Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Teo a bikini robilas?
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    No jeszcze też nie.
    Mam ten cud dwa miesiące i wiecznie brak czasu :)
    Przetestowalam tylko jedną pache i szyję.
    Tu i tu zadziałało ekstra, więc myślę że i na nogach i na bikini inaczej nie będzie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Teo a gdzie kupowalas i za ile?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    nie wiem czy robicie zakupy na Aliexpress ale jesli tak to moga to byc ostatnie miesiace na dokonanie tanich zakupow

    To już koniec Aliexpress w Polsce

    Treść doklejona: 08.02.16 15:50
    i jeszcze nie wiadomo co bedzie z Amazonem bo to w sumie tez na tej samej zadadzie dziala ze wysylka doo PL :devil:
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Nie no niepotrzebny mi. Ja jestem nastawiona na ten diodowy nawet i na 10 zabiegow jak będzie trzeba.
    na razie robie pakiet 4ech. Akurat skoncze koncem maja. Latem przerwa bo przeciez nie bede chodzic zakryta.

    a duza ta glowica Twoja? I powiedz mi jeszcze nim sie leci nieprzerwanie czy każdorazowo przykladasz i cyk?

    Oraz serio podziwiam. Nie wiem jak taki ipl ale pisalas ze boli.
    ja na moim pierwsze minuty jestem cala spocona i wiem ze sama w domu po prostu bym nie dała rady sobie zrobic..
    a tam wiadomo leżę juz, ktoś robi w dodatku kasa wydana to zęby zaciskam i jakos idzie.

    ciekawa jestem ile zabiegow bedzie trzeba i czy jest mikro szansa zeby zlikwidować je tak chociaz prawie na amen

    aha Teo w Twoim tez jest tak ze sesje robisz co okolo 6 tyg?

    Treść doklejona: 08.02.16 16:29
    Ej ale jak Ty zrobilas ten przelicznik pacha 5min zatem noga godzine :)
    Zobacz ile takich powierzchni pachy masz na nodze :)

    No ale zrobisz to daj znac i jestem mega ciekawa efektów po kilku razach :)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Eve ja teraz robię co 2 tygodnie ale potem już się co 6-8 tyg robi. W zależności jak komu odrastają.
    Tak, przykladam i cyk, przykładam i cyk. Robię na najmocniejszym, na poziomie 5.
    Boleć, boli ale ja mam wysoki chyba próg bólu, skoro zęby lecze bez znieczulenia, do szpitala przyszłam z uśmiechem i prawie ośmioma centrymetrami rozwarcia a zwykłym depilatorem sobie na luzaku cała pipke jechałam.

    MrsHyde zakupiona moja Lumea na all.
    Dokładnie nie wiem za ile bo mąż mi kupił na Mikołaja ale ten akurat model, który ja mam kosztował wtedy ok 1300 zł.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    No to jestes hardcore. Ja sama nawet ud nie tkne depilatorem...

    Myslalam ze tym moze sie ciagiem robi i stad np szybciej. Ale wygląda na to ze tak samo...
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    TEORKA: zwykłym depilatorem sobie na luzaku cała pipke jechałam.
    :shocked::shocked::shocked: TEO, no to faktycnzie masz wysoki prog bolu, jednak He man z Ciebie:wink:
    Ja jak Eveke
    eveke: sama nawet ud nie tkne depilatorem...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    No niby taki Himen a jak mnie ostatnio te dziewięć dni i nocy głowa napierd....... okrutnie (bo bólem się tego nie da naZwać) tom bliska już była obłędu i na tory się rzucenia.
    Srsly :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Teo a masz wszystko ok z gronym odcinkiem kregoslupa?
    jesli idzie o p/bolowe to polecam podwojna musujaca solpadeine, troche usmierza bol
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Taaaa Solpadeiny to chyba kg zjadłam i nic :sad:
    Serio, nigdy w życiu mnie tak nic nie bolało jak ta głowa teraz. Nie dość tego miałam okropne zawroty plus ucZucie chodzenia po statku. Wiecie, szłam po twardym a jakbym nie czuła ze idę.
    Masakra.

    Byłam u neurologa, mam skierowanie na TK głowy z kontrastem. Dała mi mimo, że wg niej w badaniu wszystko ok, ale nie wiedziała co jest więc powiedziała ze mam zrobić.

