Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Zyjemy w wolnym kraju i kazdy moz e pisac i mowic co chce
    a czy niektorzy sie z tym zgadzaja to jest wylacznie ich sprawa
    ja nie musze sie tez zgadzac z pewnymi teoriami i to co mowi nawet moj specjalista nie biore tego do serca
    mam swoj wlasny rozum i sama wiem co jest dla mnie dobre
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
  1.  permalink
    Jakoś mi dziś nie dobrze. Może to od dupka co?
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Gina tydz. temu powiedziała mi że to ok. 2 tydz. od zapłodnienia, ale liczyła też ciążę na podstawie dnia ostatniej @. W sumie to masz rację zmienię suwak żeby był adekwatny do zaawansowania.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    mleko krowie jest niezdrowe ze wzgledu na bialke skazowa i kobiety w ciazy nie powinne go pic
    tak twierdzil moj byly lekarz
    watrobka tez jest niezdrowa a kobiety nawet o tym nie wiedza
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    gina1511: watrobka tez jest niezdrowa a kobiety nawet o tym nie wiedza

    moje ciężarne znajome wiedziały :D
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Gina a nie sądzisz,że musi być różnica w szkodliwości wątróbki czy mleka a szkodliwości alkoholu czy nikotyny, skoro o tych drugich są szeroko zakrojone kampanie informacyjne?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    ja nie chce narazie niczego zapeszac rumba i jeszcze z suwakiem poczekam
    dziewczyny uciekam sie pakowac
    i nie obrazajcie sie juz tyle
    ida swieta,czas Spokoju i milosci a w nas tyle nienawisci
    duzo osob pisze bzdury,ale lepiej to przemilczec niz wywolywac burze
    WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Agnieszka25: Mój gin mi tłumaczył, że plamienie jest widoczne na wkladce czy bieliznie... brudzenie to raczej występuje po skorzystaniu z toalety na papierze... Ja mądrzejsza od lekarza nie jestem, wiec powtarzam to co uslyszalam. Dla mnie to zasadnicza roznica i tyle:).

    A bierzesz pod uwagę też to, że gdyby nie to, że kobieta z wc skorzystała i się podtarła papierem, to ta krew wylądowała by na bieliźnie prędzej czy później? Wg teorii tego gina określenie tej wydzieliny / krwi zależy od tego, na czym ląduje ... :bigsmile: Sorry, ale mnie to śmieszy.
    Obiektywnie biorąc, można powyższe kwalifikować wg barwy, ilości ... a nie wg podłoża, na którym się to zgromadzi.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthormgielka1983
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Madź ale ładny suwaczek :bigsmile:
    Ja mam chwilkę przerwy...wzięłam się za pierogi z kapuchą i grzybami :cool: właśnie czekam aż farsz mi wystygnie :bigsmile: Moje pierwsze pierogi to będą :cool:
    Ja coś się czuję osłabiona...tak jakby mi coś w przełyku stało :confused: obym nie była chora :confused: Już chcę piątek :bigsmile:
    iwoas30 ....to prawie w podobnym czasie będziemy testowały ;)
    ŁEZUNIA....ale super wieści ;)
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    ja mam datę ostatniej miesiączki i do tego przypuszczalnej :P więc wiecie jest wesoło, mi się to zgadza z moimi obliczeniami
    Wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, no chyba że tak jak ja miałam skok w okolicach 70 dc... ja co tydzień czytam na temat rozwoju dziecka w ciąży w danym tygodniu :D
    --
  2.  permalink
    Gina wzajemnie :kissing:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Mgiełko widzisz co zrobiłaś teraz mi ślinka leci na Twoje pierogi:wink: Ja dziś rybkę przyrządzam, karpia mam na dziś:)

    Gina Wesołych Świąt co do poruszanego tematu zgadzam się z Tobą w 100%
    --
    •  
      CommentAuthorAgnieszka25
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    A bierzesz pod uwagę też to, że gdyby nie to, że kobieta z wc skorzystała i się podtarła papierem, to ta krew wylądowała by na bieliźnie prędzej czy później? Wg teorii tego gina określenie tej wydzieliny / krwi zależy od tego, na czym ląduje ... Sorry, ale mnie to śmieszy. Obiektywnie biorąc, można powyższe kwalifikować wg barwy, ilości ... a nie wg podłoża, na którym się to zgromadzi.


    Hmmm, ja dyskutować nie będę. Ale na własnym przykładzie rozrozniam u siebie brudzenie a plamienie. Przez cały dzien na wkladce miewam czysto, a jednak raz na jakis czas przy korzystaniu z papieru toaletowego coś znajduję. Będąc w ciąży równiez, nie widziałam plamienia...., natomiast przy badaniu lekarz przy szyjce widział "coś" co nazywał brudzeniem. Przecież wydzielina moze znajdowac sie jedynie przy szyjce..... niekoniecznie musi "wyplywać". No, ale co ja tam wiem:). Nie szukam tutaj napięc, tylko napisałam coś co dla mnie jest logiczne, dla mojego gina również. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza- nic z tym nie
    zrobię:).

