Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Tez slyszlam ze cybexy są dobre.
    Ale ja mam maxi cosi cabriofix pop violet i jest przepiękny na żywo, poza tym nie widać żadnych kłaczków, bo kolorowy. Uwielbiam go, szkoda, ze jeszcze troche i bedzie trzeba kupowac wiekszy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    zazdroszczę :)
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Ja mam Cybex Aton 3 i zdecydowanie polecam. Koleżanka forumowa ma dwójkę i z tego, co wiem też jest zadowolona. To naprawdę solidne foteliki, zwłaszcza przy tych oferowanych w zestawie z wózkiem...
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    My też kupiliśmy Cybexa, sporo czytałam i wiem, że ma dobre opinie jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Z tego, co mówił też sprzedawca w Świecie Dziecka - Maxi Cosi miały robione testy dość dawno i nie były uaktualniane, a Cybexy mają testy ADAC w miarę świeże. i są bezpieczne. My mamy kolor czarny+niebieska wkładkai też nie jestem z tego zadowolona. ale cóż... bezpieczeństwo jest jednak najważniejsze w tym wypadku. Cena zachęca, szczególnie przy takiej ilości rzeczy do kupienia dla Malucha. Tinamar, najwyżej powiedz mężowi, że następny fotelik wybierasz Ty i kupisz jaki tylko będziesz chciała :) a tym kolejnym fotelikiem Synek pojeździ dłużej ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Tylko wtedy to już zapewne nie będę miała aż takiej potrzeby :) Teraz to co innego i mógłby tak naprawdę powiedzieć "Kochanie, dla Ciebie wszystko bo chce żebyś była szczęsliwa" he he ;)

    Treść doklejona: 10.04.14 17:35
    hmmm... no i doszłam do punktu wyprawki pod tytułem "termometr bezdotykowy"... no i troszkę mnie załamała cena... możecie cos polecić ???
    --
    •  
      CommentAuthordoti28
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    a znalazłam fajny blog
    http://yourbabyproject.blogspot.com/
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    o właśnie, bo ja też poszukuję termometrów bezdotykowych i znalazłam że Brauna są dobre ale jaki konkretnie model czy jakiś inny?
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Kużwa - normalnie padnę zaraz ! Cały dzień wstukuję do koszyka apteki Geminie wyprawkę - uzbierało się tego mnóstwo i juz skończyłam i mi się koszyk skasował ! Normalnie aż mi serce zaraz wyskoczy tak się zdenerwowałam ! aaaaaa !!!!
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Znam ten ból ;/
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    No to chyba zamówienie dotrze dopiero przed świętami :/ I chyb aJelp musze zatem kupić sporo drożej w sklepie bo inaczej poprac nie zdążę :((( Wrrrr... normalnie wściekła jestem na maksa więc jak mąż wróci i poruszy temat fotelika z nowu to chyba wybuchnę ! :)
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    ja próbowałam na Gemini tj radziłyście ale nie ma tych rzeczy co chcę...
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    w gemini najlepiej sie zalogowac i dopiero ladowac do koszyka, wtedy to sie zapamięta
    --
  1.  permalink
    Witajcie Dziewczyny!
    Co do cybexa atona 2 to my go właśnie zakupiliśmy, mam kolor siwy ciemny z jasno siwą wkładką dla noworodka. Rozkładałam go na czynniki pierwsze-jest łatwy w obsłudze. Sprzedawca również go zachwalał, mimo że ma wiele innych fotelików, min recaro, maxi cosi itp.Od razu dokupiliśmy adaptery do wózeczka, który zamówiliśmy i musimy na niego trochę poczekać. Fotelik opinie ma bardzo dobre, tak jak pisały dziewczyny. Co do bezdotykowych termometrów to ja jestem daleka od nich. Pracowałam na nich u nas w szpitalu, pacjent miał temperaturę ciała pow.38 st.a termometr wskazywał 36,5. Rozmawiałam z wieloma koleżankami,które pracują na bezdotykowych termometrach innych firm i mają opinię taką samą jak ja- są niewiarygodne i niewarte takich pieniędzy :-(
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    No właśnie byłam zalogowana i się wylogowałam i zniknęło - pierwszy raz mi się tak zrobiło :((((

    Szpilko - niektórych rzeczy też nie ma ale asortyment jest ogólnie spory i ceny naprawdę wszystkiego sporo tańsze niż gdzie indziej więc może warto chociaż część tam kupić ?

