch jako lekarstwo :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Może pomożecie? W środę mija mi 30 dni od reklamacji smartfona(po raz drugi) w RtvEuroAgd. Na stronie mają napisane, że reklamacje rozpatrywane są w ciągu 30dni. Czy mogę i w jaki sposób w ogóle żądać zwrotu gotówki po tym czasie lub innej formy rekompensaty. Na ich stronie widnieje, że smartfon jest do odbioru w sklepie. w sklepie twierdzili w zeszłym tygodniu, że jest w drodze, zaś na infolinii babeczka mówiła, że w zeszły pt-sob pewnie dojdzie. Mamy wtorek i cisza.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Dziewczyny wpadam z zapytaniem bo ktoras mi juz kiedys pomogla.

    Otoz zapomnialam jak sie pobiera z yt bez programow, czy to sie wchodzilo na yt z innego kraju czy sie dopisywalo jakies literki...

    W sieci jest kilka sposobow ale nie dzialaja na moim tablecie a sposob, ktory kiedys tu dostalam dzialal ;)
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJan 25th 2016
     permalink
    Mkd... Kurde, wiedzialam i nawet tu pisalam : / Poszukam, wpisywalo sie literki...
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    mkd: Dziewczyny wpadam z zapytaniem bo ktoras mi juz kiedys pomogla.

    Otoz zapomnialam jak sie pobiera z yt bez programow, czy to sie wchodzilo na yt z innego kraju czy sie dopisywalo jakies literki...


    zapiska
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Za co sie przebrac na impreze karnawalowa? Dostalismy zaproszenie do znajomych, bez tematu przewodniego.
    Nie mam zadnego stroju w domu. I nie mam pomyslow.
    Podpowiecie cos?
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Zamawiały ścieków kiedyś biustonosze na stronie kontri? Chodzi mi o rozmiarówkę, czy się zgadza. Podają by od obwodu w biuście odjąć obwód pod biustem, a różnica jest miseczką. Zgadza się to?
    --
    •  
      CommentAuthorserratia
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    alfaromeo - dobre pytanie, ja właśnie się dowiedziałam, że bal karnawałowy w przedszkolu obejmuje również rodziców i rodzeństwo - w przebraniach:devil: dodam również, że mąż odrzucił pomysł pierworodnej, aby się przebrał za królewnę. mam czas do nast. soboty i powinnam juz przynajmniej mieć pomysł na nas...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    myangel, dzieki za namiar na sklep. zamowilam sobie wlasnie koszule i pizame, duzo tansze niz w winnych sklepach internetowych, a to samo. Popatrz sobie jeszcze jakos cos na kody rabatowe;-)
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Nie ma za co :wink: Dostałam reklamówki na maila i widzę, że mają ładne staniczki w dużych rozmiarach. Tylko nie wiem jak ta rozmiarówka. A te kody rabatowe to skąd wstrząsnąć?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    tutaj
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Ok już znalazłam kody :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Dziewczyny help!!
    Co kupić teściowej na 60-te urodziny? :confused:
    Internet raczej nie wchodzi w grę, bo mój mąż sobie przypomniał dzisiaj ze to już w tą sobotę :angry:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Ciężka sprawa ;) Może jakiś karnet do spa czy coś w tym stylu?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Moja teściowa i SPA ? :crazy::crazy:
    Co Ty Asia.....
    Ona się najlepiej czuje w kuchni przy garach (zawsze jak jesteśmy u Teściów to ona stamtąd nie wychodzi a stół się ugina od żarcia, mimo że ofc nikt tego nie je i prosimy żeby tyle nie robiła....) i plewiac sobie grzadki na działce.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    to moze jakis zestaw do uprawy ziół?
    -- ;
    •  
      CommentAuthoryolka32
    • CommentTimeJan 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Teo zalezy co Tesciowa lubi.. ja mojemu ojcu na 70ste urodziny kupilam 2 bilety na kabaret ktory mqa byc pod koniec miesiaca. Powiedzialam zeby sobie kogos zabral ze soba np kolege czy swojego brata.
    Mamie czasami kupowalam np bilet do teatru czy bukowalam stolik w restauracji I wysylalam ich na kolacje.

    Szukalam czegos na co sami sobie nie wydali by pieniedzy bo bylo by im szkoda ;-)
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Nigdy nie mów nigdy :) Moja mama się rękami i nogami broniła zawsze przed takimi pomysłami, a jak jej kiedyś na urodziny wykupiliśmy serię masaży relaksujących, to tak jej się spodobało, że teraz sama regularnie chodzi.

    Treść doklejona: 26.01.16 13:24
    O, bilety do teatru też fajny pomysł.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Do teatru tez bankowo nie pójdzie, no co Wy....

    Absolutnie nie chce nikogo urazić bo teściowa jest spoko. Ale to taka prosta kobita ze wsi. Tzn nie z takiej, że świnie i krowy no ale jednak wieś.
    Priorytetem dla niej jest upieczenie ciasta na niedzielę i pójście do kościoła na mszę.
    Znam ją 15 lat i mogę sobie obie ręce uciąć ze ani do teatru nie pójdzie, ani do spa....
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Ja mojej mamie na 70-tke kupiłam złoty łańcuszek z zawieszka w Aparcie. Łazi teraz w nim non stop. Pytanie ile chcecie wydać pieniążków?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Teo, to kup coś, co na to jedno wyjście w tygodniu jej się przyda - jakąś broszkę czy apaszkę?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    O może faktycznie jakiś łańcuszek z zawieszką... Tylko z jaką?
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 26th 2016 zmieniony
     permalink
    a ile chcesz wydać?