    Ps. czym jest brudzenie w takim razie?
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    rumba pod wykresem zostawiłam Ci coś byś sobie poczytała jak będziesz się nudzić
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    dziewczyny po ilu dniach od podania PREGNYLU robiłyscie bete .
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    musisz odczekac 14 dni najlepiej bo pregnyl fałszuje wynik ...
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Agnieszka25: Przecież wydzielina moze znajdowac sie jedynie przy szyjce..... niekoniecznie musi "wyplywać"

    To skoro nie wypływa, to jakim cudem widzisz ją na papierze? :tongue:
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Agnieszka25: Ps. czym jest brudzenie w takim razie?

    Pytaj tych, którzy tym pojęciem się posługują ... Ja nie zwykłam mówić o brudzeniu, bo nijak nie kumam tego, co próbuje wyjaśniać Twój gin i TY teraz. Dla mnie każda krew wydobywająca się z pochwy to plamienie / krwawienie - zależy ile tego i jaki ma kolor. O brudzeniu pierwszy raz słyszę.
    -- Mama M & N & W
  3.  permalink
    To skoro nie wypływa, to jakim cudem widzisz ją na papierze?


    Napisałam"nie musi wypływać". A nie, że nigdy nie wypływa:).
    Za stara jestem na takie dyskusje. Nie chce mi sie normalnie:bigsmile:.
    Ale jest dla mnie różnica pomiędzy brudzeniem a plamieniem i tyle:).
  4.  permalink
    O brudzeniu pierwszy raz słyszę.


    No proszę:).
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Agnieszka25: Ale jest dla mnie różnica pomiędzy brudzeniem a plamieniem

    Ok i tego się trzymaj. Brudzenie to .... wg Ciebie coś o kolorze krwi, co zostaje podczas toalety na papierze? A jak to coś, też o kolorze krwi zobaczysz na majtkach, to to jest plamienie?
    Nie pytam złośliwie, ale jeśli mam z czymś dyskutować, to muszę wiedzieć, jak adwersarz rozumuje dane pojęcie.
    -- Mama M & N & W
    •  
      CommentAuthorAgnieszka25
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Ale nikt nie prosi o dyskusję. Tymbardziej, że nie planuję jej dłużej ciągnąć. Bardzo sobie to uprościłas i niech tak zostanie. nie mam szczególnej potrzeby udowadniania komus swoich racji. Jeżeli jej nie mam to z czasem myślę, że zdarzy się coś, co mi to uświadomi. Wtedy zwrócę honor :). W tej chwili dla mnie( nie wyczytalam tego z kart, fusów ani niczego innego)jest różnica pomiędzy brudzeniem a plamieniem. Mój gin mi to tłumaczył. Nie umiem tego powtórzyć i nawet nie będę próbowała tego robić. Życzę miłego dnia. Od razu mówię, że możesz jeszcze bardziej to sobie uprościć, zironizować , ale ja w tym juz udziału nie biorę. Dla mnie to miejsce jest zabawą, czymś co ma sprawiac przyjemnośc i nie chce kotów drzeć , ani bawić się w niepotrzebne dyskusje:).

    Ps. tak już najprościej... plamienie jest obfitsze niż brudzenie...Tylko prosze mnie nie pytaj czy plamienie może byc obfite- dla mnie może:D

    Poza tym brudzenie ma nieco inny kolor.
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    Kurde, aleś Ty przewrażliwiona, o matko i córko:shocked:
    Pytam spokojnie, po co się irytujesz?
    -- Mama M & N & W
  5.  permalink
    Ale to chyba Ty się zirytowałas. Ja czuję się całkowicie spokojna i wydaje mi się, że ton mojej wypowiedzi również daleki jest od irytacji:).
  6.  permalink
    Dżizas dziewczyny wyluzujcie :P niepotrzebne nam tu zadne napinki i irytacje. Kazdy ma swoje zdanie i powinien je wyrazac, ale nikt nikomu nie powinien narzucac zadnych teorii. Nie po to powstal ten watek aby w nim sie klocic o pierdoly.
    Z innej beczki:
    U mnie od rana sypie śnieg, mamuska okna mi wymyla, ja mam luzy :P a co u Was?
    --
  7.  permalink
    Moje Plamienie wygąda tak:

    lekkie krwawe plamienie podczas załatwiania się ( na papierze )i jak wloże paluszek by sprawdzic polozenie syzjki to paluszek jest powleczony krwią… jakby scianki pochwy byly we krwi.. nie wiem co jest grane.. ale takto jeszcze samo to nie leci..