    Kasieńka - czyli lepiej kupić taki zwykły termometr ?
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 10th 2014 zmieniony
     permalink
    co do termometrów to ja mam ThermoFlasha Lx26 i generalnie działa ok, ale odniosłam wrażenie, że u małego dziecka czoło nie jest najlepszym miejscem pomiarowym, bo wystarczy, że Misiek lekko się zgrzeje i termometr od razu pokazuje mi 37,2-37,5 a jak mierzę np. godzinę później w czasie snu to normalnie 36,6...dlatego jak mam już na prawdę wątpliwości to sprawdzam elektronicznym w pupie :wink:
    Mi i mężowi TF pokazuje już temperaturę poprawnie, tak samo z temperaturą wody/ jedzenia itp. (właściwie do pomiarów temperatury wody na mleko, picia, jedzenia itp. służy mi przez 95% czasu, więc pod tym względem bardzo przydatny :p)
    Tylko ponoć jak coś to warto ten termometr kupić w aptece bo na allegro ponoć sporo podróbek, które działają w cały świat...
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    Tinamar myślałam o tym i zaczęłam pakować w koszyk ale strasznie mało mi wyszło tych produktów co bym chciała więc zrezygnowałam. Co do termometrów do czoła też słyszałam nie do końca pochlebne opinie ale ja myślałam o takim do ucha, u nas w szpitalu takimi się posługują a jakoś nie bardzo chce mi się rektalnie mierzyć takiemu maluszkowi
    --
  2.  permalink
    Tinamar ja mam jeszcze stary rtęciowy, który mi się uchował i kupiłam elektroniczny - o taki- http://www.aptekagemini.pl/termometr-diagnostic-t-02-cyfrowy.html. To jest jednak moja opinia.
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeApr 10th 2014
     permalink
    ja mierze elektronicznym w pupie chyba ze bardzo marudzi to pod pachą
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Dziewczyny co prawda to nie ten wątek ale została tu poruszona kwestia fotelików...ja wiem że, są testy,atesty okej...tylko pamiętajcie fotelik należy zmierzyć do samochodu, w którym najczęściej będzie jeździło dziecko!! Nie kupujcie przez neta bez wcześniejszego sprawdzenia kąta ustawienia fotelika. Miałam kupić cybexa ale w moim aucie to właśnie maxi cosi miał najlepszy kąt i na nic zdały się moje lamenty, że nie chciałam maxi cosi :devil: W Szczecinie polecam speca od fotelików w hurtowni bebe club :wink::wink::wink:

    Termometr? Mam Tech-Med TM-50PRO nie miałam okazji spr go podczas gorączki (i obym nie miała) - wydaje się okej..
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    O kurczę. Dobrze wiedzieć z tym fotelikiem...
    Co prawda i tak będę jechała sama do sklepu, ale na to bym nie wpadła, a sprzedawca pewnie też by mi nie powiedział...
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    A ja właśnie nie wiem co mam zrobić, bo zamówiłam przewijak i miał być taki

    a przysłali mi taki

    I szczerze nie podoba mi się ten przysłany za bardzo , bo na żywo te serce z tych kropek to takie nie wiadomo co...Zadzwoniłam i pan powiedział ze mi wymienią ale woleli by nie bo wiadomo koszt odsyłki i przesyłki, bo to ich błąd i bardzo mnie przepraszał. Z jednej strony nie chce być zołza , bo niby i tak się coś kładzie na przewijak no ale specjalnie kupowałam taki by mieć taki co mi się podoba i pasuje mi do wystroju...Czy myślicie że przesadzam z tą wymianą?
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Każdy robi jak uważa. Ja jestem na ogół ugodowa i z takich małych rzeczy problemu nie robię.
    Ale każdy jest inny. Jak chcesz, to wymień.
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Szpileczko - tez na niego patrzyłam i najbardziej mi się podobał :) Jeśłi ten Ci do wystroju nie pasuje to moim zdaniem nie masz co się przejmowac tylko poporsić o przysłąnie własciwego. Przeciez to oni błąd zrobili i wcale nie musisz być nie miła tylko bardzo podziękować za rozwiązanie sytuacji. Moim zdaniem nie ma problemu i zupenie normalna sytuacja - pomyłki się zdarzają a będą bardziej uważać na nastepny raz. Ja w końcu wybrałam mneij urodziwy ale kupowałam przescieradełko na niego takie frotte bo piszą i mówią że na nim tez podkład się tak nie ślizga i milsze przewijanie jest wiec u mnie i tak koloru nie bedzie widać...

