Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Moya, co ja slysze... super wiesci.. przyjezdzasz do PL na swieta :clap:
  1.  permalink
    madzia

    - bardzo mi przykro :'((( mnie to samo czeka w czwartek :-(

    -to jest bardzo dobra lekarka i mam abdania ktore maja potwierdzic czy mogą być drożne czy nie ale nie badanie samej drożności - ufam jej i wierze, że po madaniach mnie itp to ona wie co mowi. Mówi , że u mnie przesłanek do hsg nei ma.. a zastrzyki są do stymulacji tak jak clo do stymulacji ale clo na mnie działa blokująco i niewiele pomaga na wzrost u mnie... :(
    --
    •  
      CommentAuthorAnderka
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Madzia ja równiez dołaczam sie do tulenia Ciebie. W końcu sie uda. ZObaczysz.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy testujesz już w czwartek,czy wybierasz się na betę?
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kandy z tego co pisala to idzie na bete odrazu ...
    •  
      CommentAuthormagic1984
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    w sumie racja, ten wynik nie pozostawia żadnych wątpliwości
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Dziewczyny przepraszam ale zgłupiałam - bez złośliwości pytam... po co ten wątek? dla CLOwiczek bo o tamten afera była i zmiany jakieś? dla "starszych staraczek" po tym jak na "ich" wątku wybuchła afera z powodu "wykrzykiwania" haseł? czy jeszcze z jakiegoś innego powodu? i faktycznie będzie tu "o dupie maryni" plotkowanie czyli tak naki na "co nam w duszy gra?"
    Tak czy inaczej będę zaglądać :)
  2.  permalink
    Ja ide w czwartek na bete bo tak lekarka mi kazala - a jak negat to odstawic dupka i czekac na okres.. i nowy cykl pełen badan i moze juz inan stymulacja a moze miesiac przerwy...
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kochane ... ide zaraz po pracy do mojego gin sprawdzic czy pecherzykl pekl po pregnylu ....:bigsmile: prosze 3majcie kciuki ...
  3.  permalink
    bede 3mac :D
    --
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    dzieki:)
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kandy... ja bede trzymac za ciebie kciuki w czwartek ..>:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    ja zjem obiadek i sie zbieram za 40min do pracy...
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    moya ja biorę 5 dni Clo, od 5 dc do 9 dc po 3 tabletki dziennie.
    moya ziomalko!
    ja jestem z okolic Zielonej Góry :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    madziauk bardzo mi przykro:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Dzieki Dziewczyny, nawet sobie poplakac nie moge, bo jestem w pracy:( dzis wieczorem wszystko mam nadzieje, sobie wyplacze..

    Teraz juz bym chciala dostac @..:devil:
    --
  4.  permalink
    Czy któraś robiła Badania w synevo albo diagnostyce? Pamietacie jakie są ceny tam badań? bo na necie niestety znaleźć nie mogę :(
    --
  5.  permalink
    A mnie coś dziś boli podbrzusze. Ciekawe jak dziś test wyjdzie. No i jutro podglądanko czy jaja pękły. Mam nadzieję, że tak bo serducha były ostre :)
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy - spoczko, jak jej ufasz to ok. Ja bym sie nie zgodzila na leczenie bez hsg, nawte jakby mi tak lekarz powiedzial.. No ale to Twoja decyzja :) 3mam kciuki za czwartek, zeby Ci te leczenie potrzebne juz nie bylo :)
    --
  6.  permalink
    madizu, no nastepny cykl musi być Twój i nie ma innej możliwoście :D :*
    --
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    onekiss, no to faktycznie , sasiadka :) ja mam rodzine w zielonej :)
    --
  7.  permalink
    a ja madizu nie chce hsg. skoro mowi , że to u mnie ostateczność w zaleznosci od wynikow wszytskich badan ( kazała mi zrobić badania na cos, co ewenualnie moze powodowac niedroznosc jajnikow i jak bedzie ze jest ok to nie tzreba bedize robic hsg...) ale dokladnie co i jak to nie pamietam jak mi tluamcyzla bo to rano bardoz bylo i ja jeszcze spalam hahah...

    nie zadawajcie mi co do tego pytań bo nie mam pojecia :D mam to zapisane w domu bo moj A wzial wyniki itp.
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    "Miło" zostać zignorowanym... dzięki...:devil:
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy a jakie masz zlecone badania bo żadne badanie poza HSG lub laparoskopią nie jest w stanie wykryć czy jajowody są drożne czy nie, więc pytam z ciekawości.

