Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    dododotka: A ja się właśnie boję, że nasz będzie ciekawy, co te kotki tam w środku robią...


    trzebe będzie uważac jak zacznie się zbliżać do kuwety:wink:

    wielgosz o tym właśnie myslalam, mam nadzieję, że się sprawdzi :smile:
    --
  1.  permalink
    _____

    Kakai: ja dzis nabyłam leżaczek, wkleje, bo pierwszy raz taki spotkałam, a wydaje sie byc praktyczny - może kogoś też zachęci


    SUPER jest ten lezaczek i łozeczko w jednym. Czy jako łózeczko moze służyc jako kołyska tj.czy sie buja?
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    spidermanka: SUPER jest ten lezaczek i łozeczko w jednym. Czy jako łózeczko moze służyc jako kołyska tj.czy sie buja?--


    może się bujać lub stać stabilnie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    Bardzo fajny ten leżaczek :smile: A mogę zapytać ile kosztował?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Ul_cia: Bardzo fajny ten leżaczek A mogę zapytać ile kosztował?


    kupowałam na allegro, łącznie z wysyłką 350zł, koleżanka mówiła, że 2 tyg temu był tańszy o 40zł:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Kakai: kupowałam na allegro, łącznie z wysyłką 350zł, koleżanka mówiła, że 2 tyg temu był tańszy o 40zł:neutral:


    Własnie znalazłam stronę, na której jest filmik przedstawiający możliwości tego leżaczka. SUPER!!! :bigsmile: Chyba zapiszę sobie gdzies nazwę tego leżaczka, bo to jest to o czym sobie myslalam, a jak przyjdzie czas to zamówię... Bardzo mi sie podoba ta opcja łóżeczka, bo można go zapakowac na jakis wyjazd.
    A to jest ten link
    http://www.tinylove.com/Product/English/3_in_1_Rocker-Napper.html
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    spidermanka: Własnie znalazłam stronę, na której jest filmik przedstawiający możliwości tego leżaczka. SUPER!!! Chyba zapiszę sobie gdzies nazwę tego leżaczka, bo to jest to o czym sobie myslalam, a jak przyjdzie czas to zamówię... Bardzo mi sie podoba ta opcja łóżeczka, bo można go zapakowac na jakis wyjazd.A to jest ten linkhttp://www.tinylove.com/Product/English/3_in_1_Rocker-Napper.html


    noo filmik fajny:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormarakuya
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, jeśli mogę się wypowiedzieć w sprawie krzesełek do karmienia - dostaliśmy w prezencie Graco Contempo. I jest to wg mnie po prostu idealne krzesełko. Żadnych minusów. Dycha na dychę! Proste w obsłudze, jeździło z nami nawet w aucie na drugi koniec Irlandii - skłąda się pięknie. Oparcie odgina się do tyłu, więc maluszek może się wyłożyć w nim jak prezesik ;) np. jak pije. Tacka wierzchnia się ściąga, więc łatwo mi ją umyć po uczcie BLW. Rewelacja. :)
    Znalazłam filmik dla zainteresowanych :)
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    Spidermenka , ja kupiłam coś takiego jak poniżej . Tylko używane za 150 zl . Zależało mi na cenie bo mam łóżeczko drewniane , a kołyskę mam zamiar tylko na początku używać.

    http://allegro.pl/simplicity-kolyska-coneco-sklep-lodz-mulan-pl-i2399025969.html
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    asia_: Spidermenka , ja kupiłam coś takiego jak poniżej . Tylko używane za 150 zl . Zależało mi na cenie bo mam łóżeczko drewniane , a kołyskę mam zamiar tylko na początku używać. http://allegro.pl/simplicity-kolyska-coneco-sklep-lodz-mulan-pl-i2399025969.html


