Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    teraz zobaczymy co przyniosa te dwa tyg czekania
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Izabela 88 - pieknie :)) smigaj serduszkowac :crazy: 3mam kciuki
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    moj powiedzial ze po kolacji bo musi sily nabrac:D jak jest cialko widoczne ta sa jeszcze szanse????
  1.  permalink
    ehhh... dziewczyny... stalysmy sie tematem nr jeden . a za moja literowke ze zamiast 'usmiechac' napisalam 'usmiehac' to zostalam wsmiana w temacie "co nam w sercu gra".

    zaczyna sie robic jakas zenada i powoli odechciewa mi sie tu wchodzic.. wszystkim kolezankom polecalam to forum a teraz zaluje bo nigdzie z tak nieprzyjemnymi osobami sie nie spotkalam. "czlowiek czlowiekowi wilkim" - to tutaj jest trafne..

    bardzo mi pomoglyscie i pomagacie przetrwac z usmiechem kazdy dzien.. tego oczekiwalam na forum a teraz zastanawiam sie jaki byl zamysl tworzenia tej strony? loze szydercow mozna stworzyc zawsze i wszedzie ale nie sadzilam ze na tym konkretnym forum tak bedzie.. szkoda slow...

    nie bede za czesto pisac bo szkoda dawac pretekst do nieporozumien.. ale bede wam tu towarzyszyc :-) i jak cos zapraszam pod wykres ;*

    spijcie dobrze!
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    no to i ja do was dołączam na tym wątku, bo miło tu u was i normalnie można pogadać.
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    witaj izulka ;) widze ze jestes moja imienniczka:)
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    najwyraźniej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    mam nadzieję, ze na tym wątku nie będą się pojawiać złośliwości odnośnie zadawanych pytań, nawet jeśli nie będą szczególnie mądre.Kurcze, przecież większość staraczek potrzebuje słowa pociechy, wsparcia, a nie objechania od a do z.
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    jak narazie jest ok:)
    •  
      CommentAuthormimik
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    i bedzie ok dopoki sie nie pojawia zlosliwi niechciani goscie:-)mam nadzieje ze uda nam sie ich uniknac:devil:
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    mimik ja tez mam taka nadzieje:)
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    dobranoc ;)
  2.  permalink
    Witam...ze względu na moje złe samopoczucie dotyczące nie udanych starań...na jakiś czas znikam...temp będę zapisywac ,ale to wszystko...pamietam o Was i będę trzymać kciuki w staraniach...pozdr
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy :(

    Leneczka - jak tylko lepsze samopoczucie wroci, to napisz co u Ciebie :* oby dlugo nie trwalo, moze jutro tempka sie odbije i bedziesz rozpromieniona :)

    Moj drugi cykl z clo wlecze sie i wlecze, testy ciazowe negatywne, beta nagatywna, a okresu brak :( szlag mnie juz powoli trafia, juz wysmucilam sie na weekend, dzis juz wiem, ze chce @ i kolejny cykl z clo (nie wiem czy czasem nie ostatni, bo mi gin ostatnio mowila, zebym 3 sprobowala) do tego ustaly dzis typowo przedokresowe bole brzucha, co jest? jak chce okres to go nie ma, jak chce test ciazowy pozytywny to tez nie ma.. :devil:

    Pisalam juz chyba, ze jutro jade rano na 9 na test ASA - na przeciwciala plemnikowe z krwi.. ciekawe ile bede czekac na wynik, bo mi babka dzis mowila, ze oni gdzies to wysylaja..

    Dobrej nocki :***

    Ja jutro w pracy mam Secret Santa - ciekawe co za prezent dostane :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormgielka1983
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    Dobry ;) mam na wykresie doline i góre :bigsmile: ale mój śluz...jakiś dziwny pomaranczowo-żółty ...nic mnie nie boli ani nie piecze ...dziwne :/...za 3 dni usg ;)
    Wstałam z bólem głowy ;/
    --
  3.  permalink
    lenka - tempka ci dzis podskoczyla :-)) bedzie dobrze ;-)(

    mgielka... nie mam pojecia co to za sluz :-(
    --
  4.  permalink
    dziewczyny...piszcie tu też...ja nie mogę pisać w hmmmmmmm :/
    --
  5.  permalink
    widzę że nikt tu nie zagląda....więc ja uciekam....
    --
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witam :) i pozdrawiam od rana!!
    --
  6.  permalink
    ja mgielka zagladam ;-)) tylko nie bede za duzo pewnie pisac.. bo sie troche zrazilam :/ ale jestem tu z Wami :-)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witam dziewczynki


    Ja dziś znów będę nadawała z kuchni :)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    mgiełka widzisz i chociażby z takiego powodu warto mieć wykupione konto :d ;)
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witam wszystkich, ja już troszkę posprzątałam, chociaż narzeczony zabronił, potem byłam w sklepie a teraz troszkę odpoczywam by znów coś posprzątać.... Nie szaleję tak jak w zeszłym roku ze sprzątaniem tyle dobrze że mój ukochany tydzień temu okna umył :D
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    czesc wszystkim ...:) AbortaW masz wiadomosc:)
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    helloł:-) ja dziś zaczynam brac clo i czekanko:-)
  7.  permalink
    heloo a ja dziś podglądanko mam czy jaja pękły :) Mam nadzieję, że tak i że endo jest ok :)
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    witajcie :wink:
    ja od dziś też Clo zaczynam brać i czekam na CUD Bożonarodzeniowy :bigsmile:
    --
  8.  permalink
    a ja juz nie bede brac clo:( tylko nastepna stymulacja bedzie zastrzykami..ale to nie w przyszłym cyklu.. najprawdopodobniej bedzie przerwa jakaś;]