    Z kręgosłupem nigdy problemów nie miałam ale może coś się podzialo, nie wiem....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 8th 2016 zmieniony
     permalink
    mi najbardziej pomagaly leki od neurolog te na receptw ale to straszny syf byl i rozpieprzyly mi totalnje organizm; ja juz bylam na etapie ze mialam problemy z widzeniem, wymioty, dretwienie reki i policzka. zeobilam prywatnie rszonans glowy (mialam niefajny epizod neuro w dziecinstwie) ale nic takiego podejzanego nie wyszlo. dopiero rezonans i rtg szyjnego pokazaly ze to od uvisku w szyjnym. masaze pomogly a jak teraz bol glowy sie utrzymuje ponad 3dni ze zadne tramalopododne nie pomagaja to tez ide prywatbie na 2-3 sesje i jest o nebo lepiej


    ps. wg mnie solpadeibe najlepiej sobie lyknac jak tylko bol nawracac zaczyna zeby sie nie rozkrecil na dobre. aaa i tylko wersja rozpuszczalna.2szt jednoczesnie
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    No teściowa też mi o rtg szyi mówiła. To nie wiem poproszę może następnym razem o skierowanie. A tą tomografie chyba dla spokojnosci zrobię.

    Ja dostałam od tej neuro jakis lek na te zawroty. I kurcze jakby mi lepiej (bo nie wspomniałam że ból głowy minął ale dwa pozostałe objawy niezbyt :confused:).
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeFeb 8th 2016
     permalink
    Eveke, jesli depilujesz Light Sheerem to 6 sesji koniecznie. Wtedy bedziesz miala spokoj prawie na amen. Tzn raz w roku najwyzej powtorzysz sesje.
    Ja zrobilam 3 na bikini i 4 na pachy, i choc teraz jest ich 1/2 tego, co bylo, to jednak są.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeFeb 9th 2016
     permalink
    Dziewczyny bylysmy dzis z ula na zakupach w mothercare promocja drugie buty za grosz, wiec jak ktos potrzbuje to polecam.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    odnosnie kolejek do poradni na wirki i WIgury - endokrynolog tylko 7 tygodni; kardiolog 5 miesiecy czyli jeszcze przyzwoicie
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    MrsHyde: kardiolog 5 miesiecy

    O, a my mamy termin na maj, chociaż pani pytała, czy nie chcę wcześniej...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016 zmieniony
     permalink
    a dawno sie rejestrowaliscie? przemila pani z rejestracji powiedziala ze terminy im ubywaja i dzisaij juz pierwszy ktory zostal to 18 lipca

    myslalam ze jednego dnia w marccu obskoczymy krajmed i endo ale chyba nie ogarniemy bo dr.L w srody przyjmuje od 13 dopiero a na 13:30 mamy wizyte u endo wiec nie wiadomo na ktora sie umawiac a google pokazuje ze dojazd autobusem to ok 30min :/ wiec do domu dopiero autobus poznym wieczorem bysmy mialy
  1.  permalink
    Teo, wpadłam zaciekawiona depilatorem, ale wypowiem się odnośnie bólu głowy - spróbuj akupunktury. Naprawdę polecam z rodzinnego doświadczenia. Mamie przeszły bóle kręgosłupa, siostrze bóle głowy. Ja się wybieram i wybrać nie mogę, więc osobiście nie stwierdzę, ale moja mama nawet inaczej chodzi, a siostra w końcu się wysypia.
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    MrsHyde: a dawno sie rejestrowaliscie?

    Wczoraj :smile: Dziwne...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Magda tak Light Sheerem. Ja po prostu wstepnie wzielam 4 sesje bo to u nas pakiet i sie w miare oplaca. Np w tym wypadku kompletnie nie będzie sie oplacalo wziąć 3 pojedynczych.
    ale wieeem ze u mnie bankowo te 4 to mało, ale znowu nie zapakuje sie na lato w kombinezon i nie bede sobie odmawiala musniecia sloncem. Natomiast myślę, ze od września bede kontynuować i szczerze Ci powiem ze nawet nie wiem czy te 6 razy sobie poradzi.
    jestem zdeterminowana do tego stopnia ze będę robic poki nie bedzie zadowalajacego efektu.
    nie musi to być zero wloska, ale ma byc gładko i mega rzadka częstotliwośc ewentualnego golenia
    fajnie ze ten 5 i 6 zabieg to połowa ceny jednorazowego a już od 7 zabiegu to chyba tylko 30% sie płaci.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Livka no kurde... az sie wierzyc nie chce ze tak w dzien sie rozeszlo :( powiedziala ze nie ma wczesniejszych terminoow; mowilam anwet ze to skierowanie poszpitalne
    chociaz tak sobie mysle ze skoro musialam najpierw podac wiek i rozpoznanie to moze to tez od lekarza zalezalo?? albo to ze to 1 wizyta a nie kolejna (nigdy u nich jeszcze z niczym nie bylismy)
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    MrsHyde: az sie wierzyc nie chce ze tak w dzien sie rozeszlo