    Asiu, przyglądałam sie tym kołyskom, ale nie znalazłam za 150 pln. Najtansze uzywane natrafilam za kwote 250 pln. A wkoncu nowe kosztują ok.370 pln...
    Rozumiem, ze juz masz ją w domu i cieszysz oczy :-)
    -- ___
    •  
      CommentAuthorgracjanna
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    W keestii olejku:
    poleciła pani z apteki mówiąc, że stosowała u swoich dzieci-upewniłam się, że u takich małych (mój synek miał wtedy 7 miesięcy)
    nie twierdziłam, że robię mu z tego inhalacje (inhalacje robimy tylko z soli fizjologicznej, bo świetnie działa na katar-to metoda polecona przez pediatrę, której ufam bezgranicznie, ma ponad 20 lat praktyki szpitalnej)
    wracając do Olbasu: nakrapiam do miseczki z gorącą wodą i stawiam w pokoju z dala od łóżeczka-nie kropię na pościel ani na wacik podtykany pod nos.
    Inna sprawa, że trafiło mi się dziecko nie uczulone na nic, więc raczej nie obawiam się takich wydarzeń i cokolwiek dziecku robię, to ono to spokojnie przyjmuje.
    Jeśli kogoś moja propozycja oburzyła, to przepraszam, daję słowo, że nie chciałam zrobić krzywdy żadnemu dziecku.
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja Olbas wkrapialam / wkrapiam do nawilzacza powietrza jak Mała miała katra. Zaczęłam uzywac go jak miała pól roku.
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    spidermanka: Najtansze uzywane natrafilam za kwote 250 pln

    Zdażają sie , wcześniej była kupiona inna za 180 ale za długo się zastanawiałam i poszła . Teraz trafiłam za 150 ale czatowałam na cenę 2 tygodnie. Nie mam jeszcze bo aukcja zakończyła się w czwartek , mam nadzieję że jutro zostanie wysłana
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 7th 2012
     permalink
    KAKAI oby tylko dziecię Twoje polubiło ten leżaczek bo nasz, z FP w sumie sie tylko kurzy bo Nina w nim nie za bardzo chce przesiadywać...
    a jak włączę wibracje albo zacznę bujać to dopiero jest awantura :confused::confused::devil:



    a co do tych drewnianych zagród - wg mnie tak jak dziewczyny piszą lepiej dziecku dać zwiedzać całe mieszkanie a jak mama musi koniecznie coś zrobić, wyjść do wc itp to dziecko do łóżeczka/kojca i niech siedzi chwilę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorspidermanka
    • CommentTimeJun 7th 2012 zmieniony
     permalink
    A jak sie tak zastanawiam, co sie lepiej sprawdzi w praktyce:
    1. kołyska/łóżeczko o jakiej pisze powyzej Asia
    2. leżaczek/łóżeczko którego zdjecie wrzuciła kakai
    -- ___
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    ten leżaczek co Kakai wkleiłateż jest fajany , nie widziałm go wcześniej . Wrzucę jeszcze jedno nad czym sie zastanawiałam bo gabaryty miał małe - ale takie jak dla lalki a nie dla dziecka

    http://allegro.pl/kolyska-lozeczko-i2379417883.html

    Spider zależy co chcesz , to wrzucone przez Kakai ma dodatkową funkcję - leżaczek .
    U nas pierworodna nie chciała leżeć na leżaczku , liczę na chuśtawkę po bratanku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    alternatywa sa jeszcze na sam poczatek kosze mojzesza (takie wiklinowe) u mnie juz taki czeka na Mala, jest stabilny na kolkach i wysokosc w sam raz, aby stal blisko lozka...
    Ile taki lezaczek-lozeczko ma wysokosci?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    TEORKA: KAKAI oby tylko dziecię Twoje polubiło ten leżaczek bo nasz, z FP w sumie sie tylko kurzy bo Nina w nim nie za bardzo chce przesiadywać...a jak włączę wibracje albo zacznę bujać to dopiero jest awantura


    oby :devil:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    A u nas z kolei leżaczek bujaczek FP robi furorę i wrzask jest jak chcemy Krasnala zdjąć... A wiadomo, ze zbyt długo tam przebywać nie może, tylko jak to dziecku wytłumaczyć :D
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    Vsti: Ile taki lezaczek-lozeczko ma wysokosci?

