Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorGoma
    • CommentTimeJun 14th 2011
     permalink
    Szkoda, że nikt im nie wytłumaczył jaką krzywdę robią swojemu organizmowi...:sad:
    -- [/url][/url][/url]
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeJun 17th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 25th 2011
     permalink
    W lokalnych ogłoszeniach drobnych pojawiła się reklama gabinetu gin, który oferuje 3-letnie implanty.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 30th 2011
     permalink
    W październikowym numerze Poradnika Domowego będzie art. o anty niskodawkowej.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 15th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 18th 2011
     permalink
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    Wrocław feministki przekonują o pożytkach z tabletek po stosunku i ratowaniu życia przez nie. Kto może się wybrać?
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    Czy po tabletkach "yasminelle", podstawowa temperatura ciała może być wyższa niż zazwyczaj, te tabletki dostałam w przygotowaniu do in-vitro.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 30th 2011
     permalink
    acia20: Czy po tabletkach "yasminelle", podstawowa temperatura ciała może być wyższa niż zazwyczaj, te tabletki dostałam w przygotowaniu do in-vitro.

    Wydaje mi się, że może, bo te tabletki symulują fazę lutealną. Nie licz w związku z tym na jakikolwiek skok temperatury, powinna Ci się utrzymywać na wyższym poziomie od początku do końca "cyklu".
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 4th 2011
     permalink
    Lista przydatnych adresów www gina, który wystąpił w audycji "Kochaj się długo i zdrowo" na TOK FM jako ekspert od anty.
    Charakterystycznie brzmi opis wpadkapl.
    --
  1.  permalink
    Od przyszlego cyklu zaczynam brac YAZ,czy mozecie mi powiedziec jak mam dalej obserwowac sie skoro na ulotce jest informacje,ze ''Nie należy stosować metody kalendarzowej lub metody pomiaru temperatury. Metody te mogą być zawodne, ponieważ Yaz modyfikuje miesięczne zmiany temperatury ciała i śluzu szyjkowego.'' Z tym,ze ja nie stosuje tych tabletek jako antykoncepcje a sluza mi one do leczenia...Mam mierzyc tempke i dalej sie obserwowac?Nie chcialabym robic przerwy,jednak 2-3 cykle bede na antykoncepcji w dodatku sa one na nowym schemacie dawkowania...
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Możesz dla sportu i żeby nie wyjść z wprawy obserwować się dalej, sama się przekonasz, czy cykle da się zinterpretować. Ja z tego drugiego między innymi powodu mierzyłam PTC niemalże przez całe ciąże.
    --
  2.  permalink
    Fiufiu: Możesz dla sportu i żeby nie wyjść z wprawy obserwować się dalej, sama się przekonasz, czy cykle da się zinterpretować. Ja z tego drugiego między innymi powodu mierzyłam PTC niemalże przez całe ciąże.--


    Co prawda to prawda,bede mogla wtedy porownac wczesniejsze wykresy do tych na hormonach:)Dziekuje Fiufiu:)
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Podczas brania tabletek dni płodnych nie ma,a co za tym idzie objawów płodności również, więc co tu jest do obserwowania?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    Jak napisałam, warto, żeby nie wypaść z rytmu. Podczas ciąży tez nie ma dni płodności, a ciekawe było choćby obserwowanie, kiedy PTC spada i rozważanie, dlaczego spada w ogóle.
    --
  3.  permalink
    Fiufiu: Jak napisałam, warto, żeby nie wypaść z rytmu. Podczas ciąży tez nie ma dni płodności, a ciekawe było choćby obserwowanie, kiedy PTC spada i rozważanie, dlaczego spada w ogóle.--



    Dokladnie,przemyslalam sobie i ma to sens...Wiadomo,ze przy tabletkach anty nie ma dni plodnych,ale obserwowac sie nadal jest warto zeby wiedziec jak organizm sie zachowuje na hormonach...:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Warto się obserwować, aby pośrednio sprawdzić działanie tabletek. Ona mają zaburzać objawy płodności.
    Co leczą Yaz?
    --
  4.  permalink
    Amazonka: Warto się obserwować, aby pośrednio sprawdzić działanie tabletek. Ona mają zaburzać objawy płodności.Co leczą Yaz?


    Lekarz przy badaniu USG stwierdzil,ze jest bardzo duzo pecherzykow,zapytal czy nie mam problemow z nadmiernym owlosieniem,odpowiedzialam,ze tak nawet bardzo...Ten lek ma zmniejszyc ta dolegliwosc....
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    roxy - poczytaj w wątku o PCSo
  5.  permalink
    Tak lekarz sie zastanawial nad tym,ale pecherzyki maja prawidlowa wielkosc i napewno to nie jest zespol policystycznych jajnikow i bardzo dlugo robil usg dla pewnosci.Pozatym nie mam problemow z zajsciem w ciaze zaszlam w jedna,osttania w druga wiec to nie to....Pozatym lekarz widzial wszystkie badania hormonalne i ogolne i rowniez sa w normie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Gin mówił, skąd one się wzięły? To jest przejściowa dolegliwość, a nie PCO?
    --
  6.  permalink
    Amazonka: Gin mówił, skąd one się wzięły? To jest przejściowa dolegliwość, a nie PCO?--