    No kurde, ale jakim sposobem? Nawet mnie pani pytała, czy zależy mi na czasie, czy nie bardzo. A że mi nie zależało, to zapisała mnie tak jak chciałam, czyli na maj.

    Treść doklejona: 10.02.16 16:10
    A może zależy od kardiologa? Może ta nasza mniej oblegana?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    ale mnie nie zapisywala do zadnego konkretnego kardiologa, po prostu poprosilam o wizyte w poradni kardiologicznej; bez ustalania nazwisk itp
    teraz sobie przypomnialam ze od poczatku rozmowy (ale juz po tym jak powiedzialam ze 1 wizyta) uprzedzala ze 1 wolny termin wlasnie na lipiec wiec ejdnak to nie kwestia wieku mlodej; nawet pytalam czy cos by sie wczesniej nie dalo bo dziecko jest do diagnostyki
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    No to kompletnie nic nie rozumiem...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Hyde, a weź zadzwoń jutro i zapytaj na kiedy mają terminy? Może trafiłaś na panią co obstawia lipiec ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Isia_
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    W szpitalu pediatrycznym w którym pracuje jest tak, ze dla pacjentów pierwszorazowych kolejka w poradniach jest dłuższa. Przykladowo lekarz przyjmuje dziennie 20 pacjentów z czego tylko 5 pierwszorazowych. Reszta to kolejne wizyty. Takie są zasady. Dlatego jak się już raz było to na kolejną wizytę czeka się krócej.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016 zmieniony
     permalink
    Livia a wy do tej poradni kardio 1 raz idziecie czy juz u nich u kardiologa jestescie na liscie?



    Isia, u nas w poradniach to samo; chociazby niedawno sprawdzone u alergologa i endokrynologa jak idziesz 1 raz to wizyta za 6-8 miesiecy a jak sie rejestrujesz a juz ich pacjentem jestes to gora 3
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    Cafe Latte w pierwszej kolejności chyba jednak zrobię tą tomografie, skoro neurolog widzi wskazania. A potem zobaczymy....

    A'propo. Wiecie może czy na tk głowy wyjdą nieprawidłowości w zatokach, jeśli są?
    Bo opinie sprzeczne i nie wiem kurcze.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeFeb 10th 2016
     permalink
    TEORKA: A'propo. Wiecie może czy na tk głowy wyjdą nieprawidłowości w zatokach, jeśli są?


    Wyjdą - opinia znajomej lekarki.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 10th 2016 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Wiecie może czy na tk głowy wyjdą nieprawidłowości w zatokach, jeśli są?

    wyjda; mloda miala tk robione i przy okazji sprawdzali "ulozenie" i "dlugosc" przewodu nos-ucho-gardlo i byl zapis o zatokach
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    To jeszcze takie pytanie - jak wygląda podanie kontrastu ? :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorbird
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Pielęgniarka zapewne wkuję Ci się w żyłę ręki z weflonem, przez który zostanie wprowadzony kontrast.
    Ja po jego podaniu miałam wrażenie jakbym oddała mocz, falami odczuwałam gorąco i słodki posmak w ustach.
    Dziwnie czułam się po badaniu, słaba, jakby pod wpływem alkoholu.