    Ten co kupiliśmy ma regulowaną wysokość , 5 stopniową ( ale nie wiem jaką :shocked: )
    Też myślałam o koszu mojżesza . Sama nie wiem , córa uwielbiała być bujana , trzepana i wszystko co wytwarzało wstrząsy . Mała nie koniecznie bedzie taka sama - ale mam alternatywę . mogę włączyć bujanie lub nie
    --
  2.  permalink
    Też myślałam o koszu mojżesza . Sama nie wiem , córa uwielbiała być bujana ,

    sa tez kosze Mojzesza z opcja bujania...wystarczy wybrac odpowiedni stojak np taki

    chociaz lezaczek Kakai tez jest fajna opcja...pierwszy raz cos takiego widze...:)
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    mamy kosz mojżesza z płozami do kołysania i to jeden z naszych hitów wyprawkowych, postawiliśmy go w naszej sypialni i Jaś bardzo go lubi, zaczyna noc w swoim łóżeczku w pokoju, a kończy u nas w koszu :) dla nas wygodniej, jemu też się podoba :)

    Miałam zakupić ten leżaczek co kakai wkleiła, ale doszłam do wniosku, że skoro mamy kosz to sensu nie ma, kupię za to małemu chicco polly magic do kuchni, uwielbia siedzieć w foteliku i patrzeć co robię :)
    --
    •  
      CommentAuthormarakuya
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    Kakai, ten leżaczek wygląda na rewelacyjny. Żałuję, że nie słyszałam o nim wcześniej. :smile:

    psycho_patka mam identyczny basket. Nati go nie lubił. Ale liczę na to, że drugie dzieciątko polubi - ma mu/jej służyć za łóżeczko przez te pierwsze dwa czy trzy m-ce :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 8th 2012 zmieniony
     permalink
    psycho_patka: sa tez kosze Mojzesza z opcja bujania...wystarczy wybrac odpowiedni stojak np taki


    kurcze tyle przeglądałam allegro za jakąś kołyską i nigdzie nie wpadłam na płozy do kosza . No cóż zapłaciłam już za kołyskę coneco i nie ma wyjścia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    marakuya: Kakai, ten leżaczek wygląda na rewelacyjny. Żałuję, że nie słyszałam o nim wcześniej.


    z tego co wiem to nowośc, dlatego pospieszyłam z nią do Was:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Zaczęłam dziś wielkie pranie starych pieluch od teściowej.
    Zdecydowałam się zaryzykować i pierwsze 10 potraktowałam tak:
    - 30 minut w roztworze zimna woda + ACE
    - porządne płukanie ręczne w zimnej wodzie
    - pranie w 95 stopniach, program intensywny, proszek do prania białego (jakiś Vizir czy coś w ten deseń)
    - pranie w 95 stopniach, program intensywny, płyn do prania białego Lovela dla dzieci
    - suszenie na słońcu

    Efekt jest taki:




    Świetny pomysł z tym koszem wiklinowym na biegunach, chyba sobie taki sprawimy.
    Mamy dwupiętrowy dom, więc potrzebuję 2 łóżeczek - a tak, jedno łóżeczko na noc na górze, a na dole do spania w dzień - koszyk.
    Szkoda tylko, że do 6 kilo, potem znów coś trzeba będzie pomyśleć, albo zainwestować w łóżeczko...
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    easyshare: Efekt jest taki:


    Nooo nie da się ukryć , efekt jest
    --
  3.  permalink
    easyshare: Efekt jest taki:


    Efekt faktycznie niesamowity i widocznym gołym okiem. :bigsmile:
    -- ___
    • CommentAuthoreasyshare
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    No wiem, że fajnie wyszło, dlatego sie chwale :wink:

    Pewnie jeszcze przed porodem wypiore je ponownie w płynie dla niemowląt, zeby mieć pewność, ze nic z tego wybielacza i "dorosłego" proszku nie zostało.

