Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    TEORKA: najlepsze jest to jak sie kładziemy spać, przykładam głowę do poduszki i wydaje mi się, że słyszę karuzelę...podnoszę się, słucham i cisza [Nina śpi w innym pokoju]kładę się znowu i znowu słyszębudzę męża i pytam czy on słyszy czy ja omamy mam jakieś siadamy oboje na łóżku i ciszakładziemy sie muzyka gra hehhehehew końcu wstaje, ide do jej pokoju a ona co ?śpi i przez sen uderza miarowo nogą a noga na przycisku Mozarta oparta


    oo ludzie:clap: to musi byc urocze:heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthor_mag_
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Kakai: to musi byc urocze


    Przypuszczam, ze tylko na początku, później się przejada hehe
    --
  1.  permalink
    Kakai: 'doszly moje zakupy to wklejam'

    Ale to super wyglada!!! :bigsmile: Ale widzę, że na zywo wygląda jakby było w kolorze szarym, bo na zdjęciu wydawało mi sie to brązowe. A czy tę karuzlę zamowiłaś u tego samego sprzedawcy? Mozesz poprosze podac link do tego sprzedawcy, u którego zamówiłaś skoro taki sprawdzony Oby sie dobrze 'bujało' :cool::bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    mag_dre: Przypuszczam, ze tylko na początku, później się przejada hehe--


    jak to przejada się? oby nigdy nie przejadła mi sie niewinnośc mojego dziecka:wink:

    Treść doklejona: 12.06.12 21:06
    spidermanka: Ale to super wyglada!!! Ale widzę, że na zywo wygląda jakby było w kolorze szarym, bo na zdjęciu wydawało mi sie to brązowe. A czy tę karuzlę zamowiłaś u tego samego sprzedawcy? Mozesz poprosze podac link do tego sprzedawcy, u którego zamówiłaś skoro taki sprawdzony Oby sie dobrze 'bujało' --


    kolor bujaczka to taki brązowy zgnitek, napewno nie szary:bigsmile: karuzelka byla u innego sprzedawcy:bigsmile:
    leżaczek kupiłam TU a karuzelke TU
    --
  2.  permalink
    Kakai: kolor bujaczka to taki brązowy zgnitek, napewno nie szary karuzelka byla u innego sprzedawcy
    leżaczek kupiłam TU a karuzelke TU


    WIELKIE DZIEKI :bigsmile: Będę Cię pytała za 7 tygodni, jak się sprawdza leżaczek :bigsmile:
    -- ___
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    spidermanka: WIELKIE DZIEKI Będę Cię pytała za 7 tygodni, jak się sprawdza leżaczek

    oki:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    urocze, urocze :wink:
    najbardziej urocze np o 3 nad ranem :devil:
    ale moja wina bo zapominam wyłączyć karuzelę to co se będzie córcia żałować nie ? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorgilese
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    heh mamy taką samą karuzelkę :D ciekawe czy Janek też sam sobie będzie radził, tylko on Bacha najbardziej lubi a to wyżej nieco jest ;)

