Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Lenka dostaniesz ode mnie paskiem po dupie za to czarnowidztwo:) cieszę się że wróciłaś do Nas:)
    :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Też tak miałam a jak wczoraj spadła temp to miałam doła na maxa.ryczałam cały dzień no i topiłam smutki w alkoholu...a dziś podskoczyła i...zgłupiałam bo nie wiem o co kaman?Ale pewnie podskoczyła by jutro już spaść;/
    -- ,
  2.  permalink
    Rumbuś...już nie będę..ale naprawde nie mam nadzieji jakis dziwny spokój jest we mnie...bezobjawowo...no może lekkie bóle w podbrzuszu pewnie na @:p wszystko sie okaże jutro rano
    -- ,
  3.  permalink
    Głowa do góry będzie dobrze bo musi!!!!!!!!! CUDNĄ MASZ MODLITWE NA SWOIM PROFILU - ,,SKRADŁAM ,, Ci ją - mam nadzieję ze nie masz mi za złe.
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Lenka jutro testujesz? czy jutro masz termin @?
    --
  4.  permalink
    Lece zagladne po kąpieli. Sciskam wszystkie
    --
  5.  permalink
    Termin @ mam na 22,ale jutro jak nie spadnie temp i szyjka nadal bedzie w górze to w czwartek lub piątek będę testować o ile @ nie przylezie;p
    Nadziejko pewnie,że nie jestem zła:) "kradnij" co chcesz:)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Lenka mocno kibicuję:bigsmile: Wpadnę rano zobaczyć jak tam sprawy się mają u Ciebie:) a teraz zmykam na kolacje:) Mój dziś szefem kuchni jest i czuję że coś upichcił dobrego:bigsmile: aż ślinka mi leci od tych zapachów:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    ja mam plamke bezowa na wkladce... i dzis moze mnie juz nie byc wie jak cos to do jutra ;-)
    --
  7.  permalink
    No to smacznego Kochana nakarm "kropeczkę":)
    -- ,
  8.  permalink
    Relacja od gina:
    Pęcherzyki pękły, płyn w zatoce, endo 12mm – gin powiedział że cudnie :) Kazał ćwiczyć :) i się nie stresować. A jakby się nie udało to od następnego cyklu 2 razy clo. A jak zapytałam czy jakby się nie udało to mam się umawiać na połowę cyklu, to się uśmiechnął i powiedział: a na pewno Pani chce na tą wizytę przychodzić – z minką świetną. Dał mi nadzieję :) A i się śmiałam że mój M się wykończy. To powiedział, że on wyznaje zasadę: lepiej co trzeci dzień niż trzy razy dziennie :)
    Ogólnie z mojej wizyty jestem zadowolona, ale spotkałam się z koleżaką i jej mężem. No i przykra wiadomość. Była przede mną na wizycie. Mają dwie córeczki, a teraz była w ciąży i dziś dostała skierowanie na zabieg :( smutne to… Od razu mi się przypomniało co ja przeżywałam :(
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    hej...ja mam dzisiaj 19dc...i właśnie sobie przypomniałam że nie wzięłam dupka od 16dc-co prawda lekarka nic mi nie mówiła że mam brać, ale mam jeszcze 10 tabletek i zastanawiam się czy mam wziąć...może mi zapomniała powiedzieć-a przez 5 cykli brałam...jak myślicie?-mogę od dzisiaj zacząć brać?czy sobie darować:sad:...malutka-to teraz nic, tylko czekać na piękny plusik:thumbup:
    --
  9.  permalink
    ruda ja ostatnio zaczełam 18 dc. Bo 17 miałam wizytę. A kiedy skoczek był? czy Ty nie mierzysz?
  10.  permalink
    Dziewczyny jak dziś płyn w zatoce to mam jeszcze staruszka mojego molestować?
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    nie mierzę temp.:sad:...
    --
  11.  permalink
    no nie wiem co masz robić. Ja bym chyba wzięła.
  12.  permalink
    Ja bym na Twoim miejscu wzięła tym bardziej że on pomaga a nie zaszkodzi
    --
  13.  permalink
    NadziejaUmieraOstatnia ja mam sluz jakis zolty, moze dlatego, ze chora jestem, ginekolog nie mowil, ze to zle, ale na samym poczatku byl bialy.
    --
  14.  permalink
    Dziękuję Kuleczka ;))
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    kuleczko przeczytałam na innym temacie, że Ty chcesz w tym roku jeść pangę to ja tylko wspomnę, że jest to najbardziej śmieciowa ryba wchłania wszystkie zanieczyszczenia zawiera dużo rtęci, ołowiu więc bardzo niewskazana dla nikogo a zwłaszcza dla ciężarnej
  15.  permalink
    ja tam zawsze wpierniczam mintaja :)
    •  
      CommentAuthormalutka2105
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    a która zgadnie co wcianam :) ? od razu mówię że męskie żarcie
  16.  permalink
    ruda...dupek nie blokuje owu...więc śmiało raczej możesz już zacząć brać ;)
    Dziś urobiłam się po same łokcie...ledwo widzę...do jutra...dobranoc ;)
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    malutka golonka i zimne piwko.../??/:>:bigsmile:
  17.  permalink
    nie :) chleb ze smalcem i ogórem mniamiiiiii
  18.  permalink
    a winko już wypiłam przed jedzeniem hehe
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    hehe smacznego:)
  19.  permalink
    dzięki :) ja spadam. Dobrej nocki :)
  20.  permalink
    Dobrej nocy ja tez uciekam pod kołderke do mężusia ;))) papap
    --
  21.  permalink
    No to mnie pocieszyłyście z tą panga :P to nie będę jej jadła, niech inni ja jedzą :P ten kaszel mnie dobija;/ caly brzuch mnie boli
    --
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    leneczka8484: ryczałam cały dzień no i topiłam smutki w alkoholu...