    Nie nic nie mowil,skad sie wziely...Zobaczyl,ze wielkosc jest prawidlowa i powiedzial,ze nie ma sie czym martwic.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    No to po co jest leczenie, skoro wielkość jest prawidłowa?
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Dobre pytanie.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Amazonko może lekarz zostawił jej tabsy własnie z powodu owłosienia?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Serio wg ulotki wskazaniem do stosowania Yaz jest usuwanie zbędnego owłosienia?
    --
  7.  permalink
    Amazonka: Serio wg ulotki wskazaniem do stosowania Yaz jest usuwanie zbędnego owłosienia?--


    Amazonka skoro lekarz zaproponowal taki sposob leczenia to wie co robi....To nie jest moj jakis wymysl,ze mam kilka wloskow i musze az brac leki....Ta dolegliwosc jest naprawde uciazliwa bo wloskow wyrasta coraz wiecej i coraz ciezej sie je usuwa i nie dosc,ze na twarzy to w dodatku na brzuchu,palcach.Plastry woskowe szkodza mi.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Masz dostęp wyłącznie do plastrów woskowych?
    --
  8.  permalink
    Amazonka: Masz dostęp wyłącznie do plastrów woskowych?


    Narazie tak....Czytalam o depilacji chemicznej,ale negatywne opinie sa i w zasadzie takie metody nie dzialaja....Coz chyba bedzie mnie czekal laser,jrdnak chcialabym kupic sobie swoj widzialam za 500zl.Mysle,ze wyjdzie mi taniej niz wizyta co jakis czas u kosmetyczki...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    RoxyEwa jesli przyczyny owłosienia (hormonalne) nie są leczone to nie idź na laser , bo pawdopodobnie nic to nie da.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 9th 2011 zmieniony
     permalink
    Amazonko , ale na żadnych tabsach anty w ulotce nie znajdziesz info , że stosuje sie je w leczeniu hirsutyzmu, po prostu pewne składniki sie do tego nadają i być może własnie Yaz je posiada.
    Na 100% wiem , że cilest posiada.
    --
  9.  permalink
    Eveke - Lekarz zaproponowal 3 op.W trakcie ich brania bede obserowac czy faktycznie ten nadmiar owlosienia sie zmniejsza i po wybraniu pojde do gina na USG dla pewnosci sprawdzic ilosc tych pecherzykow.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 9th 2011
     permalink
    Ewa a badałaś prolaktynę?
    --
  10.  permalink
    eveke: Ewa a badałaś prolaktynę?


    Tak PRL wyszla 22,38 norma 0,8-25.Pokazalm ginowi we wtorek te badania powiedzial,ze jak najbardziej sa w normie u nich nawet do 30 jest norma.Powiedzial rowniez,ze nie mam problemow z zajsciem w ciaze bo w pierwsza ciaze zaszlam w druga rowniez a to,ze druga sie nieszczesliwie zakonczyla no to juz na to zadnego wplywu nie mielismy...
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Na lekach dermatologicznych są konkretne hormonalne wskazania opisane.
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Polecam trwające właśnie w TVN "Rozmowy w toku"- temat:"Kalendarzyk czy pigułka":cool::devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    oglądam, oglądam - dobre :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Taaaa, skoro facet sprawdza olej w samochodzie to o antykoncepcję musi dbać kobieta...:confused::confused::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    ale przynajmniej żelazka jej nie wyrywa z ręki:tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2011 zmieniony
     permalink
    Skuteczność metod anty wg rozmów w toku
    Zdjęcie jest mega wielkie więc zmieniam na link
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Co za dyletant to układał?!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    nie mam fioletowego pojęcia (zielone jest za bardzo oklepane ;) ) ale pośmiać się można
    --
    •  
      CommentAuthoryovenna
    • CommentTimeNov 10th 2011 zmieniony
     permalink
    :shocked:

    Metoda termiczna - 1 (Perla)
    Metoda objawowo-termiczna - 3 (Perla)

    Czyżby nikt z Rozmów w toku nie pisał matury z matematyki?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 10th 2011
     permalink
    Roxy - a miałaś badany poziom testosteronu?
  11.  permalink
    Lily: Roxy - a miałaś badany poziom testosteronu?



    Tak,Testosteron – 0,53 norma 0,1-0,9 i tez w normie:shocked:nic juz nie rozumiem...:confused:Badania co prawda byly robione w styczniu,ale lekarz mowil,ze nie ma potrzeby powtarzania....
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    Ewa jeśli testosteron wyszedł dobry to sprawdź jeszcze wolny testosteron i globuline wiążącą hormony- czasem testosteron wychodzi ok a w tych 2 pozostałych tkwi szkopuł.
    --
  12.  permalink
    To badanie sie tak nazywa, wolny testosteron? czy przed badaniem mam zaznaczyc,ze to ma byc ''wolny tes''?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 11th 2011
     permalink
    tak się nazywa: wolny testosteron
    jeśli testosteron (całkowity) badałas jakis czas temu to warto było by zrobic to i to aby miec przy tym samym badaniu
    --
  13.  permalink
    eveke: tak się nazywa: wolny testosteronjeśli testosteron (całkowity) badałas jakis czas temu to warto było by zrobic to i to aby miec przy tym samym badaniu


    Dziekuje:wink: TES sie robi w ktorm dc...?Czy to nie ma znaczenia,bo jzu nie pamietam.....
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.