    Bananowiec - kurcze, ma to sens faktycznie tylko ja nie wiem jaki ten kąt powinien być... i nie wiem jak to sprawdzić ? Żeby bardziej leżąco było, tak ? Mój P stwierdzi, że kombinuję byle Maxi Cosi kupić :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Szpila, powiedz mi proszę gdzie takie cudne przewijaki są?
    nie dla mnie ofc, ale siostra mojego jest w ciąży i myślę, że jej się spodobają ;)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Tinamar: tylko ja nie wiem jaki ten kąt powinien być


    Szczerze to już nie pamiętam, ale sprzedawca powinien mieć taki papierowy kątomierz :wink::wink::wink: A wszystko zależy od siedzeń jakie są w samochodzie kubełkowe, czy proste....U mnie np w Cybexie kąt był za duży, a i fotelik dotykał oparcia przedniego siedzenia pomimo wysunięcia go max do przodu...i coś było jeszcze nie tak z noga od bazy, że nie stała stabilnie....a maxi cosi tylko cabriofix miał dobry kąt. Wniosek taki, że fotelik fotelikowi nawet tej samej firmy nierówny....więc koniecznie trzeba mierzyć foteliki...:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    A Wy zamierzacie kłaść dziecko na ta zimna cerate przewijaka? Mi wzor byl nieco obojetny bo dawalam przescieradelka na przewijak. Raz jak akurat dwa mialam pobrudzone jak mi sie mala az otrzepala... no polozcie sie na tej zimnej ceracie tak po kapieli np...
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Zgadzam się z Eveke, do tej pory leży u nas prześcieradełko/ochraniacz na przewijaku nie wspomnę o tym jak bardzo przewijak popękał.
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Tina, ja jeszcze o foteliku...
    Mówiłaś, że cybex aton mąż chce kupić, bo dobra cena, ale Tobie kolor nie leży.
    Może zamówcie z allegro za pobraniem kolor, który Ci się podoba? Cena nie odstaje aż tak bardzo...
    http://allegro.pl/foteliki-samochodowe-0-13-kg-82707?a_enum[15849][23]=23&buyNew=1&a_enum[10954][2]=2

    Będzie i wilk syty i owca cała :D
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Kurcze, z komórki nie mogę linka otworzyć a ciekawa jestem bo szukałam innych kolorów w necie i w tej cenie tylko te były co w świecie dziecka. W domku od razu zerknę. Dzięki:)
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Dziewczyny ma któraś poduszkę kojec z motherhood? co toto ma w środku? ugniata się bardzo? a może kojarzycie podobne poduchy innych producentów? zamarzyła mi się taka do spania :)
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Co do przewijaków, to sie zgadzam, kolor nie jest istotny. Ja kładę na nim rowniez przescieradelko albo podkład (taki wiecie, jednorazowy, na łóżko), rzadko kiedy mała zabrudzi, wiec mam jeden na kilka dobrych dni. Tez bym nie chciala lezec na ceracie... brrr...
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    A czy wie któraś z wad czym się różnią modele cybex atom basic od 1, 2 itp ? Nie mogę znaleźć takiego info :/
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    marylove: Dziewczyny ma któraś poduszkę kojec z motherhood?


    to moja miłość z czasów ciąży i teraz karmienia:) w srodku jest miękka jak poduszka, bez zadnych kuleczek, nigdy nic sie nie dzialo, nie ugniatalo, nie rozwarstwialo. Cud, miód, orzeszki.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    marylove: Dziewczyny ma któraś poduszkę kojec z motherhood? co toto ma w środku? ugniata się bardzo? a może kojarzycie podobne poduchy innych producentów? zamarzyła mi się taka do spania :)