    Ale sie cieszę, ze tak ładnie to wyszło :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorwielgosz
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    Ja kupiłam praktycznie identyczny k
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    No to jeszcze ja się wypowiem na temat moses basket.
    Dostaliśmy go w prezencie od znajomych i dzięki Bogu! Okazało się, że łóżeczko było dla Kuby za duże. Mimo osłonki darł się jak opętany. A w koszyku zasypiał w sekundę, może dlatego, że czuł się bardziej otoczony przez jego ścianki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    Maluszek im mniej ma miejsca tym mu lepiej :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    no dlatego u nas do miesiąca Nina z rożka wyleźć nie chciala bo musiała być wyściskana i opatulona
    a rożek tańszy niż kosz mojżesza i mniej miejsca zajmowal :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJun 8th 2012
     permalink
    mój Janek na początku leżał w koszu mojżesza i dodatkowo w rożku :-D
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Mam nadzieje, ze i u nas ten kosz sie sprawdzi :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    on jest tylko do 6kg? easy to się wogóle opłaca? moim zdaniem nie przecież lepiej by dziecko spało w gondoli wózkowej jeden wydatek mniej a kasę można przeznaczyć n a coś co starcza na dłużej. choć kosz piękny.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    Moj kosz jest do 12 kg...
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    do 12 to lepiej choć i tak trzeba liczyć że to maks pół roku z uwagi na obracanie podciąganie itd.Moim zdaniem to super sprawa jak ktoś ma mało miejsca w sypialni a łóżeczko stoi w innym pokoju to na początek fajna sprawa, my mamy sporo miejsca więc fran od początku będzie spać w łóżeczku u nas w sypialni a potem razem z łóżkiem przeniesiony do innego pokoju.
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeJun 9th 2012 zmieniony
     permalink
    hmm a ja nigdy sie nie zastanawialam do ilu kg sa te kosze...Minik spal w swoim do skonczonego 3 miesiaca zycia...:) i az z ciekawosci poogladalam swoj w poszukiwaniu jakiejs naklejki z taka informacja...nie znalazlam...a kosz mothercare wiec chyba powinien takowa posiadac...co do wydatkow to nam sie udalo i kosz z calym wyposazeniem (stojak, materacyk, przescieradelka x5, cos a`la kolderka i wiszace zabawki przy budce) kupilam z drugiej reki za cale 8 funtow wiec w sumie koszt rozka...na ktory lipiec wydaje mi sie miesiacem zdecydowanie za cieplym :))) jako ze tez mieszkamy w domu to kosz stoi wlasnie na dole w salonie...a w sypialni czeka na Lili lozeczko...

    Treść doklejona: 09.06.12 12:27
    mam pytanie z innej beczki... potrzebuje kupic jakas szczoteczke/ grzebyczek do wloskow malenstwa...przeciez bede miala corke...:) mozecie cos polecic???
    --
    •  
      CommentAuthorPoLeMama
    • CommentTimeJun 9th 2012
     permalink
    psycho_patka: potrzebuje kupic jakas szczoteczke/ grzebyczek do wloskow malenstwa...przeciez bede miala corke...:) mozecie cos polecic???
    --


    Ja zakupiłam cały przybornik z TommeeTippee, o taki -> http://swwww.bebesklep.pl/Tommee_Tippee_Zestaw_pielegnacyjny-607.html fajna rzecz (można znaleźć dużo taniej)!
    Z grzebyka korzystamy częściej, od niedawna już samodzielnie, ale długo czekał aż Ukochany Łysol "zarośnie".
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 10th 2012 zmieniony
     permalink
    wracając do krzesełka - moje doszło i jest git :smile: wykonanie bardzo dobre, coż moge powiedzieć, dla mnie najwazniejsza była 3-stopniowa regualcja siedzenia i to sie sprawdza super, bo moja mała już chce siedzieć ale jeszcze nie siedzi, efekt był taki, że karmiłam ją w łóżeczku podkładając coś pod poduszkę, a teraz chyc w krzesełko i jemy :smile: podobało mi się chicco polly ale faktycznie drogie i okazało się że dwie znajome mają to akurat krzesełko, które ma chyba wszystkie funkcje chicco i jest sporo tańsze :smile: więc jeśli ktoś szuka tańszego zamiennika chicco to to może być :smile:

    wiecie co jest naprawdę super w takim krzesełku? ze zabieram małą do kuchni czy gdziekolwiek (na tm piętrze) potrzebuję i jej pokazuję co robię :smile: ona patrzy zainteresowana a ja moge to cokolwiek zrobić :smile: wiem, to samo dałaby mi chusta... ale jakoś wciąż nie zakupiłam, ani chusty ani nosidełka...
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    anula36: podobało mi się chicco polly ale faktycznie drogie i okazało się że dwie znajome mają to akurat krzesełko, które ma chyba wszystkie funkcje chicco i jest sporo tańsze więc jeśli ktoś szuka tańszego zamiennika chicco to to może być