    no chybaże jakimś cudeeeem.....beta bedzie >5 mu/l ... ale mocno wątpię.. bo moje piersi milczą :-D a powinny CHYBA coś tam powoli sie odzywać? Bo bete robie za ok. 2,5 dnia... ;-)
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    a ktory dc masz Onekiss? ja 2:-) Kandy ja nie wiem czy powinno cos boleć ale napewno nie ma czym sie jeszcze stresowac:-)
    malutka a ile mialas tych jaj?:-)
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy moje piersi zaczęły wołać że coś na rzeczy dwa tygodnie po tym jak pierwszy test wyszedł pozytywny... właściwie nie miałam żadnych dolegliwości ciążowych wogóle tego nie sprawdzałam, szczerze to nie wierzyłam że w pierwszym cyklu się uda i jak temperatura skoczyła to cieszyłam się że ten cykl już za mną... odliczałam dni do miesiączki (no bo kto to widział 70 dc skok) ja mojemu powiedziałam to tak jakbyśmy się 3 miesiące starali przy mniej więcej regularnych cyklach 28 dniowych...
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    a u mnie temp nadal niska ....:cry::cry::cry::cry::cry:
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Witam. ja na temat tego co działo sie na poprzednim wątku mogę powiedzieć jedynie tyle że Modelator jak najbardziej ma prawo do upomnien itd, bo takie tu panują zasady i niestety trzeba ich przestrzegac, ale wymądrzanie się tu innych Dziewczyn było wg mnie nie na miejscu bo wszyscy tu jesteśmy na jednych prawach i w tym wypadku mysle że upomnienie Modelatora wystarczyło by, bo to on ma prawo mówić o czym na danym wątku możemy pisać a o czym nie. A na temat wyśmiewania sie z literówek przez niektóre dziewczyny jak zauważyła Kandy szkoda mówić, bo to jest szczyt głupoty i nietaktu, ponieważ myslę że każdemu piszącemu tu na forum zdarzyło sie popełnić błąd w pisowni...
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    wczoraj bylo widac na usg ciało zólte a moja temp nadal niska ..... dlaczego???
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Gosiu ja mam dziś 5 dc.
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    właśnie Justa Mode'l'ator:-) ale to nie złośliwe, bo ja sama robię dużo błędów albo zjadam literówki. a o tych kobietach to brak słów:-)
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Izuś ja sie na tempce nie znam, wazniejsze chyba jest ze masz cialko zolte:-)
    a kiedy idziesz na usg Onekiss?
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Hejjj lejdis:)

    Łezunia u mnie było na odwrót piersi od razu dawały się we znaki, teraz mam całkiem apetyczne:bigsmile:

    Malutka może przebijesz Flo w pękaniu:shocked::bigsmile:

    Gosia powodzenia w cyklu, trzymam kciuki!

    Justa jak tam samopoczucie?:bigsmile: ja wstałam przed chwilą, ale nie powiem że wyspana jestem:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy jedziemy na tym samym wózku, ja też nic nie czuję z wyjątkiem brzucha i pleców. Marnie to widzę:angry:
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Każda kobieta jest inna, jedna ma pms druga nie ma, jedna przechodzi spokojnie ciążę druga się męczy... ja powiedziałam ze swojego doświadczenia, i tak nadal nie wierzę że mi się udało...
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Dziewczyny nie wkręcajcie sobie że piersi muszą boleć są osoby które zaczynają boleć w połowie ciąży
  9.  permalink
    Paulinka - ja to zawsze licze na Twoją obiektywną wypowiedź :* No co ma być to będzie hihih... jak nei teraz to później.. ale wierze, że badania które porobie rozjaśnią troche sytuacje.. a moze ja mam problemy z prolaktyną tylko o tym nie wiem? Bo moglo sie duzo zmienic po kilku miesiacach...
    --
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Justa jak tam samopoczucie?:bigsmile: ja wstałam przed chwilą, ale nie powiem że wyspana jestem:wink:


    Ja od paru dni nie moge sie wyspać... zaczyna mi być ciężko:wink: Poza tym to ok:bigsmile: No prócz mojej kości ogonowej która napiernicza mi strasznie jak za długo siedze to boli jak chodze za długo to tak boli że nie moge sobie usiąść. No ale trzeba to przeżyć jakoś:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Ja też uważam że u każdej z nas objawy będą inne, nie ma co się sugerować:wink: napisałam tylko jak u mnie było.
    Jeden mianownik jest tylko wspólny brak @

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    rumba a czasem nawet i nie to bo np moja siostra miała @ do 4 miesiąca, kuzynka do 2-go
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    :shocked: uuu więc jeśli para się nie stara późno może odkryć taka niespodziankę że dzidzia w drodze:)
    --
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Aborta mam do Ciebie wielką prośbę mogłabyś mi pomóc w interpretacji wykresu, zaznaczyłam fl oraz temperatury, ale nie wiem czy dobrze?
    --
    • CommentAuthorŁezunia
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    rumba no właśnie ;) ja co to dolegliwości ciążowe dowiedziałam się w 6 tygodniu ciąży i mdłości dały mi popalić, teraz już lepiej bo są mdłości ale wymioty ustąpiły (zdarzają się jeszcze epizody)... chyba cały siódmy tydzień przeleżałam w łóżku bo wszystko co zjadłam zwracałam... i nie miałam na nic siły... więc teraz w porównaniu z tamtym okresem jest różnica jak między niebem a ziemią
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    magic ale ja nie widzę Twojego wykresu poza listopadowym
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Zaraz udostępnię:)
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    rumba no moja siostra w każdej z 3 ciąż tak miała, kuzynka we wrześniu urodziła i był szok jak się okazało, że jest w ciąży :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.