    Co do ciuszków, to co sklep to inna numeracja, niestety. Dziś pakowałam do kartonu maleńkie ubranka wcześniacze, tak mi trochę nieswojo się zrobiło, bo jak to tak dziecko mi rośnie, ech...
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    teo to to jeszcze nic fel jak się bawi swoim dotykowym telefonem i juz kilka razy udało mu się włączyć budzik na 23:11 (wciska cztery 1) w jakim szoku bylismy jak pierwszy raz w niani usłyszeliśmy mój stary budzik- ni kuta nie wiedzieliśmy o co chodzi.
    --
    •  
      CommentAuthorcarottka
    • CommentTimeJun 12th 2012
     permalink
    Teo - poprawiłaś mi humor swoim opisem, nie ma co :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    Kochane nie które z Was maja mate puzzlową wiecie takie duże puzzle mogłybyscie polecic jakiegos sprzedawce na allegro który je ma?
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    gienia w tesco są po 39zł - 4 duże puzzle , ja mam 2 komplety na swoje maluchy
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    Dziewczyny ja mialam 11 bodziakow i spiochow w rozmiarze 56 i cale szczescie bo maly a to ulal, a to przesikal (strach za mocno zapiac pieluszke na poczatku) a to kupka wyszla plecami. Dawidek urodzil sie 51cm a ciuszki posluzyly mi tylko 2 tygodnie:shocked: jak zobaczylam ze kuli paluszki od razu zmienilam na wieksze. Mimo wszystko ciesze sie ze mialam wiecej bo ciagle pranie w zimie to porazka. Kolejny rozmiar posluzyl nam 1 miesiac i znowu trzeba bylo zmienic na wieksze. Mi najlepiej sprawdzaly sie body i pajace. Do 4 miesiaca tak bylo najwygodniej, dopiero jak Maly zacza byc bardziej mobilny zamienilam na bluzeczki i spodenki ze skarpetkami
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    Gienia ja kupowałam takie niestety nie u tego sprzedawcy a obecnie nie ma owy wystawionych.
    http://allegro.pl/wielkie-puzzle-piankowe-36el-30-x-30cm-pokrowiec-i2410466157.html
    Puzzle były duże miękkie nie śmierdzące i mają duże elementy więc się nie gubią.Miały 26 kwadratów 32x32 cm.Moje maja też te żęby większe a mniej ich .
    Można wyjąć połowę przy mniejszym dziecku a potem dokładac.Ja jestem bardzo zadowolona.
    --
    •  
      CommentAuthorPeppermill
    • CommentTimeJun 13th 2012
     permalink
    U mnie z kolei z półśpiochami (nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa) i spodenkami zaczął się problem, jak Natala miała jakieś 2 miesiące. Wszystkie były za wąskie w pasie:confused: Musiałam rozpruwać i wciągać nową, szerszą gumkę..
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Oooo ja nie miałam takich z gumą.Jedynie elastyczny szeroki pas bawełny.Sprawowały się doskonale i używałam ich bardzo długo:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorxkamilax
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Dziewczyny a używała może któraś butelek anty kolkowych tommee tippee z taką rurką w środku?
    --
    •  
      CommentAuthorBlueCactus
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Podłączę się pod pytanie o butelkę antykolkową tmmee tippee. Rownież myślę o jej zakupie. Koleżanka logopedka z kolei bardzo polecała mi Lovi, więc już sama nie wiem. Najwyżej zakupię dwie i będę w praktyce sprawdzać, która lepsza.
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Jeszcze nie używałam, ale kupiłam :)
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    BlueCactus nie kupuj dwoch, nie wiesz ktora dzieko polubi ani czy wogole Wam sie przyda. Ja sie nastawilam na karmienie piersia ale miala na wszelki wypadek tmmee tippee. Przez 6 miesiacy karmilam cycem a jak postanowilam przejsc na mm to Maly sie wypią na butelke. Wiec stoi sobie na polce tt i czeka, moze kolejne dziecko zechce:wink: a obok stoi avent, canpol i nuk. U wielu moich podwykresowyc przyjaciolek tak bylo. Wszystkie mamy mase butelek:confused: w konce Dawid zalapal Nuk first choise, najbardziej podobna do piersi kobiety, ale to tez nie regula bo kazde dziecko wybierze inna. Nie skupiajcie sie na antykolkowych czy tam innych, kupcie jedna jakokolwiek a pozniej sugestywnie probujcie kolejne:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    ja zakupiłam aventu, tommy i Dr.Brown's
    problemu z kolkami nie było, więc co do działania nie powiem, wszystkie się ładnie odpowietrzają, moje dziecko ze wszystkich jadło równie chętnie, jedyne co to smoczek w tommy się zassysał, ale mam znajomą której zasysa się smoczek Aventu... także różnie to bywa
    ze względu na wygodę mycia moje ulubione to avent, tamte mają za dużo części :)
    ale można kupic po jednej malutkiej na początki, potem i tak trzeba kupić większe i miec kilka, więc zanim dokonasz ostatecznego wyboru warto popróbować, często dzieci mają swoje ulubione butle
    --
    •  
      CommentAuthorxkamilax
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    mnie właśnie zastanawia ta rurka w butelkach tomee tippee, w kontekście mycia czy bez problemu się czyści?
    --
  3.  permalink
    A ja kupiłam smoczki uspokajające Lovi i teraz się zastanawiam czy smoczki to dobre rozwiązanie... Ale słyszałam tez ze jak przychodzi co do czego to trudno bez smoczka wytrzymać..
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    xkamilax: czy bez problemu się czyści?