    Treść doklejona: 26.01.16 13:39
    Do 300 to np. "taki":http://wkruk.pl/naszyjnik/naszyjnik-vis-w-kruk,id-76798
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,12033

    Treść doklejona: 26.01.16 13:47
    Kupiłam taka jak powyższy link + łańcuszek ale nie wiem ile chcesz zainwestować w teściowa :wink:

    Treść doklejona: 26.01.16 13:48
    Ale sa tez tańsze, tylko trzeba poszukać :)
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeJan 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Ten też ładny: http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,23,10996
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Ładne ladne.
    Nie wiem czy ona złote złoto woli, czy białe.
    Tak jak ja :P

    Zapytam męża co on na to, ale dzieki za podpowiedź bo pomysł fajny.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeJan 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Ooo temat i u mnie na tapecie. W poniedziałek Teściowa 55 lat kończy. Też problem miałam wielki, bo to z kolei elegancka babka, co już w niejednym SPA, teatrze i tym podobnych była. Biżuterii też bez liku. Po wielu godzinach na necie, udawszy się dziś do GH i kupiwszy taką oto broszkę z Apartu właśnie:



    Na żywo jest jeszcze piękniejsza!
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 26th 2016 zmieniony
     permalink
    Teo a wiesz ze moja tesciowa taka sama?

    I łeb bym dała se ciąć ale jak musowo dostali od synow weekend w spa to wlasnie w zeszły weekend byli :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    No to temat na czasie- teść ma 60! Ale Wy tu dla kobiet tylko.... Może któraś ma pomysł na mężczyznę? Kabaret nie bo MY idziemy a wtedy co z Kajetanem... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorAnixx
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Czemu sobie robicie kłopot z prezentami? U nas sa życzenia, kwiaty i święty spokój:) Polecam.
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Moze dlatego, ze to moja mama i chciałam zeby dostała cos miłego-babskiego z okazji pełnej i zacnej rocznicy urodzin. Poza tym miło było zobaczyć taka radość na jej twarzy:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoralfaromeo
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Teściowi kupujemy wkrętarkę.
    Teściowej komplet kubków + bluzeczkę.
    Mamie bluzeczkę + duży miód. Preferuję użyteczne prezenty.
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    W_P_Gosia: No to temat na czasie- teść ma 60! Ale Wy tu dla kobiet tylko.... Może któraś ma pomysł na mężczyznę? Kabaret nie bo MY idziemy a wtedy co z Kajetane

    Mój tato miesiąc temu mial 60-tkę i kupiliśmy alkohol - jakiś wypasiony koniak, bo on jest smakoszem :wink:. W sumie nie mieliśmy zupełnie pomysłu i wysłałam męża do alkoholowego, potem mama zdawała relację, że nic z prezentów go tak nie ucieszyło, chodził i mówił po imprezie, że jeszcze nigdy "takiego" nie miał, a zawsze chciał :devil::devil::devil:.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    A jeśli myślimy o biżuterii to może bon do jubilera?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 26th 2016
     permalink
    Powiedziałam mojemu mężowi o pomyśle z naszyjnikiem.
    Zrobił taką minę :confused:, potem taką:neutral: a potem znowu taką :confused:

    No więc niech się buja :tongue:
    Jutro ma zadzwonić do siostry swej i brata. Niech coś wymyśla, złożą się czy nie wiem.
    Pomysł był wg mnie fajny, nie będzie się im widziało to już nie mój problem.
    --
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeJan 27th 2016
     permalink
    My teściowi na 60-tkę kupiliśmy zegarek taki porządny, Atlantica, bo miał tej samej firmy, ale stary- zrzuciliśmy się z teściową i prezent był praktyczny i okazał się strzałem w dziesiątkę.

    Co do teściowych, to nie wiem- moja też z tych, co Twoja Asiu, więc będę za rok miała podobny problem... :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 27th 2016
     permalink
    moja mama na okragle urodziny dostala pozadny blender
    lubi siedziex w kuchni to stwierdzilismy ze niech ma prezent dedykowany ;)
    nie wiem jaka kwote przeznaczacie ale moze nowy robot kuchenny by ja ucieszyl??

    a co do facetow to na 50bratu ciotecznemu kupilismy zestaw do produkcji wina; gasior ssawki wezyki a nawwt zaprawki do wyrobu wina. cieszyl sie jak dzieciak i potem jego mama mowila ze zachwycal sie ze to najlepszy prezwnt jaki mogl dostac i ze dawno go tak nic jie ucieszylo
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeJan 27th 2016
     permalink
    Mam pytanie o czujniki czadu. Wiecie może czy i gdzie można sprawdzić posiadany czujnik? Czy jeszcze działa? Używamy w domu i w sumie chciałabym mieć pewność, że on jest jeszcze sprawny i w razie czego wymienić.
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJan 27th 2016
     permalink
    Dziewczyny, czytałyście ten artykuł?
    http://mamadu.pl/124591,ochrzczenie-dziecka-bedzie-traktowane-jak-przestepstwo-tak-zdecydowal-trybunal-praw-czlowieka-unii-europejskiej

    Troszkę jestem w szoku, bo w sumie nie wiem jak to "ugryźć"...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.