    mam i śpię już drugą ciążę :) a co ma w środku to nie wiem, ale na pewno nie kuleczki, generalnie nic się nie przesuwa/ zbija itp.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    Marylove - ja mialam poduszke ciazowa Dreamgenii :) tez sie nic nie ugniatalo, miekka, jak zaczelam na niej spac przesypialam cale noce i nie mialam juz skurczu w lydkach ;) Teraz moja Siostra na niej spi i sobie chwali ;) Dokladnie taka mialam LINK
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Ale ja zaznaczyłam przecież, że wiem że na to się kładzie coś, zdaje sobie sprawę z tego. Nie będę kładła prześcieradełek tylko podkłady higieniczne bo nie raz widziałam jak mojej przyjaciółki mała przy przewijaniu narobiła i gdyby nie podkład to nie wiem ile takich prześcieradełek na przewijak musiałaby mieć a zdarzało jej się to często. Kupiłam dokładnie z tej aukcji http://allegro.pl/przewijak-twardy-klups-na-lozeczko-groszki-pt70-i4064135666.html Kupiłam taki bo nie chciałam innego i trochę czuję się nie do końca dobrze z tym....no nie ważne bo widzę że nie potrzebnie chciałam się poradzić, bo niektóre wypowiedzi to odbieram nie do końca sympatycznie...za te w normalnym tonie dziękuję ;)
    elfika wiem , tylko prawda jest taka że jakby chciała jakikolwiek to kupiłabym może od kogoś kto oferuje taniej....
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Mnie się wydaje, że obojętnie, co kupuję to sorry, ale płacę i wymagam. I jestem w stanie zrozumieć, że ktoś obrał sobie dany wzór i taki też wzór chce dostać.
    Oczywiście, najważniejsza funkcjonalność, no ale wygląd zewnętrzny też jest ważny, a wydaje mi się, że jeśli to pierwsze dziecko, to tym bardziej jest ogromna radocha z kompletowania wyprawki pod swój zamysł, żeby pasowała do wystroju itp poza tym, że ma być funkcjonalna :wink:
    Szpilko, ja bym przewijak wymieniła- zamówiłaś inny wzór, zapłaciłaś za niego. Ich problem, że nie uważają przy wysyłce.
    --
  3.  permalink
    Tinamar nie wiem dokładnie czym różni się aton 1 od 2, ale wiem,że nie warto kupować 1, bo jest felerna, To pierwsza wersja, nie dopracowana niestety :-( Takich info udzielił mi Pan w sklepie wózkowym :-)Natomiast 2 jest bardzo dobra,zapewne czytałaś opinie na ten temat.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    elfika: seriously? kolor i wzor przewijaka? litosci...
    jak dzieciaka bedziesz miec na przewijaku to bedziesz patrzec zeby Cie nie obsralo albo osikalo, a nie na wzor...

    Elfika ale co w tym złego, że ktoś chce mie taki kolor przewijaka a nie inny :> ? O gustach się nie dyskutuje.. jeśli sobie Szpilka wybrała jakiś konkretny wzór i już za niego zapłaciła, obojętne czy komuś się to podoba czy nie, to taki właśnie powinna otrzymać. A że nie otrzymała, to ma prawo się czuć rozczarowana i ja na przykład w ogóle jej się nie dziwię. I zgdzam się w pełni z Bloody. Jeśli to pierwsze dziecko to zawsze jest ta radość z kompletowania wyprawki, emocje, to oglądanie wszystkiego i tak dalej. Wiadomo, że potem się okazuje, że może i połowa rzeczy jest zbędna albo mało funkcjonalna, że kolor przestaje mieć znaczenie, gdy dziecko zaczyna na przykład tak płakać, że samemu chce się wyć do księżyca. Tylko wiesz jakby tak myśleć, że dziecko Ci "obsra" to czy tamto, to nie miałaby przyszła mama przyjemności z wyboru : ubranek, chusty do noszenia/nosidła, pościeli, wszelakich ręczników kąpielowych, nawet wózka i wielu innych rzeczy, bo przecież wpadka może się zdarzyć zawsze. Także Szpilko jeśli ten wzór Ci nie pasuje, to odsyłaj śmiało :)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
  4.  permalink
    Penny masz rację. Powiem Ci jednak,że to moje drugie Dzieciątko a ja mam większą radość z kompletowania wyprawki niż przy pierwszym Synku :-)
    --
    •  
      CommentAuthorEwa1406
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Zasadniczo, gdybym myślała o tym ile razy coś dziecko uwali, to wszystko kupiłbym na lumpach i używane :)
    Nie ma co sie spierać. Ja bym nie zawracała sobie głowy wymiana, ale to ja. Inna lubi mieć wszystko jak zaplanuje, wiec niech wymienia i nic nam do tego.
    Już dajmy spokój. Po co gadać o takich bzdurach.
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Prześpię się z tematem i jutro zdecyduję ale trafiłyście teraz w sendo sprawy, nie tragedia życiowa ale tak se upaprałam w głowie ;) A chciałam tu napisać i przegadać z kimś temat bo z mężem to na temat urządzania nie bardzo się da ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Mery ja mam ten kojec, w środku miękka :) kup tej firmy, bo np kupiłam fasolkę na all, tanio, a tam w środku jakieś kulki styropianowe :/ trzeszczy, niewygodne, nie używam :(
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Ojej a ja chyba jako jedyna używałam gołego , zimnego, surowego przewijaka :tongue:
    Bez żadnych flanelek, pokrowców i tych innych :wink:
    No, ale też nigdy Niny na nim gołej nie kładłam, bo jak zmieniałam pieluchę to miała bodziaka/koszulkę etc., a jak kładłam ją po kąpaniu to zawsze w ręczniku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    TEORKA: a ja chyba jako jedyna używałam gołego , zimnego, surowego przewijaka

