Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    Ja z pokrowców frotte zrezygnowałam bardzo szybko, szczególnie, że Misiek lubił siknąć mniej więcej co drugie przewijanie ;) najpierw też stosowaliśmy podkłady jednorazowe, ale jak zaczął za bardzo się wiercić to kładliśmy na goły przewijak
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    ja kładę na pieluchę tetrową, bo praktycznie każde przewinięcie i tetra do prania, pokrowców musiałabym mieć ze 20 :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    To moze mialam farta w tym zakresie bo mi przy przewijaniu serio nie za czesto sie cos brudzilo ;)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    Ja w sumie tylko 2 pokrowce miałam. Zdarzało sie, ze oba były brudne i wtedy pielucha szła w ruch.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    a ja nie mialam przewijaka poprostu bralam małą na moje lozko kladlam na nie podkład zeby mi niespodzianki nie zrobila i robilam co trzeba... teraz tez nie zamierzam kupic przewijaka bo mi tak wygodniej zamiast stac nad przewijakiem siedze sobie wygodnie na lozku:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 12th 2014
     permalink
    To ja też z tych "wyrodnych" matek co kładą dziecię na goły przewijak :wink: Na początku kładłam podkład taki co ma z jednej strony folię a z drugiej takie miękkie ale od jakiegoś czasu kładę Fifka na goły przewijak i jakoś nie widzę aby mu to przeszkadzało :wink:
    --
  1.  permalink
    Przewijak to wg mnie dodatek, jednemu przydatny a drugiemu nie. Każdy wie co lubi, co mu pomoże w życiu codziennym a co będzie przeszkadzało. Takie rzeczy to sprawa prywatna. Najbardziej w tym wszystkim istotną sprawą dla każdego są finanse jakimi dysponujemy. A teraz odbiegnę od tematu. Potrzebuję pomocy w sprawie pościeli do wózeczka. Chciałam kupić ją w sklepie, ale białych nie mają, znalazłam piękną pościel na allegro, ale....wiecie jak to jest na zdjęciu a jak jest w realu. Może któraś z Was posiada bądź posiadała taką i mogła by podpowiedzieć czy warto ją zakupić. Oto linki: http://allegro.pl/posciel-do-wozka-i-kolyski-chrztu-piekna-haft-i4125036180.html http://allegro.pl/6-el-posciel-do-wozka-z-haftem-podklad-i-poszewka-i4110999211.html http://allegro.pl/posciel-do-wozka-kolyski-4-el-haft-chrztu-wsad-i4130067809.html
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 13th 2014
     permalink
    kasienka487 to jak ze wszystkim, mi przewijak się np. bardzo przydaje a pościel do wózka do dla mnie zbytek. Mam do wózka śpiwór i sprawdza się rewelacyjnie.
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 13th 2014
     permalink
    Przewijak zostawiłam ;) Dziś kupiliśmy wanienkę ze stojakiem i fotelik tego Cybexa co jest na przecenie :)
    --
  2.  permalink
    Szpilka27 i jak fotelik z bliska?Obejrzałaś go dokładnie?
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Ostatnio pisalam ze przewijak wydaje mi sie zbedny ale cos mi sie wydaje ze bede musiala go jednak zakupic poniewaz chce zeby malelstwo spalo z nami w pokoju przeciez nie bede meza przesuwac zeby maluszka na kanapie przewinąć... a potem mysle po 3-4 miesiacach malenstwo bedzie spac w pokoju ze swoja siosrą Mają i tam oczywiscie tez nie bede miec gdzie przewijac bo mala ma swoje lozko a pokoj jest dosc maly, wiec chyba bede kupowac przewijak tyle ze mam male mieszkanie wiec kupie taki na stelazu skladany zeby w ciagu dnia nie zagracil mi mieszkania... podaje link do tego przewijaka powiedzcie mi czy ktoras z was miala moze cos takiego?
    http://allegro.pl/przewijak-solidny-praktyczny-bezpieczny-sprawdz-i4109623473.html
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
  3.  permalink
    Fajny :-) Ja zakupiłam nakładany na łóżeczko. Przy pierwszym synu nie miałam przewijaka, tak więc nie wiem czy będzie przydatny.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    no ja tez przy Mai nie mialam ale tez mialam inne mieszkanie...wiec musze cos wymyslec... a powiedz mi kasienko czy taki np zaczynające siadac i wstawac maluch nie zrobi siebie krzywdy tym przewijakiem na lozeczku? bo taka opcje tez rozważam (na pewno tansza) oczywiscie moge tez kupić komodę i na nią przewijak:) oczywiscie przewijak jest dłuższy od glebokosci komody wiec bedzie wystawal i Maja pewnie bedzie sie o to obijać...:/ ewentualnie mozna by odsunąć komode od sciany i przewijak nie bedzie wystawal a za to bede miec troche miejsca za komodą... pomozcie cos doradzcie ktora opcja najlepsza?
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
  4.  permalink
    ja mam przewijak na łóżeczko, rewelka, tylko, że mam duże łóżeczko i duży przewijak, więc i miejsca dużo na wszystko było:)
  5.  permalink
    Ten przewijak nie jest mocowany na stałe na łóżeczko, tak więc w każdej chwili możesz go zdjąć i wstawić za komodę :-)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 14th 2014 zmieniony
     permalink
    jak tak sobie mysle to bede musiala jeszcze cos innego kupic chyba taka komode kąpielową z wanienką i przewijakiem bo mam wanienke po Mai ale jest duza i po kąpieli po prostu nie bede miała jej gdzie dac...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Ja kupując przewijak radziłam się tu na forum dziewczyn i pierwsze co mi doradziły to że fajnie wybrać taki z zagłówkiem.
    I im starsze dziecko i bardziej ruchliwe - tym okazuje się do super praktyczne.
    Zresztą do dzisiaj Karola przebieram tylko na przewijaku.
    Chodzi mi o coś takiego:
    null