    Zerknij tu
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Mnie po wstrzyknieciu kontrastu nie było nic, zupełnie.
    --
  2.  permalink
    Kontrast to nic specjalnego, jeśli masz widoczne żyły albo doświadczoną pielęgniarkę. Mi szukali ponad 10 razy. Wyglądałam jak po pobiciu, ale reakcji na substancje nie czułam żadnej.
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    tylko Teo, nie jedź przypadkiem sama na te TK z kontrastem....
    ja zrobiłam ten błąd...
    nie wiem jak dojechałam do domu, ale wiem, że w autobusie film mi się urwał.... a panie na głos się zastanawiały czy jestem pijana czy naćpana...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Ja tez mialam wenflon.
    właśnie tez bylam z mężem bo nasluchalam się o tym kontrascie a przeze mnie to przelecialo bez żadnych objawów
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ja miałam jak Elfika - we łbie strasznie mi się kręciło
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    No to ja znając moje szczęście bankowo zemdleje po, albo coś. Dobrze że mówicie.
    Żył widocznych nie mam. Zawsze jestem kluta aż ktoś trafi, także spoko przywyklam.
    Ale fajnie, że w żyłe bo już myślałam, że mi wielką igle wbija w oko, w mózg prosto albo nie wiem w co :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 11th 2016 zmieniony
     permalink
    Teo do kontrastu musisz mieć badanie kreatyniny.
    ...
    Czy ktoś może mi tylko powiedzieć/może wie : nieznacznie przekroczone normy (u starszaka)gram kwasochłonne i monocyty co to może być w rozmazie ręcznym ? Wszystkie badania są bardzo dobre i wszystko w normach... Próbujemy dociec czemu bolą go stawy i czemu dziwnie chodzi ....i z tad badania w sobotę mam neurologa ... Byliśmy u ortopedy i wszystko jest ok ....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Wiem wiem. Kreatynine i TSH mam zbadać.
    W ogóle to nie moge sie dodzwonić do tego cholernego szpitala żeby się zarejestrować no by ich !!
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    TEORKA: Kreatynine i TSH mam zbadać.


    no paczcie, a mi nie kazali. tylko, że ja dobre 8-9 lat temu miałam....

    TEORKA: W ogóle to nie moge sie dodzwonić do tego cholernego szpitala żeby się zarejestrować


    normalka...
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    No a skierowanie nie wiem ile ważne. Mam nadzieję że miesiąc....
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    skierowanie jest wazne do podjecia leczenia albo ustapienia objawow, czy jakos tak. jakby miesiac bylo wazne to by wiekszsoc miala przy ibecnych terminach na cokolwiek spore problemy...
    -- ;
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    czerwinka - infekcja wirusowa, pasożyty, alergia
    ASO robiliście?
    boreliozę zrobcie
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ewa ale chyba zarejestrowac musisz sie w ciagu miesiąca...
    jak juz zarejestrowana to wtedy niewazne ze termin jest za 2-3 mies...
    Teo ale Ty chyba prywatnie i tak?

    Elfika to dziwne , ja tez robilam dosc dawno... z 6-7 lat temu i kreatynina byla wymagana przy podaniu kontrastu
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    eveke: Elfika to dziwne , ja tez robilam dosc dawno... z 6-7 lat temu i kreatynina byla wymagana przy podaniu kontrastu

    serio, serio.
    ale wiesz, ja miałam skierowanie z onkologii męskiej więc może dlatego :tongue::cool:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Ja mialam rezonans glowy z kontrastem i tez kontrast przez wenflon podany.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Czerwinko warto zrobic ASO i probe lateksowa no i tak jak pisze Mooonia borelioze
    u mojego mlodego bole glowy i nog byly objawem boreliozy (no i jeszcze ciagle lapanie infekcji i temp 37.5-37.8); morfo mial praktycznie idealna, tylko EOS bylo podwyzszone
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeFeb 11th 2016
     permalink
    Właśnie jest podejrzenie boleriozy tak zasugerował ortopeda. Mój młody nie choruje ! Wogóle nic nawet katar :( żadne rumienie no nic totalnie od 8 lat..... Robiliśmy RF, morfo automatyczne i ręczne, creatynine i OB. Niepokojący jest właśnie ból stawów kolanowych i kostek u nóg, pobolewanie głowy i dziwny chód .... Dzięki poproszę neuro o te badania .... Ta bolerioza mi tu nie psuje wogóle :( to zaczęło sie w maju zeszłego roku...najpierw zwaliłam te wykrzywianie nóg na to ze złe buty, potem ze długo japonki i sandały... A on coraz gorzej kostki lecą do środka, chodzi na V, i jedne ramie opada wdów wyglada jak by utykał...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.