    chyba rzeczywiście jako jedyna :tongue:
    TEORKA: a jak kładłam ją po kąpaniu to zawsze w ręczniku

    a przed kąpielą?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    Ojej a ja chyba jako jedyna używałam gołego , zimnego, surowego przewijaka


    Zapomniałaś o mnie :P
    Ja nie miałam wyjścia, bo co przewijałam to Dawiś walił kupsko z wielkim impetem i bardzo szybko falenelki i ich pranie mi się znudziły...
    Po kapieli był ręcznik...
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeApr 11th 2014
     permalink
    ej ja tez kładłam na sam przewijak ceratowy i wsio z nim okej:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Ojej a ja chyba jako jedyna używałam gołego , zimnego, surowego przewijaka


    oj nie Ty jedna ;) i ja dołączam do grona 'wyrodnych matek'
    dla mnie ma znaczenie wzór, jestem estetką, takie moje zboczenie
    Pamiętam jak mnie zlinczowali jak pisałam że wybrałam przewijak z mothercare za 180zł bodajże...

    I już po sobie widzę, że przy drugim będę bardziej wymagająca co do wzorów i jakości, teraz wiem co się przydaje więc mogę wybierać :)
    znaczy się będę w przyszłości :P
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Ojej a ja chyba jako jedyna używałam gołego , zimnego, surowego przewijaka Bez żadnych flanelek, pokrowców i tych innych No, ale też nigdy Niny na nim gołej nie kładłam, bo jak zmieniałam pieluchę to miała bodziaka/koszulkę etc., a jak kładłam ją po kąpaniu to zawsze w ręczniku --

    Ja też nie używałam nic tzn. na początku ewentualnie pieluszkę tetrową ale zazwyczaj dupcia mojego dziecka lądowała i ląduje bezpośrednio na przewijakowej ceracie.
    .

    Ally1381: Mery ja mam ten kojec, w środku miękka :) kup tej firmy, bo np kupiłam fasolkę na all, tanio, a tam w środku jakieś kulki styropianowe :/ trzeszczy, niewygodne, nie używam :(

    O to to!
    Jedna z moich przyjaciółek kupiła taki podobny kojec za połowę ceny i spać na nim nie mogła. Nie dość że był strasznie niewygodny to jeszcze trzeszczał przy każdym obracaniu i to tak, że się w nocy od tego budziła...
    Za to ten z motherhood polecam z czystym sumieniem.
    Śpię na nim drugą ciąże, wykorzystywałam też do karmienia Lolka, prałam pokrowiec... Nic a nic nie zmienił swoje miękkości, grubości etc.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeApr 11th 2014 zmieniony
     permalink
    ale nie sprowadzajcie mojej wypowiedzi zaraz do wyrodnych matek czy do tego , ze coś z dzieckiem nie ok...

    mi wystarczyło raz jak się Nina z zimna /nieprzyjemnego dotyku tej ceraty otrzepała...

    Teo no skoro nigdy nie kładłaś jej gołej to jednak co innego..
    Mój maz rozbiera Ninkę na przewijaku przed kąpielą, po kąpieli rzuca na bok mokry ręcznik i ubiera ją na przewijaku a nie na mokrym ręczniku więc wtedy też jest goła...

    i co do przescieradełek ja miałam dwa... jeśli akurat oba były zabrudzone to chwilowo kładłam pieluszkę lub podkład...

    Elfika Twój praktycyzm powala jak zwykle :devil:
    to ,że Ty nie miałaś radości z kompletowania i jestem minimalistyczna i hiper turbo praktyczna , nie znaczy, że każdy musi być.

    ps. apropo kiedyś najeżdzania na mnie i na biały wózek...
    posiadam obecnie ciemną spacerówkę... a takie rzekomo się nie brudzą...szlag by trafił widok każdego okruszka ciastka czy chrupka...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.