    Na początku myślałam też że kupię przewijak na łóżeczko, później że wykorzystam pod przewijak swoją starą komodę (ale okazała się za mała)...
    i w końcu upolowałam komodę z trzema szufladami - taką specjalną pod przewijak.
    I powiem szczerze - że jestem mega zadowolona i bardzo się to u mnie sprawdziło.
    Oczywiście - można się bez tego obejść ale jak ktoś się zastanawia i ma miejsce - to taki mebel jest super rozwiązaniem.
    Nie dość że stabilny to jeszcze praktyczny bo wszystkie kosmetyki, pieluszki itp. zawsze miałam/mam pod ręką.
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Myślę, że jak nie ma miejsca, to lepiej przewijak na łóżeczko kupić.
    Ja to w ogóle się wkopałam, bo kupiłam na początek kosz mojżesza, żeby wieczorem Amelia spała z Mają, a na noc będę ją zabierać do nas, żeby siostry nie budziła. Oczywiście w swoim wspaniałym planie nie uwzględniłam tego, że w związku z tym nie mam przewijaka :((( I bez kitu nie mam gdzie go postawić. Tzn mogłabym wstawić taki stół do przewijania z Ikei, ale wtedy nie zmieści mi się fotel i nie będzie gdzie usiąść z małą i jej nakarmić.
    Stanęło na tym, że chyba kupię od razu łóżeczko i ustawię w miejscu, które mam na to przeznaczone i na to przewijak. A kosz mojżesza będzie w naszym pokoju i tyle...

    Pakując torbe do szpitala kupcie sobie jednorazowe nakładki na sedes, żeby nie musieć narciarza robić :)
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 14th 2014 zmieniony
     permalink
    Ewa1406: Myślę, że jak nie ma miejsca, to lepiej przewijak na łóżeczko kupić.

    Dużo moich koleżanek chwali sobie takie rozwiązanie i jakbym nie miała miejsca to też bym tak zrobiła.

    A dzisiaj przez przypadek znalazłam taki przewijak "na ścianę" i moim zdaniem całkiem fajne jest to rozwiązanie :bigsmile:
    null
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 14th 2014
     permalink
    Katiziie ja mam bardzo podobny do tego co wstawiłaś link, tylko nasz jest sztywny i jest do niego wanienka. Jak dla mnie rewelacja, przy Jasiu się sprawdził i teraz przy Filipie też. Kupiłam jeszcze sam przewijak bo mam komodę w sypialni i plan był taki, że jak się Filip urodzi to żeby z nim w nocy nie ganiać do łazienki to będę przewijała go właśnie w sypialni. Z racji tego, że w sypialni nie było miejsca na ten ze stelażem to kupiłam zwykły i używałam go całey jeden miesiąc. Teraz leży na łóżeczku i czeka aż ktoś zechce go kupić :wink:

    Jutro cyknę zdjęcie tego naszego stelaża bo nie widzę takich na allegro.
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    kasienka487 tak no oglądałam go przed zakupem, bo kupowaliśmy w Świecie Dziecka ;) Postawiłam sobie go obok Maxi Cosi , pooglądałam i w zasadzie zgodnie stwierdziliśmy że nie ma co płacić więcej za fotelik który ma o jedną mniej gwiazdkę w testach bo ma więcej ciekawych wzorów tapicerki a akurat ja i M lubimy czerwień i bordo więc nie widzieliśmy w tym problemu. Oglądałam też Atona 2 i 3 ale tu już ceny wyższe , w 3 wpieniał mnie ten zagłowek którego nie można zdjąć i starszak będzie się wnerwiał również choć dla noworodka rewelacja ale jak dojdzie ubieranie na cebulkę to dziecko nie bardzo będzie się mieściło...2 nie mieli na stanie ale pan w necie mi pokazał i opisał funkcje, no i tu lepiej bo wyjmowany jest zagłówek no ale cena sporo wyższa więc stwierdziliśmy że jeżeli chcieliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix to Aton 1 jest idealnym rozwiązaniem, praktycznie to samo ale lepsze za niższą cenę ;) Bardzo fajny sprzedawca się trafił, nie namawiał ale pokazywał opcje , wyjaśniał co i jak ale na końcu nie nalegał jeżeli chodzi o decyzję. Zamówiliśmy też wózek Jedo Fyn kolor 258 na srebrnym stelażu z kołami szprychowymi.
    Co do przewijaków to właśnie przez wzgląd na brak innego miejsca do przewijania kupiłam taki jak pokazywałam, szukałam takiego z zaglówkiem ale strasznie ich mało.Ja ten przewijak położę na komodę ,przeciez to tak samo na niej będzie działać jak na łóżeczku :) Ale fajny ten przewijak na ścianę że można zamknąć i nie obijać się o niego.