    czyści się łatwo, ale jest to dodatkowa czynność :smile: ale nei ma tragedii

    CiastoMiłości: jak przychodzi co do czego to trudno bez smoczka wytrzymać..


    nie ma reguły, jak wychodziliśmy ze szpitala mąż leciał do najbliższego sklepu po smoczek :smile: ale moje dziecko wyjątkowo polubiło smoczki i butle, zamiast cyca :sad:

    dziewczyny na wszystko i tak sie nie przygotujecie, starajcie się jak najmniej kasy wydawać "na zapas" i "w razie wypadku" teraz można wszystko szybko i łatwo kupić, butelki i smoczki dostaniecie od ręki w każdej aptece, że nie wspomnę sklepach dziecięcych, także w razie W będzie mąż zasuwał, bo może jednak dziecko nie będzie chciało smoka w ogóle? no i życzę wam, żebyście jak najdłużej karmiły piersią :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Ja z pierwsza corka uzywalam butelek Dr. Brown z ta rurka w srodku. Czyscilo sie bez problemu( w komplecie byla szczoteczka specjalna), corka nie miala kolek. U nas sie sprawdzily.
    Teraz kilka razy uzylismy Tomme Tippie(bo karmie piersia, ale musialm kilka razy dokarmic). Tez sa ok.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Dziewczyny, a czy ktoras z Was ma nosidełko babybjorn ? Wygodne jest?
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Ja mialam nosidelko, ale Hauck. Zadna z moich corek nie lubila nosidelka. I niezbyt wygodne bylo dla mnie, dla malej pewno tez, bo wisiala na kroku. Nic fajnego. Lepiej juz w chuste zainwestowac.
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Chusta jest niezastąpiona.:bigsmile::bigsmile:
    --
  4.  permalink
    Aga19782 , a jaką chustę polecasz..? Przymierzam się do noszenia synka już od samego początku i jeszcze nie orientowałam się w tym temacie...
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    CiastoMiłości: Aga19782 , a jaką chustę polecasz..? Przymierzam się do noszenia synka już od samego początku i jeszcze nie orientowałam się w tym temacie..


    zapraszamy może tutaj - Chusty - co sądzicie, jakie najlepsze, jak zrobić itd
    --
  5.  permalink
    :D dziekuję Kasiek :)
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    No właśnie moje dziecię chusty nie toleruje... ALe już noszenie na rękach tak, stąd to pytanie o bjorna - podobno nie są to szkodliwe dla kręgosłupa nosidełka, ale chciałabym też poznać opinię użytkowniczek...
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJun 14th 2012 zmieniony
     permalink
    xkamilax: mnie właśnie zastanawia ta rurka w butelkach tomee tippee, w kontekście mycia czy bez problemu się czyści?


    wszystko pięknie się rozkłada i nie ma problemów:)
    tak naprawdę nie wiem na jakiej zasadzie działa ta "antykolkowość''- ale działa:)
    --
    •  
      CommentAuthornataliaa_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    co do butelek tommee tippee to my antykolkowe i zwykłe łatwe w czyszczeniu, i rzeczywiście mały nie łyka powietrza.. a jak tylko dostanie zwykłą to heja banana ;/
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 14th 2012 zmieniony
     permalink
    CiastoMiłości napisała
    Aga19782 , a jaką chustę polecasz..? Przymierzam się do noszenia synka już od samego początku i jeszcze nie orientowałam się w tym temacie...