    odczucia: pobolewanie lekko przyt dotyku piersi i podbrzusze w okolicach jajnika poowulacyjnego.. thats it – co sądzicie?
    --
  8.  permalink
    Madź ja chyba jutro rybę po grecku zrobię....pierogi to chciałam sprawdzić czy mi wyjdą...może z 12 ich zrobiłam i tak dziś będą zjedzone ;)
    My z moim K za rybami z ośćmi nie przepadamy...dla nas tylko filety są ;) ale" teście " zajadać się karpiem będą
    --
  9.  permalink
    Katowice tez białe są ;)
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    mgiełka Chorzów też:D
    --
  10.  permalink
    Ja chyba jutro tez zaczne gotowac i smazyc...ta nieszczesna pange :P tak czekalam na rybke po grecku a tu mi dziewczyny taka niespodzianke zrobily z ta panga:P no ale coz, poslucham sie i nie bede jadla :P mama przyniosla mi przepis na sernik z olejem, nigdy takiego nie robilam, ale zrobie. tato pichci bigosik pomalutku i w calym domu kapusta "pachnie" :P
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Jezu ale miałam dziś dzień :( wstałam 5:30 wykąpałam się, pojechałam do centrum spotkać się z M i zrobić zakupy, wracamy z zakupów a ja się orientuję, że nie mam portfela tzn na dworcu chcąc wsiąść do autobusu więc od razu zgłoszenie zagubienia wszystkich kart, wizyta na policji by zgłosić utratę dowodu jeszcze 29/12 muszę jechać do ambasady zgłosić i tam zagubienie dowodu, wizyta w jobcentre by wydali mi duplikat mojego NIN-u ( numeru ubezpieczenia), jeszcze musze się skontaktować z HNS by wydali mi duplikam medical exemptions. No masakra jakaś dziś :(
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    w jaworznie tez biało :)
    Aborta ale mialas pecha ....:hugging:na poprawienie humorku :)
  11.  permalink
    ja w sumie nie gotuje wszystkiego od razu...miejsca za duzo nie mamy...ale dobrze ze jest balkon :bigsmile:
    --
  12.  permalink
    Paula....współczuje :hugging:
    --
  13.  permalink
    Paulka..:grouphug:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    AbortaW dobrze że wszystko załatwiałaś od razu - ja bym najpierw to przeżywała dopiero potem działała... widać silna kobieta z Ciebie... przykro mi że spotkały Cię problemy
    --
  14.  permalink
    Ja gotuje razem z mamą, praktycznie przygotowałą cała wigilię , mi zostaje kulebiak i rolada schabowa z grzybami za ktora własnie sie zabieram, pozniej zamrożę i wyciągnę w pierwszy dzień Świąt, ciasta mama piecze a ja kupuje ;))) nie chce mi się piec w tym roku - coz lenistwo :devil:
    --
  15.  permalink
    u nas tez miejsca zbyt duzo nie ma:P i nie mamy balkonu niestety, lodowka mala hihi
    Aborta dzien pelen nieprzyjemnych wrazen;/ i to jeszcze przed swietami :(
    ale mi pachnie bigosikiem :P coraz bardziej glodna jestem :P
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Ja jadę do rodziców na święta więc u mnie gotowanie odpada, oczywiście pomogę mamie jak tam będę ale my mamy mało potraw bo u nas zawsze dużo zostaje...
    --
  16.  permalink
    Poznań też zasypany.
    Aborta :kissing: na poprawę nastroju
  17.  permalink
    ja pierwszy raz makowca robic bede, mam nadzieje, ze wyjdzie mi:P
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    ja nie przygotowuje nic na swieta osobiscie tylko pomagam mojej mamci i zawsze dostaje jedzonko wiec lodowka pusta nie jest... a najlepeij smakuje jak mama da :D:D:Da czasami tez tesciowa cos da ale mi za bardzo od niej nie smakuje wszystko bez smaku bez przypraw ...:neutral:
    •  
      CommentAuthorAgatella
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    W Krakowie też sypie :) Korki takie że hej :devil:
    Podjechanie po mięso 2 km zajęło mi ponad godzinę...
  18.  permalink
    moja tesciowa tez wszystko robi jałowe ;/ nie cierpie nie doprawionego jedzenia...
    --
  19.  permalink
    Agatella lol....nieźle :shocked:
    --
  20.  permalink
    hehe moja teściowa też tak ma. Jak coś robi to jest dobre,ale zawsze wpadnie na pomysł żeby czegoś dodać. Potem trzeba wszystko ratować i kicha.
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    to ja kiedys powiedzialam tesciowej zeby piersi z kurczaka przez panierka obsypała vegeta i piepszem moze dac tez odrobine papryki a do jajka ztarłą zólty ser i opanierowala .... byla w szoku ze takie dobre sa:D
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    heheh Żory jak zasypane tak powinny wygladac swieta!!!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    na slasku niestety snieg tylko dzis bo od jutra odwilz...:/ wiec dlugo sie tym sniegiem nie nacieszymy
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    w Edynburgu deszcz i 14 stopni- o białych świętach można pomarzyć. Zazdroszczę wam.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.