    Treść doklejona: 15.04.14 07:29
    Ewa u nas na oddziale w każdej łazience są te nakładki, co właśnie mnie zdziwiło i mile zaskoczyło
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    tak przewijak na sciane tez juz ogladalam tyle ze tak jak pisalam na poczatku bedzie spac z nami w pokoju a potem po paru miesiacach z Mają w pokoju wiec bede musiala odkrecic od sciany i przykrecic w drugim pokoju a w scianie zostanie mi dziura bo co tam potem dam?...(okey nie ja tylko mąż przykreca :P) chyba kupie cos takiego:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4143338383&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
    bede miala wanienke razem z przewijakiem i zaoszczędzę miejsce...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    O taki mamy:
     photo IMG_2256_zpsc519ce8e.jpg
     photo IMG_2255_zps668f2298.jpg
     photo IMG_2257_zpsf269edbf.jpg
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    no macek to ja chyba wlasnie taki chce kupic...:) bo bede miec wanienke w jednym miejscu z przewijakiem.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 15.04.14 10:19</span>
    powiedz mi na ile miesiecy wystarcza taka wanienka? chodzi mi o to czy jak juz maluch siedzi to nadal sie tam miesci? bo na zdjeciach strasznie mala mi sie ta wanienka wydaje
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    Niestety wanienka jest dość mała a raczej płytka, my już jej nie używany, Filip kąpie się z nami. Jak będzie siedział to kupię krzesełko do kąpieli i mam jeszcze zwykłą wanienkę z ikea ;)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    ja tez mam taka wanienke zwykłą i do tego taki plastikowy wklad zeby nie musiec malucha na rece trzymac... moglabym kapac w niej ale jak juz pisalam po wysuszeniu tej wanienki nie bede miec jej gdzie postawic... i teraz nie wiem co zrobic... bo jak juz maluch zacznie samodzielnie siedziec to moze smialo kąpac sie tak jak Maja w brodziku bo mam taki gleboki... ale czy taka mala wanienka z tego zestawu kapielowego wystarczy do tego czasu...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    Hmm, też Nadię nierzadko kładłam na gołym przewijaku :) różnie bywało. Ja mam taki regał z Ikei Hensvik, do niego przyczepia się stolik do przewiajania. Fajnie się to sprawdzało do momentu kiedy nie zaczęła fikać na brzuch, czyli niecałe 4 miesiące... krótko, więc od tego momentu zaczęłam przewijać na łóżku, kanapie, gdzie akurat byłam. I teraz w ogóle ten stolik przyczepiany sobie daruję, tylko od początku będę przewiajała na tym przenośnym przewijaku :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeApr 15th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja kupiłam zamiast drewnianego łóżeczka, turystyczne no i do niego był przewijak. Nie używałam go, jak dla mnie to zbędna rzecz. Przy drugim dziecku na pewno go nie kupię. Przewijałam Dominika na podkładach z rossmana gdzie się dało, najczęściej na łóżku, kanapie, siedząc. Było mi tak wygodniej, zwłaszcza na początku jak miałam obolałe krocze.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 15th 2014
     permalink
    Mi na przewijaku najwygodniej przewijac, jest odpowiednia wysokosc, a w razie wielkiej kupy latwiej ogarnac sytuacje niz na miekkim lozku.
    Ale jeszcze wygodniej jest wykonywac na nim wszystkie czynnosci pielegnacyjne, oczyszczanie noska, uszek, przemywanie oczu. Mała lubi na nim leżeć, śpiewa wtedy albo rozmawia. Czasem jak marudzi to ją tam kładę i się bawimy a humor się poprawia, choc moze po prostu sama zmiana miejsca pomaga :)
    --
  6.  permalink
    Szpilka27 wózeczek bardzo ładny :-) Na początku też brałam pod uwagę jedo fyn i navingtona caravela, ale wybrałam jednak takusia :-)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 17th 2014
     permalink
    dobra pochwale sie kupilam juz komode kąpielową z wanienką i przwijakiem... wiem ze szybko sie za to zabralam ale po prostu byla okazja kupic w super stanie o polowe taniej wiec kupilam bo potem mogloby juz nie byc... kupilam doklanie taka: http://allegro.pl/ceba-zestaw-kapielowy-komoda-przewijak-wanienka-i4148779568.html
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeApr 21st 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny. Co myslicie o czymś takim? Myślicie że to bezpieczne? Wiem że dziecko ma niesamowitą frajde bo znajomi mieli coś takiego, ale czy dla nóżek dziecka jest to zdrowe?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 21st 2014
     permalink
    A ja mogę już z punktu praktycznego powiedzieć że wanienka i przewijak w łązience totalnie się nie sprawdziły bo kąpiemy Ignasia w sypialni na komodzie i przewijak też tam may taki ikeowski :) Śmieszne jest to ze się planuje tyle a potem praktyka i tak wszystko weryfikuje :) A w sypialni jest super wygodnie i ergonomicznie i wszytsko mam pod ręką :)

    Ale dzięki za wysłuchiwanie moich rozterek przewijakowo-wanienkowych i próby doradzenia :)
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 21st 2014
     permalink
    moja kolezanka tez zachwalała, ze trójka jej dzieci to uwielbiała, często się tak bawiły i nie mają żadnych problemów z kręgosłupem a juz do szkoły poszły, ale ja jednak nie jestem przekonana do tego typu zabaw...
    --
  7.  permalink
    No to jak drogie Panie, w szczególności"majówki", wszystko przygotowane dla Skarbów ?
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 26th 2014
     permalink
    No ja jestem lipcowa ale czuje ze na czerwca się rozpakuje wczoeaj kupiliśmy wózek baby desing lupo comfort kolor ocean i fotelik maxi cosi w sumie zostaly do kupienia drobiazgi
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    Kasienka mi brak wózka (kupimy po porodzie, bo 2 dni sie na niego czeka). Fotelik jedziemy kupić dziś.
    Nie mam jeszcze koszuli do karmienia, stanika miękkiego i octeniseptu.
    Aaa! I laktator tez po porodzie kupie dopiero.
    No i walizkę muszę spakować w końcu.
    --
  8.  permalink
    Ewa1406! A ten laktator to konieczny? Ja osobiście nie kupuję, mimo że zamierzam karmić piersią. Ja wózeczek już mam-stoi i czeka w sklepie, fotelik do kompletu jest już w domku. Jaki wózeczek kupujecie? Torbę Maluszka mam spakowaną od 1tyg., a swoją pakowałam wczoraj. Moja położna mówi,że mogę już w tym tygodniu urodzić :-)
    Doti28 ładny wózeczek wybraliście :-)
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    Aaa! I laktator tez po porodzie kupie dopiero.


