Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Hej Laseczki, ja sobie pojadlam :) zaraz musze cos przeciwbolowego lyknac ;)

    ahh.. a myslalam, ze te Swieta beda dla nas szczesliwe.. a tu lipa jak rok temu, tam akurat w wigilie bodajze dostalam @, a teraz troszke przed.. no nic

    Kandy - hmm, dziwne to, co ma hsg do chamydii? poszukam czegos na necie, moze google mi cos podpowie..
    --
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    madzia, bardzo duzo.
    Przeczytaj - m.in chlamydia powoduje niedrożność jajowodów - wkleiłam link.. : http://www.diagnosis.pl/zakazenie-chlamydia.html
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy - no ale moga byc tez inne przyczyny niedroznosci, i co wtedy? jak takie badanie go nie wykryje..?
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy - tu masz linka, moga byc inne przyczyny niedroznosci, chlamydia jest jedna z wielu :

    http://szansaspotkania.net/index.php?page=3893

    http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,245,11862#.TvCEu9XTSac

    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Powiem, wam, że ja też myślę o hsg. Jak się teraz nie uda to zrobię. U mnie do tej pory nie robiono, bo lekarka uznała, że skoro zachodziłam w ciążę, to jest ok. Aaaa, zapomniałam wam napisać, mam wyniki rezonansu przysadki, wszystko ok, żadnych zmian na przysadce nie ma. Więc chodzi o czynność gruczołu.
    --
  1.  permalink
    ja już mam termin na styczeń na hsg
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    a stopien czystosci pochwy kalamburka robilas?:-)
    •  
      CommentAuthorkalabmurka29
    • CommentTimeDec 20th 2011 zmieniony
     permalink
    z tego co gin mi powiedział to będą sprawdzac przed badaniem
  2.  permalink
    Madiza, ja czytałam :D oraz to wszystko było omawiane i jeszcze dla pewnosci z nią dziś rozmawiałam i ponieważ inne przyczyny u mnie odpadają ( i bakteryjne i operacyjno/zakażeniowo/zapalne) to tylko pozostaje ta chlamydia.. tak mi powiedziała lekarka..
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy oprócz chlamydii zrosty może wywoływać mycoplasma i ureaplasma obie tak samo jak chlamydia nie dają żadnych objawów poza problemami z zajściem w ciążę a nieleczone mogą prowadzić do bezpłodności więc warto byłoby i te też zrobić
  3.  permalink
    ja na ureaplasma to miałam, to pamietam, jakię w zesżłym roku pod koniec i było wszytsko ok.
    Teraz robić nie bede bo niestety ale nie mam już na to kasy... :/ ale dziękuję:*
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    witam sie od rana nie mialam neta jak u was przed swietami
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny zablokowałam dodawanie komentarzy i przeglądanie notatek pod wykresem. Mam tylko dla Przyjaciółek, jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam.
  5.  permalink
    przed Swietami? niestety cały tydz. pracuje do 18, wiec mało czasu na cokolwiek. Na szczescie jadę do Rodziców.
  6.  permalink
    Dziewczyny trzymajcie kciuki. Dziś usg. Zobaczymy czy pęcherzyki.
  7.  permalink
    Ja mam luzy ze sprzataniem, a moj maz nie chce sie zebrac do kupy zeby cos zrobic :P i to cholerne chorobsko mnie rozklada;/ mam nadzieje, ze do swiat przejdzie
    --
  8.  permalink
    mmalutka zaciskam mocno ;) :bigsmile:
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    zdecydowalam sie ze dzis jeszcze raz pojde do gin dowiedziec sie o tym ciałku żółtym i o tym plynie co mi mowil .... bo ja juz zglupiałam i dopytam kiedy powinnam miec jakis skok temp chyba to bedzie najlepsze wyjscie ....
  9.  permalink
    Iza jeśli stwierdził, że jest ciałko żólte to owulacja była. Poczekaj jaką jutro będziesz miała temp.
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    tez nad tym myslalam ale jutro i w czwartek nie przyjmuje dopiero w piatek wiec wole isc dowiedziec sie dzis ....
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    a chcialabym isc normalnie spac i sie nie denerwowac czy jest ze mna cos nie tak przez ta temp.
  10.  permalink
    Iza Ty nie kombinuj za wiele. Spó♥jrz na komentarze pod wykresem, poczytaj jeszcze raz co Ci napisałam na priv i mierz temp. o stałej porze, a okaże sieę, że wszystko jest jak powinno.
    •  
      CommentAuthorAddictive
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Anderka, ja mam właśnie takie same plany jak Ty, też chyba odpuszczę starania na jeden cykl, a może nawet i mierzenie tempki, żeby psychicznie odpocząć od tego napięcia staraniowego...mam wrażenie, że to też ma znaczenie (to ta tak zwana blokada...)
    --
  11.  permalink
    Witam ponownie ;)
    Kuleczka mam pytanie - jaki miałąś śluz na początku ciąży? Nurtuje mnie to pytanie - nie bardzo mogę się doszukać odpowiedzi w necie. Już nie pamiętam jak to było.
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Hey Nadziaja:)
    Tak jak Kuleczka mam początki ciąży i u mnie jest dużo białego śluzu.
    --
  12.  permalink
    Dziekuje Rumba ;)