    Szczerze? Powiem,że jestem w szoku.. Na Twoim miejscu chyba bym się nie odważyła pisać tego publicznie.. :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    malutka2105: nie :) chleb ze smalcem i ogórem mniamiiiiii


    Też lubię:) Ale dzisiaj za dużo o jedzeniu... :( abortaW dzisiaj tak mi dzisiaj narobiła ochoty, że cały dzień chodzę głodna! ::wink:
    --
  22.  permalink
    leneczka jest odważna :)
  23.  permalink
    Nadzieja, ja mam slinotok :P w nocy jest najgorzej hehe
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    O Cię nie mogę. I tu tez napłodziły dziewczynki. Kurde dziś nie dam rady ale obiecuję, ze jutro przeczytam wszystko. :)
    -- ,
    •  
      CommentAuthorShese
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    O matko... ile wpisów mam do przeczytania... :)
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witaj w klubie Sylwuś.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    A ja nadrobilam :)

    Kobietki bede dopiero w czwartek wieczorem na forum, wiec prosze za duzo nie pisac :))

    No i czekam na plusiki u Kandy i Leneczki :) coby mi mogli fluidki ciazowe posylac :wink:

    dobrej nocki :)
    --
  24.  permalink
    Dobry...tempka już na niskim poziomie....36,6...a to 12 dc... ;) już chce owulkę :tooth:
    malutka....super endo ...no i płyn w zatoce...czyli ładnie Ci popękały pecherzyki :tongue:
    Anderka,Shese...się dziwicie że tyle naprodukowałyśmy....u nas to norma :cool: z resztą jak Wy tylko na hmmmm jesteście to się nie dziwię :updown: że tyle czytania macie :tooth:
    Kasia...kiedy testujesz ??
    --
  25.  permalink
    ja mam kochane 24 dc i rano zauwazylam krew na papierze... nie leje sie ze mnie ale mimo wszystko jest... tak malutko... ja zwariuje... mozna.to nazwac plamieniem... ale nie za wczesnie na okres? ehhhh... mam dosc...
    --
  26.  permalink
    Natalia....hmm może to implantacja zarodka :cool:
    --
  27.  permalink
    ehh.. moze.. ale znajac moje szczescie to za wczesna malpa.. a mialam tylko 8 dfl i 9 dpo... :-(( co za szit...
    --
    •  
      CommentAuthormgielka1983
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    gdyby faktycznie to była @ to za krótki masz cykl :/ Chyba to nie za dobrze...gdzies cos takiego czytalam
    --
  28.  permalink
    Musisz pozytywnie myslec...glowa do gory :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeDec 21st 2011 zmieniony
     permalink
    ja zawsze mialam powyzej 30 a teraz na clo cos sie zmienilo i mimo beania duphastony 2x1 mam krotki cykl.. to nienormalne.. i tak troche mnie pobolewa ten brzuch... tylko dziwne ze mnie piersi nie bola ani nic. a zawsze bolaly... nie wiem... nie wiem czy jest sens jutro isc na bete po poludniu.....
    --
  29.  permalink
    gdyby faktycznie to była @ to za krótki masz cykl :/ Chyba to nie za dobrze...gdzies cos takiego czytalam


    Pozwolę sobie się wtrącić. Nie ma czegoś takiego jak za krótki cykl. Cykle mogą mieć różne długości bo bardzo wiele czynników na nie wpływa.
    Kandyzowana brałaś clo, on ma wpływ na owulacje, a co za tym idzie na długośc Twojego cyklu. Możesz mieć za krótką fazę lutealną . Norma książkową jest od 12-16dni( jeżeli się mylę to proszę poprawcie mnie). Jeżeli jest mniej niż 10dni to może to świadczyć o niedomodze ciałka żóltego. Póki co wg mnie masz 9dfl , a nie 8. Plamienie to jeszcze nie @, poza tym jeżeli miałas tylko krew na papierze, to raczej jeszcze nie plamienie. Poczekaj spokojnie:). Zaznaczam, że mój post nie ma na celu robienia wojny, ani nic w tym stylu. Taka chęć pomocy:)))).
  30.  permalink
    Dzieki agnieszko. rozumiem i poczekam co przyniesie los.. oby to nie byla @ .. spechalnie biore duphaston by temu zapobiec a tu prosze... no zobaczymy.. dzieki :)
    --
  31.  permalink
    Agnieszka25: Możesz mieć za krótką fazę lutealną
    racja...źle napisałam...ale to miałam na myśli ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 21st 2011
     permalink
    Kandy, a jaką dawkę duphastonu bierzesz? U mnie dzisiaj 3d fl, w zeszłym cyklu od tego dnia zaczęły się plamienia... to jest dopiero krótka faza lutealna;) U mnie coś nie tak z temp :/
    --
  32.  permalink
    Kasia :hugging:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.