    Jednak polecam kupić przed porodem i zabrać ze sobą do szpitala.
    Mi się bardzo przydał, bo w trzeciej dobie dostałam nawał pokarmu, cycki bolały, a dzieciak spał... Odciągałam, bo aż mi się guzy porobiły, a niestety zatrzymały nas antybiotyki w szpitalu na dłużej.

    Warto sie zabezpieczyć na wszelki wypadek w ten sprzęcior.

    Ja nie planowałam zakupu laktatora, ale siostra mi dała. Cos mnie tknęło, by wziąć na porodówkę. Alez dziekowałam Bogu, że posłuchałam intuicji.

    Co prawda szpital proponował mi "swój" laktator, ale jakoś bałam się, bo kto wie ile kobiet go używało, czy aby dobrze umyty...
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 27th 2014 zmieniony
     permalink
    Ja nie bralam z Maja a potem sie okazal potrzebny i w szpitalu mozna bylo kupic nowy wiec kupilam i teraz na pewno go wezme...
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    ja laktator tez mam
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    Laktator przyda się też później jeśli ktoś jest nastawiony na niepodawanie mm, ja w tej chwili odciągam codziennie ok. 100ml do kaszki bezmlecznej.
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    Na SR mówili, aby kupić po porodzie laktator, wiec męża wyślę jakby co :)
    Wózek kupuje mutsy evo ale tylko głęboki. Spacerowke potem kupie jak bedzie potrzebna.
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeApr 27th 2014
     permalink
    Mi laktator się wcale nie przydał, mały ssak tak ciągnął, że nawet nawału porządnego teraz nie miałam. Próbowałam odciągać później ale Filip nie chce pić z butelki to dałam spokój. Zresztą moje cycki nie dogadują się z laktatorem ;)

    Kinga ja kaszkę robię na wodzie i dodaję owoce.
    --
  9.  permalink
    Ja do starszego syna nie miałam laktatora, ale ja to....stara jestem :-)Teraz wszystko jest tak ogólnodostępne, że jak coś to moje Chłopaki mi zakupią. Co do wózeczka Ewa to też ładny wybraliście :-)
    --
    • CommentAuthorjagoda_88
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Ja zakupiłam laktator ręczny firmy Lovi, do szpitala wolę zabrać swój :) co do wózka to My wybraliśmy Bebetto - LUCA :) i do tego nosidełko maxi cosi :)

    Wszystko już właściwie kupione, ale cały czas się zastanawiam czy o czymś nie zapomniałam :D


    Suwaczek z babyboom.pl
  10.  permalink
    Jagoda 88! Wszystko okaże się w praniu :-)czy o czymś nie zapomniałyśmy :-) Jakie pieluszki jednorazowe kupujecie do szpitala, chodzi mi przede wszystkim o rozmiar? Ja zakupiłam 1 opak.(33szt) pampers premium care"1". Do domu nie kupiłam jeszcze żadnych,nie wiem ile Maluszek będzie ważył.
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    Ja kupiłam te białe pampersy newborn 78szt.
    --
    • CommentAuthorjagoda_88
    • CommentTimeApr 28th 2014
     permalink
    kasienka487, masz rację... wyjdzie w praniu :) co do pieluszek to np w moim przypadku do szpitala nie zabieram w ogóle pieluszek, ponieważ przez cały pobyt zapewnia je szpital. W domu mam 2 paczuszki jedynek i 2 dwójek :)

    Suwaczek z babyboom.pl

    Treść doklejona: 28.04.14 21:24
    Jeśli chodzi o firmę pieluszek, to na początek będziemy używać Pampersa, a od 2 spróbujemy już pieluszek z Biedronki firmy DADA (polecają mi je znajome, które urodziły kilka miesięcy temu :))

    Suwaczek z babyboom.pl
  11.  permalink
    Ja być może też zmienię w trakcie na inne. Na początek jakoś najbardziej przekonują mnie pampersy, które używałam przy starszym synu, dawno dawno temu....:-)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.