    Madziu bardzo mi przykro i juz lecę z Pw
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy ale wydawać po kilka tysięcy na cykl bez świadomości czy masz drożne czy nie to też szkoda bo może się okazać, że są niedrożne i kasa poszła w błoto a jednak gonadotropiny to raz że silne bardzo silne leki a dwa że kosztują majątek
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    A co do błędu dziękuję za zwrócenie uwagi niestety jestem dyslektykiem i zdarzają mi się takie błędy choć pracuję nad tym
  8.  permalink
    Ufam lekarce i zrobie jak mowila - bo to jest noVum i wierze, że wie co robi bo ma świetne opinie :) i powiedziała mi wyraźnie opisujac hsg itp , że w moim przypadku nie widzi tej koniecznosci i zdecyduje po otrzymaniu wszystkich wyników badań.. :)

    także ja bardzo cenie Wasze rady ale muszę 3mać się teraz tego co ona mówi :)
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Anne to forum jest dla wszystkich, nikt Cie nie ignoruje:-) bylysmy na innym, ale podobno pisalysmy nie na temat i wyszla burza, wiec Aborta zalozyla nowe a my sie na nie przenieslysmy:-)
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kandy ja wiem, że zaufanie do lekarza to podstawa w leczeniu, ale uwierz, że badanie drożności jest bardzo ważne przy stymulacji i nie zależnie czy miałaś operacje czy stany zapalne możesz je mieć i to staramy Ci się powiedzieć, ale decyzja zawsze należy do Ciebie tylko pamiętaj, że tfu tfu tfu jeśli okazałoby się, że jajowody są niedrożne po kilku cyklach stymulacji gonadotropinami to wydasz jakieś kilka tysięcy które mogłyby być już odłożone na poczet IVF np więc my też patrzymy takimi kategoriami bo te stymulanty są strasznie drogie
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    ja tez sie nie znam az tak, ale hsg predzej powinna Kandy zrobic gdyby nie rosl jej pecherzyk lub gdyby wczesniej poronila albo miala jakies operacje, chociaz wiem ze nie zaszkodziloby to. ja sama mialam hsg i wyszlo ok.
    Madziu ja wierze ze w kolejnym cyklu nie bedziesz musiala juz przez to przechodzic:grouphug:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    noooooooooo ja wiem cos o tym :devil:
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    w sumie Aborte popieram, bo z clo to jest bynajmniej tanio, a gonadotropiny sa bardzo drogie, ale lekarz z novum chyba wie co robi. z reszta jeden cykl mozna chyba bedzie zaryzykowac. narazie to poczekamy na bete kandy i nic nie bedzie trzeba robic tylko leżeć i odpoczywać:-)
  9.  permalink
    No mi mowie: lekarka wyraźnie powiedziała - ze nie ma u mnie podstaw i nie bedzie mnie bezsensownie na to wysyłać, chybaże po wynikach badań i po jej systemie stymulacji jaką się praktykuje w klinikach - nie wyjdzie , to bedzie hsg. Mi powiedziała, że tylko dwa cykle na razie postymulujemy jeśli wyniki beda ok. Jesli sie nei uda to wtedy bedziemy podejmować inne kroki no i potem inseminacja a na koncu in vitro. Ale powiedziala, że nei sadiz by in vitro bylo u mnie konieczne . Powiedziała, że wierzy iż zajdę w ciążę naturalnie przy wspomozeniu po prostu stymulacją jajników.. Oj ufam jej i teraz bede jej słuchać. Wierze, ze wie co mówi bo ma mase pacjentek i dużo na swoim koncie powodzeń w tych sprawach :-)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kandy ja robiłam badania w Synevo.
    beta hcg - 29 zł, tsh, ft3, ft4 po 22 zł. reszty nie pamiętam, ale troszke mi tego wyszło.
    --
  10.  permalink
    izabela ja też po pracy będę spieszyć na usg,,, mam wrażenie, że mój pęcherzyk pękł, bo takie napięcie w okolicy jajnika minęło. Ile miał Twój? W piętak byłam tak zaaferowana zastrzykiem i groźbą HSG, że nie pamiętam.
    Wiecie chciałam wejść na wątek o hsg, ale tam ostatni wpis w sierppniu. Wątpię zeby ktoś dał mi odp. na moje wątpliwości.
    •  
      CommentAuthorKandyzowana
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    Onekiss Dziękuję bardzo :* Bo musze jechać tam na badania a mam ich sporo zleconych i chciałam się dowiedzieć:) ja mam do zrobienia:

    FSH
    LH
    Testosteron ( miałam w czerwcu wiec nie bede powtarzac)
    Prolaktyne
    Tarczyce (ale to dopiero co mialam wiec juz nie bede robic)
    Cytologie bo właśnie mija rok od poprzendiej
    USG sutków
    Przeciwciała w kierunku różyczki
    Przeciwciała w kierunku toksoplazmozy
    CMV IgG,IgM
    Chlamydia


    i to wszytsko chce zrobić w synevo albo diagnostyce.. bo taniej niz w klinice..

    Diagnostyka koszt : ok 430 zł za te wszystkie badania :) dzwonilam i mi podała Pani:)
    Synevo jest troche droższe ale nie chce mi sie teraz dzwonić :P
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    <strong>Gosiu</strong> dzięki za wyjaśnienie :bigsmile: właśnie o to pytałam, bo po tym co działo się ostatnio na forum (na kilku wątkach) po prostu zdurniałam i nie wiedziałam o co chodzi... a teraz wszystko jasne :) i wiem gdzie się rozgościć...
  11.  permalink
    no to witamy Anne.
  12.  permalink
    Witam Kochane

    Rozmawiałam dziś z pewną niesamowita Panią doktor i podziele sie z Wami jej wskazówkami :bigsmile:

    Poza lekami ktore mam od mojego gin zaleciła krople Hormeel SNT - homeopatyczne zupełnie nie szkodliwe.
    Już nie jedna jej pacjentka z tymi kropelkami została mama . To sa kropelki wspomagajace leczenie cyklu u kobiety.
    --
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Znalazłam WAS. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie od czasu do czasu:wink:
    --
  13.  permalink
    justa, no peewnieeee :*
    --
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Zawsze justa, nie tylko od czasu do czasu ;)
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    nawet koniecznie Justa. nasze forum nigdy nie zniknie jak inne, przez te afery:-) za duża grupka jest:-)
    •  
      CommentAuthorsinoma
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Heh... fajnie, ze tak bronimy "swojego terenu".
    :tooth:
    •  
      CommentAuthorkalabmurka29
    • CommentTimeDec 19th 2011 zmieniony
     permalink
    pytanko mam, bo czytałam o tych kroplach, że wpływają na zakłócone cykle, ale na co dokładnie?
    • CommentAuthorizabela88
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kalabmurka ja ide zaraz o 20 na wizyte .... ja tez 3mam kciuki za ciebie:):bigsmile:
    • CommentAuthorjusta2586
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    Kuleczka jesteś tu gdzieś??? bo szukałam cie na Mamusiach ale tam chyba cie nie ma..
    --
    •  
      CommentAuthorPuzzle
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    kurcze musze na forum wchodzic z komorki wiec nie mam polskich znakow wiec wybaczcie, juz wyjasniam czemu bo na lapku mi sie forum rozjezdza i mam gigant czcionke ale wykresy widze normalnie.

    Za wszystkie wizytujace zaciskam kciuki
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeDec 19th 2011
     permalink
    witam koleżanki...mam nadzieje że tu już nas nie będą wyśmiewać i głupio komentować mądre ,poważne Panie:wink:...aborta-dzięki za nowy wątek-na pewno za chwilę "któraś"wpadnie i będzie się wymądrzać.
    Madziauk...bardzo mi przykro że się nie udało:sad:...głowa do góry-będzie-musi być! dobrze...jesteśmy tu wszystkie po to,żeby się wspierać i wiem-że każda za każdą trzyma mocno kciuki :thumbup:-i to jest piękne:swingin:
    --
  14.  permalink
    bo u nas - jedna za wszystkie i wszystkie za jedną :tooth: :devil:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.