    A od poczatku tak miałaś? Tzn kiedy zauważyłaś?
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Zauważyłam go tak tydzień przed pozytywnym testem:)
    Później przekształcił się w śluz wodnisto-grudkowato biały a teraz jest lepki-biały. :wink:
    --
  13.  permalink
    Mam schiza ;) Jest dość gęsty biały lekko grudkowaty . A to dopiero 21 dc. Pewnie szukam nadzieji jak tonacy chwyta sie brzytwy :))))
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Będzie dobrze:thumbup:

    tylko musisz wytrzymać tą dobijająco długą fazę czekania na test:tooth:

    Pozytywu życzę:))
    --
  14.  permalink
    Wytrzymam wytrzymam ;)))
    Nadzieję zawsze trzeba miec - staram sie sobie nie wmawiać bo rozczarowanie bywa gorsze :)))
    Hej Korda
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    malutka, odezwij się koniecznie!!!
    --
  15.  permalink
    ja zamowilam i odebralam wlasnie ACON ultraczuly test plytkowy 10mlu... tak by byl w domu. zastanowie sie czy isc na bete w czwartek.. zobacze co ten test pokaze...
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie. Bierzecie folik przez cały okres starań, niezależnie od tego jak długo się staracie? Czy można z nim jakoś przedobrzyć i lepiej robić przerwy?
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Kandy Bobo test strumieniowy, niebieskie opakowanie, też ma czułość 10 Mlu

    Izulka przez cały okres starań można a nawet trzeba brać folik:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    dzięki, no to już łykam:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoriwoas30
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    kobitki zastanawia mnie ile max moze miec pecherzyk zeby pekł sam lub po podaniu pregnylu??
    --
  16.  permalink
    odezwę się jak wrócę :) idę na 18:45 mam rzut beretem :)
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    moj mial 28mm i nie kazali mi juz brac pregnylu, ale ile max to nie wiem
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    podobno powinien peknac majac wielkosc od 20 do 26mm sam i zarowno jak jest podany pregnyl to pecherzyk musi miec te 19-20mm wtedy uznaje sie go za dojzały tak mi moj gin mowil
  17.  permalink
    Rumba powiedz mi jeszcze co z Twoja śliną? Bardzo przepraszam że takie pytania zadaje ale mam jakby ślinotok i nie wiem czy to może być jakiś znak?
    --
  18.  permalink
    Ja wiem że jest to irytujące i wkurza jeśli ktoś jest upierdliwy i tydzien przed okresem doszukuje sie objawów ewentualnej ciąży ALE PROSZĘ WYBACZCIE.
    POSTARAM SIĘ NIE ZAWRACAĆ TYM GŁOWY. Mam po prostu przeczucie że to jest właśnie to :devil:
    --
  19.  permalink
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    Nadzieja ślinotoku nie mam:) ale też miałam przeczucie, że mi się udało:wink:
    --
  20.  permalink
    Hahaahah ;) W takim razie główka już mi szwankuje :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    kiedy testujesz? który masz dc?
    --
  21.  permalink
    Dzien cyklu 21 ;) dopiero

    Testuje po Świętach pójdę na betę - do bety mam brać dupka - bo mam niski progesteron a on pomaga ewentualnemu zagnieżdzeniu i utrzymaniu
    --
    •  
      CommentAuthorrumba
    • CommentTimeDec 20th 2011
     permalink
    wiec mocno trzymam kciuki za plusika :) i za Picollo w Sylwestra:wink:
    --
  22.  permalink
    NADZIEJA trzymam kciuki...a ja narazie na luzie niemyślę co bedzie jutro...bo rozczarowanie jest okropne
    -- ,
  23.  permalink
    Bardzo dziękuje ;) U mnie i tak zawsze Picollo bo ja jestem bezalkoholowa :)))))
    --
  24.  permalink
    Dzięki - Leneczka ja się też tak na maxa nie nastawiam bo tą bete to już tyle razy robiłam....................... Zwyczajnie mam przeczucie więc sobie ,,dopisuję,, objawy a może i wmawiam .............:))))
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.