    Ja miałam

    i sprawdziła się w stu procentach.
    Nie polecam elstycznej bo dziecko pochodzi tylko pierwsze miesiące...potem jest już ciężkie ichusta zbyt mocno się rozciąga.
    Oczywiście rzecz najważniejsza to prawidłowe wiązanie którego naprawdę trzeba się nauczyć by nie zrobić krzywdy dziecku i by ono czuło się w chuście dobrze.
    Ta wyżej jest berdzo uniwersalna i mimo że próbowałam kilku ta najbardziej przypadła mi do gustu.
    Ja z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że dzieci noszone od początku w chuście bardzo ją lubią potem a te wkładane później już niekoniecznie.Ale to tylko moje i moich znajomych spostrzeżenia:)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Aga, nasze w chuście od początku (przynajmniej próbowałam), ja po warsztatach, więc wiedziałam co i jak, ale on chusty nie tolerował. To w ogóle mały indywidualista, bo smoczków też nie lubi jak już wspominałam ;))) U nas zostaje nosidełko, bo w nosidełku nie wrzeszczy jak opętany ;)) Czyli chusta faktycznie też nie dla każdego dziecka, a nosić bardzo chciałam :(
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    FRAGILE nasza też się do chusty niestety nie przekonała..... :sad:
    może dlatego, że zaczęliśmy dość późno [miała 2 msce] i była wtedy już na etapie że tylko przodem do świata chciała być noszona
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    No my małego próbowaliśmy jak miał 6 tyg i ortopeda powiedział, że już można. Moim zdaniem po prostu mu w niej za ciepło było...
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Dziewczyny jest osobny wątek o chustach, Kasiek dwie godziny temu nawet Wam go podrzuciła...
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Penny, ale ja się o nosidełko pytam, nie o chustę - chyba, że tam można o nosidełkach?
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    No mnie tu po oczach świeciło słowo chusta :wink: bo Aga jakiś link podesłała i coś o elastycznej pisała. Myślę, że na chustowym wątku można śmiało pytać o nosidełko, mam nadzieję :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  6.  permalink
    My używamy bytelek TT z tą antykolkową wstawką. jest fajna, małemu służy, łatwo się myje. Jesteśmy zadowoleni. mamy też jedną bez tej rurki i mam wrażenie, że pijąc z niej łyka więcej powietrza niż z tej o rurce. Używamy jej od pierwszych dni, bo dopajaliśmy glukozą. Młodemu nie robiło różnicy czy butelka czy cyc. Może to przez ten szeroki smoczek...sama nie wiem , bo innych butelek nie używałam. Po prostu kupiłam 2 na wszelki wypadek - u nas sie przydały - i nie dopuściłam myśli, że może mu nie spodobać się, bo wybierałam takie, które podobały się mi :D
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 14th 2012
     permalink
    Odpowiedziałam tylko na pytanie.Gdzie miałam to zrobić? Chyba tylko tu
    bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJun 15th 2012
     permalink
    Aga to się pisze np. tak :"cho pogadamy na chustowym wątku ;)" i już :wink:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJun 15th 2012
     permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    zapamietam
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJun 16th 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczyny mam problem z nianią, oszukuje takiej z opcja video ( wiem, że przewijało się setki razy, ale nie mam czasu szukać i zależy mi na aktualnych opiniach)
    są takie do 300zł no name i nie wydaje mi się, że nie są jakieś rewelacyjne...
    a pozostałe zaczynają się dopiero od 600zł, posada któraś takową,
    jak już kupię to nie chce żeby to były pieniądze wyrzucone w błoto.
    a może któraś z tych 'tańszych' się nadaje?!
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeJun 17th 2012
     permalink
    Flavia, ja bym postawila na takie drozsze raczej np.avent, angelcare itp. Balabym sie kupic taka no name, tymbardziej z kamerka.
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJun 17th 2012
     permalink
    skłaniamy się ku takiej
    w mothercare kosztuje 699zł
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJun 18th 2012
     permalink
    Dziewczyny ma ktoś może ten leżaczek- bujaczek? Jeśli tak to, jak się sprawdza? Warto kupić?
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeJun 18th 2012
     permalink
    ja mam taką markowa i tania
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.