    jak dla mnie to wszystkie krzesełka tego właśnie typu mają te same funkcje tylko nie nazywają się Chicco lub Fisher Price :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    _kasiek_: jak dla mnie to wszystkie krzesełka tego właśnie typu mają te same funkcje tylko nie nazywają się Chicco lub Fisher Price


    pewnie tak :smile:
    ale jak kupuję Fisher Price czy Chicco to wiem, jakiej jakości mogę się spodziewać, a jak jakieś inne mniej znane to różnie to bywa, a tyle tego jest i bałam sie że lipa jakas będzie a tu bardzo dobra jakość :smile:
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    anula ja już gdzieś wklejałam jakie mamy krzesełko....żadna znana firma - jakieś Dippo czy coś w tym stylu - nie wzięłam tego z najniższej półki bo można było kupić jeszcze taniej, ale właśnie moja koleżanka miała Chicco i poza znaczkiem z przodu nie różni się zupełnie NICZYM !!! A nasze służy nam już długo bo ponad dwa lata (Iwonka miała jakoś 4-5 miesięcy jak się u nas pojawiło) i je na nim do tej pory. Ja się nawet boję co będzie jak będę chciała zacząć Mateuszka w nim karmić czy Iwi na to pozwoli i nie będzie zazdrosna, że brat zabrał jej krzesełko.
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 11th 2012
     permalink
    _kasiek_: Ja się nawet boję co będzie jak będę chciała zacząć Mateuszka w nim karmić czy Iwi na to pozwoli i nie będzie zazdrosna, że brat zabrał jej krzesełko


    musisz ja "wyprowadzić" do bardziej dorosłego krzesełka :smile:
    --
  4.  permalink
    Dziewczyny... wiem ze to wczesnie ale niestety mieszkam 50m od Smyka i prawie codziennie wchodze tam aby obejzec rzeczy dla mojego maluszka... Nie chce sie zagalopowac i kupic za duzo. Czytalam juz wszystkie mozliwe listy wyprawkowe ale jakos nie mam zaufania. Moglaby któras z Was napisac mi co najlepiej kupic dla październikowego brzdąca? Tak z ciuszków..?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    ciasto to trudne pytanie,ja to ci nie doradzę, bo my dostaliśmy wszystkie ciuszki więc mieliśmy ich za dużo i nie wiem ile tak naprawdę ich potrzeba.
    A tak z ciekawości to mieszkasz w centrum czy przy smyku megastore :) ja to bym zbankrutowała mieszkając koło takiego sklepu bo smyk to chyba jednak nieźle drogi jest.

    dziewczyny wczoraj jak byłam w auchanie to znalazłam fajny zestaw pieluszek za 21zł ale w sklepie z artykułami dziecięcymi raptem 22zł. I tak na początku używaliśmy właśnie tych pieluszek a to pudełko w kaczuszki jest boskie spokojnie może zostać na zabawki :). a co śmieszne pieluszki mają jakiś wskaźnik wypełnienia, ale nie wiem o co chodzi bo ich jeszcze nie otworzyłam:)

    http://www.mambi.pl/huggies-newborn-zestaw-noworodka-p-542.html jak zwykle nie pamiętam jak się wkleja link
    --
  5.  permalink
    Mkd, hehe, nie zrozum mnie źle :smile: Mieszkam w centrum obok Smyka na Brackiej, wchodze tam z czystej ciekawości, oswajam się z tym co mnie czeka. Choć skusilam sie na jeden 5cio pak białych bodziaków żebym mogla na nie popatrzec w domu. Reszta bedzie z netu lub z chucholandów. W mojej wielkiej rodzinie jestem pierwszą ciężarną .. :sad: a rówieśniczki też nie kwapią się do macierzyństwa...
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    a rozumiem a już zazdrościłam że przy każdym wejściu możesz sobie pozwolić na kupno czegoś :)
    --
    •  
      CommentAuthorasia_
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Reszta bedzie z netu lub z chucholandów.

    Ja też nakupiłam bodziaków "użiwaniego" i powiem wam że biel bielsza niż na moich po córce przez które przeszło 4 "rodzinnych" dzieci . Kupiłam też kilka nowych , jak spotkam obniżki to kupuję bo cena "normalna" jest zabójcza
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.